vlc 1.1.10 - en to et translation catalogue (4981 entries)

en: 
    Do you want to download it?
et: 
    Kas soovid selle alla laadida?

en: 
    Dumped content to vlc-help.txt file.
et: 
    Sisu kirjutati vlc-help.txt faili

en: 
    Press the RETURN key to continue...
et: 
    Vajuta ENTER, et jätkata...

en: 
    Warning: if you can't access the GUI anymore, open a command-line window, go to the directory where you installed VLC and run "vlc -I qt"
et: 
    Hoiatus: kui graafiline liides ei vasta, ava käsurida, navigeeri kataloogi, kuhu VLC on paigaldatud ja sisesta "vlc -I qt"

en:      .           Show/Hide hidden files
et:      .           Näita/peida peidetud faile

en:      /           Look for an item
et:      /           Otsi kirjet

en:      <, >        Next/Previous chapter
et:      <, >        Järgmine/eelmine peatükk

en:      <backspace> Delete an entry
et:      <backspace> Kustuta kirje

en:      <enter>     Add the selected file to the playlist
et:      <enter>     Lisa valitud fail esitusloendisse

en:      <left>      Seek -1%%
et:      <left>      Keri -1%%

en:      <pgup>,<pgdown> Navigate through the box page by page
et:      <pgup>,<pgdown> Navigeeri läbi kasti lehthaaval

en:      <right>     Seek +1%%
et:      <right>     Keri +1%%

en:      <space>     Add the selected directory to the playlist
et:      <space>     Lisa valitud kataloog esitusloendisse

en:      <space>     Pause/Play
et:      <space>     Paus/esita

en:      <up>,<down>     Navigate through the box line by line
et:      <up>,<down>     Navigeeri läbi kasti ridahaaval

en:      <up>,<down>     Seek +/-5%%
et:      <up>,<down>     Keri +/-5%%

en:      A           Add an entry
et:      A           Lisa kirje

en:      B           Show/Hide filebrowser
et:      B           Kuva/peida faililehitseja kast

en:      Ctrl-l          Refresh the screen
et:      Ctrl-l          Värskenda ekraani

en:      D, <del>    Delete an entry
et:      D, <del>    Kustuta kirje

en:      Esc         Close Add/Search entry
et:      Esc         Suge lisa/otsi kirje

en:      L           Show/Hide messages box
et:      L           Kuva/peida sõnumite kast

en:      O           Reverse order Playlist by title
et:      O           Järjesta vastupidi pealkirja järgi

en:      P           Show/Hide playlist box
et:      P           Kuva/peida esitusloendi kast

en:      R           Toggle Repeat item
et:      R           Lülita kirje kordus

en:      S           Show/Hide statistics box
et:      S           Kuva/peida statistika kast

en:      [, ]        Next/Previous title
et:      [, ]        Järgmine/eelmine pealkiri

en:      a           Volume Up
et:      a           Valjemaks

en:      c           Switch color on/off
et:      c           Lülita värvid sisse/välja

en:      e           Eject (if stopped)
et:      e           Väljasta (kui peatatud)

en:      f           Toggle Fullscreen
et:      f           Lülita täisekraan

en:      g           Go to the current playing item
et:      g           Mine hetkel esitatavale kirjele

en:      h,H         Show/Hide help box
et:      h,H         Kuva/peida abi kast

en:      i           Show/Hide info box
et:      i           Kuva/peida info kast

en:      l           Toggle Loop Playlist
et:      l           Lülita esitusloendi kordus

en:      m           Show/Hide metadata box
et:      m           Kuva/peida metaandmete kast

en:      n, p        Next/Previous playlist item
et:      n, p        Järgmine/eelmine esitusloendi kirje

en:      o           Order Playlist by title
et:      o           Järjest pealkirja järgi

en:      q, Q, Esc   Quit
et:      q, Q, Esc   Välju

en:      r           Toggle Random playing
et:      r           Lülita juhuslik esitamine

en:      s           Stop
et:      s           Peata

en:      x           Show/Hide objects box
et:      x           Kuva/peida objektide kast

en:      z           Volume Down
et:      z           Vaiksemaks

en:  (default disabled)
et: (vaikimisi keelatud)

en:  (default enabled)
et: (vaikimisi lubatud)

en:  - Empty -
et: - Tühi -

en:  Browse
et: Sirvi

en:  Chapter  : %d/%d
et:  Peatükk  : %d/%d

en:  Help
et: Abi

en:  Information
et: Info

en:  Logs
et: Logid

en:  Objects
et: Objektid

en:  Playlist (All, one level)
et: Esitusloend (kõik, üks tase)

en:  Playlist (By category)
et: Esitusloend (kategooria kaupa)

en:  Playlist (Manually added)
et: Esitusloend (käsitsi lisatud)

en:  Position : %s/%s (%.2f%%)
et:  Positsioon : %s/%s (%.2f%%)

en:  Profile Name Missing
et: Profiili nimi puudub

en:  Source   : %s
et: Allikas   : %s

en:  Source: <no current item> %s
et:  Allikas: <aktiivne kirje puudub> %s

en:  State    : Opening/Connecting %s
et: Olek    : Avamine/ühendamine %s

en:  State    : Paused %s
et: Olek    : pausitud %s

en:  State    : Playing %s
et: Olek    : Esitan %s

en:  Stats
et: Statistika

en:  Title    : %d/%d
et: Pealkiri   : %d/%d

en:  Volume   : %i%%
et: Helitase   : %i%%

en:  Weighted prediction for P-frames:  - 0: Disabled
     - 1: Blind offset
     - 2: Smart analysis
et:  P-kaardite ennustatav hinnangulisus:  - 0: Keelatud
     - 1: pime nihe
     - 2: arukas analüüs

en:  [ h for help ]
et:  [ h abi jaoks ]

en:  by the VideoLAN Team.
et:  VideoLAN meeskond

en:  days
et:  päev

en:  f/s
et:  k/s

en:  fps
et:  k/s

en: "%s" is no audio encoder.
et: "%s" ei ole audio enkooder.

en: "%s" is no video encoder.
et: "%s" ei ole video enkooder.

en: "Color detection" effect. The whole image will be turned to black and white, except the parts that are of the color that you select in the settings.
et: "Värvi tuvastamise" efekt. Terve pilt muudetakse must-valgeks välja arvatud värvid, mille oled valinud seadedest.

