vlc 1.0.1 - en to kk translation catalogue (3380 entries)

en: 
    Do you want to download it?
kk: 
    Бұны қотарғыңыз келе ме?

en: 
    Press the RETURN key to continue...
kk: 
    Жалғастыру үшін ЕНГІЗУ пернесін басыңыз...

en:      .           Show/Hide hidden files
kk:      .           Жасырын файлдарды Көрсету/Жасыру

en:      /           Look for an item
kk:      /           Бірлікті іздеу

en:      <, >        Next/Previous chapter
kk:      <, >        Келесі/Алдыңғы бөлім

en:      <backspace> Delete an entry
kk:      <backspace> Жазба жою

en:      <enter>     Add the selected file to the playlist
kk:      <енгізу>     Бөлектенген файлды ойнату тізіміне үстеу

en:      <left>      Seek -1%%
kk:      <солға>      Іздеу -1%%

en:      <pgup>,<pgdown> Navigate through the box page by page
kk:      <pgup>,<pgdown> Терезені беттен бетке шарлау

en:      <right>     Seek +1%%
kk:      <оңға>     Іздеу +1%%

en:      <space>     Add the selected directory to the playlist
kk:      <бос орын>     Бөлектенген тізімдемені ойнату тізіміне үстеу

en:      <space>     Pause/Play
kk:      <бос орын>     Аялдату/Ойнату

en:      <up>,<down>     Navigate through the box line by line
kk:      <up>,<down>     Терезені жолдан жолға шарлау

en:      <up>,<down>     Seek +/-5%%
kk:      <жоғарыға>,<төменге>     Іздеу +/-5%%

en:      A           Add an entry
kk:      A           Жазба үстеу

en:      B           Show/Hide filebrowser
kk:      B           Файл шолғышын көрсету/жасыру

en:      Ctrl-l          Refresh the screen
kk:      Ctrl-l          Бейнебетті жаңарту

en:      D, <del>    Delete an entry
kk:      D, <del>    Жазба жою

en:      Esc         Close Add/Search entry
kk:      Esc         Жазба Үстеуді/Іздеуді жабу

en:      L           Show/Hide messages box
kk:      L           Хабарлар терезесін Көрсету/Жасыру

en:      O           Reverse order Playlist by title
kk:      O           Ойнату тізімін тақрыбы бойынша керіліп сұрыптау

en:      P           Show/Hide playlist box
kk:      P           Ойнату тізімінің терезесін Көрсету/Жасыру

en:      R           Toggle Repeat item
kk:      R           Қайта ойнатылатын бірлікті ажыратып қосу

en:      S           Show/Hide statistics box
kk:      S           Санақ терезесін Көрсету/Жасыру

en:      [, ]        Next/Previous title
kk:      [, ]        Келесі/Алдыңғы тақырып

en:      a           Volume Up
kk:      a           Деңгей жоғарыға

en:      c           Switch color on/off
kk:      c           Түсті қосу/өшіру

en:      e           Eject (if stopped)
kk:      e           Алып шығу (егер тоқтатылса)

en:      f           Toggle Fullscreen
kk:      f           Толық бейнебетті ажыратып қосу

en:      g           Go to the current playing item
kk:      g           Ағымда ойнатудағы бірлікке кету

en:      h,H         Show/Hide help box
kk:      h,H         Анықтама терезесін Көрсету/Жасыру

en:      i           Show/Hide info box
kk:      i           Ақпар терезесін Көрсету/Жасыру

en:      l           Toggle Loop Playlist
kk:      l           Тұйықталған ойнату тізімін ажыратып қосу

en:      m           Show/Hide metadata box
kk:      m           Мета-деректер терезесін Көрсету/Жасыру

en:      n, p        Next/Previous playlist item
kk:      n, p        Ойнату тізімінің Келесі/Алдыңғы бірлігі

en:      o           Order Playlist by title
kk:      o           Ойнату тізімін тақрыбы бойынша сұрыптау

en:      q, Q, Esc   Quit
kk:      q, Q, Esc   Шығу

en:      r           Toggle Random playing
kk:      r           Кездейсоқ ойнтатуды ажыратып қосу

en:      s           Stop
kk:      s           Тоқтату

en:      x           Show/Hide objects box
kk:      x           Зерзаттар терезесін Көрсету/Жасыру

en:      z           Volume Down
kk:      z           Деңгей төменге

en:  (default disabled)
kk: (әдепкі доғарылған)

en:  (default enabled)
kk: (әдепкі қосылған)

en:  - Empty -
kk:  - Бос -

en:  Browse
kk:  Шолу

en:  Chapter  : %d/%d
kk: Бөлімі  : %d/%d

en:  Help
kk: Анықтама

en:  Information
kk:  Сипаттар

en:  Logs
kk:  Жұрналдар

en:  Objects
kk:  Зерзаттар

en:  Playlist (All, one level)
kk:  Ойнату тізімі (Бәрі, бір деңгейі)

en:  Playlist (By category)
kk:  Ойнату тізімі (Санат бойынша)

en:  Playlist (Manually added)
kk:  Ойнату тізім (Қолмен үстелген)

en:  Position : %s/%s (%.2f%%)
kk: Жайғасымы : %s/%s (%.2f%%)

en:  Profile Name Missing
kk:  Бейін атауы айырлған

en:  Source   : %s
kk:  Қайнар көзі : %s

en:  Source: <no current item> %s
kk:  Қайнар көзі: <ағымда еш бірлік жоқ> %s

en:  State    : Opening/Connecting %s
kk:  Күй    : Ашылуда/Байланысуда %s

en:  State    : Paused %s
kk:  Күйі    : %s аялдауда

en:  State    : Playing %s
kk:  Күйі    : %s ойнатылуда

en:  Stats
kk:  Санақ

en:  Title    : %d/%d
kk: Тақырыбы    : %d/%d

en:  Volume   : %i%%
kk: Деңгейі   : %i%%

en:  [ h for help ]
kk:  [ h анықтама үшін ]

en:  by the VideoLAN Team.
kk:  VideoLAN тобы арқылы.

en:  days
kk:  күн

en:  px
kk:  нкт

en: "%s" is no audio encoder.
kk: "%s" дыбыстық кодтауышы емес

en: "%s" is no video encoder.
kk: "%s" бейнелік кодтауыш емес

en: "Edge detection" video distortion effect.
    Try changing the various settings for different effects
kk: "Көмкерме байқау" бейнелік бұрмалау әсері.
    Әр түрлі әсерлер үшін әр алуан теңшелімдерін ауыстырып сынап көріңіз

en: "Water surface" video distortion effect
kk: "Су беті" бейнелік бұрмалау әсері

en: "Waves" video distortion effect
kk: "Толқындар" бейнелік бұрмалау әсері

en: %.1f MHz (%d services)
kk: %.1f MHz (%d қызметтер)

en: %i items
kk: %i бірлік

en: %s
    Done %s (100.0%%)
kk: %s
    Бітірілген %s (100.0%%)

en: %s
    Downloading... %s/%s %.1f%% done
kk: %s
    Қотаруда... %s/%s %.1f%% бітірілді

en: %s (Encoded Output)
kk: %s (кодталған шығасын)

en: &About
kk: VLC туралы

en: &Advanced Controls
kk: Қосымша басқару құралдары

en: &Advanced Open...
kk: Басқаша ашу...

en: &Apply
kk: Қолдану

en: &Aspect Ratio
kk: Пішімдік арақатынасы

en: &Audio
kk: Дыбыс

en: &Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: &Cancel
kk: Болдырмау

en: &Chapter
kk: Бөлім

en: &Clear
kk: Аластау

en: &Close
kk: Жабу

en: &Codec Details
kk: Кодек егжей-тегжейі

en: &Codec Information
kk: Кодек сипаттары

en: &Convert
kk: Түрлендіру

en: &Convert / Save
kk: Түрлендіру / Сақтау

en: &Crop
kk: Шұнтиту

en: &Deinterlace
kk: Тізбектестіру

en: &Disc
kk: Дискі

en: &Effects and Filters
kk: Әсерлер және сүзгілер

en: &Enqueue
kk: Кезекке қою

en: &Extra Metadata
kk: Қосымша мета-деректер

en: &Faster
kk: Тезірек

en: &File
kk: Файл

en: &Fullscreen
kk: Толық бейнебетке

en: &Fullscreen Interface
kk: Толық бейнебеттік тілдесу

en: &General
kk: Жалпы

en: &Go
kk: Өту

en: &Help
kk: Анықтама

en: &Help...
kk: Анықтама...

en: &Jump Forward
kk: Алға ауысу

en: &Media
kk: Файл

en: &Messages
kk: Хабарлар

en: &Navigation
kk: Шарлау

en: &Network
kk: Желі

en: &Open File...
kk: Файл ашу...

en: &Open Media
kk: Қайнар көзін ашу

en: &Play
kk: Ойнату

en: &Playback
kk: Ойнату

en: &Post processing
kk: Кейіңгі өңдету

en: &Preferences
kk: Теңшеу

en: &Program
kk: Бағдарлама

en: &Quit
kk: Шығу

en: &Recent Media
kk: Жуырдағы тасушылар

en: &Recheck version
kk: Нобайын қайта тексеру

en: &Reset Preferences
kk: Теңшелімдерді ысыру

en: &Save
kk: Сақтау

en: &Save Metadata
kk: Мета-деректер сақтау

en: &Save as...
kk: Басқаша сақтау...

en: &Search:
kk: Іздеу:

en: &Select
kk: Бөлектеу

en: &Services Discovery
kk: Қызмет әшекерлеу

en: &Start
kk: Бастау

en: &Statistics
kk: Санақ

en: &Stop
kk: Тоқтату

en: &Stream
kk: Ағын

en: &Streaming...
kk: Ағындық жіберу...

en: &Subtitles Track
kk: Субтитрлер жолшығы

en: &Tools
kk: Құралдар

en: &Track Synchronization
kk: Жолшықты қадамдастыру

en: &Update
kk: Жаңарту

en: &VLM Configuration
kk: &VLM ішқұрылымы

en: &Video
kk: Бейне

en: &Visualizations
kk: Көрнекі бейнелер

en: &Yes
kk: Иә

en: &Zoom
kk: Ұлғайту

en: (no item is being played)
kk: (еш бірлік ойнатылуда емес)

en: ) is available.
kk: ) қатынаулы.

en: +----[ Remote control commands ]
kk: +----[ Кашықтан басқару пәрмендері ]

en: +----[ end of help ]
kk: +----[ анықтама соңы ]

en: +-[Audio Decoding]
kk: +-[Дыбыстық кодсыздандыру]

en: +-[Incoming]
kk: +-[Кіресін]

en: +-[Streaming]
kk: +-[Ағындық жіберу]

en: +-[Video Decoding]
kk: +-[Бейнелік кодсыздандыру]

en: ---  DVD Menu
kk: ---  DVD мәзірі

en: ----- Title
kk: ----- Тақырып

en: 1 item
kk: 1 бірлік

en: 1:1 Original
kk: 1:1 Бастапқы

en: 1:2 Half
kk: 1:2 Жартылай

en: 1:4 Quarter
kk: 1:4 Төрттің бірі

en: 1:File
kk: 1:Файл

en: 2 Front 2 Rear
kk: 2 алдыңғы, 2 жанама

en: 2 Pass
kk: 2 өтім

en: 22 kHz tone
kk: 22 kHz үні

en: 2:1 Double
kk: 2:1 Екі есе

en: 3 Front 2 Rear
kk: 3 алдыңғы, 2 жанама

en: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Welcome to VLC media player Help</h2><h3>Documentation</h3><p>You can find VLC documentation on VideoLAN's <a href="http://wiki.videolan.org">wiki</a> website.</p><p>If you are a newcomer to VLC media player, please read the<br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>Introduction to VLC media player</em></a>.</p><p>You will find some information on how to use the player in the <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>How to play files with VLC media player</em></a>" document.</p><p>For all the saving, converting, transcoding, encoding, muxing and streaming tasks, you should find useful information in the <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">Streaming Documentation</a>.</p><p>If you are unsure about terminology, please consult the <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">knowledge base</a>.</p><p>To understand the main keyboard shortcuts, read the <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">shortcuts</a> page.</p><h3>Help</h3><p>Before asking any question, please refer yourself to the <a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">FAQ</a>.</p><p>You might then get (and give) help on the <a href="http://forum.videolan.org">Forums</a>, the <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">mailing-lists</a> or our IRC channel (<em>#videolan</em> on irc.freenode.net).</p><h3>Contribute to the project</h3><p>You can help the VideoLAN project giving some of your time to help the community, to design skins, to translate the documentation, to test and to code. You can also give funds and material to help us. And of course, you can <b>promote</b> VLC media player.</p></body></html>
kk: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>VLC мультимедия ойнатқышының анықтамасына қош келіпсіз!</h2><h3>Құжатнама</h3><p>VLC құжатнамасын Сіз VideoLAN <a href="http://wiki.videolan.org">уики</a> веб-торабынан таба аласыз.</p><p>Егер Сіз VLC мультимедия ойнатқышына жаңадан келген болсаңыз, <br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>VLC мультимедия ойнатқышына кіріспе</em></a> деген бетті оқып шығыңыз.</p><p>Ойнатқышты пайдалану туралы қайсыбір ақпарды <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>Файлдарды VLC мультимедия ойнатқышы арқылы қалай ойнатады</em></a>" құжатынан табасыз.</p><p>Барлық сақтау, түрлендіру, қайта кодтау, кодтау, мукстеу және ағын жіберу максаттары үшін, <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">Ағын жіберу құжатнамасы</a> деген бетте өзіңізге пайдалы ақпарды табуыңызға болады.</p><p>Егер терминология жөнінде бір қалыпты болмасаңыз, біздің <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">білім қорынан</a> кеңес алып шығыңыз.</p><p>Басты тездету пернелерді аңдау үшін, <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">тездету пернелер</a> туралы бетін оқып шығыңыз.</p><h3>Қолдау</h3><p>Кез келген сауал салудың алдында, <a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">Жиі Анықтылатын Сауалдар</a> бетіне өзіңіз барып шығыңыз.</p><p>Тек соңда қолдау аласыз (бересіз де), әлдегідей:  <a href="http://forum.videolan.org">Алқаларда</a>, <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">хат тізімідерінде</a> не біздің IRC арнамызда (irc.freenode.net серверіндегі <em>#videolan</em>).</p><h3>Жобаға қатысу</h3><p>VideoLAN жобасына көмектесуіңіз үшін бірнеше жолы бар: уақытыңызды бөліп жамағағатқа қолғабыс беріп, мұқабалар жасақтап, құжатнаманың тәржімесін істеп, сынақтап және код жазып. Тағы да бізге көмектес қаржы және материалдар берп жәрдем істеуіңізге болады. Әлбетте, Сіздің қолыңызда VLC мультимедия ойнатқышын әрі <b>ілгерілету</b> де бар.</p></body></html>

en: A new version of VLC(
kk: VLC жаңа нобайы (

en: A value > 0 enables constant bitrate mode
kk: Мәні > 0 болса тұрақты ағындық қарқын режімін қосады.

en: A->B Loop
kk: A->B тұйығы

en: A/52 audio packetizer
kk: A/52 дыбыстық дестелеуіші

en: A/52 dynamic range compression
kk: A/52 динамикалық ауқымды қысу

en: A/52 over S/PDIF
kk: S/PDIF үстімен өтетін A/52

en: A/52 parser
kk: A/52 талдағышы

en: AAC audio decoder (using libfaad2)
kk: AAC дыбыстық кодсыздандырғыш (libfaad2 қолданып)

en: AAC extension
kk: AAC кеңеймесі

en: ADPCM audio decoder
kk: ADPCM дыбыстық кодсыздандырғыш

en: AES3/SMPTE 302M audio decoder
kk: AES3/SMPTE 302M дыбыстық кодсыздандырғыш

en: AES3/SMPTE 302M audio packetizer
kk: AES3/SMPTE 302M дыбыстық дестелеуіші

en: AIFF demuxer
kk: AIFF демуксері

en: ALSA Device Name
kk: ALSA құрылғысы атауы

en: ALSA audio output
kk: ALSA дыбыстық шығасын

en: AM Tuner mode
kk: ҚМ тюнер режімі

en: AM radio
kk: ҚМ радио

en: ASCII Art
kk: Каллиграмма

en: ASCII-art video output
kk: Каллиграмма бейнелік шығасыны

en: ASF muxer
kk: ASF муксері

en: ASF packet size -- default is 4096 bytes
kk: ASF дестесі мөлшері -- әдепкі 4096 байт

en: ASF v1.0 demuxer
kk: ASF v1.0 демуксері

en: ASX playlist import
kk: ASX ойнату тізімі әкелімі

en: ATSC A/52 (AC-3) audio decoder
kk: ATSC A/52 (AC-3) дыбыстық кодсыздандырғыш

en: ATSC Major Channel
kk: ATSC аға арнасы

en: ATSC Minor Channel
kk: ATSC кіші арнасы

en: ATSC Physical Channel
kk: ATSC физикалық арнасы

en: AU demuxer
kk: AU демуксері

en: AVI Index
kk: AVI реттеуіші

en: AVI demuxer
kk: AVI демуксері

en: AVI muxer
kk: AVI муксері

en: About
kk: VLC туралы

en: About VLC media player
kk: VLC мультимедия ойнатқышы туралы

en: About the video filters
kk: Бейнелік сүзгілер туралы

en: Above the Video
kk: Бейне жоғарысында

en: Accelerated video output (Overlay)
kk: Жеделдеткен бейнелік шығасын (жабынды)

en: Access advanced options to tweak the device
kk: Құрылғыны туралау үшін қосымша параметрлеріне қатынау

en: Access module
kk: Қатынау модулі

en: Access modules
kk: Қатынау модульдері

en: Access output
kk: Шығасын қатынау

en: Access output module
kk: Шығасын қатынау модулі

en: Access unit delimiters
kk: Қатынау бірлігі арабөлгіштері

en: Acid
kk: Қышқылдық

en: Acid jazz
kk: Қышқылдық джаз

en: Acid punk
kk: Қышқылдық панк

en: Action
kk: Әрекет

en: Activate
kk: Белсендіру

en: Activate Transcoding
kk: Қайта кодтауды белсендіру

en: Activate or deactivate autoscaling.
kk: Өздігінен шәкілдестіруді белсендіру не белсендірмеу.

en: Activate the updates availability notification
kk: Жаңарту мүмкіндігі туралы құлақтандыруларды белсендіру

en: Activate update notifier
kk: Жаңарту хабарландыруын белсендіру

en: Active TCP connection
kk: Белсенді TCP қосылым

en: Active regions
kk: Белсенді өңірлер

en: Active windows
kk: Белсенді терезелер

en: Adapter card to tune
kk: Реттелетін бейімдеуіш тақта

en: Adaptive B-frame decision
kk: Бейімделі B-кадр танып білу

en: Adaptive spatial transform size
kk: Бейімделі кеңістік түрлендіру мөлшері

en: Add
kk: Үстеу

en: Add Folder to Playlist
kk: Қалтаны ойнату тізіміне үстеу

en: Add Input
kk: Кіресін үстеу

en: Add Interface
kk: Тілдесу үстеу

en: Add Subtitles to transcoded video
kk: Қайта кодталған бейнеге субтитрлер үстеу

en: Add WAVE header
kk: WAVE дерек басын үстеу

en: Add a subtitles file
kk: Субтитрлер файлын үстеу

en: Add controls to the video window
kk: Бейнелік терезесіне басқару құралдарын үстеу

en: Add destinations following the streaming methods you need. Be sure to check with transcoding that the format is compatible with the method used.
kk: Сізге қажет ағындық жіберу әдістеріне ермек жеткілімдерді үстеңіз. Қайта кодтау пішімінің қолданыстағы әдіспен сиысымдығын тексеріп шыққаныңызға сеніміңіз жетсін.

en: Add logo
kk: Рәміз үстеу

en: Add text
kk: Мәтін үстеу

en: Add to Playlist
kk: Ойнату тізімге үстеу

en: Add...
kk: Үстеу...

en: Additional streaming options
kk: Ағындық жіберудің қосымша параметрлері

en: Additional transcode options
kk: Қайта кодтаудың қосымша параметрлері

en: Address
kk: Мекенжайы

en: Address of the CDDB server to use.
kk: CDDB серверінің қолданбақ мекенжайы.

en: Address of the computer to stream to.
kk: Ағын алатын компьютердің мекенжайы

en: Address of the unlocking callback function
kk: Жауапты шақыру жетесінің бекемдеуін өшіру мекенжайы

en: Adds motion blurring to the image
kk: Кескінге қимыл бұлдырлауын үстейді

en: Adjust Image
kk: Кескінді лайықтау

en: Adjust VLC priority
kk: VLC басымдылығын лайықтау

en: Adjust the white light to your LED stripes
kk: Сәуледиодты белдіктерінің ақ жарығын лайықтау

en: Adjustments and Effects
kk: Лайықтаулар және әсерлер

en: Advance of audio over video:
kk: Дыбыстың бейнеден ілгерілеуі:

en: Advance of subtitles over video:
kk: Субтитрлердің бейнеден ілгерілеуі:

en: Advanced
kk: Қосымша

en: Advanced Buttons
kk: Қосымша түймешіктер

en: Advanced Open File...
kk: Файлды басқаша ашу...

en: Advanced Options
kk: Қосымша параметрлер

en: Advanced Widget toolbar:
kk: Саймандың қосымша құралдар жолағы:

en: Advanced options
kk: Қосымша параметрлер

en: Advanced options...
kk: Қосымша параметрлер...

en: Advanced settings
kk: Қосымша теңшелімдер

en: Advanced settings. Use with care...
kk: Қосымша теңшелімдер. Абайлап пайдаланыңыз...

en: Advanced video filter controls
kk: Бейнелік сүзгісінің қосымша басқару құралдары

en: Advertise the stream with the Bonjour protocol.
kk: Bonjour хаттамасы арқылы ағынды жарнамалау.

en: Advertise with Bonjour
kk: Bonjour арқылы жарнамалау

en: Album
kk: Альбомы

en: Album art download policy
kk: Альбомның мұқаба суретін қотару туралы ереже

en: Album art policy
kk: Альбомның мұқаба суреті туралы ереже

en: Album replay gain
kk: Албом қайталау күшеюі

en: All
kk: Бәрін

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: Allow only one instance
kk: Тек қана бір данасына рұқсат ету

en: Allow only one running instance
kk: Тек қана бір дана жегілуіне рұқсат

en: Allow only one running instance when started from file.
kk: Файлдан бастап іске қосылғанда тек қана бір дана жегілуіне рұқсат ету.

en: Allow real-time priority
kk: Нақты уақыт басымдылығына рұқсат ету

en: Allow speed tricks
kk: Жылдамдық айлакерліктеріне рұқсат ету

en: Allow the volume to be set to 400%
kk: Деңгейді 400 % дейін орнатуға рұқсат ету

en: Allows you to specify a "copyright" metadata for an input.
kk: Шығасынға "туындегерлік құқықтары" мета-дерегін тапсыруына рұқсат етеді.

en: Allows you to specify a "date" metadata for an input.
kk: Шығасынға "күн-айы" мета-дерегін тапсыруына рұқсат етеді.

en: Allows you to specify a "description" metadata for an input.
kk: Шығасынға "сипаттамасы" мета-дерегін тапсыруына рұқсат етеді.

en: Allows you to specify a "genre" metadata for an input.
kk: Шығасынға "жанры" мета-дерегін тапсыруына рұқсат етеді.

en: Allows you to specify a "title" metadata for an input.
kk: Шығасынға "тақырып" мета-дерегін тапсыруына рұқсат етеді.

en: Allows you to specify a "url" metadata for an input.
kk: Шығасынға "url-мекенжайы" мета-дерегін тапсыруына рұқсат етеді.

en: Allows you to specify an "artist" metadata for an input.
kk: Шығасынға "орындаушысы" мета-дерегін тапсыруына рұқсат етеді.

en: Allows you to specify an "author" metadata for an input.
kk: Шығасынға "туындыгері" мета-дерегін тапсыруына рұқсат етеді.

en: Alpha blending transparency mask. Uses a png alpha channel.
kk: Альфа араластыруының мөлдірлік бүркеншігі. png альфа арнасын қолданады.

en: Alpha mask
kk: Альфа бүркеншігі

en: Alpha mask video filter
kk: Альфа бүркеншігінің бейнелік сүзгісі

en: Alpha of the blended image
kk: Қоспаланған кескін альфасы

en: Alpha transparency value (default 255)
kk: Альфа мөлдірлігінің мәні (әдепкі 255)

en: Alsa audio capture input
kk: Alsa дыбыс қармау кіресініі

en: Alternative
kk: Балама

en: Alternative rock
kk: Балама рок

en: AltiVec FFmpeg audio/video decoder ((MS)MPEG4,SVQ1,H263,WMV,WMA)
kk: AltiVec FFmpeg дыбыстық/бейнелік кодсыздандырғыш ((MS)MPEG4,SVQ1,H263,WMV,WMA)

en: AltiVec conversions from
kk: AltiVec түрлендірулері мынадан

en: Always &On Top
kk: Әрқашан ең үстінде

en: Always fix
kk: Әрқашан беркіту

en: Always on top
kk: Әрқашан ең үстінде

en: Always place the video window on top of other windows.
kk: Бейнелік терезені басқа терезелердің ең үстіне әрқашан орналастыру.

en: Always visible
kk: Әрқашан көрінетін

en: Always write to the same file
kk: Әрқашан сол файлға жазу

en: Ambient
kk: Эмбиент

en: Amount of prefiltering
kk: Алғашқы сүзгілеудің қортындысы

en: Amplification
kk: Күшейту

en: An error occurred while checking for updates...
kk: Жаңартуларды тексергенде қателік туды...

en: Angle
kk: Бұрыш

en: Angle in degrees
kk: Бұрыш, градус

en: Angle in degrees (0 to 359)
kk: Бұрыш (0 - 359), градус

en: Announce this session with SAP.
kk: Бұл сеансты SAP арқылы жариялау.

en: Antenna
kk: Антенна

en: Antenna lnb_lof1 (kHz)
kk: Антенналық lnb_lof1 (kHz)

en: Antenna lnb_lof2 (kHz)
kk: Антенналық lnb_lof2 (kHz)

en: Antenna lnb_slof (kHz)
kk: Антенналық lnb_slof (kHz)

en: Append
kk: Жалғау

en: Append to existing file
kk: Бар файлға жалғау

en: Append to file
kk: Файлға жалғау

en: Application
kk: Қолдаңба

en: Apply
kk: Қолдану

en: Apply cartoon effect
kk: Мультфильм әсерін қолдану

en: Aqua
kk: Көк жасыл

en: Arabic (ISO 8859-6)
kk: Араб жазуы (ISO 8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
kk: Араб жазуы (Windows-1256)

en: Are you sure you want to reset your VLC media player preferences?
kk: VLC тасушы ойнатқыш теңшелімдерін ысыруын талап етесіз бе?

en: Area
kk: Аумақ

en: Artist
kk: Орындаушысы

en: Artist metadata
kk: Орындауышы мета-дерегі

en: Artwork URL
kk: Сурет URL-мекенжайы

en: As soon as track is added
kk: Жолшық үстелген бойда

en: Aspect ratio
kk: Пішімдік арақатынасы

en: Aspect ratio (4:3, 16:9).
kk: Пішімдік арақатынасы (4:3, 16:9).

en: Aspect ratio (4:3, 16:9). Default assumes square pixels.
kk: Пішімдік арақатынасы (4:3, 16:9). Әдепкіде шаршы нүктелер деп есептелінеді.

en: Aspect ratio of the image file (4:3, 16:9). Default is square pixels.
kk: Кескін файлының пішімдік арақатынасы (4:3, 16:9). Әдепкісі шаршы нүктелер.

en: Aspect ratio of the video image (4:3, 16:9). Default is square pixels.
kk: Бейне кескіні пішімдік арақатынасы (4:3, 16:9). Әдепкісі шаршы нүктелер.

en: Aspect ratio: %s
kk: Пішімдік арақатынасы: %s

en: Aspect-ratio
kk: Кадр пішімі

en: Assign a fixed PID to the PMT
kk: PMT дегенге бекемделінген десте теңдестіргішін салғастыру

en: Assign a fixed PID to the SPU.
kk: SPU дегенге бекемделінген десте теңдестіргішін салғастыру.

en: Assign a fixed PID to the audio stream.
kk: Дыбыстық ағынға бекемделінген десте теңдестіргішін салғастыру.

en: Assign a fixed Transport Stream ID.
kk: Бекемделінген тасымалдау ағын теңдестіргішін салғастыру.

en: AtmoLight Filter
kk: AtmoLight сүзгісі

en: Attenuation
kk: Әлсірету

en: Attenuation, begin (in %)
kk: Әлсірету, басы (%)

en: Attenuation, end (in %)
kk: Әлсірету, аяғы (%)

en: Attenuation, middle (in %)
kk: Әлсірету, ортаңғы (%)

en: Audio
kk: Дыбыс

en: Audio &Channels
kk: Дыбыстық арналар

en: Audio &Device
kk: Дыбыстық құрылғы

en: Audio &Track
kk: Дыбыстық жолшық

en: Audio CD
kk: Дыбыстық CD

en: Audio CD - Track %02i
kk: Дыбыстық CD - Жолшық %02i

en: Audio CD device
kk: Дыбыстық CD құрылғы

en: Audio CD input
kk: Дыбыстық CD кіресіні

en: Audio Channel
kk: Дыбыстық арна

en: Audio Channels
kk: Дыбыстық арналар

en: Audio Device
kk: Дыбыстық құрылғы

en: Audio Device: %s
kk: Дыбыстық құрылғысы: %s

en: Audio Effects
kk: Дыбыстық әсерлер

en: Audio Files
kk: Дыбыстық файлдар

en: Audio Filter
kk: Дыбыстық сүзгі

en: Audio PID
kk: Дыбыстық десте теңдестіргіші  (audio PID)

en: Audio Settings
kk: Дыбыстық теңшелімдер

en: Audio Settings not saved
kk: Дыбыстық теңшелімдері сақталмады

en: Audio Spatializer
kk: Дыбыстық кеңістіктендіргіш

en: Audio Track
kk: Дыбыстық жолшығы

en: Audio and Subtitles
kk: Дыбыс және субтитрлер

en: Audio bitmask
kk: Дыбыстық биттік бүркеншік

en: Audio bitrate
kk: Дыбыстық ағындық қарқын

en: Audio bits per sample
kk: Бір іріктемедегі дыбыстық бит саны

en: Audio channels
kk: Дыбыстық арналар

en: Audio codec
kk: Дыбыстық кодек

en: Audio codecs
kk: Дыбыстық кодектер

en: Audio delay %i ms
kk: Дыбыс кідірісі  %i ms

en: Audio delay down
kk: Дыбыс кідірісін азайту

en: Audio delay up
kk: Дыбыс кідірісін молайту

en: Audio desynchronization compensation
kk: Дыбыс бейқдамдастырылуның өтемі

en: Audio device is not configured
kk: Дыбыстық құрылғы ішқұрылымданбаған

en: Audio device name
kk: Дыбыстық құрылғы атауы

en: Audio encoder
kk: Дыбыстық кодтауыш

en: Audio filter
kk: Дыбыстық сүзгі

en: Audio filter for A/52->S/PDIF encapsulation
kk: A/52->S/PDIF тыстауға арналған дыбыстық сүзгі

en: Audio filter for DTS->S/PDIF encapsulation
kk: DTS->S/PDIF тыстауыға арналған дыбыстық сүзгі

en: Audio filter for PCM format conversion
kk: PCM пішімін түрлендіруге аналған дыбыстық сүзгі

en: Audio filter for band-limited interpolation resampling
kk: Жиіліктер жолағы шектелген интерполяциясы арқылы қайта іріктеуге арналған дыбыстық сүзгі

en: Audio filter for simple channel mixing
kk: Арналарды қарапайым араластыруына арналған дыбыстық сүзгі

en: Audio filter for stereo to mono conversion
kk: Стерео -> моно түрлендіруге арналған дыбыстық сүзгі

en: Audio filter for trivial channel mixing
kk: Арналарды кәдуілгі араластыруына арналған дыбыстық сүзгі

en: Audio filter for ugly resampling
kk: Долаң қайта іректеуге арналған дыбыстық сүзгі

en: Audio filtering failed
kk: Дыбыс сүзгілеуі сәтсіз

en: Audio filters
kk: Дыбыстық сүзгілер

en: Audio filters are used to process the audio stream.
kk: Дыбыстық ағынды өңдету үшін қолданатын дыбыстық сүзгілер.