en: "Edge detection" video distortion effect.
    Try changing the various settings for different effects
et: Video "serva tuvastamise" moonutamise efekt.
    Muuda seadeid, et saada erinevaid tulemusi

en: "Rating" to put in ASF comments.
et: "Hinnang", mis panna ASF kommentaaridesse

en: "Water surface" video distortion effect
et: "Veepinna" video moonutamise efekt

en: "Waves" video distortion effect
et: "Lainete" video moonutamise efekt

en: %.1f MHz (%d services)
et: %.1f MHz (%d teenused)

en: %d module(s) were not displayed because they only have advanced options.
et: mooduleid %d ei kuvatud, kuna nende valikud on ainult edasijõudnutele.

en: %i items
et: %i kirjet

en: %s
    Done %s (100.0%%)
et: %s
    Valmis %s (100.0%%)

en: %s
    Downloading... %s/%s %.1f%% done
et: %s
    Allalaadimine...  %s/%s %.1f%% valmis

en: %s
    Downloading... %s/%s - %.1f%% done
et: %s
    Allalaadimine...  %s/%s - %.1f%% valmis

en: %s (Encoded Output)
et: %s (kodeeritud väljund)

en: %s bytes
et: %s baiti

en: &About
et: &Programmist

en: &Advanced Controls
et: &Muud nupud

en: &Advanced Open...
et: Täiust&atud avamine...

en: &Apply
et: &Rakenda

en: &Aspect Ratio
et: &Külgede suhe

en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

en: &Cancel
et: &Loobu

en: &Chapter
et: &Peatükk

en: &Clear
et: &Puhasta

en: &Close
et: &Sulge

en: &Codec Details
et: &Koodeki andmed

en: &Codec Information
et: &Koodeki info

en: &Convert
et: &Teisenda

en: &Convert / Save
et: &Teisenda / salvesta

en: &Crop
et: &Kärbi

en: &Deinterlace
et: &Ülerealaotuse eemaldamine

en: &Deinterlace mode
et: &Ülerealaotuse eemaldamise režiim

en: &Disc
et: &Plaat

en: &Effects and Filters
et: &Efektid ja filtrid

en: &Enqueue
et: &Lisa ootejärjekorda

en: &Extra Metadata
et: &Lisaandmed

en: &Faster
et: &Kiiremini

en: &File
et: &Fail

en: &Fullscreen
et: Tä&isekraan

en: &Fullscreen Interface
et: &Täisekraan

en: &General
et: &Üldine

en: &Go
et: &Liigu

en: &Help
et: A&bi

en: &Help...
et: A&bi...

en: &Jump Forward
et: Hüppa &edasi

en: &Media
et: &Meedia

en: &Messages
et: &Teated

en: &Navigation
et: &Navigeerimine

en: &Network
et: &Võrk

en: &Open File...
et: F&aili avamine...

en: &Open Media
et: Meedia &avamine

en: &Play
et: &Esita

en: &Playback
et: &Taasesitus

en: &Post processing
et: &Järeltöötlus

en: &Preferences
et: &Eelistused

en: &Program
et: &Programm

en: &Quit
et: Lõ&peta

en: &Recent Media
et: H&iljutine meedia

en: &Recheck version
et: &Kontrolli uuesti versiooni

en: &Reset Preferences
et: &Lähtesta eelistused

en: &Save
et: &Salvesta

en: &Save Metadata
et: &Salvesta metaandmed

en: &Save as...
et: &Salvesta kui...

en: &Search:
et: &Otsi:

en: &Select
et: &Vali

en: &Services Discovery
et: &Teenuste kataloog

en: &Start
et: &Käivita

en: &Statistics
et: &Statistika

en: &Stop
et: &Peata

en: &Stream
et: &Edasta voona

en: &Streaming...
et: &Voogedastus...

en: &Subtitles Track
et: &Subtiitrite rada

en: &Tools
et: &Tööriistad

en: &Track Synchronization
et: &Radade sünkroonimine

en: &Update
et: &Uuenda

en: &VLM Configuration
et: &VLM-i häälestus

en: &Video
et: Vi&deo

en: &View
et: &Vaade

en: &Visualizations
et: &Visualiseeringud

en: &Yes
et: &Jah

en: &Zoom
et: &Suurendus

en: (Experimental) Don't do caching at the access level.
et: (Eksperimentaalne) Ära puhverda juurdepääsu tasemel.

en: (no item is being played)
et: (hetkel ei esitata ühtegi kirjet)

en: ) is available.
et: ) on saadaval.

en: +----[ Remote control commands ]
et: +----[ Kaugjuhtimise käsud ]

en: +----[ end of help ]
et: +----[ abi lõpp ]

en: +-[Audio Decoding]
et: +-[Audio dekodeerimine]

en: +-[Incoming]
et: +-[Saabuvad]

en: +-[Streaming]
et: +-[Voogedastus]

en: +-[Video Decoding]
et: +-[Video dekodeerimine]

en: ---  DVD Menu
et: ---  DVD-menüü

en: ----- Title
et: ----- Pealkiri

en: 1 item
et: 1 kirje

en: 1-pass Quality-based VBR. Range 0 to 51.
et: 1-läbimiga kvaliteedipõhine VBR. Vahemikus 0 kuni 51.