en: Audio input
kk: Дыбыстық кіресін

en: Audio input pin
kk: Дыбыстық кіресінінің түйіспесі

en: Audio language
kk: Дыбыс тілі

en: Audio mode
kk: Дыбыстық режім

en: Audio output URL
kk: Дыбыстық шығасынының URL-мекенжайы

en: Audio output access method
kk: Дыбыстық шығасынына қатынау әдісі

en: Audio output channels mode
kk: Дыбыстық шығасын арналарының режімі

en: Audio output failed
kk: Дыбыстық шығасыны сәтсіз

en: Audio output frequency (Hz)
kk: Дыбыстық шығасын жиілігі (Hz)

en: Audio output module
kk: Дыбыстық шығасын модулі

en: Audio output muxer
kk: Дыбыстық шығасын муксері

en: Audio output pin
kk: Дыбыстық шығасынының түйіспесі

en: Audio output saved volume
kk: Дыбыстық шығасынының сақталған деңгейі

en: Audio output volume step
kk: Дыбыстық шығасын деңгейінің қадамы

en: Audio port
kk: Дыбыстық порт

en: Audio sample rate
kk: Дыбыстық іріктеме қарқыны

en: Audio settings
kk: Дыбыстық теңшелімдер

en: Audio tempo scaler synched with rate
kk: Қарқынбен қадамдастырылған дыбыстық темпі шәкілін түрлендіргіші

en: Audio track
kk: Дыбыстық жолшығы

en: Audio track ID
kk: Дыбыстық жолшығының теңдестіргіші

en: Audio track: %s
kk: Дыбыстық жолшығы: %s

en: Audio visualizations
kk: Дыбыстық көрнекі бейнелері

en: Audio visualizations
kk: Дыбыстық көрнекі бейнелер

en: Audio volume (0-65535).
kk: Дыбыстық деңгей (0-65535).

en: Audio/Video
kk: Дыбыс/Бейне

en: Augment contrast between contours.
kk: Контурлер арасындағы айқындықты өсіру.

en: Author
kk: Туындыгері

en: Author metadata
kk: Туындыгер мета-дерегі

en: Authors
kk: Туындыгерлер

en: Auto
kk: Өздігінен

en: Auto Connection
kk: Өздігінен байланысу

en: Auto connection
kk: Өздігінен қатынасу

en: Auto gain
kk: Өздігінен күшейту

en: Auto re-connect
kk: Өздігінен қайта байланысу

en: Auto start
kk: Өздігінен іске қосылу

en: Auto white balance
kk: Енгізу/Шығару әдісі

en: Auto-playback of new items
kk: Жаңа бірліктерді өздігінен ойнату

en: Autodel
kk: Өздігінен жою

en: Autodetect subtitle files
kk: Субтитр файлдарын өздігінен байқау

en: Automatic
kk: Өздігінен

en: Automatic cropping
kk: Өздігінен шұнтиту

en: Automatically add/delete input streams
kk: Кіресін ағындарды өздігінен үстеу/жою

en: Automatically check for updates
kk: Жаңартуларды өздігінен тексеру

en: Automatically connect to writable clients
kk: Жазып алатын тұтынғыштарға өздігінен байланысу.

en: Automatically preparse files
kk: Файлдарды өздігінен алдын-ала талдау

en: Automatically preparse files added to the playlist (to retrieve some metadata).
kk: Ойнату тізіміне үстелген файлдарды өздігінен алдын-ала талдау (қайсыбір мета-деректі шығарып алу үшін).

en: Automatically save the volume on exit
kk: Шыққанда деңгейді өздігінен сақтап қалу

en: Automatically set the video input's gain (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік кіресінінің күшейтуін өздігінен орнату (егер v4l2 драйвері қолдаса).

en: Automatically set the white balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік кіресінінің ақ теңгерімін өздігінен орнату (егер v4l2 драйвері қолдаса).

en: Autoscale video
kk: Бейнені өздігінен шәкілдестіру

en: Average bitrate tolerance
kk: Орташа ағындық қарқындың мүмкiн ауытқулары

en: B Frames
kk: B кадрлар

en: B-frames between I and P
kk: I және P арасындағы B-кадрлер

en: B4S playlist import
kk: B4S ойнату тізімі әкелімі

en: Back
kk: Артқа

en: Background
kk: Өң

en: Background aspect ratio
kk: Өң пішімі арақатынасы

en: Balance
kk: Телімі

en: Balance of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Дыбыстық шығасынының теңгерімі (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Baltic (Latin-7)
kk: Балтық (Latin-7)

en: Baltic (Windows-1257)
kk: Балтық (Windows-1257)

en: Band separator
kk: Жиіліктер жолағын айырғышы

en: Bands gain
kk: Жиіліктер жолақтарынның күшеюі

en: Bandwidth
kk: Өткізу қабілеті

en: Base image
kk: Негізгі кескін

en: Base pixel radius
kk: Негізгі нүкте радиусы

en: Basic
kk: Негізгі

en: Bass
kk: Төменгі жиіліктер

en: Bass level of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Дыбыстық кіресінінің төменгі жиіліктер деңгейі (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Be quiet
kk: Дабырсыз болсын

en: Benchmarking
kk: Үлгілі сынамақтау

en: Beware this will reset the VLC media player preferences.
    Are you sure you want to continue?
kk: Абай болыңыз, бұл VLC тасушы ойнатқышы теңшелімдерін ысырады.
    Жалғастыруын талап етесіз бе?

en: Bicubic (good quality)
kk: Қос текшелік (сапасы жақсы)

en: Bicubic spline
kk: Қос текшелік сплайн

en: Bidir
kk: Екі жақты

en: Big Button
kk: Үлкен түймешік

en: Bilinear
kk: Қос сызықтық

en: Bitrate
kk: Ағындық қарқыны

en: Bitrate (kb/s)
kk: Ағындық қарқыны (kb/s)

en: Bitrate information of the transcoded stream.
kk: Қайта кодталған ағындық қарқын туралы ақпар.

en: Bitrate mode
kk: Ағындық қарқынының режімі

en: Bitrate override
kk: Ағындық қарқынды алмастыру

en: Bitrate peak
kk: Ағындық қарқындың шыңы

en: Bitrate to use (-1 for default).
kk: Қолданбақ ағындық қарқын (-1 әдепкі үшін).

en: Bits per sample
kk: Бір іріктемедегі бит саны

en: Black
kk: Қара

en: Black Crush for Blue
kk: Көк үшін қараның күйреуі

en: Black Crush for Green
kk: Жасыл үшін қараның күйреуі

en: Black Crush for Red
kk: Қызыл үшін қараның күйреуі

en: Black Level for Blue
kk: Көк үшін қараның деңгейі

en: Black Level for Green
kk: Жасыл үшін қараның деңгейі

en: Black Level for Red
kk: Қызыл үшін қараның деңгейі

en: Black level
kk: Қараның деңгейі

en: Black level of the video input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік кіресінінің қара деңгейі (егер v4l2 драйвері қолдаса).

en: Black screens in Fullscreen mode
kk: Қара бейнебеттер толық бейнебет режімінде

en: Black screens in fullscreen
kk: Қара бейнебеттер толық бейнебетте

en: Black slot
kk: Қара саңылау

en: Blend
kk: Қоспалау

en: Blend image
kk: Кескін қоспалау

en: Blendbench
kk: Миксер үстелі

en: Blending benchmark filter
kk: Араласудың үлгілі сынамақ сүзгісі

en: Block overlap (%)
kk: Телім асып түсуі (%)

en: Blu-Ray Disc Input
kk: Blu-Ray дискі кіресіні

en: Blue
kk: Көк

en: Blue balance
kk: Көк телімі

en: Blue balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік кіресінінің көк теңгерімі (егер v4l2 драйвері қолдаса).

en: Blue component of the pause color
kk: Аялдатқандағы түстің көк құрамдасы

en: Blue component of the shutdown color
kk: Жұмысты аяқтағандағы түстің көк құрамдасы

en: Blues
kk: Блюз

en: Bluescreen
kk: Көк бейнебет

en: Bluescreen U tolerance
kk: Көк бейнебеттің U мүмкiн ауытқулары

en: Bluescreen U value
kk: Көк бейнебеттің U мәні

en: Bluescreen V tolerance
kk: Көк бейнебеттің U мүмкiн ауытқулары

en: Bluescreen V value
kk: Көк бейнебеттің V мәні

en: Bluescreen video filter
kk: Көк бейнебет бейнелік сүзгісі

en: Blur
kk: Бұлдыр

en: Blur factor (1-127)
kk: Бұлдыр ықпалы (1-127)

en: Bob
kk: Серпілмелі

en: Bonjour services
kk: Bonjour қызметтері

en: Bookmark
kk: Бетбелгі

en: Bookmark %i
kk: Бетбелгі %i

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Bookmarks list for a stream
kk: Ағын үшін бетбелгі тізімі

en: Bookmarks...
kk: Бетбелгілер...

en: Border height
kk: Жиек биіктігі

en: Border masking
kk: Жиекті бүркендіру

en: Border width
kk: Жиек ені

en: Bottom
kk: Төменгі шетімен

en: Bottom-Left
kk: Төменгі сол жақ

en: Bottom-Right
kk: Төменгі оң жақ

en: Bridge
kk: Тұйықтау

en: Bridge in
kk: Тұйықтау өшіру

en: Bridge out
kk: Тұйықтау қосу

en: Bridge stream output
kk: Ағындық шығасынының тұйықтау

en: Brightness
kk: Жарықтық

en: Brightness of the video input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік шығасынының жарықтығы (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Brightness of the video input.
kk: Бейнелік кіресін жарықтығы.

en: Brightness threshold
kk: Жарықтық табалдырығы

en: Bring All to Front
kk: Бәрін алға апару

en: Broadcast
kk: Хабар тарату

en: Broadcast:
kk: Хабар тарату:

en: Browse
kk: Шолу

en: Browse...
kk: Шолу...

en: Budget mode
kk: Шекті режім

en: Building font cache
kk: Қаріп бүркемесін құру

en: Bytes
kk: Байты

en: C
kk: kk

en: C&lear
kk: Аластау

en: CAPMT System ID
kk: CAPMT жүйелік теңдестіргіші

en: CBR bitrate (kbps)
kk: CBR ағындық қарқыны (kbps)

en: CBR encoding
kk: CBR кодтау

en: CDDB Server
kk: CDDB сервері

en: CDDB Server port to use.
kk: CDDB серверінің қолданбақ порты.

en: CDDB port
kk: CDDB порты

en: CDG demuxer
kk: CDG демуксері

en: CDG video decoder
kk: CDG бейнелік кодсыздандырғыш

en: CPU features
kk: CPU мүмкіндіктері

en: CPU optimizations
kk: CPU оңтайландырулары

en: CRL file
kk: CRL файлы

en: CSA Key
kk: CSA кілті

en: CSA Key in use
kk: Қолданудағы CSA кілті

en: CVD subtitle decoder
kk: CVD субтитр кодсыздандырғышы

en: Cabaret
kk: Кабаре

en: Cable
kk: Кәбіл

en: Cache size (number of images)
kk: Бүркеме мөлшері (кескін саны)

en: Caching
kk: Бүркемелеу

en: Caching value (ms)
kk: Бүркемелеу мәні, (ms)

en: Caching value in ms
kk: Бүркемелеу мәні, ms

en: Callback data
kk: Кері шақыру деректері

en: Cancel
kk: Болдырмау

en: Cannot write to file %1:
    %2.
kk: Файлға жазу мүмкін емес:%1:
    %2.

en: Capability
kk: Ықтималдығы

en: Capture
kk: Қармау

en: Capture &Device
kk: Қармау құрылғысы

en: Capture failed
kk: Қармау сәтсіз

en: Capture fragment size
kk: Қармау үзіндісінің мөлшері

en: Capture mode
kk: Қармау режімі

en: Capture the audio stream in stereo.
kk: Дыбыстық ағынын стереоге қармау

en: Cartoon
kk: Мультфильм

en: Celtic (Latin-8)
kk: Кельт (Latin-8)

en: Center
kk: Ортасы бойынша

en: Centre Weighted Median
kk: Топталып салмақталған орташалау

en: Certificate file
kk: Куәлік файлы

en: Change
kk: Ауыстыру

en: Change Hotkey
kk: Тездету пернесін аыстыру

en: Change channel assignment (fixes wrong wiring)
kk: Арна салғастырымын ауыстыру (дұрыс емес құрастыруды беркітеді)

en: Change gradients
kk: Градиенттерді ауыстыру

en: Change the caching for the media
kk: Тасушы бүркемелуін ауыстыру

en: Change the display name of the Service.
kk: Қызметтің бейнелейтін атауын ауыстыру.

en: Change the start time for the media
kk: Тасушы ойнатуының басталу уақытын ауыстыру

en: Channel
kk: Арна

en: Channel Name
kk: Арна атауы

en: Channel number
kk: Арна нөмірі

en: Channel of the card to use (Usually, 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo)
kk: Қолданбақ тақтаның арнасы (Әдетте 0 = тюнер, 1 = қиысты, 2 = svideo).

en: Channel of the card to use (Usually, 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo).
kk: Қолданбақ тақтаның арнасы (Әдетте 0 = тюнер, 1 = қиысты, 2 = svideo).

en: Channels
kk: Арналары

en: Channels:
kk: Арналар:

en: Chaoji VCD subtitle packetizer
kk: Chaoji VCD субтитр дестелеуіші

en: Chapter
kk: Бөлімі

en: Chapter %i
kk: Бөлім: %i

en: Chapter codecs
kk: Бөлім кодектері

en: Characteristic dimension
kk: Сипатты өлшемі

en: Check for &Updates...
kk: Жаңартуларды тексеру...

en: Check for Update...
kk: Жаңартуларды тексеру...

en: Checking for an update...
kk: Жаңартуларды тексеру...

en: Choose
kk: Таңдау

en: Choose how album art will be downloaded.
kk: Альбомның қотарып алынатын мұқаба суретіні таңдау.

en: Choose input
kk: Кіресін таңдау

en: Choose one or more media file to open
kk: Ашылатын тасушы файлдардың біреуін не бірнешеуін таңдау

en: Choose which objects should print debug message
kk: Жымдастыру хабарларын басып шығаруы жөнді зерзаттарын таңдау

en: Choose your preferred video output and configure it here.
kk: Мыннан өзіңізге ұнамды бейнелік шығасынын таңдаңыз да және бұны ішқұрылымдаңыз.

en: Choose...
kk: Таңдау...

en: Christian rap
kk: Крисчен-рэп

en: Chroma
kk: Түстік

en: Chroma for the base image
kk: Негізгі кескін түстігі

en: Chroma for the blend image
kk: Кескін қоспалау үшін түстік

en: Chroma format
kk: Түстік пішімі

en: Chroma in motion estimation
kk: Қимыл сараптуадағы түстік

en: Chroma modules settings
kk: Түстік модульдер теңшелімдері

en: Chrominance elimination
kk: Түстікті басу

en: Circular Left
kk: Солға айналма

en: Circular Right
kk: Оңға айналма

en: Cl&ose
kk: Жабу

en: Classic rock
kk: Классик рок

en: Classical
kk: Классикалық

en: Clean up
kk: Тазалау

en: Clear
kk: Аластау

en: Clear List
kk: Тізімді аластау

en: Clear Menu
kk: Мәзірді аластау

en: Clear overlay framebuffer
kk: Жабынды кадр сақтағышын аластау

en: Click to set point B
kk: B нүктесін орнату үшін нұқыңыз

en: Client port
kk: Тұтынғыш порты

en: Clock reference average counter
kk: Уақыт таңбалау орташасын есептеуші

en: Clock synchronisation
kk: Сағатты қадамдастыру

en: Clone
kk: Клон қылу

en: Clone the image
kk: Кескінді клон қылу

en: Clone video filter
kk: Бейнелік сүзгісін клон қылу

en: Close Window
kk: Терезені жабу

en: Closed Captions decoder
kk: Жасырын титр кодсыздандырғышы

en: Closed captions
kk: Жасырын титрлер

en: Closed captions %u
kk: Жасырын титрлер %u

en: Closed captions 1
kk: Жасырын титрлер 1

en: Closed captions 2
kk: Жасырын титрлер 2

en: Closed captions 3
kk: Жасырын титрлер 4

en: Closed captions 4
kk: Жасырын титрлер 5

en: Club
kk: Клаб

en: Codec
kk: Кодегі

en: Codec Details
kk: Кодек егжей-тегжейлері

en: Codecs / Muxers
kk: Кодектер /Муксерлер

en: Coefficient thresholding on P-frames
kk: P-кадрлер арқылы еселік таблдырықтау

en: Color
kk: Түс

en: Color ASCII art video output
kk: Түрлі-түсті каллиграмма бейнелік шығасыны

en: Color extraction
kk: Түс сіріндісі

en: Color fun
kk: Түстермен ойнау

en: Color inversion
kk: Түсті керілеу

en: Color messages
kk: Түрлітүсті хабарлар

en: Color of the video input.
kk: Бейнелік кіресін түсі.

en: Color threshold
kk: Түс табалдырығы

en: Color threshold filter
kk: Түс табалдырығы сүзгісі

en: Color when paused
kk: Аялдатқанда түсті көрсету

en: Columns
kk: Бағандар

en: Combined
kk: Тркестірілген

en: Comedy
kk: Камиди

en: Command
kk: Пәрмен

en: Command UDP port
kk: Пәрмендік UDP порты

en: Commands
kk: Пәрмендер

en: Comment
kk: Мәндеме

en: Comments
kk: Мәндемелер

en: Compensate delay
kk: Кідіріс өтемі

en: Compiler:
kk: Құрастырғыш:

en: Compiler: %s
kk: Құрастырғыш: %s

en: Complete MRL for VLC internal
kk: VLC іштігіне арналған толық MRL

en: Composite input
kk: Композитті кіресін

en: Config of last used skin
kk: Соңғы қолданған мұқаба ішқұрылымы

en: Configuration file
kk: Ішқұрылым файлы

en: Configuration file for the OSD Menu.
kk: Бейнебет мәзірінің ішқұрылым файлы.

en: Configuration options
kk: Ішқұрылым параметрлері

en: Configure
kk: Ішқұрылымдау

en: Configure Hotkeys
kk: Тездету пернелерін ішқұрылымдау

en: Configure podcasts...
kk: Подкасттарды ішқұрылымдау...

en: Connect to clients matching
kk: Сәйкес тұтынушыларға байланысу

en: Connection failed
kk: Байланысу сәтсіз

en: Console
kk: Консоль

en: Constant quality factor
kk: Тұрақты сапалық ықпал

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Continuous stream
kk: Жалғаса беретін ағын

en: Contrast
kk: Айқындылық

en: Contrast of the video input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік шығасынының айқындылығы (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Contrast of the video input.
kk: Бейнелік кіресін айқындылығы.

en: Control
kk: Басқару құралы

en: Control SAP flow
kk: SAP ағымын басқару

en: Control interfaces
kk: Басқару тілдесулер

en: Control menu for the player
kk: Ойнатқыштың басқару мәзірі

en: Controller...
kk: Басқару тақтасы...

en: Controls
kk: Басқару құралдары

en: Conve&rt / Save...
kk: Түрлендіру / Сақтау...

en: Conversions from
kk: Түрлендірулер мынадан

en: Convert
kk: Түрлендіру

en: Copy
kk: Көшіру

en: Copy packetizer
kk: Дестелеуішті көшіру

en: Copyright
kk: Туындыгерлік құқықтары

en: Copyright metadata
kk: Туындыгерлік құқықтар мета-дерегі

en: Could not demux ASF stream
kk: ASF ағынының демуксі мүмкін емес

en: Country
kk: Кантри

en: Create
kk: Жасау

en: Create "Fast Start" files
kk: "Тез іске қосу" файлдарын жасау

en: Create a new bookmark
kk: Жаңа бетбелгі жасау

en: Create a new profile
kk: Жаңа бейін жасау

en: Crop
kk: Шұнтиту

en: Crop geometry (pixels)
kk: Шұнтиту геометриясы (нүкте)

en: Crop one pixel from the bottom of the video
kk: Бейненің төменгі шетінен бір нүкте шұнтиту

en: Crop one pixel from the left of the video
kk: Бейненің сол жағынан бір нүкте шұнтиту

en: Crop one pixel from the right of the video
kk: Бейненің оң жағынан бір нүкте шұнтиту

en: Crop one pixel from the top of the video
kk: Бейненің жоғарғы шетінен бір нүкте шұнтиту

en: Crop video filter
kk: Шұнтиту бейнелік сүзгісі

en: Crop: %s
kk: Шұнтиту: %s

en: Cropping failed
kk: Кесіп алу сәтсіз

en: Crops a defined part of the image
kk: Кескіннің тапсырылған бөлігін шұнтитады

en: Crypt audio
kk: Шифрланған дыбыс

en: Crypt audio using CSA
kk: CSA қолданып шифрланған дыбыс

en: Crypt video
kk: Шифрланған бейне

en: Crypt video using CSA
kk: CSA қолданып бейне шифрлау

en: Cue points
kk: Монтаждық нүктелер

en: Cult
kk: Табынушлық

en: Current channel:
kk: Ағымдық арна:

en: Current visualization
kk: Ағымдық көрнекі бейне

en: Custom
kk: Теңшелетін

en: Custom aspect ratios list
kk: Теңшелетін пішімдік арақатынас тізімі

en: Custom crop ratios list
kk: Теңшелетін шұнтиту арақатынас тізімі

en: Customi&ze Interface...
kk: Тілдесу теңшеу...

en: Cut
kk: Қиып алу

en: Cycle audio track
kk: Дыбыстық жолшықты орайғыту

en: Cycle deinterlace modes
kk: Тізбектестіру режімдерін орайғыту

en: Cycle source aspect ratio
kk: Қайнар көзі пішімдік арақатынасын орайғыту

en: Cycle subtitle track
kk: Субтитр жолшығын орайғыту

en: Cycle through a predefined list of crop formats.
kk: Дайындалған тізіміндегі шұнтиту арақатынастар арасында орайғыту.

en: Cycle through a predefined list of source aspect ratios.
kk: Дайындалған тізіміндегі қайнар көзі пішімдік арақатынастар арасында орайғыту.

en: Cycle through audio devices
kk: Дыбыстық құрылғы арасында орайғыту

en: Cycle through available audio devices
kk: Қатынаулы дыбыстық құрылғы арасында орайғыту

en: Cycle through deinterlace modes.
kk: Тізбектестіру режімдерін арасында орайғыту.

en: Cycle through the available audio tracks(languages).
kk: Қатынаулы дыбыстық жолшықтар (тілдер) арасында орайғыту.

en: Cycle through the available subtitle tracks.
kk: Қатынаулы субтитр жолшықтар арасында орайғыту.

en: Cycle video crop
kk: Бейне шұнтитуды орағайту

en: Cyrillic (Windows-1251)
kk: Кирилл жазуы (Windows-1251)

en: D-Bus control interface
kk: D-Bus басқару тілдесуі

en: DTS Coherent Acoustics audio decoder
kk: DTS Coherent Acoustics дыбыстық шығасыны

en: DTS audio packetizer
kk: DTS дыбыстық дестелеуіші

en: DTS delay (ms)
kk: DTS кідірісі  (ms)

en: DTS dynamic range compression
kk: DTS динамикалық ауқымды қысу

en: DTS parser
kk: DTS талдағышы

en: DV (Digital Video) demuxer
kk: DV (Сандық Бейне) демуксері

en: DVB Type:
kk: DVB түрі:

en: DVB input with v4l2 support
kk: v4l2 қолдауы бар DVB кіресіні

en: DVB playlist import
kk: DVB ойнату тізімі әкелімі

en: DVB subtitles
kk: DVB субтитрлері

en: DVB subtitles decoder
kk: DVB субтитрлер кодсыздандырғышы

en: DVB subtitles encoder
kk: DVB субтитрлер кодтауышы

en: DVB subtitles: hearing impaired
kk: DVB субтитрлері: естуі әлсіреген

en: DVD angle
kk: DVD бұрышы

en: DVD audio format (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
kk: DVD дыбыстық пішімі (қолдануыMPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG және RAW арқылы)

en: DVD device
kk: DVD құрылғы

en: DVD menus
kk: DVD мәзірлері

en: DVD subtitles decoder
kk: DVD субтитрлер кодсыздандырғышы

en: DVD subtitles packetizer
kk: DVD субтитрлер дестелеуіші

en: DVD with menus
kk: Мәзірлі DVD

en: DVD without menus
kk: Мәзірсіз DVD

en: DVDRead Input (no menu support)
kk: DVDRead кіресіні (мәзір қолдаусыз)

en: DVDRead could not open the disc "%s".
kk: DVDRead "%s" дискін ашу мүмкін емес.

en: DVDRead could not read block %d.
kk: DVDRead %d телімін оқуы іске аспады.

en: DVDnav Input
kk: DVDnav кіресіні

en: Damp
kk: Баяулатуы

en: Dance
kk: Данс

en: Darkness Limit
kk: Қараңғылық шегі

en: Darkness masking
kk: Қараңғылықты бүркендіру

en: Darkwave
kk: Қара толқын

en: Data alignment
kk: Дерек туралауы

en: Date
kk: Күн-айы

en: Date metadata
kk: Күн-айы мета-дерегі

en: Day / Month / Year:
kk: Күн / Ай / Жыл:

en: De-Fullscreen
kk: Толық бейнебеттен

en: Death metal
kk: Өлі металл

en: Debug Frame Folder
kk: Жымдастыру кадрлердің қалтасы

en: Debug logging
kk: Жымдастыруды жұрналдау

en: Debug mask
kk: Жымдастыру бүркеншігі

en: Decide references on a per partition basis
kk: Бөлшектеу негізінде тіректерді шешу

en: Decimation
kk: Жегенелеу

en: Decimation level for MJPEG streams
kk: MJPEG ағындарға арналған жегенелеу деңгейі

en: Decoded blocks
kk: Кодсыз-ған телімдер

en: Decoders
kk: Кодсыздандырғыштар

en: Decoding
kk: Кодсыздандыру

en: Decoding X coordinate
kk: X тұрағиатын кодсыздандыру

en: Decoding Y coordinate
kk: Y тұрағиатын кодсыздандыру

en: Decompression
kk: Ашылым

en: Decrease Volume
kk: Деңгейді төмендету

en: Decrease scale factor
kk: Шәкіл ықпалын кішірейту

en: Decrease scale factor.
kk: Шәкіл ықпалын кішірейту.

en: Default
kk: Әдепкі

en: Default Audio Device
kk: Әдепкі дыбыстық құрылғы

en: Default Caching Level
kk: Бүркемелеудің әдепкі деңгейі

en: Default DVD angle.
kk: Әдепкі DVD бұрышы

en: Default Encoding
kk: Әдепкі кодтау

en: Default Server Port
kk: Ыервердің әдепкі порты

en: Default Volume
kk: Әдепкі деңгей

en: Default audio volume
kk: Дыбыстың әдепкі деңгейі

en: Default background alpha
kk: Әдепкі өң альфасы

en: Default background color
kk: Әдепкі өң түсі

en: Default devices
kk: Әдепкі құрылғылар

en: Default encoding
kk: Әдепкі кодтау

en: Default font alpha
kk: Қәріптің әдепкі альфасы

en: Default font color
kk: Қәріптің әдепкі түсі

en: Default font description
kk: Қәріптің әдепкі сипаттамасы

en: Default font effect
kk: Қаріптің әдепкі әсері

en: Default font effect strength
kk: Әдепкі қаріп әсерінің қарқындылығы

en: Default multicast interface. This overrides the routing table.
kk: Әдепкі топтық тарату тілдесуі. Бұл бағдарғылау кестесін алмастырады.

en: Default replay gain
kk: Қайталау әдепкі күшеюі

en: Default stream
kk: Әдепкі ағын

en: Default stream output chain
kk: Әдепкі ағындық шығасын тізбегі

en: Define the colors of the volume slider
kk: Деңгей жүгіртпесі түстерін анықтау

en: Deinterlace
kk: Тізбектестіру

en: Deinterlace method to use for streaming.
kk: Ағын жіберуіне қолданбақ тізбектестіру әдісі.

en: Deinterlace mode
kk: Тізбектестіру режімі

en: Deinterlace module
kk: Тізбектестіру модулі

en: Deinterlace module to use.
kk: Колданбақ тізбектестіру модулі.

en: Deinterlace the video before encoding.
kk: Бейнені кодтаудың алдында тізбектестіру.

en: Deinterlace video
kk: Бейне тізбектестіру

en: Deinterlacing video filter
kk: Тізбектестіру бейнелік сүзгісі

en: Delay
kk: Кідіріс

en: Delete
kk: Жою

en: Delete all the bookmarks
kk: Бетбелгілер бәрін жою

en: Delete selected profile
kk: Бөлектелген бейінді жою

en: Delete the current profile
kk: Ағымдық бейінді жою

en: Delete the selected item
kk: Бөлектелген бірлікті жою

en: Deletes the selected item
kk: Бөлектелген бірлікті жояды

en: Demux module
kk: Демукс модулі

en: Demuxed
kk: Демукстелген

en: Demuxers
kk: Демуксерлер

en: Demuxers are used to separate audio and video streams.
kk: Демуксерлер қолданауы бейнелік және дыбыстық ағындарын бөліп алу үшін.

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Description metadata
kk: Сипаттама мета-дерегі

en: Description stream output
kk: Ағындық шығасынының сипаттамасы

en: Desired frame rate for the capture.
kk: Қармау үшін ұнамды кадр қарқыны.

en: Destination
kk: Жеткілімі

en: Destination audio codec
kk: Жеткілімдік дыбыстық кодек

en: Destination bridge-in name
kk: Жеткілімдік кіріспе атауы

en: Destination file:
kk: Жеткілімдік файл:

en: Destination prefix
kk: Жеткілім префиксі

en: Destination subtitles codec
kk: Жеткілімдік субтитрлер кодегі

en: Destination video codec
kk: Жеткілімдік бейнелік кодек

en: Destinations
kk: Жеткілімдер

en: Determines wrapper filter verbosity level
kk: Қаптарма сүзгісінің сөзуарлық деңгейін айқындайды

en: Device
kk: Құрылғы

en: Device Selection
kk: Құрылғы бөлектеуі

en: Device name
kk: Құрылғы атауы

en: Device number to use on adapter
kk: Бейімдеушке қолданбақ DVD құрылғысының нөмірі

en: Device properties
kk: Құрылғы сипаттары

en: Device:
kk: Құрылғы:

en: Diagonal Linear Phase
kk: Қиғаш сызықтық фаза

en: Dialog
kk: Тілқатысу

en: Dialog providers settings
kk: Тілқатысу жабдықтаушылар теңшелімдері

en: DiffServ Code Point
kk: DiffServ кодтық орны

en: Digital Video (Firewire/ieee1394)  input
kk: Сандық бейне (Firewire/ieee1394) кіресіні

en: Dirac video encoder using dirac-research library
kk: dirac-research кітапханасын қолданған Дирак бейнелік кодтауышы

en: Direct MV prediction mode
kk: Тікелей MV болжамдау режімі

en: Direct MV prediction mode.
kk: Тікелей MV болжамдау режімі.

en: Direct prediction size
kk: Тікелей болжам мөлшері

en: Direct rendering
kk: Тікелей құру

en: DirectFB video output http://www.directfb.org/
kk: DirectFB бейнелік шығасыны (http://www.directfb.org/)

en: DirectMedia Object decoder
kk: DirectMedia зерзатының кодсыздандырғышы

en: DirectMedia Object encoder
kk: DirectMedia зерзатының кодтауышы

en: DirectShow DVB input
kk: DirectShow DVB кіресіні

en: DirectShow input
kk: DirectShow кіресіні

en: DirectX Wallpaper
kk: DirectX түсқағазы

en: DirectX audio output
kk: DirectX дыбыстық шығасын

en: Directory path prefix
kk: Тізімдеме жолының префиксі

en: Disable
kk: Доғару

en: Disable DVD Menus (for compatibility)
kk: DVD мәзірлерін доғару (сыйсымдығы үшін)

en: Disable arithmetic coding
kk: Арифметикалық кодтауды доғару

en: Disable screensaver
kk: Бейнебет қорғауышты доғару

en: Disable the screensaver during video playback.
kk: Бейне ойнату кезінде бейнебет қорғауышты доғару.

en: Disc
kk: Дискі

en: Disc Selection
kk: Дискі бөлектеу

en: Disc device
kk: Дискі құрылғысы

en: Discard
kk: Арылу

en: Disco
kk: Диско

en: Discontinuous Transmission
kk: Үдіктіліктіі хабар тарату

en: Display
kk: Бейнелеу

en: Display OSD menu on top of video output
kk: Бейнелік шығасын үстінде бейнебеттік мәзірді бейнелеу

en: Display Settings
kk: Бейнелеу теңшелімдері

en: Display device
kk: Бейнелеу құрылғысы

en: Display feed images if available.
kk: Егер қатынаулы болса берілім кескіндерін бейнелеу.

en: Display locally
kk: Жергілікті бейнелеу

en: Display name of the Service
kk: Қызмет атауын бейнелеу

en: Display on overlay framebuffer
kk: Жабынды кадр сақтағышта бейнелеу

en: Display playlist tree
kk: Ойнату тізімі ағашын бейнелеу

en: Display resolution
kk: Бейнелеу ажыратылымдығы

en: Display stream output
kk: Ағындық шығасынды бейнелеу

en: Display the input video
kk: Кіресін бейнені бейнелеу

en: Display the output
kk: Шығасынді бейнелеу

en: Display the processed video
kk: Өңдетілген бейнені бейнелеу

en: Display the stream locally
kk: Ағынды жергілікті бейнелеу

en: Display the title of the video on top of the movie.
kk: Бейне тақырыбы фильм үстінде бейнелейді.

en: Display video snapshot preview
kk: Бейненің лездік түсірмесін алдын-ала қарап алу

en: Display while streaming
kk: Ағындық жіберген кезінде бейнелеу

en: Displayed frames
kk: Бейнеленген кадрлар

en: Distance between 'P' frames
kk: 'P' кадрлер ара қашықтығы

en: Distort mode
kk: Бұрмалау режімі

en: Distort mode, one of "gradient", "edge" and "hough".
kk: Бұрмалау режімі,  "градиент", "контур" және "тамыршықтар" әсерлерінің біреуі.

en: Distortion filters
kk: Бұрмалау сүзгілері

en: DivX first version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
kk: DivX 1-ші нобайы (қолдануы MPEG TS, MPEG1, ASF және OGG арқылы)

en: DivX second version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
kk: DivX 2-ші нобайы (қолдануы MPEG TS, MPEG1, ASF және OGG арқылы)

en: DivX third version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
kk: DivX 3-ші нобайы (қолдануы MPEG TS, MPEG1, ASF және OGG арқылы)

en: Do not complain on encrypted PES.
kk: Шифрленген PES туралы наразы болмау.

en: Do not display OSD menu on top of video output
kk: Бейнелік шығасын үстінде бейнебеттік мәзірді бейнелемеу

en: Do not display OSD menu on video output
kk: Бейнелік шығасында бейнебеттік мәзірді бейнелемеу

en: Do not open a DOS command box interface
kk: DOS пәрмен шақыру тілдесуін ашпау

en: Do white balance
kk: Ақ телімін қылу

en: Dolby Surround decoder
kk: Dolby Surround кодсыздандырғышы

en: Don't Send
kk: Жіберілмесін

en: Don't display any video
kk: Еш бейне бейнелемеу

en: Don't repair
kk: Жөнделмесін

en: Don't show
kk: Көрсетілмесін

en: Double Size
kk: Екі есе мөлшер

en: Double click to get media information
kk: Қайнар көз ақпарын келтіру үшін қос нұқыңыз

en: Download Cover Art
kk: Альбомның мұқаба суретін қотару

en: Download Plugin
kk: Қондырма қотару

en: Download cover art
kk: Альбомның мұқаба суретін қотару

en: Downloaded file "%s" was corrupted. Thus, it was deleted.
kk: Қотарылған "%s" файлы зақымдалған. Сондықтан бұл жойылады.

en: Downloading ...
kk: Қотаруда...

en: Draw "peaks" in the spectrum analyzer.
kk: Спектр талдағышында "шыңдар" суретін салу.

en: Draw bands in the spectrometer.
kk: Спектрометрде жиілік жолақтар суретін салу.

en: Drawable
kk: Сурет салғызу

en: Dream
kk: Қиял

en: Drop late frames
kk: Кешіккен кадрлерді тастау

en: Dry
kk: Құрғақтық

en: Dual mono
kk: Қосарлы моно

en: Dummy
kk: Жалған

en: Dummy Elements
kk: Жалған бірліктер

en: Dummy Interface
kk: Жалған тілдесу

en: Dummy S/PDIF audio mixer
kk: Жалған S/PDIF дыбыстық миксер

en: Dummy Video output
kk: Жалған бейнелік шығасыны

en: Dummy audio output function
kk: Жалған дыбыстық шығасынының жетесі

en: Dummy codec (do not transcode, useable with all encapsulation formats)
kk: Жалған кодек (қайта кодтауға қолданбаңыз, тыстау пішімдерінің бәріне пайдалы)

en: Dummy decoder
kk: Жалған кодсыздандырғыш

en: Dummy decoder function
kk: Жалған кодсыздандырғыш жетесі

en: Dummy demux function
kk: Жалған демукс жетесі

en: Dummy encoder function
kk: Жалған кодтауыш жетесі

en: Dummy font renderer function
kk: Жалған қаріп құрусшысының жетесі

en: Dummy ifo demux
kk: Жалған ifo демуксі

en: Dummy image chroma format
kk: Жалған кескін түстік пішіміі

en: Dummy interface function
kk: Жалған тілдесудің жетесі

en: Dummy stream output
kk: Жалған ағындық шығасын

en: Dummy video output function
kk: Жалған бейнелік шығасынының жетесі

en: Dummy/Raw muxer
kk: Жалған/Пішімсіз муксер

en: Dump
kk: Дамп

en: Dump buffer size
kk: Сақтағыш мөлшері дампын түсіру

en: Dump decoder
kk: Кодсыздандырғышы дампын түсіру

en: Dump decoder function
kk: Кодсыздандырғыш жетесінің дампын түсіру

en: Dump filename
kk: Файл аты дампын түсіру

en: Dump raw input
kk: Долаң кіресінден дамп түсіру

en: Duplicate stream output
kk: Ағындық шығасынын телнұсқалау

en: Duration
kk: Ұзақтығы

en: Duration in ms
kk: Узақтық, ms

en: Dynamic video overlay
kk: Динамикалық бейнелік жабынды

en: E&xport
kk: Әкетім

en: Early SKIP detection on P-frames
kk: P-кадрлер арқылы ерте SKIP байқау

en: Early SKIP detection on P-frames.
kk: P-кадрлер арқылы ерте SKIP байқау.

en: Eastern European (Latin-2)
kk: Орта Еуропа (Latin-2)

en: Eastern European (Windows-1250)
kk: Орта Еуропа (Windows-1250)

en: Edge
kk: Контур

en: Edge Weightning
kk: Контурды ауырлату

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Edit Bookmarks
kk: Бетбелгілер өңдеу

en: Edit Input
kk: Кіресін өңдеу

en: Edit Options
kk: Параметрлерді өңдеу

en: Edit selected profile
kk: Бөлектелген бейінді өңдеу

en: Edit settings
kk: Теңшелімдерді өңдеу

en: Effect
kk: Әсер

en: Effects
kk: Әсерлер

en: Effects list
kk: Әсерлер тізімі

en: Eject the disc
kk: Дискі алып шығу

en: Electronic
kk: Электронды

en: Element aspect ratio
kk: Бірліктің пішімдік арақатынасы

en: Elementary stream output
kk: Қарапайым ағындық шығасын

en: Elements order
kk: Бірліктер реті

en: Embed the file browser in open dialog
kk: Ашу тілқатысуына файл шолғышын ендіру

en: Embed the framebuffer overlay into a X11 window
kk: X11 терезесіне кадр сақтағыш жабындысын ендіру

en: Embed the overlay
kk: Жабынды ендіру

en: Embed the video output in the main interface.
kk: Басты тілдесуге бейнелік шығасынды ендіру.

en: Embed video in interface
kk: Тілдесуге бейне ендіру

en: Embedded video
kk: Ендірілген бейне

en: Empty Folder
kk: Бос қалта

en: Enable
kk: Қосу

en: Enable Audio
kk: Дыбысты қосу

en: Enable CPU 3D Now! support
kk: CPU 3D Now! қолдауын қосу

en: Enable CPU AltiVec support
kk: CPU AltiVec қолдауын қосу

en: Enable CPU MMX EXT support
kk: CPU MMX EXT қолдауын қосу

en: Enable CPU MMX support
kk: CPU MMX қолдауын қосу

en: Enable CPU SSE support
kk: CPU SSE қолдауын қосу

en: Enable CPU SSE2 support
kk: CPU SSE2 қолдауын қосу

en: Enable Last.fm submissions
kk: last.fm торабына ақпар жіберіп тұруын косу

en: Enable OSD
kk: Бейнебеттік мәзірді косу

en: Enable SPU stream output
kk: SPU ағындық шығасынын қосу

en: Enable Video
kk: Бейнені қосу

en: Enable adaptive prefiltering
kk: Бейімделген алғашқы сүзгілеуді қосу

en: Enable audio
kk: Дыбысты қосу

en: Enable audio stream output
kk: Дыбыстық ағындық шығасынын қосу

en: Enable bands
kk: Жиіліктер жолақтарын қосу

en: Enable base
kk: Негізін қосу

en: Enable debug
kk: Жымдастыру қосу

en: Enable discontinuous transmission (DTX).
kk: Үздіксіз таратуды (DTX) қосу.

en: Enable internal upmixing
kk: Арттырып араластыруды қосу

en: Enable lossless coding
kk: Ысырапсыз кодтауды қосу

en: Enable megabass mode
kk: Ең төменгі жиіліктер режімін қосу

en: Enable multiple quantizers
kk: Көптік кванттағыштар қосу

en: Enable noise reduction algorithm.
kk: Шуылжды басу алгоритімін қосу.

en: Enable original graphic spectrum
kk: Бастапқы сызықтық спектрді қосу

en: Enable peaks
kk: Шыңдарды қосу

en: Enable reverberation
kk: Жаңғырықтыруды қосу

en: Enable spatial partitioning
kk: Кеңістік айырылысуды қосу

en: Enable spatializer
kk: Кеңістіктендіргішті қосу

en: Enable streaming of all ES
kk: ES бәрін ағындық жіберуін қосу

en: Enable sub-pictures
kk: Суретшелерді қосу

en: Enable the "flat" spectrum analyzer in the spectrometer.
kk: Спектрометрде "жалпақ" спектр талдағышын қосу.

en: Enable the internal upmixing algorithm (not recommended).
kk: Арттырып араластыру ішкі  алгоритімін қосу (ұсынылмайды).

en: Enable the pre-motion estimation algorithm.
kk: Қимылды алдын-ала болжамдау алгоритмін қосу.

en: Enable time streching audio
kk: Дыбыс уақыты созылуын қосу

en: Enable transparency effects
kk: Мөлдірлік әсерлерін қосу

en: Enable video
kk: Бейнені қосу

en: Enable video stream output
kk: Бейнелік ағындық шығасынын қосу

en: Enable wallpaper mode
kk: Түсқағаз режімін қосу

en: Enable wallpaper mode
kk: Түсқағаз режімін қосу

en: Enable/disable audio rendering.
kk: Дыбыс құруды қосу/доғару.

en: Enable/disable video rendering.
kk: Бейне құруын қосу/доғару

en: Enables an interactive Zoom feature
kk: Әрекеттестік ұлғайту мүмкіндігін қосады

en: Encap. format
kk: Тыстау пішімі

en: Encapsulation
kk: Тыстау

en: Encapsulation Method
kk: Тыстау әдісі

en: Encapsulation format
kk: Тыстау пішімі

en: Encoded by
kk: Мынаумен кодталған:

en: Encoders settings
kk: Кодтауыштарды теңшелімдері

en: Encoding
kk: Кодтау

en: Encoding X coordinate
kk: X тұрағиатын кодтау

en: Encoding Y coordinate
kk: X тұрағиатын кодтау

en: Encoding complexity
kk: Кодтау күрделілігі

en: Encoding quality
kk: Кодтау сапасы

en: End
kk: Ақыр

en: End-Blue
kk: Ақыр-Көк

en: End-Fadesteps
kk: Ақыр-Басылу қадамдары

en: End-Green
kk: Ақыр-Жасыл

en: End-Red
kk: Ақыр-Қызыл

en: Enforce the complexity of the encoder.
kk: Кодтауыш күрделілігін екпіндету

en: Enforce the maximal VBR bitrate
kk: Ең көп VBR ағындық қарқыныін екпіндету

en: Enforce the mode of the encoder.
kk: Кодтауыш режімін екпіндету.

en: Enqueue files when in one instance mode
kk: Бір даналық режімінде файлдарды кезекке қою

en: Enqueue items to playlist when in one instance mode
kk: Бір даналық режімінде бірліктерді ойнату тізімінің кезегіне қою

en: Enter URL here...
kk: URL-мекенжайын мында енгізіңіз

en: Enter the address of the computer to stream to.
kk: Ағын жіберілетін жеткілімдік компьютер мекенжайын енгізу.

en: Entries
kk: Жазбалар

en: Entry
kk: Жазба

en: Equalizer
kk: Экуалайзер

en: Equalizer preset
kk: Экуалайзер дайындамасы

en: Equalizer with 10 bands
kk: 10 жиіліктер жолағы бар экуалайзер

en: Equalizer...
kk: Экуалайзер...

en: Erase
kk: Кетіру

en: Erase video filter
kk: Бейнелік сүзгіні кетіру

en: Error
kk: Қателік

en: Error resilience
kk: Қателікке қарсы икемділігі

en: Error while saving meta
kk: Мета-деректерді сақтағанда қателік туды

en: Errors
kk: Қателіктер

en: Errors and Warnings
kk: Қателіктер және ескертулер

en: Errors and Warnings...
kk: Қателіктер және ескертулер...

en: Esperanto (Latin-3)
kk: Эсперанто (Latin-3)

en: Ethnic
kk: Этникалы

en: Euro-Techno
kk: Еуротехно

en: Eurodance
kk: Еуроденс

en: Existing playlist item
kk: Ойнату тізімінде бар бірлік

en: Expand Node
kk: Түйінді жаю

en: Expanding Spacer
kk: Кең тірек

en: Experimental
kk: Сынақтық әдіс

en: Expiration time for resumed TLS sessions
kk: Қалпына келтірілген TLS сеанстар жарамдылығы мерзімінің бітуі

en: Export SDP as file
kk: SDP әкетмін файл түрінде сақтау

en: Exposure
kk: Ашылым

en: Exposure of the video input (if supported by the v4L2 driver).
kk: Бейнелік шығасынының ашылымы (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Extended Controls...
kk: Кеңейтілген басқару құралдары...

en: Extended M3U
kk: КеңейтілгенM3U

en: Extended controls
kk: Кеңейтілген басқару құралдар

en: Extended panel
kk: Кеңейтілген тақта

en: Extra I-frames aggressivity
kk: Қосымша  I-кадрлер басқыншылығы

en: Extra PMT
kk: Қосымша PMT

en: Extra interface modules
kk: Қосымша тілдесу модульдері

en: Extra media
kk: Қосымша тасушы

en: Extra metadata and other information are shown in this panel.
kk: Бұл тақтада қосымша мета-деректер және басқа ақпар көрсетілед.

en: Extract
kk: Бөліп алу

en: Extract RGB component video filter
kk: RGB құрамдасын бөліп алатын бейнелік сүзгісі

en: Extracted Image Height
kk: Сірінді кескін биіктігі

en: Extracted Image Width
kk: Сірінді кескін ені

en: EyeTV input
kk: EyeTV кіресіні

en: EyeTV is not launched
kk: EyeTV іске қосылмады

en: FEC rate
kk: FEC қарқыны

en: FEC rate includes DVB-T high priority stream FEC Rate
kk: FEC қарқынына DVB-T жоғары басымдылықты ағындық FEC қарқыны қосылады

en: FEC=Forward Error Correction mode [9=auto].
kk: FEC=Қателікті алдын-ала түзету режімі [9=өздігінен].

en: FFmpeg audio/video decoder
kk: FFmpeg дыбыстық/бейнелік кодсыздандырғыш

en: FFmpeg audio/video encoder
kk: FFmpeg дыбыстық/бейнелік кодтауыш

en: FFmpeg deinterlace video filter
kk: FFmpeg тізбектестіру бейнелік сүзгісі

en: FFmpeg demuxer
kk: FFmpeg демуксері

en: FFmpeg muxer
kk: FFmpeg муксері

en: FFmpeg post processing filter chains
kk: FFmpeg кейіңгі өңдету сүзгісісінің тізбектері

en: FLAC demuxer
kk: FLAC демуксері

en: FM radio
kk: ЖМ радио

en: FTP account
kk: FTP есеп жазбасы

en: FTP input
kk: FTP кіресіні

en: FTP password
kk: FTP құпия сөзі

en: FTP upload output
kk: FTP кері қотару шығасыны

en: FTP user name
kk: FTP пайдаланушы аты

en: Factor
kk: Ықпал

en: Failed to open "%s" for writing
kk: Жазу үшін "%s" ашылуы сәтсіз

en: Fake
kk: Жалған

en: Fake TTY
kk: Жалған TTY

en: Fake video decoder
kk: Жалған бейнелік кодсыздандырғыш

en: Fast Forward
kk: Тез алға

en: Fast bilinear
kk: Тез қос сызықтық

en: Fast seek
kk: Тез іріктеу

en: Fast udp streaming
kk: Тез udp ағындық жіберу

en: Faster
kk: Тезірек

en: Faster (fine)
kk: Тезірек (сәл)

en: Fat Outline
kk: Қою контур

en: Feed URLs
kk: Берілім URL-мекенжайлары

en: Feed images
kk: Берілім кескіндері

en: Fetch Information
kk: Сипаттарды іріктеу

en: Fetch Meta Data
kk: Мета-деректерді іріктеу

en: Fetch artwork using lua scripts
kk: Lua сценарийларын қолданып мұқаба суретін шығарып алу

en: Ffmpeg mux
kk: FFmpeg муксі

en: File
kk: Файл

en: File Format:
kk: Файл пішімі:

en: File Selection
kk: Файл бөлектеу

en: File audio output
kk: Файл арқылы дыбыстық шығасын

en: File corrupted
kk: Файл зақымдалған

en: File could not be verified
kk: Файл сенімділігін тексеру мүмкін болмады

en: File dumper
kk: Файлға дамп түсіруші

en: File input
kk: Файл кіресіні

en: File logging
kk: Файлға жұрналдау

en: File names:
kk: Файл атаулары:

en: File not verifiable
kk: Файл сенімділігін тексеру мүмкін емес

en: File reading failed
kk: Файл оқуы сәтсіз

en: File stream output
kk: Ағындық шығасынын файлға жазу

en: File/Directory
kk: Файл/Тізімдеме

en: Filebrowser starting point
kk: Файл шолғышы іске қосылғанда бастау нүктесі

en: Filename
kk: Файл аты

en: Filename for 2 pass stats file
kk: 2 өтімдік санақ файлының аты

en: Filename of dump
kk: Дамп файл аты

en: Filename prefix
kk: Файл атының префиксі

en: Files
kk: Файлдар

en: Filter Smoothness
kk: Сүзгі тегістігі

en: Filter Smoothness (in %)
kk: Сүзгі тегістігі (%)

en: Filter length (ms)
kk: Сүзгі ұзақтығы (ms)

en: Filter threshold
kk: Сүзгілеу табалдырығы

en: Filter:
kk: Сүзгі:

en: Filters
kk: Сүзгілер

en: Find: %s
kk: Табу: %s

en: Finish
kk: Дайын

en: First Entry Point
kk: Алғашқы жазба нүктесі

en: First Played
kk: Бірінші ойнатылған

en: Fit to Screen
kk: Бейнебетке шақтау

en: Fix HDTV height
kk: HDTV биіктігін бекемдеу

en: Fixed point audio format conversions
kk: Бекітілген нүкте дыбыстық пішімін түрлендірлері

en: Fixed quantizer scale
kk: Бекемделінген кванттағыштың ең көп шәкілі

en: Fixed quantizer scale to use.
kk: Қолданбақ бекемделінген кванттағыш шәкілі.

en: Fixing AVI Index...
kk: AVI реттеуішін беркіту...

en: Flac audio decoder
kk: Flac дыбыстық кодсыздандырғыш

en: Flac audio encoder
kk: Flac дыбыстық кодтауышы

en: Flac audio packetizer
kk: Flac дыбыстық дестелеуіші

en: Flat
kk: Тегіс

en: Flat Button
kk: Жалпақ түймешік

en: Flip horizontally
kk: Солдан оңға аудару

en: Flip the video horizontally (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнені солдан оңға аудару (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Flip the video vertically (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнені төңкеру (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Flip vertical position
kk: Жайғасымын төңкеру

en: Flip vertically
kk: Төңкеру

en: Float on Top
kk: Үстіне қалқу

en: Float32 audio mixer
kk: Float32 дыбыстық миксер

en: FluidSynth MIDI synthetizer
kk: FluidSynth MIDI синтездеуіші

en: Folder
kk: Қалта

en: Folder meta data
kk: Қалта мета-дерегі

en: Follow the mouse
kk: Тінтуірге еру

en: Font
kk: Қаріп

en: Font Color
kk: Қаріп түсі

en: Font Effect
kk: Қаріп әсері

en: Font Properties
kk: Қаріп сипаттары

en: Font Size
kk: Қаріп мөлшері

en: Font color
kk: Қаріп түсі

en: Font size
kk: Қаріп мөлшері

en: Font size in pixels
kk: Қаріп мөлшері, нүкте

en: Font size, pixels
kk: Қаріп мөлшері, нкт

en: Force Aspect Ratio
kk: Пішімдік арақатынасын екпіндету

en: Force IPv4
kk: IPv4 екпіндету

en: Force IPv6
kk: IPv6 екпіндету

en: Force chroma (Use carefully)
kk: Түстікті екпіндету (абайлап қолданыңыз)

en: Force detection of Dolby Surround
kk: Dolby Surround байқауын екпіндету

en: Force height (-1 for autodetect, 0 for driver default).
kk: Биіктігін екпіндету (-1 өздігінен байқалу,  0 драйвер әдепкісі).

en: Force index creation
kk: Реттеуіш жасалуын екпіндету

en: Force interleaved method
kk: Кезектесу әдісін екпіндету

en: Force interleaved method.
kk: Кезектесу әдісін екпіндету.

en: Force mono audio
kk: Моно дыбысты екпіндету

en: Force multicast RTP via RTSP
kk: RTSP арқылы RTP топтық таратуды екпіндету

en: Force selection of all streams
kk: Ағындардың бәрін бөлектеуін екпіндету

en: Force subtitle position
kk: Субтитр жайғасымын екпіндету

en: Force update of this dialog's values
kk: Бұл тілқатысу мәндерінің жаңартуын екпіндету.

en: Force usage of the libv4l2 wrapper.
kk: libv4l2 қаптармасы қолдауын екпіндентеді.

en: Force use of ffmpeg muxer.
kk: ffmpeg муксері қолдануын екпіндету.

en: Force width (-1 for autodetect, 0 for driver default).
kk: Еңін екпіндету (-1 өздігінен байқалу,  0 драйвер әдепкісі).

en: Form
kk: Пішін

en: Format
kk: Пішім

en: Format of the output images (png, jpeg, ...).
kk: Шығасын кескіндер пішімі (png, jpeg, ...).

en: Formatted Subtitles
kk: Пішімделінген субтитрлер

en: Forward Cookies
kk: "Cookie" файлдарын ілгеріту

en: Frame By Frame
kk: Даралай

en: Frame Rate
kk: Кадр қарқыны

en: Frame by frame
kk: Даралай

en: Frame rate
kk: Кадр қарқыны

en: Framebuffer device
kk: Кадр сақтағыш құрылғысы

en: Framerate
kk: Кадр қарқыны

en: Frames per Second
kk: Бір секундтағы кадр саны

en: Frames per Second:
kk: Бір секундтағы кадр саны:

en: Frames per second
kk: Бір секундтағы кадр саны

en: Freetype2 font renderer
kk: Freetype2 қаріп құрушысы

en: French TV
kk: Франциядағы теледидар

en: Freq 1 (Hz)
kk: Жиілік 1 (Hz)

en: Freq 1 Q
kk: Жиілік 1 Q

en: Freq 1 gain (dB)
kk: Жиілік күшеюі 1 (dB)

en: Freq 2 (Hz)
kk: Жиілік 2 (Hz)

en: Freq 2 Q
kk: Жиілік 2 Q

en: Freq 2 gain (dB)
kk: Жиілік 2 күшеюі (dB)

en: Freq 3 (Hz)
kk: Жиілік 3 (Hz)

en: Freq 3 Q
kk: Жиілік 3 Q

en: Freq 3 gain (dB)
kk: Жиілік 3 күшеюі (dB)

en: Frequency
kk: Жиілігі

en: From
kk: Мынадан

en: Fuchsia
kk: Күлгін

en: Full bass
kk: ТЖ толығымен

en: Full bass and treble
kk: ТЖ/ЖЖ толығымен

en: Full treble
kk: ЖЖ толығымен

en: Fullscreen
kk: Толық бейнебетке

en: Fullscreen Controller
kk: Толық бейнебетті басқару тақтасы

en: Fullscreen Video Device
kk: Толық бейнебеттің бейнелік құрылғысы

en: Fullscreen video output
kk: Толық бейнебеттегі бейне шығасыны

en: Funk
kk: Фанк

en: Fusion
kk: Фьюжн

en: GNU/Linux framebuffer video output
kk: GNU/Linux кадр сақтағышының бейнелік шығасыны

en: GNU/Linux osd/overlay framebuffer interface
kk: GNU/Linux б. мәзір/жабынды кадр сақтағышының тілдесуі

en: GOP size
kk: GOP мөлшері

en: Gain
kk: Күшейту

en: Game
kk: Ойнақы

en: Gamma
kk: Гамма

en: Gamma (Blue) correction
kk: Гамма (Көк) түзетуі

en: Gamma (Green) correction
kk: Гамма (Жасыл) түзетуі

en: Gamma (Red) correction
kk: Гамма (Қызыл) түзетуі

en: Gamma of the video input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік шығасынының гаммасы (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Gangsta
kk: Гангста

en: Gathering stream output
kk: Ағындық шығасынын жинау

en: Gauss
kk: Гаусс

en: Gaussian Blur
kk: Гаусстық бұлдырлау

en: Gaussian blur video filter
kk: Гаусстық бұлдырлауының бейнелік сүзгісі

en: Gaussian's std deviation
kk: Гаусстық стандартты ауытқуы

en: General
kk: Жалпы

en: General Audio
kk: Жалпы дыбыстық

en: General Audio Settings
kk: Дыбыстың жалпы теңшелімдері

en: General Input
kk: Жалпы кіресін

en: General Video Settings
kk: Бейненің жалпы теңшелімдері

en: General audio settings
kk: Дыбыстың жалпы теңшелімдері

en: General editing filters
kk: Өңдеудің жалпы сүзгілері

en: General input settings. Use with care...
kk: Жалпы кіресін теңшелімдері. Абайлап қолданыңыз...

en: General playlist behaviour
kk: Ойнату тізімі жалпы жүріс-тұрысы

en: General settings for audio output modules.
kk: Дыбыстық шығасын модульдерінің жалпы теңшелімдері.

en: General stream output settings
kk: Ағындық шығасындардың жалпы теңшелімдері

en: General video settings
kk: Бейненің жалпы теңшелімдері

en: Generated stream output string
kk: Өңдірілген ағындық шығасынының жолдығы

en: Generic
kk: Жалпы

en: Genre
kk: Жанры

en: Genre description
kk: Жанр сипаттамасы

en: Genre metadata
kk: Жанр мета-дерегі

en: Genre of the content.
kk: Мазмұн жанры.