en: 1:1 Original
et: 1:1 originaal

en: 1:2 Half
et: 1:2 pool

en: 1:4 Quarter
et: 1:4 neljandik

en: 1:File
et: 1:Fail

en: 2 Front 2 Rear
et: 2 ees 2 taga

en: 2 Pass
et: 2 käiguline

en: 22 kHz tone
et: 22 kHz toon

en: 2:1 Double
et: 2:1 topelt

en: 3 Front 2 Rear
et: 3 ees 2 taga

en: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Welcome to VLC media player Help</h2><h3>Documentation</h3><p>You can find VLC documentation on VideoLAN's <a href="http://wiki.videolan.org">wiki</a> website.</p><p>If you are a newcomer to VLC media player, please read the<br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>Introduction to VLC media player</em></a>.</p><p>You will find some information on how to use the player in the <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>How to play files with VLC media player</em></a>" document.</p><p>For all the saving, converting, transcoding, encoding, muxing and streaming tasks, you should find useful information in the <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">Streaming Documentation</a>.</p><p>If you are unsure about terminology, please consult the <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">knowledge base</a>.</p><p>To understand the main keyboard shortcuts, read the <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">shortcuts</a> page.</p><h3>Help</h3><p>Before asking any question, please refer yourself to the <a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">FAQ</a>.</p><p>You might then get (and give) help on the <a href="http://forum.videolan.org">Forums</a>, the <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">mailing-lists</a> or our IRC channel (<em>#videolan</em> on irc.freenode.net).</p><h3>Contribute to the project</h3><p>You can help the VideoLAN project giving some of your time to help the community, to design skins, to translate the documentation, to test and to code. You can also give funds and material to help us. And of course, you can <b>promote</b> VLC media player.</p></body></html>
et: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Tere tulemast VLC meediaesitaja abisse</h2><h3>Dokumentatsioon</h3><p>Dokumentatsiooni leiad VideoLAN-i <a href="http://wiki.videolan.org">viki</a> lehelt.</p><p>Kui sa oled uus VLC kasutaja, palun loe artiklit <br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>Sissejuhatus VLC meediaesitajasse</em></a>.</p><p>Veidi infot, kuidas esitajat kasutada leiad artiklist <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>Kuidas esitada faile VLC meediaesitajaga</em></a>".</p><p>Kõikide salvestamise, teisendamise, ümberkodeerimise, enkodeerimise, muksimise ja voogedastuse ülesannete kohta leiad kasulikku infot artiklist <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">Voogedastamise dokumentatsioon</a>.</p><p>Kui vajad terminoloogialast abi, vaata <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">teadmiste baasi</a>.</p><p>Et teada põhilisi kiirklahve loe <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">kiirklahvide</a> lehekülge.</p><h3>Abi</h3><p>Enne küsimuste küsimist loe <a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">KKK-d</a>.</p><p>Seejärel võid küsida ja ka teistele abi anda <a href="http://forum.videolan.org">foorumis</a>, <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">postiloendis</a> või meie IRC kanalil (<em>#videolan</em> irc.freenode.net serveris).</p><h3>Projekti abistamine</h3><p>Sa võid VideoLANi projekti abistada, pühendades oma aega kogukonna aitamisele, meisterdades erinevaid rüüsid, tõlkides dokumentatsiooni, testides ja programmeerides. Samas võid meid toetada ka raha ja materjalide annetamisega. Ning loomulikult võid VLC meediaesitajat <b>reklaamida</b>.</p></body></html>

en: A directory where to save the files has to be selected.
et: Kataloog, kuhu failid salvestada, tuleb valida.

en: A file where to save the stream has to be selected.
et: Fail, kuhu voog salvestada, tuleb valida.

en: A fixed video quantizer scale for VBR encoding (accepted values: 0.01 to 255.0).
et: VBR enkoodimiste fikseeritud video kvantimise kordaja (lubatud väärtused: 0.01 kuni 255.0).

en: A free audio codec dedicated to compression of voice (useable with OGG)
et: Vaba audiokoodek, mis mõeldud just hääle salvestamiseks (kasutatav koos OGG-ga)

en: A list of visual effect, separated by commas.
    Current effects include: dummy, scope, spectrum, spectrometer and vuMeter.
et: Visuaalefektide nimekiri, eraldatud komaga.
    Aktiivsed efektid on: liba, skoop, spektrum, spektromeeter ja vuMeter.

en: A new version of VLC(
et: Uus VLC versioon (

en: A positive value means that
    the audio is ahead of the video
et: Positiivne väärtus tähendab,
    et audio on videost ees

en: A positive value means that
    the subtitles are ahead of the video
et: Positiivne väärtus tähendab,
    et subtiitrid on videost ees

en: A sound font file (.SF2) is required for MIDI synthesis.
    Please install a sound font and configure it from the VLC preferences (Codecs / Audio / FluidSynth).
et: Helifondi fail (.SF2) on vajalik MIDI sünteesiks.
    Palun paigalda helifont ja seadista see VLC eelistustes (Koodekid / Audio / FluidSynth).

en: A sound fonts file is required for software synthesis.
et: Helifondi fail on nõutud tarkvaraliseks sünteesiks.

en: A value > 0 enables constant bitrate mode
et: Väärtus > 0 võimaldab ühtlase kvaliteedi režiimi

en: A->B Loop
et: A->B kordus

en: A/52 audio packetizer
et: A/52 audio tükeldaja

en: A/52 dynamic range compression
et: A/52 dünaamilise tihenduse vahemik

en: A/52 over S/PDIF
et: A/52 üle S/PDIF

en: AAC audio decoder (using libfaad2)
et: AAC audio dekooder (kasutab libfaad2)

en: AAC extension
et: AAC laiendus

en: ADPCM audio decoder
et: ADPCM audio dekooder

en: AES3/SMPTE 302M audio decoder
et: AES3/SMPTE 302M audio dekooder

en: AES3/SMPTE 302M audio packetizer
et: AES3/SMPTE 302M audio tükeldaja

en: AIFF demuxer
et: AIFF demukser

en: ALSA Device Name
et: ALSA seadme nimi

en: ALSA audio output
et: ALSA audioväljund

en: AM Tuner mode
et: AM-tuuneri režiim

en: AM Tuner mode. Can be one of Default (0), TV (1),AM Radio (2), FM Radio (3) or DSS (4).
et: AM-tuuneri režiim. Võib olla vaikimisi (0), TV (1), AM-raadio (2), FM-raadio (3) või DSS (4).

en: AM radio
et: AM raadio

en: ARM NEON audio format conversions
et: ARM NEON audio vormingu teisendused

en: ARM NEON video chroma conversions
et: ARM NEON video värviformaadi teisendused

[ctx: ASCII]
en: VLC media player
et: VLC meediaesitaja

en: ASCII Art
et: ASCII kunst

en: ASCII-art video output
et: ASCII kunsti videoväljund

en: ASF muxer
et: ASF mukser

en: ASF packet size -- default is 4096 bytes
et: ASF paketi suurus -- vaikimisi on 4096 baiti

en: ASF v1.0 demuxer
et: ASF v1.0 demukser

en: ASX playlist import
et: ASX esitusloendi import

en: ATSC A/52 (AC-3) audio decoder
et: ATSC A/52 (AC-3) audio dekooder

en: ATSC Major Channel
et: ATSC peamine kanal

en: ATSC Minor Channel
et: ATSC väike kanal

en: ATSC Physical Channel
et: ATSC füüsiline kanal

en: AU demuxer
et: AU demukser

en: AVI Index
et: AVI Indeks

en: AVI demuxer
et: AVI demukser

en: AVI muxer
et: AVI mukser

en: Abkhazian
et: Abhaasi

en: About
et: Programmist

en: About VLC media player
et: VLC meediaesitajast

en: About the video filters
et: Videofiltridest

en: Above the Video
et: Video peal

en: Abscissa of the capture reion in pixels.
et: Hõiveregiooni abtsiss pikslites.

en: Accelerated video output (Overlay)
et: Kiirendiga videoväljund (ülekate)

en: Accept commands over a Unix socket rather than stdin.
et: Võta vastu käske üle UNIX-i socketi, mitte stdin-st.

en: Access advanced options to tweak the device
et: Ligipääs lisavalikutele, et tuunida seadet

en: Access control list (equivalent to .hosts) file path, which will limit the range of IPs entitled to log into the internal HTTP server.
et: Ligipääsunimekirja (sarnane .hosts-le) faili tee, mis limiteerib IP-de vahemiku, kes on lubatud logida sisse sisemisse HTTP serverisse.

en: Access module
et: Juurdepääsumoodulid

en: Access modules
et: Juurdepääsu moodulid

en: Access output
et: Juurdepääsu väljund

en: Access output module
et: Juurdepääsu väljundi moodul

en: Access output modules control the ways the muxed streams are sent. This setting allows you to always force a specific access output method. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each access output.
et: Juuredepääsu väljundi moodulid kontrollivad viise, kuidas liidetud voogusid saadetakse. Need seaded lubavad sul jõuga määrata üht spetsiifilist meetodit. Tõenäoliselt ei peaks sa seda tegema.
    Sa saad määrata vaikimisi parameetreid igale juurdepääsu väljundile.

en: Account that will be used for the connection.
et: Ühenduseks kasutatav konto.

en: Action
et: Tegevus

en: Activate
et: Aktiveerimine

en: Activate Transcoding
et: Ümberkodeerimine

en: Activate VNC polling. Do NOT activate for use as VDR ffnetdev client.
et: Aktiveeri VNC pollimine. ÄRA akvitvveri VDR ffnetdev kliendiga.

en: Activate or deactivate autoscaling.
et: Automaatse skaleerimise lubamine või keelamine.

en: Activate the automatic notification of new versions of the software. It runs once every two weeks.
et: Aktiveeri tarkvarast uue versiooni teavitaja. Uut versiooni otsitakse iga kahe nädala tagant.

en: Activate the updates availability notification
et: Aktiveeri uuenduste saadavuse teatamine

en: Activate update notifier
et: Aktiveeri uuenduste teataja

en: Active TCP connection
et: Aktiivne TCP ühendus

en: Active regions
et: Aktiivsed regioonid

en: Active windows
et: Aktiivsed aknad

en: Adapter card to tune
et: Häälestatav adapteri kaart

en: Adapter cards have a device file in directory named /dev/dvb/adapter[n] with n>=0.
et: Adapteri kaartidel on seadmefail kataloogis nimega /dev/dvb/adapter[n] kus n>=0.

en: Adaptive B-frame decision
et: Adaptiivne B-kaadrite otsus

en: Adaptive spatial transform size
et: Adaptiivne ruumiline muundamise suurus

en: Add
et: Lisa

en: Add Directory...
et: Kataloogi lisamine...

en: Add File...
et: Faili lisamine...

en: Add Folder to Playlist
et: Lisa kaust esitusloendisse

en: Add Folder...
et: Kausta lisamine...

en: Add Input
et: Lisa sisend

en: Add Interface
et: Lisa kasutajaliides

en: Add Subtitles to transcoded video
et: Lisa subtiitrid ümberkodeeritud videole

en: Add WAVE header
et: WAVE päise lisamine

en: Add a blurring effect
et: Lisa udustamise efekt

en: Add a delay effect to the sound
et: Viivituse efekti lisamine helile

en: Add a font effect to text to improve readability against different backgrounds.
et: Lisa tekstile fondi efekt parandamaks loetavust erinevatel taustadel.

en: Add a subtitles file
et: Subtiitrite faili lisamine

en: Add controls to the video window
et: Lisab video aknale juhtnupud

en: Add destinations following the streaming methods you need. Be sure to check with transcoding that the format is compatible with the method used.
et: Lisa vajalikud voogude sihtkohad. Kontrolli, et ümberkodeerimise formaat ühildub sihtkohaga.

en: Add logo
et: Logo lisamine

en: Add text
et: Lisa tekst

en: Add to Media Library
et: Meediakogusse lisamine

en: Add to Playlist
et: Esitusloendisse lisamine

en: Add...
et: Lisa...

en: Additional path for VLC to look for its modules. You can add several paths by concatenating them using " PATH_SEP " as separator
et: Lisa asukohad, kust VLC saab otsida mooduleid. Võid lisada mitu asukohta, kui kasutad "PATH_SEP" eraldajat.

en: Additional streaming options
et: Täiendavad voo valikud

en: Additional transcode options
et: Täiendavad ümberkodeerimise valikud

en: Additions or subtractions of pixels on the peak width.
et: Pikslite liitmine või lahutamine tipu laiusel.

en: Address
et: Aadress

en: Address and port the HTTP interface will listen on. It defaults to all network interfaces (0.0.0.0). If you want the HTTP interface to be available only on the local machine, enter 127.0.0.1
et: Aadress ja port, mida HTTP liides kuulab. Vaikimisi kuulatakse kõiki võrguliideseid (0.0.0.0). Kui soovid, et HTTP liides oleks saadaval ainult kohalikus masinas, sisesta 127.0.0.1

en: Address of the CDDB server to use.
et: Kasutatava CDDB serveri aadress.

en: Address of the audio postrender callback function.this function will be called when the render is into the buffer
et: Audio järelrenderduse väljakutsefunktsiooni aadress. See funktsioon kutsutakse siis, kui renderdus jõuab puhvrisse

en: Address of the audio prerender callback function.this function will set the buffer where render will be done
et: Audio eelrenderduse väljakutsefunktsiooni aadress. See funktsioon määrab puhvri, kus renderdamine toimub.

en: Address of the computer to stream to.
et: Arvuti aadress, kuhu voog edastada.

en: Address of the get callback function
et: Get väljakutse funktsiooni aadress

en: Address of the locking callback function. This function must return a valid memory address for use by the video renderer.
et: Lukustava väljakutse funktsiooni aadress. See funktsioon peab tagastama sobiva mälu aadressi, et video renderdaja saaks seda kasutada.