en: Geometry
kk: Геометриялық

en: Gestures
kk: Ымдар

en: Global
kk: Жалпы

en: Global Hotkeys
kk: Жалпы тездету пернелері

en: Global Hotkeys interface
kk: Жалпы тездету пернелері тілдесуі

en: Global gain
kk: Жалпы күшейту

en: GnomeVFS input
kk: GnomeVFS кіресіні

en: GnuTLS server
kk: GnuTLS сервері

en: GnuTLS transport layer security
kk: GnuTLS тасымалдау қабатының қауіпсіздігі

en: Go back in browsing history
kk: Шолу тарихында артқа өту

en: Go forward in browsing history
kk: Шолу тарихында алға өту

en: Go to Time
kk: Уақытқа өту

en: Go to the DVD menu
kk: DVD мәзіріне өту

en: Go to time
kk: Уақытқа өту

en: Google Video Playlist importer
kk: Google бейне ойнату тізімін шеттен әкелуші

en: Goom animation speed
kk: Goom қимылдану жылдамдығы

en: Goom display height
kk: Goom бейнебетінің биіктігі

en: Goom display width
kk: Goom бейнебетінің ені

en: Goom effect
kk: Goom әсері

en: Gospel
kk: Госпел

en: Gothic
kk: Готика

en: Gradient
kk: Градиент

en: Gradient image type
kk: Градиентті кескін түрі

en: Gradient video filter
kk: Градиенттің бейнелік сүзгісі

en: Grain
kk: Түйірлілік

en: Grain video filter
kk: Түйірліліктің бейнелік сүзгісі

en: Graphic Equalizer
kk: Сызықтық экуалайзер

en: Gray
kk: Сұр

en: Grayscale video output
kk: Сұр шәкілді бейнелік шығасын

en: Greek (ISO 8859-7)
kk: Грек жазуы (ISO 8859-7)

en: Green
kk: Жасыл

en: Green component of the pause color
kk: Аялдатқандағы түстің жасыл құрамдасы

en: Green component of the shutdown color
kk: Жұмысты аяқтағандағы түстің жасыл құрамдасы

en: Group
kk: Топ

en: Group name
kk: Топ атауы

en: Group packets
kk: Топтық дестелер

en: Growl Notification Plugin
kk: Гүріл туралы құлақтандыру қондырмасы

en: Growl UDP Notification Plugin
kk: Гүріл туралы UDP құлақтандыру қондырмасы

en: Growl UDP port on the Growl server.
kk: Гүріл серверіндегі гүріл UDP порты.

en: Growl password on the Growl server.
kk: Гүріл серверіндегі гүріл құпия сөзі.

en: Grunge
kk: Гранж

en: Guard interval [Undefined,1/4,1/8,1/16,1/32]
kk: Қорғау межелдемесі [Анықталмаған,1/4,1/8,1/16,1/32]

en: H.264 level
kk: H.264 деңгейі

en: H.264 video packetizer
kk: H.264 бейнелік дестелеуіші

en: H.264/MPEG4 AVC encoder (x264)
kk: H.264/MPEG4 AVC кодтауыш (x264)

en: H264 is a new video codec (useable with MPEG TS and MP4)
kk: H264 жаңа бейнелік кодегі (қолдануы MPEG PS және MP4 арқылы)

en: H264 video demuxer
kk: H264 бейнелік демуксер

en: HAL AudioUnit output
kk: HAL AudioUnit шығасыны

en: HD1000 video output
kk: HD1000 бейнелік шығасыны

en: HTML Playlist
kk: HTML ойнату тізімі

en: HTML playlist (*.html)
kk: HTML ойнату тізімі (*.html)

en: HTML playlist export
kk: HTML ойнату тізімі әкетімі

en: HTTP Host address
kk: HTTP хосты мекенжайы

en: HTTP Proxy
kk: HTTP прокси

en: HTTP announce
kk: HTTP жариялау

en: HTTP authentication
kk: HTTP түпнұсқалық растамасы

en: HTTP input
kk: HTTP кіресіні

en: HTTP interace Certificates Revocation List file.
kk: HTTP тілдесулік куәліктерді кері шақыру тізімінің файлы.

en: HTTP interface Certificates Revocation List file
kk: HTTP тілдесулік куәліктерді кері шақыру тізімінің файлы

en: HTTP interface x509 PEM certificate file (enables SSL)
kk: HTTP тілдесулік x509 PEM куәлік файл (SSL қосады)

en: HTTP interface x509 PEM certificate file (enables SSL).
kk: HTTP тілдесулік x509 PEM куәлік файл (SSL қосады).

en: HTTP interface x509 PEM private key file
kk: HTTP тілдесулік x509 PEM жекеше кілт файлы

en: HTTP interface x509 PEM private key file.
kk: HTTP тілдесулік x509 PEM жекеше кілт файлы.

en: HTTP interface x509 PEM trusted root CA certificates file
kk: HTTP тілдесулік x509 PEM сенімді түбір CA куәліктер файлы

en: HTTP interface x509 PEM trusted root CA certificates file.
kk: HTTP тілдесулік x509 PEM сенімді түбір CA куәліктер файлы.

en: HTTP password
kk: HTTP құпия сөзі

en: HTTP proxy
kk: HTTP прокси

en: HTTP proxy password
kk: HTTP прокси құпия сөзі

en: HTTP remote control interface
kk: HTTP қашықтан басқару тілдесуі

en: HTTP server
kk: HTTP сервері

en: HTTP stream output
kk: HTTP ағындық шығасыны

en: HTTP tunnel port
kk: HTTP үңгіжолды порты

en: HTTP user agent
kk: HTTP пайдаланушы агенті

en: HTTP user name
kk: HTTP пайдаланушы аты

en: Haar cascade filename
kk: Һаар каскадының файл аты

en: Half Size
kk: Жарты мөлшері

en: Handlers
kk: Пысықтағыштар

en: Handling mode for stereo streams
kk: Стерео ағындарға арналған пысықтау режімі

en: Hard rock
kk: Һард-рок

en: Headphone effect
kk: Бас телефондар әсері

en: Headphone surround effect
kk: Бас телефондар айнала әсері

en: Headphone virtual spatialization effect
kk: Бас телефондардың ауани кеңістіктендіру әсері

en: Headphone virtualization
kk: Бас телефондар ауаниландыру

en: Headphones
kk: Бас телефондар

en: Hebrew (ISO 8859-8)
kk: Иврит (ISO 8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
kk: Иврит (Windows-1255)

en: Height
kk: Биіктігі

en: Height of motion compensation blocks
kk: Қимыл өтемдейтіні бөліктердің биіктігі

en: Height of the snapshot image.
kk: Лездік түсірмесі кескіні биіктігі

en: Height of the stream to capture (-1 for autodetect).
kk: Қармалатын ағын биіктігі (-1 өздігінен байқалу үшін).

en: Height of the stream to capture (-1 for autodetection).
kk: Қармалатын ағын биіктігі (-1 өздігінен байқалу үшін).

en: Help
kk: Анықтама

en: Hide Others
kk: Басқасын жасыру

en: Hide VLC
kk: VLC жасыру

en: Hide VLC media player in taskbar
kk: VLC тасушы ойнатқышын тапсырма жолағында жасыру

en: Hide cursor and fullscreen controller after x milliseconds
kk: Көрсеткішті және толық бейнебет басқару тақтасын x миллисекунд кейін жасыру

en: Hide future errors
kk: Келешек қателіктерді жасыру

en: Hide interface
kk: Тілдесуді жасыру

en: Hierarchy alpha value [Undefined,1,2,4]
kk: Иерархиялық альфа мәні [Анықталмаған,1,2,4]

en: High LNB voltage
kk: Жоғарғы LNB вольтажы

en: High freq (Hz)
kk: Жоғарғы жиілік (Hz)

en: High freq gain (dB)
kk: Жоғарғы жиіліктер күшею (dB)

en: High latency
kk: Жоғары кешігу

en: High priority
kk: Айрықша басымдық

en: High quality audio resampling
kk: Жоғары сапалы дыбыстық қайта іріктеу

en: Higher latency
kk: Ең жоғары кешігу

en: Highest
kk: Ең жоғары+

en: Highlight widget below
kk: Төмендегі сайманды жарықтату

en: Highlight widget on the left
kk: Сол жақтағы сайманды жарықтату

en: Highlight widget on the right
kk: Оң жақтағы сайманды жарықтату

en: Highlight widget on top
kk: Жоғарыдағы сайманды жарықтату

en: Hip-Hop
kk: Һип-Һоп

en: Hong-Kong Supplementary (HKSCS)
kk: Дәстүрлі қытай жазуы Гонконг қосымшасы (HKSCS)

en: Hop limit (TTL)
kk: Қарғу шегі (TTL)

en: Horizontal
kk: Көлденең

en: Horizontal centering
kk: Көлденең ортастыру

en: Horizontal flip
kk: Солдан оңға аудару

en: Host
kk: Хост

en: Host address
kk: Хост мекенжайы

en: Hot keys
kk: Тездету пернелер

en: Hotkey
kk: Тездету пернесі

en: Hotkey for
kk: Тездету перне:

en: Hotkeys
kk: Тездету пернелері

en: Hotkeys management interface
kk: Тездету пернелерін меңгеру тілдесуі

en: Hotkeys not saved
kk: Тездету пернелер сақталмады

en: Hotkeys settings
kk: Тездету пернелерін теңшелімдері

en: Hough
kk: Тамыршықтар

en: Hours / Minutes / Seconds:
kk: Сағат / Минөт / Секунд:

en: House
kk: Һаус

en: How AQ distributes bits
kk: AQ биттері үлестіруі

en: How long the notification will be displayed
kk: Хабарлама қай ұзаққа бейнеледі

en: Hue
kk: Реңк

en: Hue of the video input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік шығасынының реңкі (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Hue of the video input.
kk: Бейнелік кіресін реңкі.

en: Hue windowing
kk: Реңк терезелеу

en: Hurry up
kk: Тездету

en: I quantization factor
kk: I-кванттау ықпалы

en: I&mport
kk: Әкелім

en: I420,IYUV,YV12 to RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
kk: I420,IYUV,YV12 -> RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32 түрлендірулері

en: ID
kk: Тең.

en: ID Offset
kk: Теңдестіргіш ығысуы

en: ID of the video output X window
kk: Бейнелік шығасын X терезесінің теңдестіргіші

en: ID3v1/2 and APEv1/2 tags parser
kk: ID3v1/2 және APEv1/2 тегтер талдағышы

en: IO Method
kk: Кіресін/Шығасын әдісі

en: IO Method (READ, MMAP, USERPTR).
kk: Кіресін/Шығасын әдісі (READ, MMAP, USERPTR).

en: IP Address
kk: IP мекенжайы

en: IPv4 multicast output interface address
kk: IPv4 топтық тарату шығасынының тілдесу мекенжайы

en: IPv6 SAP scope
kk: IPv6 SAP аумағы

en: IVTV MPEG Encoding cards input
kk: IVTV MPEG кодтау тақталарының кіресіні

en: IceCAST output
kk: IceCAST шығасыны

en: If your processor supports the AltiVec instructions set, VLC can take advantage of them.
kk: Егер процессорыңыз AltiVec нұсқамалар жиынтығын қолдаса, VLC бұның артықшылықтарын пайдалану мүмкін.

en: If your processor supports the MMX instructions set, VLC can take advantage of them.
kk: Егер процессорыңыз MMX нұсқамалар жиынтығын қолдаса, VLC бұның артықшылықтарын пайдалану мүмкін.

en: If your processor supports the SSE instructions set, VLC can take advantage of them.
kk: Егер процессорыңыз SSE нұсқамалар жиынтығын қолдаса, VLC бұның артықшылықтарын пайдалану мүмкін.

en: If your processor supports the SSE2 instructions set, VLC can take advantage of them.
kk: Егер процессорыңыз SSE2 нұсқамалар жиынтығын қолдаса, VLC бұның артықшылықтарын пайдалану мүмкін.

en: Ignore
kk: Елемеу

en: Ignore subtitle flag
kk: Субтитр жалаушасын елемеу

en: Illuminate the room with this color on pause
kk: Аялдатқанда бұл түспен бөлмені самалату

en: Illuminate the room with this color on shutdown
kk: Аялдатқанда бұл түспен бөлмені самалату

en: Image adjust
kk: Кескінді лайықтау

en: Image brightness (0-2)
kk: Кескін жарықтығы (0-2)

en: Image chroma
kk: Кескін түстігі

en: Image clone
kk: Кескін клоны

en: Image colors inversion
kk: Кескін түстерін керілеу

en: Image contrast (0-2)
kk: Кескін айқындылығы (0-2)

en: Image cropping
kk: Кескінді шұнтиту

en: Image file
kk: Кескін файлы

en: Image format
kk: Кескін пішімі

en: Image gamma (0-10)
kk: Кескін гаммасы (0-10)

en: Image height
kk: Кескін биіктігі

en: Image hue (0-360)
kk: Кескін реңкі (0-360)

en: Image mask
kk: Кескін бүркеншігі

en: Image modification
kk: Кескінді өзгерту

en: Image properties filter
kk: Кескін сипаттары сүзгісі

en: Image saturation (0-3)
kk: Кескін қанықтылығы (0-3)

en: Image to be blended onto
kk: Араластыратын қайнар кескін

en: Image wall
kk: Кескін жары

en: Image width
kk: Кескін ені

en: In Volts [0, 13=vertical, 18=horizontal].
kk: Вольт өлшемімен [0, 13=тігінен, 18=көлденең].

en: In kHz for DVB-C/S/T
kk: DVB-C/S/T үшін, kHz

en: Include subtitles
kk: Субтитрлерді қоса алғанда

en: Increase Volume
kk: Деңгейді жоғарылату

en: Increase scale factor
kk: Шәкіл ықпалын үлкейту

en: Increase scale factor.
kk: Шәкіл ықпалын үлкейту.

en: Increase the priority of the process
kk: Үрдістің басымдылығын үлкейту

en: Index
kk: Реттеуіш

en: Individual image display time of 0 - 60000 ms.
kk: Жеке кескін бейнелеуінің уақыты (0 - 60000 ms).

en: Industrial
kk: Индустриялық

en: Influence (bias) B-frames usage
kk: B-кадрлар қолдануының әсер етуі

en: Information
kk: Сипаттар

en: Information about what your media or stream is made of.
    Muxer, Audio and Video Codecs, Subtitles are shown.
kk: Сіздің тасушы не ағын неменен істелгені туралы ақпар.
    Муксері, дыбыстық және бейнелік кодектері, субтитрлері көрсетіледі.

en: Information...
kk: Сипаттар...

en: Infrared
kk: Инфрақызыл

en: Infrared remote control interface
kk: Инфрақызыл кашықтан басқару тілдесуі

en: Initial VBV buffer occupancy
kk: VBV сақтағыштың алғашқы толтыруы

en: Initial command to execute.
kk: Атқарылатын алғашқы пәрмен.

en: Initializing
kk: Баптандыруда

en: Input
kk: Кіресін

en: Input & Codec settings
kk: Кіресін/Кодек теңшелімдері

en: Input & Codecs
kk: Кіресін / Кодектер

en: Input & Codecs Settings
kk: Кіресін / Кодектер теңшелімдері

en: Input && Codecs
kk: Кіресін / Кодектер

en: Input / Codecs
kk: Кіресін / Кодектер

en: Input FIFO
kk: Кіресін FIFO

en: Input Settings not saved
kk: Кіресін теңшелімдері сақталмады

en: Input bitrate
kk: Кіресін ағындық қарқыны

en: Input caching:
kk: Кіресін бүркемелеуі:

en: Input has changed
kk: Кіресін ауыстырылды

en: Input list
kk: Кіресін тізімі

en: Input of the card to use (see debug).
kk: Тақтаның қолданбақ кіресіні (жымдастыруды қараңыз).

en: Input repetitions
kk: Кіресін қайталанулары

en: Input slave (experimental)
kk: Жетек кіресін (сынақтық әдіс)

en: Input stream
kk: Кіресін ағын

en: Input syntax is deprecated
kk: Кіресін синтаксисі ұсынылмайды

en: Input:
kk: Кіресін:

en: Install Windows Service
kk: Windows қызметін орнату

en: Install the Service and exit.
kk: Қызметті орнатып шығу.

en: Instances
kk: Даналар

en: Instrumental
kk: Аспаптық

en: Instrumental pop
kk: Аспапты поп

en: Instrumental rock
kk: Аспапты рок

en: Integer from -1 (no model) to 4.
kk: Бүтін сан, -1 (модельсіз) бастап 4 дейін.

en: Integer pixel motion estimation method
kk: Бүтін нүкте қимылын болжамдау әдісі

en: Inter luma quantization deadzone
kk: Кілтті нұрлықты бөлшектеудің өлі аумағы

en: Inter picture DWT filter
kk: Кілтті емес суреттің DWT сүзгісі

en: Interactive Zoom
kk: Әрекеттестік ұлғайту

en: Interface
kk: Тілдесу

en: Interface Settings
kk: Тілдесу теңшелімдері

en: Interface Settings not saved
kk: Тілдесу теңшелімдері сақталмады

en: Interface interaction
kk: Тілдесу әрекеттесуі

en: Interface module
kk: Тілдесу модулі

en: Interlaced encoding
kk: Кезектестірілген кодтау

en: Interlaced mode
kk: Кезектестірлген режім

en: Interlaced motion estimation
kk: Кезектестірілген қимылды сараптау

en: Internal stream record
kk: Ішкі ағындық жазу

en: Interval between keyframes (-1 for autodetect).
kk: Кілтті кадрлар арасындағы межелдемеі (-1 өздігінен байқалу үшін).

en: Intra luma quantization deadzone
kk: Кілтті емес нұрлықты бөлшектеудің өлі аймағы

en: Intra picture DWT filter
kk: Кілтті суреттің DWT сүзгісі

en: Introduces a delay in the display of the stream.
kk: Ағын бейнелеуінің кідірісін енгізеді.

en: Invalid combination
kk: Жарамсыз қиыстыру

en: Invalid polarization
kk: Жарамсыз поляризация

en: Invalid selection
kk: Жарамсыз бөлектеу

en: Invalid signature
kk: Жарамсыз қолтаңба

en: Inversion mode
kk: Керілеу режімі

en: Inversion mode [0=off, 1=on, 2=auto]
kk: Керілеу режімі [0=өшірілген, 1=қосылған, 2=өздігінен]

en: Invert colors
kk: Түстерді керілеу

en: Invert video filter
kk: Керілеудің бейнелік сүзгісі

en: Inverts the colors of the image
kk: Кескін түстерін керілейді

en: JACK Input
kk: JACK кіресіні

en: JACK audio input
kk: JACK дыбыстық кіресін

en: JACK audio output
kk: JACK дыбыстық шығасын

en: Japanese (7-bits JIS/ISO-2022-JP-2)
kk: Жапон (7-bits JIS/ISO-2022-JP-2)

en: Japanese (Shift JIS)
kk: Жапон (Shift JIS)

en: Japanese Unix (EUC-JP)
kk: Жапон Unix (EUC-JP)

en: Jazz
kk: Джаз

en: Jazz+Funk
kk: Джаз-фанк

en: Joint stereo
kk: Бірлескен стерео

en: Jump Bac&kward
kk: Артқа ауысу

en: Jump To Time
kk: Уақытқа ауысу

en: Jump sizes
kk: Мөлшерлерін ауыстыру

en: Jump to Specific &Time
kk: Өзіндік уақытқа ауысу

en: Jump to time
kk: Уақытқа ауысу

en: Jungle
kk: Джангл

en: Karaoke
kk: Караоке

en: Kasenna MediaBase parser
kk: Kasenna MediaBase талдағышы

en: Kasenna RTSP dialect
kk: Kasenna RTSP диалекті

en: Kate overlay decoder
kk: Kate жабынды кодсыздандырғышы

en: Kate text subtitles packetizer
kk: Kate мәтін субтитрлер дестелеуші

en: Keep Recent Items
kk: Жуырдағы бірліктерді сақтап қалу

en: Keep aspect ratio
kk: Пішімдік арақатынасын сақтап қалу

en: Keep current Equalizer settings
kk: Экуалайзердің ағымдық теңшелімдерін сақтап қалу

en: Keep original audio track
kk: Бастапқы дыбыстық жолшықты сақтап қалу

en: Keep original size
kk: Бастапқы мөлшерін сақтап қалу

en: Keep original video track
kk: Бастапқы бейнелік жолшығын сақтап қалу

en: Keep some B-frames as references
kk: Кейбір B-кадрларды тірек ретінде сақтап қалу

en: Keep stream output open
kk: Ағындық шығасынын ашық түрінде сақтап қалу

en: Key events
kk: Кілтті оқиғалар

en: Key interval
kk: Кілтті межелдеме

en: Key:
kk: Кілт:

en: Korean (EUC-KR/CP949)
kk: Корей (EUC-KR/CP949)

en: Korean (ISO-2022-KR)
kk: Корей (ISO-2022-KR)

en: LID
kk: Шығасындың қисындық құрылғысы

en: LNB voltage
kk: LNB вольтажы

en: Lanczos
kk: Ланцоштікі

en: Language
kk: Тілі

en: Large
kk: Ірілеу

en: Large Hall
kk: Ауқымды зал

en: Larger
kk: Ең ірі

en: Last Entry Point
kk: Ақырғы жазба нүктесі

en: Last.fm username not set
kk: Last.fm пайдаланушы аты орнатылмаған

en: Launch EyeTV now
kk: Қазір EyeTV іске қосылсын

en: Launching an update request...
kk: Жаңартуларды сауалдау іске кірісуде...

en: Leave Fullscreen
kk: Толық бейнебеттен кету

en: Leave fullscreen
kk: Толық бейнебеттен кету

en: Left
kk: Сол жақ

en: Left front
kk: Алдыңғы сол жақ

en: Left rear
kk: Артқы сол жақ

en: LibNotify Notification Plugin
kk: LibNotify құлақтандыру қондырмасы

en: Libtwolame audio encoder
kk: Libtwolame дыбыстық кодтауышы

en: License
kk: Лицензия мәтіні

en: Lime
kk: Ашық жасыл

en: Linear
kk: Сызықтық

en: Linear PCM audio decoder
kk: Linear PCM дыбыстық кодсыздандырғыш

en: Linear PCM audio packetizer
kk: Сызықты PCM дыбыстық дестелеуіші

en: Linguistic markup
kk: Тілтанушылық шен салу

en: List ID
kk: Тізімдік теңдестіргіш

en: List of sizes separated by colons (720x576:480x576).
kk: Қос нүктелермен айырылған мөлшер тізімі (720x576:480x576).

en: List of words separated by | to filter
kk: Сүзгілеу үшін | таңбаларымен бөлінген сөз тізімі

en: Listeners
kk: Қабылдаушылар

en: Live
kk: Лайв

en: Lo-Fi
kk: Лоу-фай

en: Load
kk: Қотару

en: Load subtitles file:
kk: Субтитрлер файлын ашу:

en: Local playback
kk: Жергілікті ойнату

en: Location
kk: Орналасуы

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Lock Aspect Ratio
kk: Пішімдік арақатынасын бұғаттау

en: Lock function
kk: Бұғаттау жетесі

en: Log filename
kk: Жұрнал файл аты

en: Log format
kk: Жұрнал пішімі

en: Log to file
kk: Файлға жұрналдау

en: Log to syslog
kk: syslog жүйесіне жұрналдау

en: Logging
kk: Жұрналдау

en: Login:pass
kk: кіру аты:құпия сөз

en: Logo
kk: Рәміз

en: Logo animation # of loops
kk: Рәміз қимылдану тұйығы саны

en: Logo erase
kk: Рәміз кетіру

en: Logo filenames
kk: Рәміз файлының атаулары

en: Logo individual image time in ms
kk: Рәміздің жеке кескіні уақыты, ms

en: Logo overlay
kk: Рәміз жабындысы

en: Logo position
kk: Рәміз жайғасымы

en: Logo sub filter
kk: Рәміз субтитрлік сүзгісі

en: Logo video filter
kk: Рәміздің бейнелік сүзгісі

en: Long backwards jump
kk: Қиыр артқа ауысу

en: Long forward jump
kk: Қиыр алға ауысу

en: Long jump length
kk: Қиыр ауысу ұзындығы

en: Long jump length, in seconds.
kk: Қиыр ауысу ұзындығы, секунд.

en: Loop
kk: Тұйық

en: Loop filter AlphaC0 and Beta parameters alpha:beta
kk: Тұйықты сүзгісінің AlphaC0 және Beta параметрлері alpha:beta

en: Loop from point A to point B continuously.
kk: A нүктесінен B нүктесіне дейін үздіксіз тұйықтау.

en: Lost buffers
kk: Жоғалған сақтағыштар

en: Lost frames
kk: Жоғалған кадрлар

en: Loudness
kk: Дауыстылық

en: Loudness of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Дыбыстық шығасынының дауыстылығы (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Low Priority FEC Rate [Undefined,1/2,2/3,3/4,5/6,7/8]
kk: Төмен басымдылықты FEC қарқыны [Анықталмаған,1/2,2/3,3/4,5/6,7/8]

en: Low freq (Hz)
kk: Төменгі жиілік (Hz)

en: Low freq gain (dB)
kk: Төменгі жиіліктер күшею (dB)

en: Low latency
kk: Төмен кешігу

en: Low resolution decoding
kk: Төменгі ажыратылымдық кодсыздандыру

en: Lowest
kk: Ең төмен

en: Lowest latency
kk: Ең төмен кешігу

en: Lua Art
kk: Lua мұқаба суреті

en: Lua Interface Module
kk: Lua тілдесу модулі

en: Lua Playlist
kk: Lua ойнату тізімі

en: Lua Playlist Parser Interface
kk: Lua ойнату тізімі талдағыштың тілдесуі

en: Lua interface
kk: Lua тілдесуі

en: Lua interface configuration
kk: Lua тілдесуінің ішқұрылымы

en: Lua interface module to load
kk: Қотарылытын Lua тілдесу модулі

en: Luma bicubic / chroma bilinear
kk: Нұрлық қос текшелік / түстік қос сызықтық

en: Luminance elimination
kk: Нұрлықты басу

en: Luminance masking
kk: Нұрлыкты бүркендіру

en: Luminance threshold
kk: Нұрлық табалдырығы

en: Lyrics
kk: Ән сөзі

en: M-JPEG camera demuxer
kk: M-JPEG камера демуксері

en: M3U playlist export
kk: M3U ойнату тізімі әкетімі

en: M3U playlist import
kk: M3U ойнату тізімін әкелімі

en: MLP/TrueHD parser
kk: MLP/TrueHD талдағышы

en: MMX I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
kk: MMX I420,IYUV,YV12 -> RV15,RV16,RV24,RV32 түрлендірулері

en: MMX conversions from
kk: MMX түрлендірулері мынадан

en: MOD demuxer (libmodplug)
kk: MOD демуксері (libmodplug)

en: MP3 fixed point audio encoder
kk: MP3 бекітілген нүкте дыбыстық кодтауышыы

en: MP4 stream demuxer
kk: MP4 ағындық демуксері

en: MP4/MOV muxer
kk: MP4/MOV муксері

en: MPEG 1 Format
kk: MPEG 1 пішімі

en: MPEG Audio Layer 3 (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
kk: MPEG дыбыстық қабат 3 (қолдануы MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG және RAW арқылы)

en: MPEG I/II video decoder (using libmpeg2)
kk: MPEG I/II бейнелік кодсыздандырғыш (libmpeg2 қолданып)

en: MPEG Program Stream
kk: MPEG бағдарламалық ағыны

en: MPEG Transport Stream
kk: MPEG тасымалдау ағыны

en: MPEG Transport Stream demuxer
kk: MPEG I/II тасымалдау ағындық демуксері

en: MPEG Video
kk: MPEG бейнесі

en: MPEG audio decoder
kk: MPEG дыбыстық кодсыздандырғыш

en: MPEG audio layer I/II/III decoder
kk: MPEG дыбыстық қабат I/II/III кодсыздандыруышы

en: MPEG audio layer I/II/III packetizer
kk: MPEG дыбыстық қабат I/II/III дестелеуіші

en: MPEG-1 Video codec (usable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG and RAW)
kk: MPEG-1 бейнелік кодегі (қолдануы PEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG және RAW арқылы)

en: MPEG-2 Video codec (usable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG and RAW)
kk: MPEG-2 бейнелік кодегі (қолдануыMPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG және RAW арқылы)

en: MPEG-4 Video codec (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, MP4, OGG and RAW)
kk: MPEG-4 бейнелік кодегі (қолдануы MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, MP4, OGG және RAW арқылы)

en: MPEG-I/II video demuxer
kk: MPEG I/II бейнелік демуксер

en: MPEG-I/II video packetizer
kk: MPEG I/II бейнелік дестелеуіші

en: MPEG-I/II/4 / A52 / DTS / MLP audio
kk: MPEG-I/II/4 / A52 / DTS / MLP дыбыс

en: MPEG-PS demuxer
kk: MPEG-PS демуксері

en: MPEG2 video switcher stream output
kk: MPEG2 бейне ауыстырғыштың ағындық шығасыны

en: MPEG4 audio packetizer
kk: MPEG4 дыбыстық дестелеуіші

en: MPEG4 quantization matrix
kk: MPEG4 кванттау матрицасы

en: MPEG4 video packetizer
kk: MPEG4 бейнелік дестелеуіші

en: MSN Now-Playing
kk: MSN қазір ойнатылуда күйі

en: MTP input
kk: MTP кіресіні

en: MTU for out mode
kk: MTU сыртқы режімне үшін

en: MTU for out mode.
kk: MTU сыртқы режімне үшін.

en: MTU of the network interface
kk: Желі тілдесуінің MTU мәні

en: MUX for RAW RTSP transport
kk: Пішімсіз RTSP тасымалдау муксі

en: Mac OS X interface
kk: Mac OS X тілдесуі

en: Maemo hildon interface
kk: Қосымша тілдесу модуьлдері

en: Magnification
kk: Үлкейткізу

en: Magnification/Zoom
kk: Үлкейту/Ұлғайту

en: Magnify
kk: Үлкейткіш

en: Magnify/Zoom interactive video filter
kk: Үлкейткіш/Ұлғайту әрекеттес бейнелік сүзгісі

en: Main Toolbar
kk: Басты құралдар жолағы

en: Main interfaces
kk: Басты тілдесулер

en: Main interfaces settings
kk: Басты тілдесулер теңшелімдері

en: Make a donation...
kk: Қайыр көрсету...