en: Address of the release callback function
et: Release väljakutse funktsiooni aadress

en: Address of the unlocking callback function
et: Lahtilukustava väljakutse funktsiooni aadress

en: Address of the video postrender callback function.this function will be called when the render is into the buffer
et: Video järelrenderduse väljakutsefunktsiooni aadress. See funktsioon kutsutakse siis, kui renderdus jõuab puhvrisse.

en: Address of the video prerender callback functionthis function will set the buffer where render will be done
et: Video eelrenderduse väljakutsefunktsiooni aadress. See funktsioon määrab puhvri, kus renderdamine toimub.

en: Adds available subtitles directly to the video. These cannot be disabled by the receiving user as they become part of the image.
et: Lisab subtiitrid otse video peale. Vastuvõtja ei saa neid välja lülitada, kuna subtiitrid on nüüd osa pildist.

en: Adds motion blurring to the image
et: Lisab liikumise udu pildile

en: Adjust Image
et: Kohanda pilti

en: Adjust VLC priority
et: Kohanda VLC prioriteeti

en: Adjust the white light to your LED stripes
et: Kohanda valget valgust sinu LED triipudel

en: Adjustments and Effects
et: Kohandused ja efektid

en: Advance of audio over video:
et: Audio nihe videost ette:

en: Advance of subtitles over video:
et: Subtiitrite nihe videost ette:

en: Advanced
et: Edasijõudnutele

en: Advanced Buttons
et: Muud nupud

en: Advanced Open File...
et: Faili täpsustatud avamine...

en: Advanced Open...
et: Täiustatud avamine...

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Advanced Widget toolbar:
et: Lisavidinate tööriistariba:

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Advanced options...
et: Täpsemalt...

en: Advanced settings
et: Täpsemad seaded

en: Advanced settings. Use with care...
et: Täpsemad seaded. Ettevaatust kasutamisel...

en: Advanced video filter controls
et: Muud videofiltrite sätted

en: Advertise the stream with the Bonjour protocol.
et: Teavita voogu koos Bonjour protokolliga.

en: Advertise with Bonjour
et: Teavita Bonjour-iga

en: Afar
et: Afari

en: Afrikaans
et: Afrikaani

en: Albanian
et: Albaania

en: Album art download policy
et: Kaanepiltide allalaadimise reegel

en: Album art download policy:
et: Kaanepiltide allalaadimise reegel:

en: Album art filename
et: Kaanepiltide failinimi

en: Album art policy
et: Kaanepiltide reeglid

en: Album replay gain
et: Albumi taasesituse tundlikkus

en: All
et: Kõik

en: All Files
et: Kõik failid

en: All rendered images and text will be displayed on the overlay framebuffer.
et: Kõik renderdatud pildid a tekst kuvatakse ülekatte kaadripuhvris.

en: Allow fetching media information from Internet
et: Meedia andmete internetist tirimise lubamine

en: Allow non specification compliant speedup tricks. Faster but error-prone.
et: Luba spetsifikatsiooniväliseid kiirustrikke. Kiirem, aga vigadealtim.

en: Allow only one instance
et: Ainult ühe instantsi lubamine

en: Allow only one running instance
et: Ainult ühe töötava instantsi lubamine

en: Allow only one running instance when started from file.
et: Luba ainult üks instants, kui käivitatakse faili kaudu.

en: Allow real-time priority
et: Reaalaja prioriteedi lubamine

en: Allow speed tricks
et: Kiirustrikkide lubamine

en: Allow the volume to be set to 400%
et: Helitaset saab seada 400%-le

en: Allow the volume to have range from 0% to 400%, instead of 0% to 200%. This option can distort the audio, since it uses software amplification.
et: Luba muuta heli vahemikus 0% kuni 400%, 0 kuni 200% asemel. Heli võib selle tõttu olla moonutatud, kuna kasutatakse tarkvaralist võimendust.

en: Allow to build directory index
et: Luba ehitata kataloogi indeks

en: Allowed variance in average bitrate (in kbits/s).
et: Keskmise bitikiiruse lubatud variatsioon (kbits/s).

en: Allowing only one running instance of VLC can sometimes be useful, for example if you associated VLC with some media types and you don't want a new instance of VLC to be opened each time you double-click on a file in the explorer. This option will allow you to play the file with the already running instance or enqueue it.
et: Ühe VLC instantsi lubamine on mõnikord kasulik, näiteks kui oled mõne meediafaili tüübi seostanud VLC-ga ja sa ei taha, et iga kord, kui klõpsad failisirvijas sellel failil, käivitatakse järjekordne VLC instants. See valik lubab sul seda faili esitada või järjekorda panna juba töötavas VLC instantsis.

en: Allowing only one running instance of VLC can sometimes be useful, for example if you associated VLC with some media types and you don't want a new instance of VLC to be opened each time you open a file in your file manager. This option will allow you to play the file with the already running instance or enqueue it. This option requires the D-Bus session daemon to be active and the running instance of VLC to use D-Bus control interface.
et: Ühe VLC instantsi lubamine on mõnikord kasulik, näiteks kui oled mõne meediafaili tüübi seostanud VLC-ga ja sa ei taha, et iga kord, kui klõpsad failisirvijas sellel failil käivitatakse järjekordne VLC instants. See valik lubab sul seda faili esitada või järjekorda panna juba töötavas VLC instantsis. See valik nõuab ka töötavat D-Bus seansi teenust ja töötavat VLC-d, mis kasutab D-Bus-i juhtliidest.

en: Allows B-frames to be used as references for predicting other frames. Keeps the middle of 2+ consecutive B-frames as a reference, and reorders frame appropriately.
et: Lubab kasutada B-kaadreid viitena ennustamaks teisi kaadreid. Hoiab
    järjestikused keskmised 2+ kaadrit viitena ja korrladab vastavalt kaadri ümber.

en: Allows B-frames to be used as references for predicting other frames. Keeps the middle of 2+ consecutive B-frames as a reference, and reorders frame appropriately.
     - none: Disabled
     - strict: Strictly hierarchical pyramid
     - normal: Non-strict (not Blu-ray compatible)
et: Lubab kasutada B-kaadreid viitena ennustamaks teisi kaadreid. Hoiab
    järjestikused keskmised 2+ kaadrit viitena ja korrladab vastavalt kaadri ümber.
     - none: Keelatud
     - strict: Rangelt hierarhiline püramiid
     - normal: Mitte-range (pole Blu-Ray'ga ühilduv)

en: Allows a user to specify an extra pmt (pmt_pid=pid:stream_type[,...]).
et: Lubab kasutajal määrata lisa pmt (pmt_pid=pid:voo_tüüp[,...]).