en: Manage &bookmarks
kk: Бетбелгілер меңгеру

en: Manual download only
kk: Тек қолмен қотару

en: Manual ratio
kk: Қол арақатынас

en: Maroon
kk: Қоңыр

en: Marquee
kk: Кенере

en: Marquee display
kk: Кенере бейнелеу

en: Marquee position
kk: Кенере жайғасымы

en: Marquee text to display. (Available format strings: Time related: %Y = year, %m = month, %d = day, %H = hour, %M = minute, %S = second, ... Meta data related: $a = artist, $b = album, $c = copyright, $d = description, $e = encoded by, $g = genre, $l = language, $n = track num, $p = now playing, $r = rating, $s = subtitles language, $t = title, $u = url, $A = date, $B = audio bitrate (in kb/s), $C = chapter,$D = duration, $F = full name with path, $I = title, $L = time left, $N = name, $O = audio language, $P = position (in %), $R = rate, $S = audio sample rate (in kHz), $T = time, $U = publisher, $V = volume, $_ = new line)
kk: Бейнелейтін кенере мәтіні. (Қатынаулы пішім жолдықтары: Уақытқа қатысты: %Y = жыл, %m = ай, %d = күн, %H = сағат, %M = минөт, %S = секунд, ... Мета-деректерге қатысты: $a = орындаушы, $b = альбом, $c = туындыгерлік құқықтар, $d = сипаттама, $e = кодтауыш, $g = жанр, $l = тіл, $n = жолшық №, $p = қазір ойнатуда, $r = бағалау, $s = субтитрлер тілі, $t = тақырып, $u = url, $A = күн-айы, $B = дыбыстық ағын қарқыны, kb/s, $C = бөлім,$D = ұзақтық, $F = жолын қоса толық атау, $I = тақырып, $L = қалған уақыт, $N = атау, $O = дубыс тілі, $P = жайғасым, %, $R = қарқын, $S = дыбыстік іріктеу қарқыны, kHz, $T = уақыт, $U = жариялаушы, $V = деңгей, $_ = жаңа жол)

en: Mask
kk: Бүркеншік

en: Matroska stream demuxer
kk: Matroska ағындық демуксері

en: Max QP
kk: Ең көп QP

en: Max QP step
kk: Ең көп QP қадамы

en: Max QP step between frames.
kk: Кадр арасындағы ең көп QP қадамы.

en: Max length
kk: Ең көп ұзындығы

en: Max local bitrate
kk: Ең көп жергілікті ағындық қарқын

en: Maximal bitrate
kk: Ең көп ағындық қарқын

en: Maximum B (deprecated)
kk: Ең көп B (ұсынылмайтын)

en: Maximum GOP size
kk: Ең көп GOP мөлшері

en: Maximum RTP sequence number dropout
kk: Түсіп қалатын RTP тізбекті саны

en: Maximum RTP sequence number misordering
kk: Реттен шығатын RTP тізбекті саны

en: Maximum RTP sources
kk: Ең көп RTP көздері

en: Maximum bitrate
kk: Ең көп ағындық қарқын

en: Maximum encoding bitrate
kk: Кодтаудың ең көп ағындық қарқыны

en: Maximum level
kk: Ең көп деңгейі

en: Maximum motion vector length
kk: Қимыл бағдарын ұзындығының ең көп ауқымы

en: Maximum motion vector search range
kk: Қимыл бағдарын іздеудің ең көп ауқымы

en: Maximum number of connections
kk: Ең көп қосылым саны

en: Maximum output video height.
kk: Шығасын бейненің ең көп биіктігі.

en: Maximum output video width.
kk: Шығасын бейненің ең көп ені.

en: Maximum quantizer parameter.
kk: Кванттағыш параметрінің  ең көбі.

en: Maximum video height
kk: Бейненің ең көп биіктігі

en: Maximum video quantizer scale
kk: Бейнелік кванттағыштың ең көп шәкілі

en: Maximum video quantizer scale.
kk: Бейнелік кванттағыштың ең көп шәкілі.

en: Maximum video width
kk: Бейненің ең көпі ені

en: Mean
kk: Орташалау

en: Media &Information
kk: Қайнар сипаттары

en: Media Files
kk: Тасушы файлдар

en: Media Information
kk: Қайнар сипаттары

en: Media Information...
kk: Қайнар сипаттары...

en: Media Library
kk: Кітапхана

en: Media Manager Edition
kk: Тасушы меңгеру өңдемесі

en: Media Manager List
kk: Тасушы меңгеру тізімі

en: Media Resource Locator (MRL)
kk: Тасушы қор көздерін табушы (MRL)

en: Media dump access filter trigger.
kk: Тасушы дампына қатынау сүзгісінің іске қосушысы.

en: Media: %s
kk: Тасушы: %s

en: Meditative
kk: Медитация

en: Medium backwards jump
kk: Орташа артқа ауысу

en: Medium forward jump
kk: Орташа алға ауысу

en: Medium jump length
kk: Орташа ауысу ұзындығы

en: Medium jump length, in seconds.
kk: Орташа ауысу ұзындығы, секунд.

en: Mega bass
kk: Ең төменгі жиіліктер

en: Mega bass cutoff
kk: Ең төменгі жиіліктерінің кесіндісі

en: Mega bass level
kk: Ең төменгі жиіліктердің деңгейі

en: Megabass mode level (from 0 to 100, default value is 0).
kk: Ең төменгі жиіліктер режімінің деңгейі (0-100, әдепкі мәні 0).

en: Memory copy module
kk: Жады көшіру модулі

en: Memory video decoder
kk: Жадының бейнелік кодсыздандырғышы

en: Memory-mapped file input
kk: Жады орналастырлған файлдық кіресін

en: Menu
kk: Мәзір

en: Menu position
kk: Мәзір жайғасымы

en: Menu timeout
kk: Мәзір үзілісі

en: Menu update interval
kk: Мәзірді жаңарту межелдемесі

en: Messages
kk: Хабарлар

en: Messages...
kk: Хабарлар...

en: Meta-information
kk: Мета-ақпар

en: Metadata
kk: Мета-деректер

en: Metal
kk: Металл

en: Mi&nimal View
kk: Ықшам көрініс

en: Microsoft Media Server (MMS) input
kk: Microsoft Media Server (MMS) кіресіні

en: Middle
kk: Ортаңғы

en: Min QP
kk: Ең аз QP

en: Minimal Mac OS X interface
kk: Mac OS X ықшам тілдесуі

en: Minimize Window
kk: Терезені қайыру

en: Minimum B (deprecated)
kk: Ең аз B (ұсынылмайтын)

en: Minimum GOP size
kk: Ең аз GOP мөлшері

en: Minimum buffer space between threads
kk: Ағындар арасындағы ең аз сақтағыш кеңістігі

en: Minimum encoding bitrate
kk: Кодтаудың ең аз ағындық қарқыныі

en: Minimum video quantizer scale
kk: Бейнелік кванттағыштың ең аз шәкілі

en: Minimum video quantizer scale.
kk: Бейнелік кванттағыштың ең аз шәкілі.

en: Misc
kk: Әр түрлі

en: Miscellaneous
kk: Әр түрлі

en: Miscellaneous Options
kk: Қосымша параметрлер

en: Miscellaneous audio settings and modules.
kk: Әр түрлі дыбыстық теңшелімдер және модульдер

en: Mode
kk: Режім

en: Modulation type
kk: Модуляция түрі

en: Modules search path
kk: Модульдерді іздеу жолы

en: Modules tree
kk: Модульдер ағашы

en: Monitor pixel aspect ratio
kk: Монитор нүктесінің пішімдік арақатынасы

en: Mono
kk: Моно

en: More Info
kk: Көбірек ақпар

en: More bands : 80 / 20
kk: Жиіліктер жолатары көбірек : 80 / 20

en: More bands for the spectrometer : 80 if enabled else 20.
kk: Спектрометрде жиіліктер жолақтары көбірек : 80 егер қосылса, әйтпесе 20.

en: More bands for the spectrum analyzer : 80 if enabled else 20.
kk: Спектр талдағышында жиіліктер жолақтары көбірек : 80 егер қосылса, әйтпесе 20.

en: Mosaic
kk: Зертас

en: Mosaic alignment
kk: Зертас туралауы

en: Mosaic bridge
kk: Зертасты көпір

en: Mosaic bridge stream output
kk: Зертасты көпірдің ағындық шығасыны

en: Mosaic video sub filter
kk: Зертас бейнелік субтитр сүзгісі

en: Motion Detect
kk: Қимылды байқау

en: Motion blur
kk: Қимылды бұлдырлату

en: Motion blur filter
kk: Қимылды бұлдырлату сүзгісі

en: Motion detect
kk: Қимылды байқау

en: Motion detect video filter
kk: Қимыл байқаудың бейнелік сүзгісі

en: Motion masking
kk: Қимылды бүркендіру

en: Motion threshold (10-100)
kk: Қимыл табалдырығы (10-100)

en: Motion vector precision
kk: Қимылдау бағдарынның дәлденуі

en: Mount Point
kk: Бекемдеу нүктесі

en: Mouse Gestures
kk: Тінтуір ымдары

en: Mouse events
kk: Тінтуір оқиғалары

en: Mouse gestures control interface
kk: Тінтуір ымдарын басқару тілдесуі

en: Mouse pointer image
kk: Тінтуір көрсеткісінің кескіні

en: MouseWheel x-axis Control
kk: Тінтуірдің X-білігіндегі дөңгелекшесін жылжытуымен басқару

en: Move To Trash and Relaunch VLC
kk: Бұны себетке жылжытып VLC қайта іске қосу

en: Multicast
kk: Топтық тарату

en: Multicast output interface
kk: Топтық тарату шығасынының тілдесуі

en: Multipart JPEG muxer
kk: Көпбөлімді JPEG муксері

en: Multipass ratecontrol
kk: Көп өтім қарқын басқаруы

en: MusePack demuxer
kk: MusePack демуксері

en: Musical
kk: Саздық

en: Mute
kk: Дыбысты өшіру

en: Mute audio
kk: Дыбысты өшіру

en: Mute audio input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік шығасынын өшіру (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Mute audio when command is not 0.
kk: Пәрмен 0-ге тең болмағанда дыбысты өшіру

en: Mux Control
kk: Мукс басқару құралы

en: Mux PMT (requires --sout-ts-es-id-pid)
kk: Мукс PMT (қажет --sout-ts-es-id-pid)

en: Mux module
kk: Мукс модулі

en: Muxer
kk: Муксер

en: Muxer to use for the stream.
kk: Ағынға қолданбақ муксер.

en: Muxer:
kk: Муксер:

en: Muxers
kk: Муксерлер

en: N&ormal Speed
kk: Қалыпты жылдамдық

en: N/A
kk: қолда емес

en: NET ID
kk: NET теңдестіргіші

en: NT Service
kk: NT қызметі

en: Name
kk: Атауы

en: Name of current instance
kk: Ағымдық дананың атауы

en: Name of desired display device
kk: Ұнамды бейнелеу құрылғысының атауы

en: Name:
kk: Атауы:

en: Narrow-band (8kHz)
kk: Жіңішке жиіліктер жолағы (8kHz)

en: Native American
kk: Тумыс американдықтар

en: Native Slider
kk: Тумыстық жүгіртпе

en: Navigate down
kk: Төменге шарлау

en: Navigate left
kk: Солға шарлау

en: Navigate right
kk: Оңға шарлау

en: Navigate up
kk: Жоғарыға шарлау

en: Navigation
kk: Шарлау

en: Navy
kk: Қою көк

en: Ncurses interface
kk: Ncurses тілдесуі

en: Ne&xt
kk: Келесі

en: Nearest neighbour (bad quality)
kk: Ең жақын көршілес (сапасы жаман)

en: Network
kk: Желі

en: Network Identifier
kk: Желілік жалпылауыш

en: Network Name
kk: Желілік атауы

en: Network Name to Create
kk: Жасайтын желілік атау

en: Network Protocol
kk: Желілік хаттама

en: Network Sync
kk: Желілік қадамдастыру

en: Network interaction failed
kk: Желілік әрекеттесу сәтсіз

en: Network settings
kk: Желілік теңшелімдер

en: Network synchronisation
kk: Желілік қадамдастыру

en: Never fix
kk: Ешқашан беркітпеу

en: New Age
kk: Нью-эйдж

en: New destination
kk: Жаңа жеткілім

en: New wave
kk: Жаңа толқын

en: New winamp 5.2 shoutcast import
kk: Жаңа winamp 5.2 shoutcast шеттен әкелуші

en: Next
kk: Келесі

en: Next Channel
kk: Келесі арна

en: Next Chapter/Title
kk: Келесі бөлім/тақырып

en: Next chapter
kk: Келесі бөлім

en: Next frame
kk: Келесі кадр

en: Next media in the playlist
kk: Ойнату тізіміндегі келесі тасушы

en: Next title
kk: Келесі тақырып

en: Next widget style:
kk: Саймандың келесі мәнері:

en: No %@s found
kk: Еш %@s табылмады

en: No Audio Device
kk: Еш дыбыстық құрылғы жоқ

en: No CrashLog found
kk: Еш күйреу жұрналы табылмады

en: No DVD menus
kk: Мәзірсіз DVD

en: No Filtering
kk: Еш сүзгі жоқ

en: No Input device found
kk: Еш кіресін құрылғысы табылмады.

en: No decoding of Dolby Surround
kk: Dolby Surround кодсыздандырмай

en: No device connected
kk: Еш құрылғы байланысқан емес

en: No file selected
kk: Еш файл бөлектелмеген

en: No folder selected
kk: Еш қалта бөлектелмеген

en: No help available
kk: Еш анықтама бейқатынаулы

en: No input
kk: Еш кіресін жоқ

en: No input found
kk: Еш кіресін табылмады

en: No input selected
kk: Еш кіресін бөлектелмеген

en: No item currently playing
kk: Ағымда еш бірлік ойнатылмайды

en: No items in the playlist
kk: Ойнату тізімінде еш бірлік жоқ

en: No suitable decoder module
kk: Еш жарамды кодсыздандырғыш модулі жоқ

en: No valid destination
kk: Еш жарамды жеткілім жоқ

en: No video or audio device selected.
kk: Еш бейнелік не дыбыстық құрылғысы  бөлектенбеген.

en: Noise
kk: Шуыл

en: Noise reduction
kk: Шуыл аласаруы

en: Noise video filter
kk: Шуылдың бейнелік сүзгісі

en: Non-deterministic optimizations when threaded
kk: Ағындалған кезіндегі детерминистік емес оңтайландырулар

en: Non-key
kk: Кілтті емес

en: Non-ref
kk: Тіректі емес

en: None
kk: Ештеңе

en: Nordic (Latin-6)
kk: Солтүстік Еуропа (Latin-6)

en: Norm
kk: Норма

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Normal Size
kk: Орташа мөлшер

en: Normal rate
kk: Қалыпты қарқыны

en: Normal/Repeat/Loop
kk: Қалыпты/Қайталау/Тұйықтау

en: Not Set
kk: Орнатылмаған

en: Note:
kk: Ескерім:

en: Notify
kk: Құлақтандыру

en: Now Playing
kk: Қазір ойнатылуда

en: Now playing
kk: Ойнатылуда

en: NullSoft demuxer
kk: NullSoft демуксері

en: Number of 'P' frames per GOP
kk: Бір GOP-қа келетін 'P' кадр саны

en: Number of DWT iterations
kk: DWT итерация саны

en: Number of P frames between two I frames.
kk: Екі I-кадрлер аралығындағы P-кадр саны.

en: Number of audio buffers
kk: Дыбыстық сақтағыш саны

en: Number of audio channels
kk: Дыбыстық арна саны

en: Number of blank pixels between bands.
kk: Жжиіліктер жолағы аралығындағы бос нүкте саны .

en: Number of channels
kk: Арна саны

en: Number of channels information of the transcoded stream.
kk: Қайта кодталған ағындың арна саны туралы ақпар.

en: Number of clones
kk: Клон саны

en: Number of columns
kk: Баған саны

en: Number of days between two update checks
kk: Жаңартулардың екі тесксеруінің аралығындағы күн саны

en: Number of frames per second (eg. 24, 25, 29.97, 30).
kk: Бір секундтағы кадр саны (мыс. 24, 25, 29.97, 30).

en: Number of images for change
kk: Ауыстырлатын кескін саны

en: Number of lines for change
kk: Ауыстырлатын жол саны

en: Number of non black pixels
kk: Қара емес нүктелер саны

en: Number of output channels
kk: Шығасын арна саны

en: Number of pixels to crop from the bottom of the image.
kk: Кескіндің төменгі шетінен шұнтитатын нүкте саны.

en: Number of pixels to crop from the left of the image.
kk: Кескіндің сол жағынан шұнтитатын нүкте саны.

en: Number of pixels to crop from the right of the image.
kk: Кескіндің оң жағынан шұнтитатын нүкте саны.

en: Number of pixels to crop from the top of the image.
kk: Кескіндің жоғарғы шетінен шұнтитатын нүкте саны.

en: Number of puzzle columns
kk: Пазл бағандарының саны

en: Number of puzzle rows
kk: Пазл жолдарының саны

en: Number of reference frames
kk: Тірек кадр саны

en: Number of resumed TLS sessions
kk: Қалпына келтірілген TLS сеанс саны

en: Number of rows
kk: Жол саны

en: Number of threads
kk: Ағын саны

en: Number of threads used for the transcoding.
kk: Қайта кодтауға қолданатын ағын саны.

en: Number of time to blend
kk: Қоспалау рет саны

en: Nuv demuxer
kk: Nuv демуксері

en: OGG demuxer
kk: OGG демуксері

en: OK
kk: Жарайды

en: OMAP Framebuffer device
kk: OMAP кадр сақтағыш құрылғысыce

en: OMAP framebuffer video output
kk: OMAP кадр сақтағышының бейнелік шығасыны

en: OSD configuration importer
kk: OSD ішқұрылымын шеттен әкелуші

en: OSD menu
kk: Бейнебеттік мәзір

en: OSS DSP device
kk: OSS DSP құрылғысы

en: OSS input
kk: OSS кіресіні

en: Off
kk: Өшірілген

en: Offsets in order
kk: Ығысулар ретімен

en: Ogg Vorbis Quality
kk: Ogg Vorbis сапасы

en: Ogg Vorbis Quality information of the transcoded stream.
kk: Қайта кодталған ағындың Ogg Vorbis сапасы туралы ақпар.

en: Ogg/OGM muxer
kk: Ogg/OGM муксері

en: Oldies
kk: Олдиз

en: Olive
kk: Зәйтүн

en: On
kk: Қосылған

en: On Screen Display
kk: Бейнебеттік мәзір

en: On Screen Display menu
kk: Бейнебеттік мәзір

en: On Screen Display/Subtitle Settings not saved
kk: Бейнебеттік мәзір/Субтитр теңшелімдері сақталмады

en: One instance when started from file
kk: Файлдан бастап іске қосылғанда бір дана

en: One of "u8", "s8", "u16", "s16", "u16_le", "s16_le", "u16_be", "s16_be", "fixed32", "float32" or "spdif"
kk: Бұлардың бірі "u8", "s8", "u16", "s16", "u16_le", "s16_le", "u16_be", "s16_be", "fixed32", "float32" не "spdif"

en: One of '90', '180', '270', 'hflip' and 'vflip'
kk: Мыналардың біреуі: '90', '180', '270', 'hflip' және 'vflip'

en: Online Documentation...
kk: Желідегі құжаттама...

en: Online Forum...
kk: Желідегі алқа...

en: Opacity
kk: Лайсаңдық

en: Opacity (inverse of transparency) of overlay text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
kk: Жабынды мәтіннің лайсаңдығы (мөлдірліктің керілеуі). 0 = мөлдір, 255 = бүтіндей мөлдір емес.

en: Opacity (inverse of transparency) of overlayed text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
kk: Жабынды мәтіннің лайсаңдығы (мөлдірліктің керілеуі). 0 = мөлдір, 255 = бүтіндей мөлдір емес.

en: Opaqueness
kk: Мөлдірлігі жоқ

en: Open
kk: Ашу

en: Open &Capture Device...
kk: Қармау құрылғысын ашу...

en: Open &Disc...
kk: Дискі ашу...

en: Open &Folder...
kk: Қалта ашу...

en: Open &Location from clipboard
kk: Аралық сақтағыштан ашу

en: Open &Network Stream...
kk: Желілік ағынды ашу...

en: Open &Network...
kk: Желі ашу...

en: Open Capture Device...
kk: Қармау құрылғысын ашу...

en: Open CrashLog...
kk: Күйреу жұрналын ашу...

en: Open D&irectory...
kk: Тізімдеме ашу...

en: Open Directory
kk: Тізімдеме ашу

en: Open Disc...
kk: Дискі ашу...

en: Open File
kk: Файл ашу

en: Open File...
kk: Файл ашу...

en: Open Media
kk: Қайнар көзін ашу

en: Open Network...
kk: Желі ашу...

en: Open Play&list...
kk: Ойнату тізімін ашу...

en: Open RTP/UDP Stream
kk: Ашық RTP/UDP ағыны

en: Open Recent
kk: Жуырдағыны ашу

en: Open Source
kk: Қайнар көз ашу

en: Open URL
kk: URL-мекенжайын ашу

en: Open VIDEO_TS Directory
kk: VIDEO_TS тізімдемесін ашу

en: Open VLM configuration...
kk: VLM ішқұрылымын ашу...

en: Open a medium
kk: Тасушы ашу

en: Open a skin file
kk: Мұқаба файлын ашу

en: Open playlist
kk: Ойнату тізімін ашу

en: Open playlist...
kk: Ойнату тізімін ашу...

en: Open skin ...
kk: Мұқаба ашу...

en: Open subtitles file
kk: Субтитрлер файлын ашу

en: Open subtitles...
kk: Субтитрлер ашу...

en: Open: %s
kk: Ашу: %s

en: OpenCV example
kk: OpenCV үлгісіі

en: OpenCV filter chroma
kk: OpenCV түстік сүзгілеуі

en: OpenCV internal filter name
kk: OpenCV сүзгісінің ішкі атауы

en: OpenCV video filter wrapper
kk: OpenCV бейнелік сүзгінің қаптармасы

en: OpenGL Provider
kk: OpenGL жабдықтаушысы

en: OpenGL video output
kk: OpenGL бейнелік шығасыны

en: Opening
kk: Ашуда

en: Options
kk: Параметрлер

en: Ordered chapters
kk: Реттелген бөлімдер

en: Original ID
kk: Бастапқы теңдестіргіш

en: Original Size
kk: Бастапқы мөлшері

en: Other
kk: Басқа

en: Outline
kk: Контур

en: Output
kk: Шығасын

en: Output FIFO
kk: Шығасын FIFO

en: Output URL
kk: Шығасын URL-мекенжайы

en: Output access method
kk: Шығасын қатынау әдісі

en: Output destination
kk: Шығасындың жеткілімі

en: Output device
kk: Шығасын құрылғысы

en: Output file
kk: Шығасын файл

en: Output format
kk: Шығасын пішімі

en: Output method to use for the stream.
kk: Ағынға қолданбақ шығасын әдісі.

en: Output module
kk: Шығасын модулі

en: Output modules
kk: Шығасын модульдері

en: Output muxer
kk: Шығасын муксері

en: Output video height.
kk: Шығасын бейне биіктігі.

en: Output video width.
kk: Шығасын бейне ені.

en: Output:
kk: Шығасын:

en: Overall brightness of your LED stripes
kk: Сәуледиодты белдіктерінің толық жарықтығы

en: Overlap Length
kk: Асып түсу ұзындығы

en: Overlay
kk: Жабынды

en: Overlay video output
kk: Жабынды бейнелік шығасын

en: Overlays
kk: Жабындылар

en: Overlays/Subtitles
kk: Жабындылар/Субтитрлер

en: Override page
kk: Бетті алмастыру

en: Override parametters
kk: Параметрлерді алмастыру

en: P&layback
kk: Ойнату

en: PES maximum size
kk: Ең көп PES мөлшері

en: PLS playlist import
kk: PLS ойнату тізімі әкелімі

en: PMT PID
kk: PMT десте теңдестіргіші

en: PMT Program numbers
kk: PMT бағдарламалық нөмірлер

en: PNG video decoder
kk: PNG бейнелік кодсыздандырғыш

en: PORTAUDIO audio output
kk: PORTAUDIO дыбыстық шығасын

en: POSIX signals handling interface
kk: POSIX дабылдарын пысықтау тілдесуі

en: PS muxer
kk: PS муксері

en: PSNR computation
kk: PSNR есептеп шығаруы

en: PVA demuxer
kk: PVA демуксері

en: PVR radio device
kk: PVR радио құрылғысы

en: PVR video device
kk: PVR бейнелік құрылғы

en: Pace
kk: Ырғақ

en: Packet Size
kk: Десте мөлшері

en: Packet size in bytes to decrypt
kk: Шифршешім үшін десте мөлшері, байт

en: Packet size in bytes to encrypt
kk: Шифрлау үшін десте мөлшері, байт

en: Packetizer modules settings
kk: Дестелеуіш модульдерін теңшелімдері

en: Packetizers
kk: Дестелеуіштер

en: Padd
kk: Толықтыру

en: Page
kk: Бет

en: Panoramix: wall with overlap video filter
kk: Panoramix: қабаттастыған жар бейнелік сүзгісі

en: Parametric Equalizer
kk: Параметрлік экуалайзер

en: Partial Extract
kk: Ішінара бөліп алу

en: Partitions to consider
kk: Есепке алынатын тараулар

en: Party
kk: Сауық

en: Password
kk: Құпия сөз

en: Password for HTTP Proxy
kk: HTTP прокси үшін құпия сөз

en: Paste
kk: Қою

en: Path
kk: Жолы

en: Path to OSD menu images
kk: Бейнебет мәзірі кескін файлдарының жолы

en: Path to the skin to use.
kk: Колданбақ мұқаба жолы.

en: Pause
kk: Аялдату

en: Pause only
kk: Тек аялдату

en: Pause the playback
kk: Ойнатуды аялдату

en: Pause-Blue
kk: Аял-Көк

en: Pause-Fadesteps
kk: Аял-Басылу қадамдары

en: Pause-Green
kk: Аял-Жасыл

en: Pause-Red
kk: Аял-Қызыл

en: Paused
kk: Аялданған

en: Peak bitrate in VBR mode.
kk: VBR режіміндегі шыңды ағындық қарқын.

en: Peak extra width
kk: Шың қосымша ені

en: Peak height
kk: Шың биіктігі

en: Peak protection
kk: Шың қорғанысы

en: Percent
kk: Пайыз

en: Performance options
kk: Өнімділік параметрлері

en: Philips OGT (SVCD subtitle) decoder
kk: Philips OGT (SVCD субтитрі) кодсыздандырғышы

en: Philips OGT (SVCD subtitle) packetizer
kk: Philips OGT (SVCD субтитрі) дестелеуіші

en: Picture coding mode
kk: Сурет кодтау режімі

en: Pitch
kk: Қадам

en: Pixels to crop from bottom
kk: Төменгі шетінен шұнтитылатын нүкте саны

en: Pixels to crop from left
kk: Сол жақтан шұнтитылатын нүкте саны

en: Pixels to crop from right
kk: Оң жақтан шұнтитылатын нүкте саны

en: Pixels to crop from top
kk: Жоғарғы шетінен шұнтитылатын нүкте саны

en: Pixels to padd to bottom
kk: Төменгі шетін толықтыру үшін нүкте саны

en: Pixels to padd to left
kk: Сол жағын толықтыру үшін нүкте саны

en: Pixels to padd to right
kk: Оң жағын толықтыру үшін нүкте саны

en: Pixels to padd to top
kk: Жоғарғы шетін толықтыру үшін нүкте саны

en: Placeholder delay
kk: Толтырғыш кідірісі

en: Play
kk: Ойнату

en: Play
    If the playlist is empty, open a medium
kk: Ойнату
    Егер ойнату тізімі бос болса, тасушыны ашу

en: Play and exit
kk: Ойнатып шығу

en: Play and stop
kk: Ойнатып тоқтау

en: Play another media synchronously (extra audio file, ...)
kk: Басқа тасушыны қадамдастырып ойнату (қосымша дыбыстық файл, ...)

en: Play files randomly forever
kk: Файлдарды әрқашан кедейсоқ ойнату

en: Play locally the stream while streaming it.
kk: Ағынды жібергенде бұны жергілікті ойнату.

en: Play only
kk: Тек ойнату

en: Play playlist bookmark 1
kk: Ойнату тізіміндегі ойнатылатын бетбелгі 1

en: Play playlist bookmark 10
kk: Ойнату тізіміндегі ойнатылатын бетбелгі 10

en: Play playlist bookmark 2
kk: Ойнату тізіміндегі ойнатылатын бетбелгі 2

en: Play playlist bookmark 3
kk: Ойнату тізіміндегі ойнатылатын бетбелгі 3

en: Play playlist bookmark 4
kk: Ойнату тізіміндегі ойнатылатын бетбелгі 4

en: Play playlist bookmark 5
kk: Ойнату тізіміндегі ойнатылатын бетбелгі 5

en: Play playlist bookmark 6
kk: Ойнату тізіміндегі ойнатылатын бетбелгі 6

en: Play playlist bookmark 7
kk: Ойнату тізіміндегі ойнатылатын бетбелгі 7

en: Play playlist bookmark 8
kk: Ойнату тізіміндегі ойнатылатын бетбелгі 8

en: Play playlist bookmark 9
kk: Ойнату тізіміндегі ойнатылатын бетбелгі 9

en: Play&list
kk: Ойнату тізімі

en: Play/Pause
kk: Ойнату/Аялдату

en: Playback
kk: Ойнату

en: Playback control
kk: Ойнатуды басқару

en: Playback failure
kk: Ойнату сәтсіздігі

en: Played buffers
kk: Ойн-ған сақтағыштар

en: Playing some media.
kk: Небір тасушыны ойнату.

en: Playlist
kk: Ойнату тізімі

en: Playlist Files
kk: Ойнату тізімі файлдары

en: Playlist Files|
kk: Ойнату тізімі файлдары|

en: Playlist bookmark 1
kk: Ойнату тізімінін бетбелгісі 1

en: Playlist bookmark 10
kk: Ойнату тізімінің бетбелгісі 10

en: Playlist bookmark 2
kk: Ойнату тізімінін бетбелгісі  2

en: Playlist bookmark 3
kk: Ойнату тізімінін бетбелгісі 3

en: Playlist bookmark 4
kk: Ойнату тізімінің бетбелгісі 4

en: Playlist bookmark 5
kk: Ойнату тізімінің бетбелгісі 5

en: Playlist bookmark 6
kk: Ойнату тізімінің бетбелгісі 6

en: Playlist bookmark 7
kk: Ойнату тізімінің бетбелгісі 7

en: Playlist bookmark 8
kk: Ойнату тізімінің бетбелгісі 8

en: Playlist bookmark 9
kk: Ойнату тізімінің бетбелгісі 9

en: Playlist has only %d elements
kk: Ойнату тізімінде тек қана %d бірлік бар

en: Playlist...
kk: Ойнату тізімі...

en: Please enter the new profile name.
kk: Бейіндің жаңа атауын енгізіңіз.