en: Allows you to modify what OpenGL provider should be used
et: Lubab sul muuta, millist OpenGL pakkujat kasutada

en: Allows you to specify a "copyright" metadata for an input.
et: Lubab sul määrata metaandmete sisendi "autoriõiguse".

en: Allows you to specify a "date" metadata for an input.
et: Lubab sul määrata metaandmete sisendi "kuupäeva".

en: Allows you to specify a "description" metadata for an input.
et: Lubab sul määrata metaandmete sisendi "kirjelduse".

en: Allows you to specify a "genre" metadata for an input.
et: Lubab sul määrata metaandmete sisendi "stiili".

en: Allows you to specify a "title" metadata for an input.
et: Lubab sul määrata metaandmete sisendi "pealkirja".

en: Allows you to specify a "url" metadata for an input.
et: Lubab sul määrata metaandmete sisendi "url-i".

en: Allows you to specify an "artist" metadata for an input.
et: Lubab sul määrata metaandmete sisendi "esitaja".

en: Allows you to specify an "author" metadata for an input.
et: Lubab sul määrata metaandmete sisendi "autori".

en: Alpha blending transparency mask. Uses a png alpha channel.
et: Alfakanali suldandumise mask. Kasutab png alfakanalit.

en: Alpha mask
et: Alfakanali mask

en: Alpha mask video filter
et: Alfakanali maski videofilter

en: Alpha of the blended image
et: Sulandatava pildi alfakanal

en: Alpha transparency value (default 255)
et: Alfa läbipaistvuse väärtus (vaikimisi 255)

en: Alsa audio capture input
et: Alsa audio sisend

en: Alsa or OSS audio capture in the v4l access is deprecated. please use 'v4l:// :input-slave=alsa://' or 'v4l:// :input-slave=oss://' instead.
et: ALSA või OSS audiohõive v4l pääsul on iganenud. Palun kasuta 'v4l:// :input-slave=alsa://' või 'v4l:// :input-slave=oss://'.

en: Alsa or OSS audio capture in the v4l2 access is deprecated. please use 'v4l2:// :input-slave=alsa://' or 'v4l2:// :input-slave=oss://' instead.
et: Alsa või OSS audiohõive v4l2 pääsul on iganenud. Palnu kasuta 'v4l2:// :input-slave=alsa://' või 'v4l2:// :input-slave=oss://'.

en: Also known as DWT levels
et: Tuntud ka kui DWT nivood

en: Alternative
et: Alternatiiv

en: Alternative rock
et: Alternatiivne rock

en: AltiVec FFmpeg audio/video decoder ((MS)MPEG4,SVQ1,H263,WMV,WMA)
et: AltiVec FFmpeg audio/video dekooder ((MS)MPEG4,SVQ1,H263,WMV,WMA)

en: AltiVec conversions from
et: AltiVec teisendused

en: Always &On Top
et: Alati &pealmine

en: Always fix
et: Alati parandatakse

en: Always on top
et: Alati pealmine

en: Always place the video window on top of other windows.
et: Alati paiguta video aken teiste akende peale.

en: Always reset audio start level to:
et: Audio tasemeks määratakse käivitamisel:

en: Always visible
et: Alati nähtav

en: Always write to the same file
et: Alati samasse faili kirjutamine

en: Always write to the same file instead of creating one file per image. In this case, the number is not appended to the filename.
et: Alati kirjuta samasse faili, selleasemel, et luua üks fail pildi kohta. Antud juhul ei lisata numbrit failinime lõppu.

en: Amharic
et: Amhaari

en: Ammount by which to scale the picture before sending it to the internal OpenCV filter
et: Kogus, kui palju skaleerida pilti enne saatmist sisemisele OpenCV filtrile

en: Amount of movement required for a mouse gesture to be recorded.
et: Kui palju liikumist on vaja, et hiire viipekäske salvestada.

en: Amount of prefiltering
et: Eelfiltreerimise kogus

en: Amount of time (in ms) to wait before aborting network reception of data. Note that there will be 10 retries before completely giving up.
et: Kui kaua oodata (millisekundites) enne, kui katkestada võrgust andmete vastuvõtmine. Proovitakse 10 korda, enne kui andtakse täielikult alla.

en: Amount that each motion block should be overlapped by its neighbours
et: Pikkus, mille võrra iga liikumisblokk peaks katma oma naabrit.

en: Amplification
et: Võimendus

en: An error occured while saving your settings via SimplePrefs (%i).
et: Tekkis tõrge sinu seadistuste salvestamisel SimplePref-ga (%i).

en: An error occurred while checking for updates...
et: Uuenduste kontrollimisel tekkis viga...

en: Angle
et: Nurk

en: Angle in degrees
et: Nurk kraadides

en: Angle in degrees (0 to 359)
et: Nurk kraadides (0 kuni 359)

en: Announce this session with SAP.
et: Teavita sellest seansist SAP-i kaudu.

en: Antenna
et: Antenn

en: Antenna lnb_lof1 (kHz)
et: Antenni lnb_lof1 (kHz)

en: Antenna lnb_lof2 (kHz)
et: Antenn lnb_lof2 (kHz)

en: Antenna lnb_slof (kHz)
et: Antenn lnb_slof (kHz)

en: Append
et: Lisamine

en: Append to existing file
et: Olemasolevale failile lisamine

en: Append to file
et: Failile lisamine

en: Append to file if it exists instead of replacing it.
et: Lisa olemasolvevale failile juurde, asendamise asemel.

en: Application
et: Rakendus

en: Applications
et: Rakendused

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply a delay to all subtitles (in 1/10s, eg 100 means 10s).
et: Rakenda kõikidele subtiitritele (1/10 s, ehk 100 tähendab 10 s).

en: Apply cartoon effect
et: Multika efekti rakendamine

en: Apply cartoon effect. It is only used by "gradient" and "edge".
et: Rakenda multika efekt. Seda kasutavad ainult "üleminek" ja "serv".

en: Apply color gradient or edge detection effects
et: Rakenda värvi gradiendi või ääre tuvastamise efektid

en: Apply the equalizer filter twice. The effect will be sharper.
et: Rakenda ekvalaiseri filtrit kaks korda. Tulemus on teravam.

en: Aqua
et: Vesi

en: Arabic
et: Araabia

en: Arabic (ISO 8859-6)
et: Araabia (ISO 8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
et: Araabia (Windows-1256)

en: Are you sure you want to reset your VLC media player preferences?
et: Kas oled kindel, et soovid algväärtustada VLC eelistused?

en: Area
et: Ala

en: Armenian
et: Armeenia

en: Artist metadata
et: Esitaja metaandmed

en: Artwork URL
et: Kaanepildi URL

en: As soon as track is added
et: Kohe raja lisamisel

en: Ascending
et: Kasvav

en: Ask for action
et: Küsitakse, mida teha

en: Ask for network policy at start
et: Küsi võrgureeglit käivitamisel

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Aspect ratio (4:3, 16:9).
et: Külgede suhe (4:3, 16:9).

en: Aspect ratio (4:3, 16:9). Default assumes square pixels.
et: Külgede suhe (4:3, 16:9). Vaikimisi eeldatakse ruudulisi piksleid.

en: Aspect ratio of the image file (4:3, 16:9). Default is square pixels.
et: Pildifaili külgede suhe (4:3, 16:9). Vaikimisi on ruutpiksel.

en: Aspect ratio of the individual displays building the wall.
et: Individuaalsete kuvade külgede suhe seina ehitamisel.

en: Aspect ratio of the video image (4:3, 16:9). Default is square pixels.
et: Videopildi külgede suhe (4:3, 16:9). Vaikimisi on piksel ruut.

en: Aspect ratio: %s
et: Külgede suhe: %s

en: Aspect-ratio
et: Külgede suhe

en: Assamese
et: Assami

en: Assign a fixed Network ID (for SDT table)
et: Määra fikseeritud võrgu ID (SDT tabelile)

en: Assign a fixed PID to the PMT
et: Määra PMT-le fikseeritud PID.

en: Assign a fixed PID to the SPU.
et: Määra SPU-le fikseeritud PID.

en: Assign a fixed PID to the audio stream.
et: Määra audiovoole fikseeritud PID.

en: Assign a fixed PID to the video stream. The PCR PID will automatically be the video.
et: Määra videovoole fikseeritud PID. PCR PID on automaatselt video.

en: Assign a fixed Transport Stream ID.
et: Määra transpordi voole pikseeritud IP.

en: Assign a program number to each PMT. This requires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
et: Omista programmi number igale PMT-le. Nõuab, et "Määra ES-i PID ID-le" oleks võimaldatud.

en: AtmoLight Filter
et: AtmoLight filter

en: AtmoWin Software
et: AtmoWin tarkvara

en: Attachment
et: Manus

en: Attachment input
et: Manuse sisend

en: Attenuation
et: Nõrgenemine

en: Attenuation, begin (in %)
et: Nõrgenemine, algus (%)

en: Attenuation, end (in %)
et: Nõrgenemine, lõpp (%)

en: Attenuation, middle (in %)
et: Nõrgenemise, keskel (%)

en: Audio &Channels
et: Audio &kanalid

en: Audio &Device
et: Au&dioseade

en: Audio &Track
et: Audio&rada

en: Audio Bar Graph Video
et: Audio ribagraafiku video

en: Audio Bar Graph Video sub filter
et: Audio ribagraafiku video alamfilter

en: Audio CD
et: Audio-CD

en: Audio CD - Track %02i
et: Audio-CD - Rada %02i

en: Audio CD device
et: Audio-CD seade

en: Audio CD input
et: Audio-CD sisend

en: Audio Channel
et: Audio kanal

en: Audio Channel to use, if there are several audio inputs.
et: Audiokanal, mida kasutada, kui saadaval on mitu audiosisendit

en: Audio Channels
et: Audiokanalid

en: Audio Device
et: Au&dioseade

en: Audio Device: %s
et: Audioseade: %s

en: Audio Effects
et: Audioefektid

en: Audio Files
et: Audiofailid

en: Audio Filter
et: Audiofilter

en: Audio Language
et: Audio keel

en: Audio Settings
et: Audioseaded

en: Audio Settings not saved
et: Audio seadeid ei salvestatud

en: Audio Spatializer
et: Ruumiheli

en: Audio Track
et: Audiorada

en: Audio and Subtitles
et: Audio ja subtiitrid

en: Audio bitmask
et: Audio bitimask

en: Audio bitrate
et: Audio bitikiirus

en: Audio bits per sample
et: Audio bitte diskreedi kohta

en: Audio callback data
et: Audio väljakutse andmed

en: Audio capture
et: Audio hõive

en: Audio capture (ALSA)
et: Audio hõive (ALSA)

en: Audio channels
et: Audio kanalid

en: Audio channels in input stream. Numeric value >0. Default is 2.
et: Sisendvoo audiokanalid. Numbriline väärtus > 0. Vaikimisi on 2.

en: Audio codec
et: Audiokoodek

en: Audio codecs
et: Audiokoodekid

en: Audio delay %i ms
et: Audio viivitus %i ms

en: Audio delay down
et: Heli nihke vähendamine

en: Audio delay up
et: Heli nihke suurendamine

en: Audio desynchronization compensation
et: Audio sünkroonist väljumise kompensatsioon

en: Audio device is not configured
et: Audioseade ei ole häälestatud

en: Audio device name
et: Audioseadme nimi

en: Audio encoder
et: Audio enkooder

en: Audio filter
et: Audiofilter

en: Audio filter for A/52->S/PDIF encapsulation
et: Audiofilter A/52->S/PDIF kapselduseks

en: Audio filter for DTS->S/PDIF encapsulation
et: Audiofilter DTS->S/PDIF kapselduseks

en: Audio filter for PCM format conversion
et: Audiofilter PCM vormingu teisenduseks

en: Audio filter for band-limited interpolation resampling
et: Audiofilter sagedus-piiratud interpolarisatsiooni ümberdiskreetimiseks

en: Audio filter for simple channel mixing
et: Lihtne kanali miksimise audio filter

en: Audio filter for stereo to mono conversion
et: Stereost monosse teisenduse audio filter

en: Audio filter for trivial channel mixing
et: Triviaalne kanali miksimise audio filter

en: Audio filter for ugly resampling
et: Koleda ümberdiskreetimise audiofilter

en: Audio filtering failed
et: Audio filtreerimine nurjus

en: Audio filters
et: Audiofiltrid

en: Audio filters are used to process the audio stream.
et: Audiofiltreid kasutatakse audiovoogude töötlemiseks.