en: Plu&gins and extensions
kk: Қондырмалар және кеңеймелер

en: Plugins
kk: Қондырмалар

en: Plugins and extensions
kk: Қондырмалар және кеңеймелер

en: Podcast Info
kk: Подкаст ақпары

en: Podcast Size
kk: Подкаст мөлшері

en: Podcast Summary
kk: Подкаст жиынтығы

en: Podcast URLs list
kk: Подкаст URL-мекенжайларының тізімі

en: Podcast parser
kk: Подкаст талдағышы

en: Podcasts
kk: Подкасттар

en: Polka
kk: Полька

en: Pop
kk: Поп

en: Pop-Folk
kk: Поп-фольк

en: Pop/funk
kk: Поп-фанк

en: Port
kk: Порт

en: Portaudio identifier for the output device
kk: Шығасын құрылғысына арналған Portaudio теңдестіргіші

en: Position
kk: Жайғасым

en: Position Control
kk: Жайғасымды басқару

en: Position of video title
kk: Бейне тақырыбының жайғасымы

en: Positioning method
kk: Жайғастыру әдісі

en: Post processing
kk: Кейіңгі өңдету

en: Post processing quality
kk: Кейіңгі өңдету сапасы

en: Post-Processing Quality
kk: Кейіңгі өңдету сапасы

en: Postproc
kk: К. өңдеу

en: Power Management Inhibitor
kk: Қорек меңгеруіне тиым салу құралы

en: Pranks
kk: Қунақ

en: Pre&vious
kk: Алдыңғы

en: Pre-motion estimation
kk: Қимылды алдын-ала сараптау

en: Preamp
kk: Алдын-ала күшейткіш

en: Preamp
kk: Алдын-ала күшейту

en: Prefer native stream recording
kk: Тумыс ағын жазып алуын ұнамдау

en: Prefer system plugins over VLC
kk: VLC орнына жүйелік қондырмаларын ұнамдау

en: Preferences
kk: Теңшеу

en: Preferences...
kk: Теңшелімдер...

en: Preferred Audio language
kk:  Дыбыстың ұнамды тілі

en: Preferred Subtitle Language
kk: Субтитрлердің ұнамды тілі

en: Preferred decoders list
kk: Ұнамды кодсыздандырғыш тізімі

en: Preferred encoders list
kk: Ұнамды кодтауыш тізімі

en: Preferred packetizer list
kk: Ұнамды дестелеуіш тізімі

en: Preferred subtitles language
kk: Субтитрлердің ұнамды тілі

en: Prefilter
kk: Алғашқы сүзгілеу

en: Prefix
kk: Префиксі

en: Preload Directory
kk: Алдын-ала қотарылатын тізімдеме

en: Preparer
kk: Дайындаушы

en: Preset
kk: Дайындама

en: Preset to use for the equalizer.
kk: Экуалайзер қолданбақ дайындамасы.

en: Press menu select or pause to continue.
kk: Жалғастыру үшін мәзір бөлектеу не аялдату деп теріңіз.

en: Press new keys for
    "%@"
kk: Жаңа пернелер теріңіз:
    "%@"

en: Press the new keys for
kk: Жаңа пернелер теріңіз:

en: Prev
kk: Алдыңғы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Previous Channel
kk: Алдыңғы арна

en: Previous Chapter/Title
kk: Алдыңғы бөлім/тақырып

en: Previous chapter
kk: Алдыңғы бөлім

en: Previous media in the playlist
kk: Ойнату тізіміндегі алдыңғы тасушы

en: Previous title
kk: Алдыңғы тақырып

en: Primary language (Analog TV tuners only)
kk: 1-ші тіл (тек қана аналогтық ТД тюнерлер)

en: Primary language left, Secondary language right
kk: 1-ші тіл сол жақта, 2-ші тіл оң жақта

en: Print stats for each frame.
kk: Әр кадрдің санағын басып шығару.

en: Privacy / Network Interaction
kk: Жекелік / Желілік әрекеттесу

en: Privacy and Network Policies
kk: Жекелік және желілік ережелер

en: Privacy and Network Warning
kk: Жекелік және желілік ескерту

en: Private key file
kk: Жекелік кілт файлы

en: Profile
kk: Бейін

en: Profile Name
kk: Бейін атауы

en: Program
kk: Бағдарлама

en: Programs
kk: Бағдарламалар

en: Protocol
kk: Хаттамасы

en: Pseudo raw video decoder
kk: Жалған пішімсіз бейнелік кодсыздандырғыш

en: Pseudo raw video packetizer
kk: Жалған пішімсіз бейнелік дестелеуіш

en: Psychedelic
kk: Елесті

en: Psychedelic video filter
kk: Елестіліктің бейнелік сүзгісі

en: Psycho-acoustic model
kk: Психоакустикалық моделі

en: Publisher
kk: Жариялаушысы

en: Pulseaudio audio output
kk: Pulseaudio дыбас шығасыны

en: Punk
kk: Панк

en: Pure-interlaced mode.
kk: Қатал кезектестірілген режім.

en: Purple
kk: Қызыл көк

en: Puzzle
kk: Пазл

en: Puzzle game
kk: Пазл ойны

en: Puzzle interactive game video filter
kk: Әрекеттестік пазл ойынының бейнелік сүзгісі

en: QAM, PSK or VSB modulation method
kk: QAM, PSK не VSB модуляциялау әдісі

en: QP curve compression
kk: QP қисық қысым

en: QP difference between chroma and luma
kk: QP айырмашылығы түстік және нұрлық арасынды

en: QP difference between chroma and luma.
kk: QP айырмашылығы түстік және нұрлық арасынды.

en: QP factor between I and P
kk: QP ықпалы I және P арасында

en: QP factor between I and P. Range 1.0 to 2.0.
kk: QP ықпалы I және P арасында. Ауқымы 1.0 - 2.0.

en: QP factor between P and B
kk: QP ықпалы P және B арасында

en: QP factor between P and B. Range 1.0 to 2.0.
kk: QP ықпалы P және B арасында. Ауқымы 1.0 - 2.0.

en: Qt interface
kk: Qt тілдесуі

en: Quality
kk: Сапа

en: Quality level
kk: Сапа деңгейі

en: Quality of the stream.
kk: Ағын сапасы.

en: Quality-based VBR
kk: Сапа негізіндегі VBR

en: Quantizer scale
kk: Кванттағыш шәкілі

en: Quick &Open File...
kk: Файлды жылдам ашу...

en: QuickTime Media Link importer
kk: QuickTime Media Link шеттен әкелушісі

en: QuickTime library decoder
kk: QuickTime кітапхана кодсыздандырғышы

en: Quicktime Capture
kk: Quicktime қармау

en: Quiet mode
kk: Дабырсыз режімі

en: Quiet mode.
kk: Дабырсыз режімі.

en: Quiet synchro
kk: Дабырсыз қадамдастыру

en: Quit
kk: Шығу

en: Quit VLC
kk: VLC шығу

en: Quit after Playback
kk: Ойнатудан соң шығу

en: R&B
kk: Ритм-н-блюз

en: RAM playlist import
kk: RAM ойнату тізімі әкелімі

en: RGB component to extract
kk: Бөлініп алатын RGB құрамдасы

en: RGB component to extract. 0 for Red, 1 for Green and 2 for Blue.
kk: Бөлініп алынатын RGB құрамдасы. 0 - қызыл, 1 - жасыл және 2 - көк.

en: RSS and Atom feed display
kk: RSS және Atom берілімін бейнелеу

en: RTCP (local) port
kk: RTCP (жергілікті) порты

en: RTMP input
kk: RTMP кіресіні

en: RTMP stream output
kk: RTMP ағындық шығасыны

en: RTP de-jitter buffer length (msec)
kk: RTP фаза дірілдеуін шеттететін сақтағышының ұзындығы (ms)

en: RTP source timeout (sec)
kk: RTP көзінің үзілісі (s)

en: RTP stream output
kk: RTP ағындық шығасыны

en: RTP/RTCP multiplexing
kk: RTP/RTCP мультиплекстеу

en: RTP/RTSP/SDP demuxer (using Live555)
kk: RTP/RTSP/SDP демуксері (Live555 қолданып)

en: RTSP VoD server
kk: RTSP сұрау салынған бейне сервері

en: RTSP announce
kk: RTSP жариялау

en: RTSP authentication
kk: RTSP түпнұсқалық растамасы

en: RTSP host address
kk: RTSP хосты мекенжайы

en: RTSP password
kk: RTSP құпия сөзі

en: RTSP user name
kk: RTSP пайдаланушы аты

en: RTSP/RTP access and demux
kk: RTSP/RTP қатынау және демукс

en: RV32 conversion filter
kk: RV32 түрлендіру сүзгісі

en: Radio device
kk: Радио құрылғысы

en: Radio device name
kk: Радио құрылғысы атауы

en: Random
kk: Кездейсоқ

en: Random Off
kk: Кездесөқ өшірілген

en: Random On
kk: Кездейсоқ қосылған

en: Rap
kk: Рэп

en: Rate control buffer aggressiveness
kk: Қарқын басқару аралық сақтағышының басқыншылығы

en: Rate control buffer aggressiveness.
kk: Қарқын басқару аралық сақтағышының басқыншылығы

en: Rate control buffer size
kk: Қарқын басқару аралық сақтағышының мөлшері

en: Rating
kk: Бағалауы

en: Ratio max (x 1000)
kk: Арақатынастың ең көбі (x 1000)

en: Ratio of B frames
kk: B кадрлердің арақатынасы

en: Ratio of key frames
kk: Кілтті кадрлер арақатынасы

en: Rave
kk: Рейв

en: Raw audio encoder
kk: Пішімсіз дыбыстық кодтауыш

en: Raw video demuxer
kk: Пішімсіз бейнелік демуксер

en: Raw/Log Audio decoder
kk: Пішімсіз/Жұрнал дыбыстық кодсыздандырғышы

en: Read at media
kk: Тасушыдан оқылған

en: ReadMe / FAQ...
kk: МеніОқы / ЖАС...

en: Real RTSP
kk: Нақты RTSP

en: Real demuxer
kk: Нақты демуксер

en: Real-Time Protocol (RTP) input
kk: Нақты уақыт хаттамасының (RTP) кіресіні

en: RealVideo library decoder
kk: RealVideo кітапхана кодсыздандырғышы

en: Record
kk: Жазып алу

en: Record access filter start/stop.
kk: Жазып алуын қатынау сүзгісін іске қосу/тоқтату.

en: Record directory or filename
kk: Жазбаның тізімдемесі не файл аты

en: Record stream output
kk: Ағындық шығасынын жазу

en: Recording
kk: Жазылуда

en: Recording done
kk: Жазу бітірілді

en: Recording ratio
kk: Жазылу арақатынасы

en: Rectangular Linear Phase
kk: Тікбұрышты сызықтық фаза

en: Red
kk: Қызыл

en: Red balance
kk: Қызыл телімі

en: Red balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік кіресінінің қызыл теңгерімі (егер v4l2 драйвері қолдаса).

en: Red component of the pause color
kk: Аялдатқандағы түстің қызыл құрамдасы

en: Red component of the shutdown color
kk: Жұмысты аяқтағандағы түстің қызыл құрамдасы

en: Reduce fluctuations in QP
kk: QP күлтілдеуін әлсірету

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Refresh list
kk: Тізімді жаңарту

en: Refresh period in ms
kk: Жаңарту кезеңі, ms

en: Refresh time
kk: Жаңарту уақыты

en: Reggae
kk: Регги

en: Relative font size
kk: Салыстырмалы қаріп мөлшер

en: Reload image file
kk: Кескін файлын қайта қотару

en: Remote Audio Output Protocol stream output
kk: RAOP ағындық шығасыны

en: Remote control interface
kk: Кашықтан басқару тілдесуі

en: Remote-OSD
kk: Кашықтан басқарылған бейнебет мәзірі

en: Remote-OSD over VNC
kk: VNC үстімен қашықтан басқарылған бейнебеттік мәзірі

en: Remove
kk: Жою

en: Remove old preferences?
kk: Ескі теңшелімдерді жоямыз ба?

en: Render text or image
kk: Мәтінді не кескінді құру

en: Rendering quality
kk: Құру сапасы

en: Repair
kk: Жөндеу

en: Repair AVI Files
kk: AVI файлдарын жөндеу

en: Repeat All
kk: Бәрін қайталау

en: Repeat Off
kk: Қайталау өшірілген

en: Repeat One
kk: Бір қайталау

en: Repeat all
kk: Бәрін қайталау

en: Repeat current item
kk: Ағымдық бірлікті қайталау

en: Repeat delay:
kk: Кайталау кідірісі:

en: Repeat:
kk: Қайталау:

en: Replay gain
kk: Қайталау күшеюі

en: Replay gain mode
kk: Қайталау күшею режімі

en: Replay preamp
kk: Қайталаудың алдын-ала күшеюі

en: Reset
kk: Ысыру

en: Reset All
kk: Бәрін ысыру

en: Reset Preferences
kk: Теңшелімдерді ысыру

en: Reset controls to default
kk: Басқару құралдарын әдепкісіне ысыру

en: Reset controls to defaults provided by the v4l2 driver.
kk: Басқару құралдарын v4l2 драйвері жабдықтаған әдепкілеріне ысыру.

en: Reset v4l2 controls
kk: v4l2 басқару құралдарын ысыру

en: Resize interface to the native video size
kk: Бейненің тумыс мөлшері үшін тілдесу өлшемін өзгерту

en: Resize interface to video size
kk: Бейне мөлшері үшін тілдесу өлшемін өзгерту

en: Resolution
kk: Ажыратылымдығы

en: Restore Defaults
kk: Әдепкілерді қалпына келтіру

en: Retrieving Channel Info...
kk: Арна ақпарын шығаруда...

en: Retro
kk: Ретро

en: Reveal in Finder
kk: Іздеу жүйесінде көрсету

en: Reverb
kk: Жаңғырықтыру

en: Reverberation delay
kk: Жаңғырықтыру кідірісі

en: Reverberation level
kk: Жаңғырықтыру деңгейі

en: Reverberation level (from 0 to 100, default value is 0).
kk: Жаңғырықтыру деңгейі (0-100, әдепкі мәні 0).

en: Reverse
kk: Кері

en: Reverse stereo
kk: Керілген стерео

en: Revert to normal play speed
kk: Ойнатудың қалыпты жылдамдығына керілеу

en: Rewind
kk: Қайта орау

en: Right
kk: Оң жақ

en: Right rear
kk: Артқы оң жақ

en: Ripple
kk: Жыбыр

en: Ripple video filter
kk: Жыбырлау бейнелік сүзгісі

en: Rock
kk: Рок

en: Rock & roll
kk: Рок-н-ролл

en: Roku HD1000 audio output
kk: Roku HD1000 дыбыстық шығасын

en: Room size
kk: Бөлме мөлшері

en: Room width
kk: Бөлме ені

en: Root CA file
kk: Түбірлік CA файлы

en: Rotate
kk: Бұру

en: Rotate by 180 degrees
kk: 180 градус бұру

en: Rotate by 270 degrees
kk: 270 градус бұру

en: Rotate by 90 degrees
kk: 90 градус бұру

en: Rotate video filter
kk: Бұру бейнелік сүзгісі

en: Rotates or flips the image
kk: Кескінді бұрады не төңкереді

en: Rows
kk: Жолдар

en: Run as daemon process
kk: Демон үрдісі ғұрлы жегу

en: Run manually
kk: Қолмен жегу

en: Run on schedule
kk: Іс кестесі бойынша жегу

en: Run time
kk: Жегу уақыты

en: Russian (KOI8-R)
kk: Кирилл жазуы (KOI8-R)

en: S-Video input
kk: S-Video кіресіні

en: SAP Announce
kk: SAP жариялау

en: SAP Strict mode
kk: SAP қатал режімі

en: SAP announce
kk: SAP жариялау

en: SAP announcement interval
kk: SAP жариялама межелдемесі

en: SAP announcing
kk: SAP жариялауда

en: SAP is a way to publically announce streams that are being sent using multicast UDP or RTP.
kk: Топтық таратылған UDP не RTP қолданып жіберілген ағындарды ашық жариялау әдісі.

en: SAP multicast address
kk: SAP топтық тарату мекенжайы

en: SAP timeout (seconds)
kk: SAP үзілісі (секунд)

en: SDL Image decoder
kk: SDL кескін кодсыздандырғышы

en: SDL chroma format
kk: SDL түстік пішімі

en: SDL_image video decoder
kk: SDL_image бейнелік кодсыздандырғыш

en: SDP Descriptions parser
kk: SDP сипаттамалары талдағышы

en: SDT Descriptors (requires --sout-ts-es-id-pid)
kk: SDT сипаттағыштары (қажет --sout-ts-es-id-pid)

en: SMB domain
kk: SMB егелігіі

en: SMB input
kk: SMB кіресіні

en: SMB password
kk: SMB құпия сөзі

en: SMB user name
kk: SMB пайдаланушы аты

en: SMF demuxer
kk: SMF демуксері

en: SOCKS password
kk: SOCKS құпия сөзі

en: SOCKS server
kk: SOCKS сервері

en: SOCKS user name
kk: SOCKS пайдаланушы аты

en: SPS and PPS id numbers
kk: SPS және PPS теңдестіргіш нөмірлері

en: SPU PID
kk: SPU десте теңдестіргіші

en: SRTP key (hexadecimal)
kk: SRTP кілті (оналтылық)

en: SRTP salt (hexadecimal)
kk: SRTP кездейсоқ бөгеуілі (оналтылық)

en: SSE2 I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
kk: SSE2 I420,IYUV,YV12 -> RV15,RV16,RV24,RV32 түрлендірулері

en: SSE2 conversions from
kk: SSE2 түрлендірулері мынадан

en: SSIM computation
kk: SSIM есептеп шығаруы

en: SVCD subtitles
kk: SVCD субтитрлері

en: SVG template file
kk: SVG үлгі файлы

en: SVGAlib video output
kk: SVGAlib ьейне шығасыны

en: Sample aspect ratio
kk: Іріктеменің пішімдік арақатынасы

en: Sample aspect ratio of the destination (1:1, 3:4, 2:3).
kk: Жеткілімдік іріктеменің пішімдік арақатынасы (1:1, 3:4, 2:3).

en: Sample rate
kk: Іріктеме қарқыны

en: Samplerate
kk: Іріктеме қарқыны

en: Samplerate information of the transcoded stream.
kk: Қайта кодталған ағындың іріктеме қарқыны туралы ақпар.

en: Sat windowing
kk: Қанықтық терезелеу

en: Satellite Azimuth
kk: Серік азимуты

en: Satellite Azimuth in tenths of degree
kk: Серік азимуты, дециград

en: Satellite Elevation
kk: Серік өрлеуі

en: Satellite Elevation in tenths of degree
kk: Серік өрлеуі, дециград

en: Satellite Longitude
kk: Серік бойлығы

en: Satellite Polarisation
kk: Серік үйектеуі

en: Satellite Polarisation [H/V/L/R]
kk: Серік үйектеуі [H/V/L/R]

en: Satellite Range Code
kk: Серік ауқымы коды

en: Satellite number in the Diseqc system
kk: Diseqc жүйесіндегі серік нөмірі

en: Saturation
kk: Қанықтық

en: Saturation of the video input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік шығасынының қанықтылығы (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Saturaton threshold
kk: Қарқындылық табалдырығы

en: Save
kk: Сақтау

en: Save Debug Frames
kk: Жымдастыру кадрлерді сақтау

en: Save File
kk: Файл сақтау

en: Save Metadata
kk: Мета-деректерді сақтау

en: Save Playlist
kk: Ойнату тізімін сақтау

en: Save Playlist to &File...
kk: Ойнату тізімін сақтау...

en: Save Playlist...
kk: Ойнату тізімін сақтау...

en: Save VLM configuration as...
kk: VLM ішқұрылымын басқаша сақтау...

en: Save and close the dialog
kk: Бұл тілқатысуды сақтау және жабу

en: Save file to
kk: Файлды мынаған сақтау

en: Save file...
kk: Файл сақтау...

en: Save log file as...
kk: Жұрнал файлын басқаша сақтау...

en: Save playlist
kk: Ойнату тізімін сақтау

en: Save playlist as...
kk: Ойнату тізімін басқаша сақтау...

en: Save raw codec data
kk: Кодектің пішімсіз деректерін сақтау

en: Save recently played items
kk: Жуырда ойнатылған бірліктерді сақтау

en: Save the recently played items in the menu
kk: Жуырда ойнатылған бірліктерді мәзірде сақтау

en: Save this Log...
kk: Бұл жұрналды сақтау...

en: Save...
kk: Сақтау...

en: Saving file failed
kk: Файл сақтауы сәтсіз

en: Sca&le
kk: Шәкілдестіру

en: Scale
kk: Шәкіл

en: Scale factor
kk: Шәкілдестіру ықпалы

en: Scale factor (0.1-2.0)
kk: Шәкіл ықпалы  (0.1-2.0)

en: Scaled to screen
kk: Бейнебетке шәкілдестірілген

en: Scaling mode
kk: Шәкілдестіру режімі

en: Scaling mode to use.
kk: Колданбақ шәкілдестіру режімі

en: Scene filter
kk: Сахна сүзгісі

en: Scene video filter
kk: Сахна бейнелік сүзгісі

en: Schedule
kk: Іс кестесі

en: Schedule:
kk: Іс кестесі:

en: Schroedinger video decoder
kk: Schroedinger бейнелік кодсыздандырғыш

en: Scope
kk: Осцилограмма

en: Score
kk: Есебі

en: Scrambled
kk: Шифрланған

en: Screen
kk: Бейнебет

en: Screen Capture Input
kk: Бейнебет қармау кіресіні

en: Screen Input
kk: Бейнебеттік кіресін

en: Scrobbler URL
kk: Скробблер URL-мекенжайы

en: Scroll with feed
kk: Берілімдер арасында айналдыру

en: Search
kk: Іздеу

en: Search Filter
kk: Іздеу сүзгісі

en: Search Length
kk: Іздеу ұзындығы

en: Search in Playlist
kk: Ойнату тізімінде іздеу

en: Second CSA Key
kk: Екінші CSA кілті

en: Second audio program (Analog TV tuners only)
kk: 2-ші дыбыстық бағдарлама (тек қана аналогтық ТД тюнерлер)

en: Secondary language (Analog TV tuners only)
kk: 2-ші тіл (тек қана аналогтық ТД тюнерлер)

en: Seek based on percent not time
kk: Уақытына емес, пайызына негізделінген іздеу

en: Seek based on percent not time.
kk: Уақытына емес, пайызына негізделінген іздеу.

en: Segment
kk: Сегмент

en: Segments
kk: Сегменттер

en: Select
kk: Бөлектеу

en: Select "Advanced Options" to see all options.
kk: Парараметрлердің бәрін көру үшін "Қосымша параметрлер" бөлектеңіз

en: Select All
kk: Бәрін бөлектеу

en: Select Audio Device
kk: Дыбыстық құрылғы бөлектеу

en: Select Directory
kk: Тізімдеме бөлектеу

en: Select File
kk: Файл бөлектеу

en: Select Input
kk: Кіресін бөлектеу

en: Select Output
kk: Шығасын бөлектеу

en: Select a directory
kk: Тізімдеме бөлектеу

en: Select a file
kk: Файл бөлектеу

en: Select a stream
kk: Ағын бөлектеу

en: Select an action to change the associated hotkey
kk: Салғастырылған тездету пернесін ауыстыру үшін әрекетті бөлектеңіз

en: Select an action to change the associated hotkey:
kk: Салғастырылған тездету пернесін ауыстыру үшін әрекетті бөлектеңіз:

en: Select channel to keep
kk: Сақтап қалатын арнаны бөлектеу

en: Select current widget
kk: Ағымдық сайманды бөлектеу

en: Select next DVD chapter
kk: Келесі DVD бөлімін бөлектеу

en: Select next DVD title
kk: Келесі DVD тақырыбын бөлектеу

en: Select one or more files to open
kk: Ашылатын файлдардың біреуін не бірнешеуін бөлектеу

en: Select one or multiple files
kk: Файлдардың біреуін не бірнешеуін бөлектеу

en: Select prev DVD chapter
kk: Алдыңғы DVD бөлімін бөлектеу

en: Select previous DVD title
kk: Алдыңғы DVD тақырыбын бөлектеу

en: Select profile:
kk: Бейін бөлектеу:

en: Select skin
kk: Мұқаба бөлектеу

en: Select the capture device type
kk: Қармау қырылғысын бөлектеу

en: Select the directory to save to
kk: Қайда сақталатын тізімдемесін бөлектеу

en: Select the file
kk: Файл бөлектеу

en: Select the file to save to
kk: Қайда сақталатын файлды бөлектеу

en: Select the hotkey to display the position.
kk: Жайғасымды бейнелеу үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to got to the next video frame.
kk: Келесі бейнелік кадрге өту үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to make a long backwards jump.
kk: Қиыр артқа ауысу үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to make a long forward jump.
kk: Қиыр алға ауысу үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to make a medium backwards jump.
kk: Орташа артқа ауысу үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to make a medium forward jump.
kk: Орташа алға ауысу үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to make a short backwards jump.
kk: Таяу артқа ауысу үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to make a short forward jump.
kk: Таяу алға ауысу үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to make a very short backwards jump.
kk: Өте таяу артқа ауысу үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to make a very short forward jump.
kk: Өте таяу алға ауысу үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to quit the application.
kk: Қолданбадан шығу үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to set the playback rate back to normal.
kk: Ойнату қарқынын қалпына келтіру үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to stop playback.
kk: Ойнатуды тоқтату үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to use for fast forward playback.
kk: Тез алға ойнату үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to use for slow motion playback.
kk: Баяу қимыл ойнату үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to use to leave fullscreen state.
kk: Толық бейнебеттен кету үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to use to pause.
kk: Аялдату үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to use to play.
kk: Ойнату үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to use to skip to the next item in the playlist.
kk: Ойнату тізіміндегі келесі бірлікке өту үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to use to skip to the previous item in the playlist.
kk: Ойнату тізіміндегі алдыңғы бірлікке өту үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to use to swap fullscreen state.
kk: Толық бейнебет күйін алмастыру үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the hotkey to use to swap paused state.
kk: Аялдатқан күйін алмастыру үшін қолданбақ тездету пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to activate selected item in DVD menus.
kk: DVD мәзірлерінде бөлектенген бірлікті белсендіру үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to choose the next chapter from the DVD
kk: Келесі DVD бөлімін таңдау үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to choose the next title from the DVD
kk: Келесі DVD тақырыбын таңдау үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to choose the previous chapter from the DVD
kk: Алдыңғы DVD бөлімін таңдау үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to choose the previous title from the DVD
kk: Алдыңғы DVD тақырыбын таңдау үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to decrease audio volume.
kk: Дыбыстық деңгейді төмендету үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to decrease the audio delay.
kk: Дыбыстың кідірісін төмендету үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to decrease the subtitle delay.
kk: Субтитрдің кідірісін төмендету үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to go back (to the previous media item) in the browsing history.
kk: Шолу тарихында артқа өту (алдыңғы тасушы бірлігіне) үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to go forward (to the next media item) in the browsing history.
kk: Шолу тарихында алға өту (келесі тасушы бірлігіне) үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to increase audio volume.
kk: Дыбыстық деңгейді жоғарылату үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to increase the audio delay.
kk: Дыбыстың кідірісін жоғарылату үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to increase the subtitle delay.
kk: Субтитрдің кідірісін жоғарылату үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to move the selector down in DVD menus.
kk: DVD мәзірлерінде бөлектеуішті төменге жылжыту үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to move the selector left in DVD menus.
kk: DVD мәзірлерінде бөлектеуішті сол жаққа жылжыту үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to move the selector right in DVD menus.
kk: DVD мәзірлерінде бөлектеуішті оң жаққа жылжыту үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to move the selector up in DVD menus.
kk: DVD мәзірлерінде бөлектеуішті жоғарыға жылжыту үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to mute audio.
kk: Дыбысты өшіретін пернені таңдау.

en: Select the key to play this bookmark.
kk: Бұл бетбелгіден ойнату үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to set this playlist bookmark.
kk: Ойнату тізімінде бетбелгі орнату үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the key to take you to the DVD menu
kk: DVD мәзіріне кіру үшін қолданбақ пернесін бөлектеңіз.

en: Select the replay gain mode
kk: Қайталау күшею режімін бөлектеу

en: Select the subtitles file
kk: Субтитрлер файлын бөлектеу

en: Select the tuner input type (Cable/Antenna).
kk: Тюнер кіресінінің түрін бөлектеу (кәбіл/антенна).

en: Selected ports:
kk: Бөлектелген порттар:

en: Selection of the starting mode and look
kk: Іске қосылу режімін және көрсетімін таңдау

en: Semantic annotations
kk: Мағынатанымдық аңдатпалар

en: Send
kk: Жіберу

en: Send rate
kk: Жіберу қарқыны

en: Sent bytes
kk: Жіберілген байттар

en: Sent packets
kk: Жіберілген дестелер

en: Separate words by | (without space)
kk: Сөздерді | таңбаларымен бөліңіз (бос орынсыз)

en: Sequential numbering
kk: Тізбектескен нөмірлеу

en: Serial Port/Device
kk: Кезекті порт/Құрылғы

en: Server
kk: Сервер

en: Services
kk: Қызметтер

en: Services discovery
kk: Қызмет әшкерелеу

en: Services discovery modules
kk: Қызмет әшекерлеу модульдері

en: Services discovery modules are facilities that automatically add items to playlist.
kk: Қызмет әшекерлеу модульдері - ойнату тізіміне өздігінен бірліктерді үстейтін құралдар.

en: Session
kk: Сеанс

en: Session URL
kk: Сеанстың URL-мекенжайы

en: Session description
kk: Сеанс сипаттамасы

en: Session email
kk: Сеанстың электрондық поштасы

en: Session failed
kk: Сеанс сәтсіз

en: Session groupname
kk: Сеанстың топ атауы

en: Session name
kk: Сеанс атауы

en: Session phone number
kk: Сеанстың телефон нөмірі

en: Set PID to ID of ES
kk: ES теңдестіргішіне десте теңдестіргішін (PID) орнату

en: Set QP
kk: QP орнату

en: Set id of ES to PID
kk: ES теңдестіргішін десте теңдестіргішіне (PID) орнату

en: Set playlist bookmark 1
kk: Ойнату тізімінде орнатылатын бетбелгі 1

en: Set playlist bookmark 10
kk: Ойнату тізімінде орнатылатын бетбелгі 10

en: Set playlist bookmark 2
kk: Ойнату тізімінде орнатылатын бетбелгі 2

en: Set playlist bookmark 3
kk: Ойнату тізімінде орнатылатын бетбелгі 3

en: Set playlist bookmark 4
kk: Ойнату тізімінде орнатылатын бетбелгі 4

en: Set playlist bookmark 5
kk: Ойнату тізімінде орнатылатын бетбелгі 5

en: Set playlist bookmark 6
kk: Ойнату тізімінде орнатылатын бетбелгі 6

en: Set playlist bookmark 7
kk: Ойнату тізімінде орнатылатын бетбелгі 7

en: Set playlist bookmark 8
kk: Ойнату тізімінде орнатылатын бетбелгі 8

en: Set playlist bookmark 9
kk: Ойнату тізімінде орнатылатын бетбелгі 9

en: Set the camera's horizontal centering (if supported by the v4l2 driver).
kk: Камераның көлденең ортастыруын орнату (егер v4l2 драйвері қолдаса).

en: Set the camera's vertical centering (if supported by the v4l2 driver).
kk: Камераның тігінен ортастыруын орнату (егер v4l2 драйвері қолдаса).

en: Set the justification of subtitles
kk: Субтитрлер туралауын орнату

en: Sets the timeout option in the RTSP session string
kk: RTSP сеансының жолдығында күту уақыты параметріннің орнатымдары

en: Setting
kk: Теңшелімі

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Settings for VLC's control interfaces
kk: VLC басқару тілдесулерінің теңшелімдері

en: Settings for VLC's interfaces
kk: VLC тілдесулерінің теңшелімдері

en: Settings for input, demultiplexing, decoding and encoding
kk: Кіресін, демультиплекстеу, кодсыздандыру және кодтау теңшелімдері

en: Settings for the audio-only decoders and encoders.
kk: Тек қана дыбыстық кодсыздандырғыштардың және кодтауыштардың теңшелімдері.

en: Settings for the built-in Live Video Processor only
kk: Тек қана құрамдас бейне өңдеткішіне арналған теңшелімдер

en: Settings for the main interface
kk: Басты тілдесу теңшелімдері

en: Settings related to On-Screen-Display, subtitles and "overlay subpictures"
kk: Бейнебеттік мәзірге, субтитрлерге және "жабынды суретшелерге" қатысты теңшелімдер

en: Settings related to the various access methods. Common settings you may want to alter are HTTP proxy or caching settings.
kk: Қатынаудың әр түрлі әдістеріне қатысты теңшелімдер. Соның ішінде HTTP проксидің не бүркемелеуін теңшелімдері бар.

en: Settings...
kk: Теңшеу...

en: Setup schedule
kk: Іс кестесін орнату

en: Shadow
kk: Көлеңкелі

en: Shadow offset
kk: Көлеңке ығысуы

en: Shaping delay (ms)
kk: Қалыптау кідірісі  %i ms

en: Sharpen
kk: Анықтығын үлкейту

en: Sharpen strength (0-2)
kk: Анықтық қарқындылығы (0-2)

en: Sharpen video filter
kk: Анықтығын үлкейту бейнелік сүзгісі

en: Short backwards jump
kk: Таяу артқа ауысу

en: Short forward jump
kk: Таяу алға ауысу

en: Short jump length
kk: Таяу ауысу ұзындығы

en: Short jump length, in seconds.
kk: Таяу ауысу ұзындығы, секунд.

en: Shortcut
kk: Ен

en: Show &more options
kk: Параметрлерді көбірек көрсету

en: Show All
kk: Бәрін көрсету

en: Show Details
kk: Егжей-тегжейлер

en: Show Fullscreen Controller
kk: Толық бейнебетті басқару тақтасын көрсету

en: Show Fullscreen controller
kk: Толық бейнебетті басқару тақтасын көрсету

en: Show VLC media player
kk: VLC тасушы ойнатқышын көрсету

en: Show VLC on the taskbar
kk: VLC ойнатқышын тапсырмалар жолағында көрсету

en: Show a controller in fullscreen mode
kk: Басқару тақтасын толық бейнебет режімнде көрсету

en: Show a systray icon for VLC
kk: VLC үшін жүйе жаймасындағы белгішесін көрсету

en: Show advanced options
kk: Қосымша параметрлерді көрсету

en: Show advanced preferences over simple ones
kk: Қарапайым параметрлерінен гөрі қосымшасын көрсету

en: Show all the advanced options in the dialogs.
kk: Тілқатысуларда қосымша параметрлерінің бәрін көрсету.

en: Show errors and warnings
kk: Қателіктер және ескертулер көрсету

en: Show extended VCD info?
kk: Қосымша VCD ақпарын көрсетеміз бе?

en: Show extended options
kk: Қосымша параметрлерін көрсету

en: Show extended settings
kk: Кеңейтілген теңшелімдерді көрсету

en: Show interface
kk: Тілдесуді көрсету

en: Show media title on video
kk: Тасушы тақырыбын бейнеде көрсету

en: Show notification popup on track change
kk: Жолшық ауысқанда қалқымалы хабарлама көрсету

en: Show only errors
kk: Тек қана қателіктерді көрсету

en: Show playing item name in window title
kk: Ойнатылудағы бірлік атауын терезе тақырыбында көрсету

en: Show playlist
kk: Ойнату тізімін көрсету

en: Show settings
kk: Теңшелімдер көрсету

en: Show shoutcast adult content
kk: Ересектерге арналған shoutcast мазмұнын көрсету

en: Show stream position
kk: Ағын жайғасымын көрсету

en: Show unimportant error and warnings dialogs
kk: Елеулі емес қателік және ескерту тілқатысуларын көрсету

en: Show video title for x milliseconds
kk: Бейне тақырыбын x ms үшін көрсету

en: Showtunes
kk: Шоутьюнз

en: Sigma
kk: Сигма

en: Signals
kk: Дабылдар

en: Silent mode
kk: Тыныш режімі

en: Silver
kk: Күміс

en: Similarity
kk: Ұқсастық

en: Similarity threshold
kk: Ұқсастық табалдырығы

en: Simple
kk: Қарапайым

en: Simple DirectMedia Layer audio output
kk: Қарапайым DirectMedia қабатының дыбыстық шығасыны

en: Simple DirectMedia Layer video output
kk: Қарапайым DirectMedia қабатының бейнелік шығасыны

en: Simple ME search area x:y
kk: Қарапайым ME іздеу аумағы x:y

en: Simple XML Parser
kk: Қарапайым XML талдағышы

en: Simple decoder for Dolby Surround encoded streams
kk: Dolby Surround кодталған ағындарына арналған қарапайым кодсыздандырғыш

en: Simplified Chinese (ISO-2022-CN-EXT)
kk: Жеңілтілген қытай жазуы (ISO-2022-CN-EXT)

en: Simplified Chinese Unix (EUC-CN)
kk: Жеңілтілген қытай жазуы Unix (EUC-CN)

en: Size
kk: Мөлшері

en: Sizes
kk: Мөлшерлер

en: Ska
kk: Ска

en: Skin files |*.vlt;*.wsz;*.xml
kk: Мұқаба файлдары |*.vlt;*.wsz;*.xml

en: Skin to use
kk: Колданбақ мұқаба

en: Skinnable Interface
kk: Мұқабалы тілдесу

en: Skins
kk: Мұқабалар

en: Skins loader demux
kk: Мұқабалар қотарушы демукс

en: Skip ads
kk: Жарнама елемеу

en: Skip frame (default=0)
kk: Кадрды елемеу (әдепкі=0)

en: Skip frames
kk: Кадрларды елемеу

en: Skip idct (default=0)
kk: idct елемеуі (әдепкі=0)

en: Skip loop filter
kk: Тұйық сүзгісін елемеу

en: Skip percentage (%)
kk: Елемеудің пайыздығы (%)

en: Skip the loop filter for H.264 decoding
kk: H.264 кодсыздандыру үшін тұйық сүзгісін елемеу

en: Slides (images)
kk: Слайдтер (кескіндер)

en: Slides (text)
kk: Слайдтар (мәтін)

en: Slo&wer
kk: Ақырынырақ

en: Slower
kk: Ақырынырақ

en: Slower (fine)
kk: Ақырынырақ (сәл)

en: Small
kk: Шағын

en: Small Volume
kk: Аласа деңгей

en: Smaller
kk: Ең ұсақ

en: Sna&pshot
kk: Лездік түсірме

en: Snapshot
kk: Лездік түсірме

en: Snapshot height
kk: Лездік түсірме биіктігі

en: Snapshot output
kk: Лездік түсірме шығасыны

en: Snapshot width
kk: Лездік түсірме ені

en: Socks proxy
kk: Socks прокси

en: Soft
kk: Софт

en: Soft rock
kk: Софт-рок

en: Sort
kk: Сұрыптау

en: Sort Node by Author
kk: Түйінді туындыгері бойынша сұрыптау

en: Sort Node by Name
kk: Түйінді атауы бойынша сұрыптау

en: Soul
kk: Соул

en: Sound clip
kk: Дыбыс кесімі

en: Sound fonts (required)
kk: Дыбыстық көздер (қажет)

en: Soundtrack
kk: Дыбыстық жолшықтар

en: Source
kk: Қайнар көзі

en: Source aspect ratio
kk: Қайнар көз пішімдік арақатынасы

en: Source directory
kk: Қайнар көз тізімдемесі

en: Source:
kk: Қайнар көзі:

en: Sout stream
kk: Ағындық модулдер

en: South-Eastern European (Latin-10)
kk: Оңтүстік-Шығыс Еуропа (Latin-10)

en: Southern rock
kk: Оңтүстік рок

en: Space
kk: Талдырмаш

en: Spacer
kk: Тірек

en: Spatializer
kk: Кеңістіктендіргіш

en: Special modules
kk: Арнаулы модульдер

en: Specify AAC audio profile to use
kk: Қолданбақ AAC дыбыстық бейіннін тапсыру

en: Specify the deinterlace module to use.
kk: Қолданбақ тізбектестіру модулін тапсыру.

en: Specify the log filename.
kk: Жұрнал файл атын тапсыру.

en: Spectral sections
kk: Спектрлік бұнақтар

en: Spectrometer
kk: Спектрометр

en: Spectrum
kk: Спектр

en: Spectrum analyser
kk: Спектр талдағышы

en: Speed of feeds
kk: Берілімдер жылдамдығы

en: Speed of the subtitles:
kk: Субтитрлер жылдамдығы

en: Speex audio decoder
kk: Speex дыбыстық кодсыздандырғыш

en: Speex audio encoder
kk: Speex дыбыстық кодтауышы

en: Speex audio packetizer
kk: Speex дыбыстық дестелеуіші

en: Split the image to make an image wall
kk: Кескін жарын істеу үшін кескінді бөлу

en: Splitter
kk: Бөлгіш

en: Standard
kk: Стандартты

en: Standard stream output
kk: Стандартты ағындық шығасын

en: Start Time
kk: Басталу уақыты

en: Start VLC with only a systray icon
kk: VLC тек қана жүйе жаймасындағы белгішемен іске қосылады

en: Start directly in menu
kk: Мәзір ішінен тікелей іске қосылу

en: Start time
kk: Басталу уақыты

en: Start video in fullscreen mode
kk: Бейне іске қосылуынан толық бейнебет режімінде

en: Starting Position
kk: Бастау жайғасымы

en: Statistics
kk: Санақ

en: Stats
kk: Санақ

en: Stats decoder
kk: Санақ кодсыздандыруышы

en: Stats decoder function
kk: Санақ кодсыздандыруыш жетесі

en: Stats demux
kk: Санақ демуксі

en: Stats demux function
kk: Санақ демуксі жетесі

en: Stats encoder function
kk: Санақ кодтауыш жетесі

en: Stats video output
kk: Бейнелік шығасынның санағы

en: Stats video output function
kk: Жалған бейнелік шығасынның жетесі

en: Status
kk: Күй

en: Step Backward
kk: Артқа аттау

en: Step Forward
kk: Алға аттау

en: Step backward
kk: Артқа аттау

en: Step forward
kk: Алға аттау

en: Stereo
kk: Стерео

en: Stereo mode
kk: Стерео режімі

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Stop playback
kk: Ойнатуды тоқтату

en: Stop the A to B loop
kk: A - B тұйықтасуын тоқтату

en: Stop time
kk: Тоқтату уақыты

en: Stream
kk: Ағын

en: Stream %d
kk: Ағын %d

en: Stream Announcing
kk: Ағындық жариялау

en: Stream ID of the audio track to use.
kk: Дыбыстық жолшықтың қолданбақ ағын теңдестіргіші

en: Stream ID of the subtitle track to use.
kk: Субтитр жолшықтың қолданбақ ағын теңдестіргіші

en: Stream MP3
kk: Ағындық MP3

en: Stream Output
kk: Ағындық шығасын

en: Stream all elementary streams
kk: Қарыпайым ағындар бәрін жіберу

en: Stream bitrate
kk: Ағындық қарқыны

en: Stream description
kk: Ағын сипаттамасы

en: Stream filter module
kk: Ағын сүзгілеу модулі

en: Stream filters
kk: Ағындық сүзгілер

en: Stream filters are special modules that allow advanced operations on the input side of VLC. Use with care...
kk: Ағындық сүзгілері - VLC кіресін жағындағы қосымша амалдарына рұқсат ететін арнаулы модульдер. Абайлап қолданыңыз...

en: Stream name
kk: Ағын атауы

en: Stream output
kk: Ағындық шығасын

en: Stream output muxer caching (ms)
kk: Ағындық шығасын муксерінің бүркемелеуі (ms)

en: Stream public
kk: Жария ағын жіберу

en: Stream to network
kk: Желіге ағын жіберу

en: Stream...
kk: Ағын жіберу...

en: Streaming
kk: Ағындық жіберу

en: Streaming / Transcoding failed
kk: Ағындық жіберу / Қайта кодтау сәтсіз

en: Streaming and Transcoding Options
kk: Ағындық жіберу және қайта кодтау параметрлері

en: Streaming deinterlace mode
kk: Ағындық жіберудің тізбектестіру режімі.

en: Streaming method
kk: Ағындық жіберу әдісі

en: Streaming/Exporting Wizard...
kk: Ағындық жіберу/Әкетім шебері...

en: Streaming/Saving:
kk: Ағындық жіберу/Сақтау:

en: Streaming/Transcoding Wizard
kk: Ағындық жіберу/Қайта кодтау шебері

en: Strength of AQ
kk: AQ қарқындылығы

en: Stretch video to fill window
kk: Терезені толтыру үшін бейнені созу

en: Strict standard compliance
kk: Қатал стандартқа үйлесім

en: Stride Length
kk: Аттау ұзындығы

en: Stuff
kk: Салғы

en: Subdirectory behavior
kk: Ішкі тізімдеме жүріс-тұрысы

en: Submission of played songs to last.fm
kk: Ойнатылған әндер туралы last.fm торабына ақпар жіберу

en: Subpage
kk: Ішкі бет

en: Subpicture position
kk: Суретше жайғасымы

en: Subpictures
kk: Суретшелер

en: Subpictures filter module
kk: Суретшелер сүзгілеу модулі

en: Subpixel motion estimation and partition decision quality
kk: Нүктеше қимыл болжамының және бөлшектеудің шешу сапасы

en: Subscreen height
kk: Бейнебетше биіктігі

en: Subscreen height:
kk: Бейнебетше биіктігі:

en: Subscreen left:
kk: Бейнебетше сол жағы:

en: Subscreen top left corner
kk: Бейнебетше жоғарғы сол жақ бұрышында

en: Subscreen top:
kk: Бейнебетше жоғарғы шеті:

en: Subscreen width
kk: Бейнебетше ені

en: Subscreen width:
kk: Бейнебетше ені:

en: Subtitle
kk: Субтитрі

en: Subtitle File
kk: Субтитр файлы

en: Subtitle Languages
kk: Субтитр тілдері

en: Subtitle autodetection fuzziness
kk: Субтитрдің өздігінен байқалуының тұрлаусыздығы

en: Subtitle autodetection paths
kk: Субтитрдің өздігінен байқалуының жолдары

en: Subtitle delay %i ms
kk: Субтитр кідірісі  %i ms

en: Subtitle delay down
kk: Субтитр кідірісін азайту

en: Subtitle delay up
kk: Субтитр кідірісін молайту

en: Subtitle demuxer settings
kk: Субтитр демуксерінің теңшелімдері

en: Subtitle language
kk: Субтитр тілі

en: Subtitle renderers using libass
kk: ibass қолданған субтитр құрушылар

en: Subtitle track: %s
kk: Субтитр жолшығы: %s

en: Subtitles
kk: Субтитрлер

en: Subtitles & OSD
kk: Субтитрлер/Б. мәзір

en: Subtitles & On Screen Display Settings
kk: Субтитрлер / Бейнебеттік мәзір теңшелімдері

en: Subtitles && OSD
kk: Субтитрлер / Б. мәзір

en: Subtitles (advanced)
kk: Субтирлер (қосымша)

en: Subtitles (asa demuxer)
kk: Субтитрлер (asa демуксері)

en: Subtitles (images)
kk: Субтитрлер (кескіндер)

en: Subtitles Files
kk: Субтитрлер файлдары

en: Subtitles Language
kk: Субтитрлер тілі

en: Subtitles Track
kk: Субтитрлер жолшығы

en: Subtitles alignment
kk: Субтитрлер туралауы

en: Subtitles delay
kk: Субтитрлер кідірісі

en: Subtitles encoder
kk: Субтитрлер кодтауышы

en: Subtitles encoding
kk: Субтитрлер кодтауы

en: Subtitles format
kk: Субтитрлер пішімі

en: Subtitles justification
kk: Субтитрлерді туралау

en: Subtitles text encoding
kk: Субтитрлер мәтінінің кодтауы

en: Subtitles track
kk: Субтитрлер жолшығы

en: Subtitles track ID
kk: Субтитрлер жолшығының теңдестіргіші

en: Subtitles/OSD
kk: Субтитрлер/Б. мәзір

en: Subtitles/Video
kk: Субтитрлер/Бейне

en: Summary
kk: Жиынтығы

en: Surround
kk: Айнала

en: Surround delay (ms)
kk: Айнала кідірісі (ms)

en: Surround effect level (from 0 to 100, default value is 0).
kk: Айнала әсерінің деңгейі (0-100, әдепкі мәні 0).

en: Surround level
kk: Айнала деңгейі

en: Switch to full preferences view
kk: Теңшелімдердің толық көрінісіне ауысу

en: Switch to simple preferences view
kk: Теңшелімдердің қарапайым көрінісіне ауысу

en: Sync on Intra Frame
kk: Кілтті кадр тәртібімен қадамдастыру

en: Synchronise on audio track
kk: Дыбыстық жолшық бойынша қадамдастыру

en: Synchronization
kk: Қадамдастыру

en: Synchronize left and right
kk: Сол және оң жақтарын қадамдастыру

en: System Id
kk: Жүйелік теңдестіргіш

en: Systray icon
kk: Жүйе жаймасындағы белгіше

en: T&itle
kk: Тақырып

en: T.140 text encoder
kk: T.140 мәтін кодтауышы

en: TCP command input
kk: TCP пәрмен кіресіні

en: TCP connection timeout
kk: TCP қосылымының үзілісі

en: TCP input
kk: TCP кіресіні

en: TCP/UDP timeout (ms)
kk: TCP/UDP үзілісі (ms)

en: TS ID
kk: TS теңдестіргіші

en: TS muxer (libdvbpsi)
kk: TS муксері (libdvbpsi)

en: TTA demuxer
kk: TTA демуксері

en: TV
kk: ТД

en: TY Stream audio/video demux
kk: TY ағындық дыбыстық/бейнелік демуксі

en: Take a snapshot
kk: Лездік түсірме алу

en: Take video snapshot
kk: Бейненің лездік түсірмесін алу

en: Target bitrate of the transcoded audio stream.
kk: Қайта кодталған дыбыстық ағындың тағайындалған қарқыны.

en: Target bitrate of the transcoded video stream.
kk: Қайта кодталған бейнелік ағындың тағайындалған қарқыны.

en: Teal
kk: Жасылкөк

en: Techno
kk: Техно

en: Techno-Industrial
kk: Техно-индустриялық

en: Telepathy "Now Playing" (MissionControl)
kk: Telepathy "Қазір ойнатылуда" (MissionControl)

en: Teletext
kk: Телетекст

en: Teletext Activation
kk: Телетекст белсендіру

en: Teletext alignment
kk: Телетекст туралауы

en: Teletext page
kk: Телетекст беті

en: Teletext subtitles
kk: Телетекст субтитрлері

en: Teletext subtitles decoder
kk: Телетекст субтитрлер кодсыздандырғышы

en: Teletext subtitles: hearing impaired
kk: Телетекст субтитрлері: естуі әлсіреген

en: Teletext text subtitles
kk: Телетекст субтитрлер мәтіні

en: Teletext: additional information
kk: Телетекст: қосымша ақпар

en: Teletext: program schedule
kk: Телетекст: бағдарламаның іс кестесі

en: Telnet Interface
kk: Telnet тілдесуі

en: Terrestrial bandwidth
kk: Жерүсті өткізу қабілеті

en: Terrestrial bandwidth [0=auto,6,7,8 in MHz]
kk: Жерүсті өткізу қабілеті [0=өздігінен,6,7,8 бірліктері MHz]

en: Terrestrial guard interval
kk: Жерүсті қорғау межелдемесі

en: Terrestrial hierarchy mode
kk: Жерүсті иерархиялық режімі

en: Terrestrial high priority stream code rate (FEC)
kk: Жерүсті жоғары басымдылықты ағын коды қарқыны (FEC)

en: Terrestrial low priority stream code rate (FEC)
kk: Жерүсті төмен басымдылықты ағын коды қарқыны (FEC)

en: Terrestrial transmission mode
kk: Жерүсті хабар тарату режімі

en: Text
kk: Мәтін

en: Text default color
kk: Мәтіннің әдепкі түсі

en: Text is always opaque
kk: Мәтін әрқашан мөлдір емес

en: Text position
kk: Мәтін жайғасымы

en: Text renderer
kk: Мәтін құрушы

en: Text rendering module
kk: Мәтін құру модулі

en: Text subtitles decoder
kk: Мәтін субтитрлер кодсыздандырғышы

en: Text subtitles parser
kk: Мәтін субтитрлер талдағышы

en: Texts / Logs (*.log *.txt);; All (*.*)
kk: Мәтіндер / Жұрналдар (*.log *.txt);; Бәрі (*.*)

en: Textual audio descriptions
kk: Мәтіндік дыбыс сипаттамалары

en: Thai (TIS 620-2533/ISO 8859-11)
kk: Тай (TIS 620-2533/ISO 8859-11)

en: Thai (Windows-874)
kk: Тай (Windows-874)

en: Thanks
kk: Алғыс сөз

en: The audio device "%s" is already in use.
kk: Дыбыстық құрылғы "%s" алдақашан қолдануда.

en: The degree of blurring from 1 to 127.
kk: Бұлдырлау дәрежесі (1 - 127).

en: The height of the effects video window, in pixels.
kk: Әсерлер бейнелік терезесінің биіктігі, нүкте.

en: The image blended onto the base image
kk: Негізгі кескінге араластырлған кескін

en: The maximum number of filters (%d) was reached.
kk: Сүзгілердің ең көп саны (%d) қол жеткізуде.

en: The password of your last.fm account
kk: Сіздің last.fm есеп жазбасының құпия сөзіңіз

en: The standard MPEG audio (1/2) format (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
kk: Стандартты MPEG дыбыстық (1/2) пішімі (қолдануы MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG және RAW арқылы)

en: The username of your last.fm account
kk: Сіздің last.fm есеп жазбасының пайданланушы атыңыз

en: The width of the effects video window, in pixels.
kk: Әсерлер бейнелік терезесінің еңі, нүкте.

en: Theora video decoder
kk: Theora бейнелік кодсыздандырғыш

en: Theora video encoder
kk: Theora бейнелік кодтауыш

en: Theora video packetizer
kk: Theora бейнелік дестелеуіші

en: These settings affect chroma transformation modules.
kk: Бұл теңшелімдер түстік түрлендіру модульдеріне әсер етеді.

en: This allows to stream on a network.
kk: Бұл желі ағындық жіберуін рұқсат етеді.

en: This allows you to define playlist bookmarks.
kk: Бүл ойнату тізімінің бетбелгілерін тағайындауына рұқсат етеді.

en: This allows you to stream an entire transponder with a "budget" card.
kk: Бүл бүкіл транспондер ағынын "арзан" тақта арқылы қабылдауна рұқсат етеді.

en: This is VLC's default interface, with a native look and feel.
kk: Бұл әдепкі VLC тілдесуі, тумыс әсерін және түйсігін сақтаған.

en: This is VLC's skinnable interface. You can download other skins at
kk: Бұл мұқабалы VLC тілдесуі. Басқа мұқабаларды мына көзден қотара аласыз:

en: This is the audio codec that will be used.
kk: Бұл қолданбақ дыбыстық кодек.

en: This is the default Audio CD device to use.
kk: Бұл қолданбақ әдепкі дыбыстық CD құрылғысы.

en: This is the default DVD device to use.
kk: Бұл қолданбақ әдепкі DVD құрылғысы.

en: This is the default VCD device to use.
kk: Бұл қолданбақ әдепкі DVD құрылғысы.

en: This is the default output URI.
kk: Бұл әдепкі шығасын көзінің URI.

en: This is the output URL that will be used.
kk: Бұл қолданбақ шығасын  URL-мекенжайы.

en: This is the subtitles codec that will be used.
kk: Бұл қолданбақ субтитрлер кодегі.

en: This is the verbosity level (0=only errors and standard messages, 1=warnings, 2=debug).
kk: Бұл сөзуарлық деңгейі (0=тек қана қателіктер және стандартты хабарлар, 1=ескертулер, 2=жымдастыру).

en: This is the video codec that will be used.
kk: Бұл қолданбақ бейнелік кодек.

en: This setting is deprecated and not used anymore
kk: Бұл ұсынылмайтын теңшелім және ол енді қолданыстан шыққан

en: This version of VLC was compiled by:
kk: Осы VLC нобайын құрастырған:

en: This will force a mono audio output.
kk: Бұл моно дыбыстық шығасынын екпіндетеді.

en: Three component motion estimation
kk: Үш құрамдас қимылды сараптау

en: Ticker text
kk: Жүгіртпе мәтін

en: Tiger rendering defaults
kk: Tiger құру әдепкілері

en: Time
kk: Уақыт

en: Time Control
kk: Уақыт басқару құралы

en: Time Slider
kk: Уақыт жүгіртпесі

en: Time Toolbar
kk: Уақыт құралдары жолағы

en: Time-To-Live (TTL)
kk: Өмір мерзімі (TTL)

en: Timeout
kk: Үзіліс

en: Timeout (ms)
kk: Үзіліс (ms)

en: Timeshift directory
kk: Уақыт ығыстру тізімдемесі

en: Timeshift granularity
kk: Уақыт ығыстыру ұсақтануы

en: Title
kk: Тақырыбы

en: Title %i
kk: Тақырып аты: %i

en: Title display mode
kk: Тақырып бейнелеу режімі

en: Title format string
kk: Тақырып пішімдеу жолы

en: Title metadata
kk: Тақырып мета-дерегі

en: To
kk: Мында

en: To get exhaustive help, use '-H'.
kk: Толық қамтыған анықтама үшін, '-H' қолданыңыз.

en: Toggle Normal/Repeat/Loop playlist modes
kk: Қалыпты/Қайталау/Тұйықтау ойнату тізімі режімдерін ажырата қосу

en: Toggle Transparency
kk: Мөлдірлікті ажырата қосу

en: Toggle autoscaling
kk: Өздігінен шәкілдестіруді ажырата қосу

en: Toggle random playlist playback
kk: Ойнату тізімін кездейсоқ ойнатуын ажырата қосу

en: Toggle the video in fullscreen
kk: Бейнені толық бейнебетке ажырата қосу

en: Toggle the video out fullscreen
kk: Бейнені толық бейнебеттен ажырата қосу

en: Toggle wallpaper mode in video output
kk: Бейнелік шығасында түсқағаз режімін ажырата қосу

en: Tool
kk: Құрал

en: Toolbar Elements
kk: Құралдар жолағының бірліктері

en: Toolbar position:
kk: Құралдар жолағы жайғасымы:

en: Toolbars Editor
kk: Құралдар жолақтарын өңдеу

en: Top
kk: Жоғарғы шетімен

en: Top 40
kk: Үстіңгі 40

en: Top left corner X coordinate
kk: Жоғарғы сол жақ бұрышы X тұрағиаты

en: Top left corner Y coordinate
kk: Жоғарғы сол жақ бұрышы Y тұрағиаты

en: Top-Left
kk: Жоғарғы сол жақ

en: Top-Right
kk: Жоғарғы оң жақ

en: Total height of the mosaic, in pixels.
kk: Зертастың бүкіл биіктігі, нүкте.

en: Total pixel height of the peak items.
kk: Шыңдық бірліктерінің бүкіл нүкте биіктігі.

en: Total width of the mosaic, in pixels.
kk: Зертастың бүкіл еңі, нүкте.

en: Track
kk: Жолшық

en: Track ID
kk: Жолшық теңдестіргіші

en: Track number
kk: Жолшық №

en: Track replay gain
kk: Жолшық қайталау күшеюі

en: Track settings
kk: Жолшық теңшелімдері

en: Track size (in sectors)
kk: Жолшық мөлшері (сектор өлшемімен)

en: Tracks
kk: Жолшықтар

en: Traditional Chinese (Big5)
kk: Дәстүрлі қытай жазуы (Big5)

en: Traditional Chinese Unix (EUC-TW)
kk: Дәстүрлі қытай жазуы Unix (EUC-TW)

en: Trailer
kk: Трейлер

en: Trance
kk: Транс

en: Transcode
kk: Қайта кодтау

en: Transcode audio
kk: Дыбысты қайта кодтау

en: Transcode stream output
kk: Ағындық шығасынын қайта кодтау

en: Transcode video
kk: Бейнені қайта кодтау

en: Transcode/Save to file
kk: Қайта кодтау/Файлға сақтау

en: Transcoding options
kk: Қайта кодтау параметрлері

en: Transcript
kk: Жазба

en: Transform
kk: Түрлендіру

en: Transform type
kk: Түрлендіру түрі

en: Transformation
kk: Түрлендіру

en: Transparency
kk: Мөлдірлік

en: Transparency mask
kk: Мөлдірлік бүркеншігі

en: Transparency of the image
kk: Кескін мөлдірлігі

en: Transparency of the mosaic picture.
kk: Зертасты сурет мөлдірлігі.

en: Transparent
kk: Мөлдір

en: Transponder FEC
kk: Транспондердегі FEC

en: Transponder symbol rate
kk: Транспондердің нышандық қарқыны

en: Transponder symbol rate in kHz
kk: Транспондердің нышандық қарқыны, kHz

en: Transponder/multiplex frequency
kk: Транспондерлік/мультиплекстік жиілік

en: Transport protocol
kk: Тасымалдау хаттамасы

en: Treble
kk: Жоғарғы жиіліктер

en: Treble level of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Дыбыстық кіресінінің жоғарғы жиіліктер деңгейі (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Trellis RD quantization
kk: Шілтерлі RD кванттау

en: Trellis quantization
kk: Шілтерлі кванттау

en: Tribal
kk: Тайпалық

en: Trickplay Reverse
kk: Кері ойнату

en: Trigger button
kk: Іске қоспақ түймешік

en: Trigger button for mouse gestures.
kk: Тінтуір ымдарының іске қоспақ түймешігі.

en: Trip-Hop
kk: Трип-һоп

en: Trivial audio mixer
kk: Кәдуілгі дыбыс миксері

en: Trust MPEG timestamps
kk: Сенімді MPEG уақыт белгілері

en: Try to parse the announce
kk: Жариялауды талдау сынап көру

en: Tuner
kk: Тюнер

en: Tuner TV Channel
kk: Тюнер ТД арнасы

en: Tuner audio mono/stereo and track selection.
kk: Тюнердің моно/стерео дыбысын және жолшықты бөлектеу.

en: Tuner country code
kk: Тюнер елінің коды

en: Tuner id
kk: Тюнер теңдестіргіші

en: Tuner id (see debug output).
kk: Тюнер теңдестіргіші (жымдастыру щығасынын қараңыз).

en: Tuner input type
kk: Тюнер кіресіні түрі

en: Tuner properties
kk: Тюнер сипаттары

en: Tuner to use, if there are several ones.
kk: Қолданбақ тюнер, егер бірнешеуі болса.

en: Tunnel RTSP and RTP over HTTP
kk: HTTP үстінде үңгіжолды RTSP және RTP

en: Turkish (ISO 8859-9)
kk: Түркі (ISO 8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
kk: Түркі (Windows-1254)

en: Two bookmarks have to be selected.
kk: Бөлектеу үшін екі бетбелгі керек.

en: Two pass
kk: Екі өтім

en: Type
kk: Түрі

en: Type 'menu select' or 'pause' to continue.
kk: Жалғастыру үшін 'мәзір бөлектеу' не 'аялдату' деп теріңіз.

en: Type:
kk: Түрі:

en: UDP Multicast
kk: UDP топтық таратуы

en: UDP Unicast
kk: UDP біржақты тарату

en: UDP input
kk: UDP кіресіні

en: UDP port
kk: UDP порты

en: UDP stream output
kk: UDP ағындық шығасыны

en: UNIX OSS audio output
kk: UNIX OSS дыбыстық шығасын

en: UNIX socket command input
kk: UNIX сокетінің пәрмендік кіресіні

en: URI
kk: Қайнар көзінің URI

en: URL
kk: URL мекенжайы

en: URL description
kk: URL-мекенжайы сипаттамасы

en: URL metadata
kk: URL-мекенжайының мета-дерегі

en: USF subtitles decoder
kk: USF субтитрлер кодсыздандырғышы

en: UTF-8 subtitles autodetection
kk: UTF-8 субтитрлері өздігінен байқалуы

en: Ukrainian (KOI8-U)
kk: Кирилл жазуы (KOI8-U)

en: Ultra-wideband (32kHz)
kk: Өте кең жиіліктер жолағы (32kHz)

en: Un-Zoom
kk: Ұлғайтуды ысыру

en: Uncompressed RAR
kk: Қысымсыз RAR

en: Uncrop one pixel from the bottom of the video
kk: Бейненің төменгі шетінен бір нүкте шұнтитуын ысыру

en: Uncrop one pixel from the left of the video
kk: Бейненің сол жағынан бір нүкте шұнтитуын ысыру

en: Uncrop one pixel from the right of the video
kk: Бейненің оң жағынан бір нүкте шұнтитуын ысыру

en: Uncrop one pixel from the top of the video
kk: Бейненің жоғарғы шетінен бір нүкте шұнтитуын ысыру

en: Undefined
kk: Тағайындалмаған

en: Under the Video
kk: Бейне төменінде

en: Unicast
kk: Біржақты тарату

en: Uninstall Windows Service
kk: Windows қызметін өшіру

en: Uninstall the Service and exit.
kk: Қызметті өшіріп шығу.

en: Universal (UTF-16)
kk: Юникод (UTF-16)

en: Universal (UTF-8)
kk: Юникод (UTF-8)

en: Universal (big endian UTF-16)
kk: Юникод (big endian UTF-16)

en: Universal (little endian UTF-16)
kk: Юникод (little endian UTF-16)

en: Universal, Chinese (GB18030)
kk: Жеңілтілген қытай жазуы (GB18030)

en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Unknown Video
kk: Беймәлім бейне

en: Unknown category
kk: Беймәлім санат

en: Unknown command `%s'. Type `help' for help.
kk: Беймәлім пәрмен: `%s'. Анықтама үшін `help' дегенді теріңіз.

en: Unknown soundcard
kk: Беймәлім дыбыстық тақта

en: Unlock function
kk: Бейбұғаттау жетесі

en: Unset
kk: Ысыру

en: Untitled
kk: Аталмаған

en: Update
kk: Жаңарту

en: Use RTP over RTSP (TCP)
kk: RTSP (TCP) үстінде RTP қолданып

en: Use S/PDIF when available
kk: Қатынаулы болғанда S/PDIF қолдану

en: Use SAP cache
kk: SAP бүркемесін қолданып

en: Use Software White adjust
kk: Бағдарламалық жасақтамадағы ақ түсін лайықтауын қолданыңыз

en: Use Tiger for rendering
kk: Құрушын Tiger қолданылады

en: Use VLC pace
kk: VLC ырғағын қолданып

en: Use YUVP renderer
kk: YUVP құрушысын қолданып

en: Use a plugins cache
kk: Қондырмалар бүркемесін қолданып

en: Use a skinned playlist
kk: Мұқабалы ойнату тізімді қолдану

en: Use a sub&titles file
kk: Субтитр файлын қолданып

en: Use an image's alpha channel as a transparency mask.
kk: Кескіндің альфа арнасын мөлдірлік бүркеншігі ғұрлы қолдану

en: Use as Desktop Background
kk: Жұмыс үстел өңі ғұрлы қолдану

en: Use assembler CPU optimizations.
kk: Ассемблердің CPU оңтайландыруларын қолдану.

en: Use downmix algorithm
kk: Ылдилап араластыру алгоритмін қолданып

en: Use file memory mapping
kk: Жады орналастыруын қолданып

en: Use float32 output
kk: Float32 шығасынын қолданып

en: Use hardware YUV->RGB conversions
kk: Жабдықтың YUV->RGB түрлендірулерін қолданып

en: Use input chroma unaltered
kk: Кіресін түстігін өзгертпей қолдану

en: Use keyframes
kk: Кілтті кадрлар қолдану

en: Use libv4l2
kk: libv4l2 қолданып

en: Use media library
kk: Тасушы кітапханасын қолданып

en: Use playback control?
kk: Ойнатуды басқарамыз ба?

en: Use sequential numbers instead of timestamps
kk: уақыт белгілерінің орнына тізбектескен нөмірлерді  қолдану

en: Use shared memory
kk: Ортақ жадын қолданып

en: Use subtitle file
kk: Субтитр файлын қолдану

en: Use the rotate video filter instead of transform
kk: Түрлендіру орнына бұру бейнелік сүзгісін қолдану

en: Use this to stream to a single computer.
kk: Бұл ағынды жалғыз компьютер үшін қолдану.

en: Use triple buffering for overlays
kk: Жабындылар үшін қатарынан үш сақтағыш қолдану

en: Use video buffers in system memory
kk: Бейнелік сақтағыштарын жүйе жадында қолданып

en: Used for statistics.
kk: Санақ үшін қолданады.

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User name
kk: Пайдаланушы аты

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: V&iew
kk: Көрініс

en: V-plane color
kk: Тік жазақтығының түсі

en: VBI & Teletext
kk: VBI / Телетекст

en: VBI and Teletext decoder
kk: VBI / Телетекст кодсыздандырғышы

en: VBR mode
kk: VBR режімі

en: VBV buffer
kk: VBV сақтағышы

en: VC-1 packetizer
kk: VC-1 дестелеуіші

en: VC1 video demuxer
kk: VC1 бейнелік демуксері

en: VCD Format
kk: VCD пішімі

en: VCD device
kk: VCD құрылғы

en: VCD input
kk: VCD кіресіні

en: VIDEO_TS folder
kk: VIDEO_TS қалтасы

en: VLC Debug Log (%s).rtfd
kk: VLC жымдастыру жұрналы (%s).rtfd

en: VLC can't recognize the input's format
kk: Шығасын пішімін VLC тани алмады

en: VLC could not connect to "%s:%d".
kk: VLC "%s:%d" байланысу мүмкін емес.

en: VLC could not open the encoder.
kk: Кодтауышты VLC аша алмады.

en: VLC could not open the file "%s".
kk: "%s" файлын VLC аша алмады.

en: VLC could not read the file.
kk: VLC файл оқуы іске аспады.

en: VLC crashed previously
kk: Өткенде VLC күйреген

en: VLC is started from file association
kk: VLC файл салғастымынан іске қосылады

en: VLC media player
kk: VLC мультимедия ойнатқышы

en: VLC media player Help
kk: VLC тасушы ойнатқышының анықтамасы

en: VLC media player Help...
kk: VLC тасушы ойнатқышының анықтамасы...

en: VLC media player is a free media player, encoder and streamer that can read from files, CDs, DVDs, network streams, capture cards and even more!
    VLC uses its internal codecs and works on essentially every popular platform.
kk: VLC мультимедия ойнатқышы сипаттарының арасында - еркін мультимедия ойнатқышы, қодтауыш және кодсыздандырғыш болуы. Бұл файлдарды, CD және DVD тасушыларын, желілік ағындарды, қармау тақталарды және тағы тағыларды оқи алады!
    VLC өзінің ішкі кодектерін қолданады да және асылында небір танымал тұғырнамасында іс атқарады.

en: VLC media player updates
kk: VLC жаңартулары

en: VLC preferences
kk: VLC теңшелімдері

en: VLC was brought to you by:
kk: Сізге VLC апарған:

en: VLC was unable to save the meta data.
kk: Мета-деректерді VLC сақтай алмады.

en: VLC's implementation of Video On Demand
kk: Сұрау салынған бейне ісметін қолдау үшін VLC енгізу нұсқасы

en: VLM conf (*.vlm);;All (*)
kk: VLM ішқұрылымы (*.vlm);;Бәрі (*)

en: VLM configuration file
kk: VLM ішқұрылымы файлы

en: VLM configurator
kk: VLM ішқұрылымдаушы

en: VLM remote control interface
kk: VLM қашықтан басқару тілдесуі

en: VNC Host
kk: VNC хосты

en: VNC Password
kk: VNC құпия сөзі

en: VNC Port
kk: VNC порты

en: VNC hostname or IP address.
kk: VNC хост атауы не IP мекенжайы.

en: VNC password.
kk: VNC құпия сөзі

en: VNC poll interval
kk: VNC сауалдау аралығы

en: VNC polling
kk: VNC сауалдамасы

en: VNC portnumber.
kk: VNC портының нөмері.

en: VOC demuxer
kk: VOC демуксері

en: VOD
kk: Сұрау салынған бейне

en: VOD:
kk: Сұрау салынған бейне:

en: Verbosity (0,1,2)
kk: Сөзуарлық (0,1,2)

en: Verbosity Level
kk: Сөзуарлық деңгейі

en: Vertical
kk: Тігінен

en: Vertical centering
kk: Тігінен ортастыру

en: Vertical flip
kk: Төңкеру

en: Vertical offset
kk: Тігінен ығысу

en: Very short backwards jump
kk: Өте таяу артқа ауысу

en: Very short forward jump
kk: Өте таяу алға ауысу

en: Very short jump length
kk: Өте таяу ауысу ұзындығы

en: Very short jump length, in seconds.
kk: Өте таяу ауысу ұзындығы, секунд.

en: Video
kk: Бейне

en: Video &Track
kk: Бейнелік жолшық

en: Video Auto Scaling
kk: Бейнені өздігінен шакілдестіру

en: Video CD (VCD 1.0, 1.1, 2.0, SVCD, HQVCD) input
kk: Video CD (VCD 1.0, 1.1, 2.0, SVCD, HQVCD) кіресіні

en: Video Effects
kk: Бейнелік әсерлер

en: Video Files
kk: Бейнелік файлдар

en: Video Filter
kk: Бейнелік сүзгі

en: Video Manager
kk: Бейне меңгеру

en: Video On Demand ( VOD )
kk: Сұрау салынған бейне ( VOD )

en: Video PID
kk: Бейнелік десте теңдестіргіші (video PID)

en: Video Settings
kk: Бейнелік теңшелімдер

en: Video Settings not saved
kk: Бейнелік теңшелімдер сақталмады

en: Video Track
kk: Бейнелік жолшық

en: Video X coordinate
kk: Бейненің X тұрағиаты

en: Video Y coordinate
kk: Бейненің Y тұрағиаты

en: Video alignment
kk: Бейне туралауы

en: Video aspect ratio
kk: Бейненің пішімдік арақатынасы

en: Video bitrate
kk: Бейнелік ағындық қарқын

en: Video bitrate tolerance
kk: Бейнелік ағындық қарқындың мүмкiн ауытқулары

en: Video bitrate tolerance in kbit/s.
kk: Бейнелік ағындық қарқындың мүмкiн ауытқулары, kbit/s.

en: Video codec
kk: Бейнелік кодек

en: Video codecs
kk: Бейнелік кодектер

en: Video cropping
kk: Бейнені шұнтиту

en: Video decoder using openmash
kk: Бейнелік кодсыздандырғыш (openmash қолданып)

en: Video device
kk: Бейнелік құрылғы

en: Video device name
kk: Бейнелік құрылғы атауы

en: Video encoder
kk: Бейнелік кодтауыш

en: Video filter
kk: Бейнелік сүзгі

en: Video filter module
kk: Бейне сүзгілеу модулі

en: Video filtering using a chain of video filter modules
kk: Бейне сүзгілеу модульдер тізбектерін қолданып бейне сүзгілеу

en: Video filters
kk: Бейнелік сүзгілер

en: Video filters are used to process the video stream.
kk: Бейнелік ағынды өңдету үшін қолданатын бейнелік сүзгілер.

en: Video filters will be applied to the video stream.
kk: Бейнелік ағын үшін қолданатын бейнелік сүзгілер.

en: Video frame-rate
kk: Бейнелік кадр қарқыны

en: Video height
kk: Бейне биіктігі

en: Video input
kk: Бейнелік кіресін

en: Video input chroma format
kk: Бейнелік кіресін түстгінің пішімі

en: Video input frame rate
kk: Бейнелік кіресін кадр қарқыны

en: Video input pin
kk: Бейнелік кіресінінің түйспесі

en: Video input's gain (if supported by the v4l2 driver).
kk: Бейнелік шығасынының күшеюі (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Video memory
kk: Бейнелік жады

en: Video memory buffer height.
kk: Бейнелік жады сақтағыштың биіктігі.

en: Video memory buffer pitch in bytes.
kk: Бейнелік жады сақтағыштың қадамы, байт.

en: Video memory buffer width.
kk: Бейнелік жады сақтағыштың ені.

en: Video memory output
kk: Бейнелік жады шығасыны

en: Video output URL
kk: Бейнелік шығасын URL-мекнжайы

en: Video output access method
kk: Бейнелік шығасын қатынау әдісі

en: Video output filter module
kk: Бейнелік шығасын сүзгілеу модулі

en: Video output module
kk: Бейнелік шығасын модулі

en: Video output modules
kk: Бейнелік шығасын модульдері

en: Video output muxer
kk: Бейнелік шығасын муксері

en: Video output pin
kk: Бейнелік шығасынының түйіспесі

en: Video pictures blending
kk: Бейнелік суреттер қоспалауда

en: Video port
kk: Бейнелік порт

en: Video post processing filter
kk: Бейнені кейіңгі өңдету сүзгісі

en: Video scaling
kk: Бейне шәкілдестіру

en: Video scaling factor
kk: Бейне шәкілдестіру ықпалы

en: Video scaling filter
kk: Бейне шәкілдестіру сүзгісі

en: Video settings
kk: Бейнелік теңшелімдері

en: Video size
kk: Бейне мөлшері

en: Video snapshot directory (or filename)
kk: Бейненің лездік түсірме тізімдемесі (не файл аты)

en: Video snapshot file prefix
kk: Бейненің лездік түсірме файлын префиксі

en: Video snapshot format
kk: Бейненің лездік түсірмесі пішімі

en: Video snapshot height
kk: Бейненің лездік түсірмесі биіктігі

en: Video snapshot width
kk: Бейненің лездік түсірмесі ені

en: Video snapshots
kk: Бейненің лездік түсірмелері

en: Video title
kk: Бейне тақырыбы

en: Video transformation filter
kk: Бейне түрлендіру сүзгісі

en: Video width
kk: Бейне ені

en: Video4Linux input
kk: Video4Linux кіресіні

en: Video4Linux2 Compressed A/V
kk: Video4Linux2 қысылған A/V

en: Video4Linux2 input
kk: Video4Linux2 кіресіні

en: VideoLAN Website...
kk: VideoLAN веб-торабы...

en: Vietnamese (VISCII)
kk: Вьетнам (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
kk: Вьетнам (Windows-1258)

en: Visualization
kk: Көрнекі бейнелеу

en: Visualizations
kk: Көрнекі бейнелер

en: Visualizations selector
kk: Көрнекі бейнелер бөлектеуіші

en: Visualize motion vectors
kk: Қимыл бағдарларын көрнекі бейнелеу

en: Visualizer
kk: Көрнекі бейнелеуіш

en: Visualizer filter
kk: Көрнекі бейнелеуіш сүзгісі

en: Vobsub subtitles parser
kk: Vobsub субтитрлер талдағышы

en: Vocal
kk: Вокалды

en: Voice activity detection
kk: Дыбыс белсенділігін байқау

en: Vol #
kk: Деңгейі

en: Vol max #
kk: Ең көп деңгейі

en: Volume
kk: Деңгей

en: Volume %d%%
kk: Деңгей %d%%

en: Volume Control
kk: Деңгейді басқару

en: Volume Down
kk: Деңгей төменге

en: Volume Set
kk: Деңгейді орнату

en: Volume Up
kk: Деңгей жоғарыға

en: Volume down
kk: Деңгей төменге

en: Volume normalization
kk: Деңгейді қалыпқа келтіру

en: Volume normalizer
kk: Деңгей қалыптандырғыш

en: Volume of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
kk: Дыбыстық шығасынының деңгейі (егер v4l2 драйвері қолдаса)

en: Volume up
kk: Деңгей жоғарыға

en: Volume: %d%%
kk: Деңгейі: %d%%

en: Vorbis audio decoder
kk: Vorbis дыбыстық кодсыздандырғыш

en: Vorbis audio encoder
kk: Vorbis дыбыстық кодтауышы

en: Vorbis audio packetizer
kk: Vorbis дыбыстық дестелеуіші

en: Vout filters
kk: В-шығасын сүзгілері

en: Vout/Overlay
kk: В-шығасын/Жабынды

en: Vu meter
kk: Үнділік өлшеуіш

en: WAV demuxer
kk: WAV демуксері

en: WAV muxer
kk: WAV муксері

en: WMA v1/v2 fixed point audio decoder
kk: WMA v1/v2 бекітілген нүкте дыбыстық кодсыздандырғышы

en: WMV (Windows Media Video) 1 (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
kk: WMV (Windows Media Video) 1 (қолдануы MPEG TS, MPEG1, ASF және OGG арқылы)

en: WMV (Windows Media Video) 2 (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
kk: WMV (Windows Media Video) 2 (қолдануы MPEG TS, MPEG1, ASF және OGG арқылы)

en: Wall
kk: Жар

en: Wall video filter
kk: Жар бейнелік сүзгісі

en: Wallpaper
kk: Түсқағаз

en: Warning: the key is already assigned to "
kk: Ескерту: бұл перне әліде мынаған салғастырылған: "

en: Water effect
kk: Су әсері

en: Wave
kk: Толқын

en: Wave video filter
kk: Толқын бейнелік сүзгісі

en: Waves
kk: Толқындар

en: We just found an older version of VLC's preferences files.
kk: VLC теңшелімдер файлдарының ескі нобайы табылды.

en: We would like to thank the whole VLC community, the testers, our users and the following people (and the missing ones...) for their collaboration to create the best free software.
kk: Біздердің алғыс айтқымыз келгені - түгел VLC жамағатына, сынақшыларға, біздің пайдаланушылармызға және келесі әлеуметке (және тізімделмей қалғандарға...) - бұлардың артықшылғы бар еркін бағдарламалық жасақтаманы жасау үшін туғызған ынтымақтастығына орай.

en: Web Interface
kk: Веб-тілдесу

en: Weighted prediction for B-frames
kk: B-кадрлерге арналған салмақталған болжам

en: Weighted prediction for B-frames.
kk: B-кадрлерге арналған салмақталған болжам.

en: Western European (Latin-9)
kk: Батыс Еуропа (Latin-9)

en: Western European (Windows-1252)
kk: Батыс Еуропа (Windows-1252)

en: Wet
kk: Дымқылдық

en: When track starts playing
kk: Жолшық ойнатылуы басталғанда

en: White
kk: Ақ

en: White Blue
kk: Ақ көк

en: White Crush for Blue
kk: Көк үшін ақтың күйреуі

en: White Crush for Green
kk: Жасыл үшін ақтың күйреуі

en: White Crush for Red
kk: Қызыл үшін ақтың күйреуі

en: White Green
kk: Ақ жасыл

en: White Level for Blue
kk: Көк үшін ақтың деңгейі

en: White Level for Green
kk: Жасыл үшін ақтың деңгейі

en: White Level for Red
kk: Қызыл үшін ақтың деңгейі

en: White Red
kk: Ақ қызыл

en: Wide-band (16kHz)
kk: Кең жиіліктер жолағы (16kHz)

en: Width
kk: Ені

en: Width of motion compensation blocks
kk: Қимыл өтемдейтіні бөліктердің ені

en: Width of the snapshot image.
kk: Лездік түсірме кескіні ені

en: Width of the stream to capture (-1 for autodetect).
kk: Қармалатын ағын еңі (-1 өздігінен байқалу үшін).

en: Width of the stream to capture (-1 for autodetection).
kk: Қармалатын ағын еңі (-1 өздігінен байқалу үшін).

en: Width of the virtual room
kk: Ауани бөлменің ені

en: Win32 font renderer
kk: Win32 қаріп құрушысы

en: Win32 waveOut extension output
kk: Win32 waveOut кеңейме шығасыны

en: Window
kk: Терезе

en: Window decorations
kk: Терезені безендірулері

en: Window properties
kk: Терезе сипаттары

en: Windows GAPI video output
kk: Windows GAPI бейнелік шығасыны

en: Windows GDI video output
kk: Windows GDI бейнелік шығасыны

en: Windows Media NSC metademux
kk: Windows Media NSC мета-демуксі

en: Windows Service interface
kk: Windows қызметінің тілдесуі

en: Workaround bugs
kk: Ақаулықтарға арналған жалтарма әдіс

en: Workaround for France
kk: Францияға арналған жалтарма әдіс

en: Wrapper filter output
kk: Қаптарма сүзгісінің шығасыны

en: Wrapper filter verbosity
kk: Қаптарма сүзгісінің сөзуарлығы

en: Write process id to file
kk: Үрдіс теңдестіргішін файлға жазу

en: X Screensaver disabler
kk: X бейнебет қорғауышты доғарушы

en: X coordinate
kk: X тұрағиаты

en: X coordinate of the encoded subtitle
kk: Кодталған субтитрдің X тұрағиаты

en: X coordinate of the mask.
kk: Бүркеншіктің X тұрағиаты.

en: X coordinate of the rendered image
kk: Көрсетілетін кескіндің X тұрағиаты

en: X coordinate of the rendered subtitle
kk: Көрсетілетін субтитрдің X тұрағиаты

en: X offset
kk: X ығысуы

en: X offset, from the left screen edge.
kk: X ығысуы,  бейнебеттің сол жақтағы жиегінен.

en: X11 display
kk: X11 бейнелеу

en: XA demuxer
kk: XA демуксері

en: XML OSD configuration importer
kk: XML OSD ішқұрылымын шеттен әкелуші

en: XML Parser (using libxml2)
kk: XML талдағышы (libxml2 қолданып)

en: XML Shareable Playlist Format (XSPF)
kk: XML ортақтас ойнату тізімі пішімі (XSPF)

en: XOSD interface
kk: XOSD тілдесуі

en: XSPF playlist export
kk: XSPF ойнату тізімі әкетімі

en: XSPF playlist import
kk: XSPF ойнату тізімі әкелімі

en: XSPF playlist|*.xspf|M3U file|*.m3u|HTML playlist|*.html
kk:  XSPF ойнату тізімі|*.xspf|M3U файлы|*.m3u|HTML ойнату тізімі|*.html

en: XVideo adaptor number
kk: XVideo бейімдеуіш саны

en: Y coordinate
kk: Y тұрағиаты

en: Y coordinate of the encoded subtitle
kk: Кодталған субтитрдің Y тұрағиаты

en: Y coordinate of the mask.
kk: Бүркеншіктің Y тұрағиаты.

en: Y coordinate of the rendered image
kk: Көрсетілетін кескіндің X тұрағиаты

en: Y coordinate of the rendered subtitle
kk: Көрсетілетін субтитрдің Y тұрағиаты

en: Y offset
kk: Y ығысуы

en: Y offset, down from the top.
kk: Y ығысуы, жоғарыдан төменге.

en: YUV output
kk: YUV шығасыны

en: YUV video output
kk: YUV бейнелік шығасыны

en: YUV4MPEG2 header (default disabled)
kk: YUV4MPEG2 дерек басы (әдепкі доғарылған)

en: YUVP converter
kk: YUVP түрлендіруіші

en: Yellow
kk: Сары

en: Yes
kk: Иә

en: You are using the Qt4 Interface.
kk: Qt4 тілдесуін қолданудасыз.
    
    Қазақшаға тәржімелеген: Асқар М. (kazak.tarjime@gmail.com)

en: You can choose to disable some CPU accelerations here. Use with extreme care!
kk: Мыннан талап етілген кейбір CPU жеделдетулерін өшіре аласыз. Өте абайлап қолданыңыз!

en: You can select control interfaces for VLC.
kk: VLC басқару тілдесулерін бөлектей аласыз.

en: You can select local files with the following list and buttons.
kk: Келесі тізім және түймешіктер арқылы жерглікті файлдарын бөлектей аласыз.

en: You have the latest version of VLC media player.
kk: VLC мультимедия ойнатқышының ең соңғы нобайын иеленудесіз.

en: You must set a name for the profile.
kk: Бейінге атау беруіңіз жөн.

en: Your account was rejected.
kk: Есеп жазбаңыз қабылданбай тасталды.

en: Your input can't be opened
kk: Сіздің кіресініңіз ашылуы мүмкін емес

en: Your password was rejected.
kk: Құпия сөзіңіз қабылданбай тасталды.

en: Zoom
kk: Ұлғайту

en: Zoom mode: %s
kk: Ұлғайту режімі: %s

en: Zoom video
kk: Бейне ұлғайту

en: Zooming reset
kk: Ұлғайтуды ысыру

en: [0=no diseqc, 1-4=satellite number].
kk: [0=diseqc жоқ, 1-4=серік нөмірі].

en: [0=off, 1=on, -1=auto].
kk: [0=өшірлген, 1=қосылған, -1=өздігінен].

en: [Boxes]
kk: [Терезелер]

en: [Display]
kk: [Бейнелеу]

en: [Filebrowser]
kk: [Файл шолғышы]

en: [Global]
kk: [Жалпы]

en: [Loop]
kk: [Тұйық]

en: [Miscellaneous]
kk: [Әр түрлі]

en: [Player]
kk: [Ойнатқыш]

en: [Playlist]
kk: [Ойнату тізімі]

en: [Random]
kk: [Кездейсоқ]

en: [Repeat]
kk: [Қайталау]

en: [cdda:][device][@[track]]
kk: [cdda:][құрылғы][@[жолшық]]

en: [vcd:][device][@[title][,[chapter]]]
kk: [vcd:][құрылғы][@[тақырып][,[бөлім]]]

en: \ sending bitrate  :   %6.0f kb/s
kk: \ жіберу ағындық қарқыны  :   %6.0f kb/s

en: address to bind to (helper setting for dst)
kk: иемденетін мекенжайы (dst үшін көмекші теңшелім)

en: all
kk: бәрі

en: auto
kk: өздігінен

en: bits
kk: бит

en: boolean
kk: қисындық

en: clean effects
kk: таза әсерлер

en: collapse
kk: тасалау

en: cycles per degree
kk: бір градустағы орайғын саны

en: dc1394 input
kk: dc1394 кіресіні

en: default
kk: әдепкі

en: device, fifo or filename
kk: құрылғы, fifo не файл аты

en: disabled
kk: доғарылған

en: end
kk: ақыр

en: expand
kk: жаю

en: extended selection list
kk: кеңейтілген бөлектеме тізімі

en: fast
kk: тез

en: filename for stream (helper setting for dst)
kk: ағындың файл аты (dst үшін көмекші теңшелім)

en: fixed
kk: бекемделінген

en: float
kk: қалқыма

en: hearing impaired
kk: естуі әлсіреген

en: height of the overlapping area (in %)
kk: қабатастырылатын аумақ биіктігі  (% өлшемімен)

en: iSight Capture Input
kk: iSight қармау кіресіні

en: iTunes Music Library importer
kk: iTunes сазханасын шеттен әкелуші

en: integer
kk: бүтін сан

en: key
kk: кілтті

en: last.fm: Authentication failed
kk: last.fm: түпнұсқалық растамасы сәтсіз

en: length of the overlapping area (in %)
kk: қабатастырылатын аумақ ұзындығы  (% өлшемімен)

en: main program
kk: басты бағдарлама

en: middle position (in %)
kk: ортаңғы жайғасым (%)

en: motion
kk: қимыл

en: motion control interface
kk: қимыл басқару тілдесуі

en: no
kk: жоқ

en: none
kk: ешқандай

en: normal
kk: қалыпты

en: offsets
kk: ығысулар

en: play list
kk: ойнату тізімі

en: print a list of available modules
kk: қатынаулы модульдер тізімін басып шығару

en: print version information
kk: басып шығару үшін нобайының ақпары

en: resets the current plugins cache
kk: ағымдағы қондырмалар бүркемесін ысырады

en: s
kk:  с

en: sec.
kk: секунд.

en: selection list
kk: бөлектеме тізімі

en: simple
kk: қарапайым

en: slow
kk: ақырын

en: spatial
kk: кеңістіктік

en: string
kk: жолдық

en: temporal
kk: уақыттық

en: type
kk: түрі

en: unknown type
kk: беймәлім түр

en: use alternate config file
kk: баламалы ішқұрылым файлын қолданып

en: v4l2 controls
kk: v4l2 басқару құралдары

en: v4l2 driver controls
kk: v4l2 драйвері басқару құралдары

en: v4l2 driver controls, if supported by your v4l2 driver.
kk: v4l2 драйверінің басқару құралдары, егер сіздің v4l2 драйвері қолдаса.

en: vcdx://[device-or-file][@{P,S,T}num]
kk: vcdx://[құрылғы-не-файл][@[T]сан]

en: visual impaired commentary
kk: көруі әлсіреген мәндемелері

en: yes
kk: иә

en: yes: %@ @ %@ kb/s
kk: иә: %@ @ %@ kb/s

en: yes: from %@ to %@ secs
kk: иә: %@ - %@ секунд