en: Audio filters will be applied to the audio streams (after conversion filters are applied). You can enter a colon-separated list of filters.
et: Audiofiltrid rakendatakse audiovoogudele (peale teisenduste filtrite rakendamist). Võid sisestada kooloniga eraldatud nimekirja filtridest.

en: Audio format for MPEG4 (useable with MPEG TS and MPEG4)
et: Audiovorming MPEG4 jaoks (kasutatav koos MPEG TS ja MPEG4-ga)

en: Audio input
et: Audiosisend

en: Audio input of the card to use (see debug).
et: Kasutatava kaardi audiosisend (vaata silurit).

en: Audio input pin
et: Audiosisendi pistik

en: Audio language
et: Audio keel

en: Audio mode
et: Audio režiim

en: Audio output URL
et: Audioväljundi URL

en: Audio output access method
et: Audioväljundi ligipääsu meetod

en: Audio output channels mode
et: Audioväljundi kanalite režiim

en: Audio output failed
et: Audio väljastamine nurjus

en: Audio output frequency (Hz)
et: Audioväljundi sagedus (Hz)

en: Audio output module
et: Audioväljundi moodul

en: Audio output muxer
et: Audioväljundi mukser

en: Audio output pin
et: Audioväljundi pistik

en: Audio output saved volume
et: Audioväljundi salvestatud nivoo

en: Audio output volume step
et: Audioväljundi helitugevuse samm

en: Audio part of the BarGraph function
et: BarGraph funktsiooni audio osa

en: Audio port
et: Audioport

en: Audio postrender callback
et: Audio järelrenderduse väljakutse

en: Audio prerender callback
et: Audio eelrenderduse väljakutse

en: Audio sample rate
et: Audio diskreetimissagedus

en: Audio sample rate in Hertz. Default is 48000 Hz.
et: Audio diskreetimissagedus Hertsides. Vaikimisi 48000Hz.

en: Audio samplerate (Hz)
et: Audio diskreetimissagedus (Hz)

en: Audio settings
et: Audio seaded

en: Audio track
et: Audiorada

en: Audio track ID
et: Audio raja ID

en: Audio track: %s
et: Audiorada: %s

en: Audio visualizations
et: Audio visualiseeringud

en: Audio visualizations
et: Audio visualiseeringud

en: Audio volume (0-65535).
et: Audio helinivoo (0-65535)

en: Audio/Video
et: Audio/video

en: Audio/Video decoder (using OpenMAX IL)
et: Audio/Video dekooder (kasutab OpenMAX IL)

en: Augment contrast between contours.
et: Suurenda kontuuride kontrasti

en: Author
et: Autor

en: Author metadata
et: Autori metaandmed

en: Author to put in ASF comments.
et: Autor, mis panna ASF kommentaaridesse.

en: Authors
et: Autorid

en: Auto
et: Automaatne

en: Auto Connection
et: Automaatselt ühenda

en: Auto connection
et: Automaatühendus

en: Auto gain
et: Automaatne sisendtundlikkus

en: Auto re-connect
et: Automaatne taasühendamine

en: Auto white balance
et: Automaatne valge tasakaal

en: Auto-playback of new items
et: Uute kirjete automaat-taasesitus

en: Autodel
et: Isekustuv

en: Autodetect subtitle files
et: Subtiitrite faili automaatne valimine

en: Automate picture coding mode
et: Automatiseeri pildi kodeerimise režiimi

en: Automatic
et: Automaatne

en: Automatic cropping
et: Automaatne kärpimine

en: Automatically add/delete input streams
et: Automaatselt lisa/kustuta sisendvoogusid

en: Automatically check for updates
et: Kontrolli uuendusi automaatselt

en: Automatically connect VLC input ports to available output ports.
et: Automaatselt ühenda VLC sisendite pordid saadavalolevate väljundi portidega.

en: Automatically connect to writable clients
et: Automaatselt ühenda kirjutatavate klientidega

en: Automatically detect a subtitle file, if no subtitle filename is specified (based on the filename of the movie).
et: Automaatselt tuvasta subtiitrite fail, kui ühtegi failinime pole määratud (filmi failinime järgi).

en: Automatically detect black borders and crop them.
et: Automaatselt tuvasta mustad ääres ja kärbi need.

en: Automatically load the extensions module on startup
et: Käivitumisel laaditakse laienduste moodul automaatselt

en: Automatically preparse files
et: Failide automaatne etteparsimine

en: Automatically preparse files added to the playlist (to retrieve some metadata).
et: Automaatselt eelparsitakse esitusloendisse lisatud failid (metaandmete hankimiseks).

en: Automatically resize and pad a video
et: Automatselt muuda suurust ja täida videoga

en: Automatically save the volume on exit
et: Automaatselt salvesta heli väljumisel

en: Automatically set the video input's gain (if supported by the v4l2 driver).
et: Automaatselt määra videosisendi tundlikkus (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Automatically set the white balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
et: Automaatselt määra videosisendi valge tasakaal (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Automatically start playing the playlist content once it's loaded.
et: Automaatselt hakka laadimisel esitusloendi sisu esitama.

en: Automatically try to reconnect to the stream in case of a sudden disconnect.
et: Ürita automaatselt taasühendada voogu äkklahtiühendamise korral.

en: Autoscale video
et: Autoskaleeri video

en: Average bitrate tolerance
et: Keskmine bitikiiruse tolerants

en: Avestan
et: Avesta

en: Aymara
et: Aimaraa

en: Azerbaijani
et: Aserbaidžaani

en: B Frames
et: B kaadrid

en: B-frames between I and P
et: B-kaadrid I ja P vahel

en: B4S playlist import
et: B4S esitusloendi import

en: Back
et: Tagasi

en: Background
et: Taust

en: Background aspect ratio
et: Taustapildi külgede suhe

en: Balance
et: Tasakaal

en: Balance of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
et: Audiosisendi tasakaal (kui v4l2 draiver seda toetab).

en: Ball
et: Pall

en: Ball color
et: Palli värv

en: Ball color, one of "red", "blue" and "green".
et: Palli värv. Üks järgmistest: "punane", "sinine" või "roheline".

en: Ball size
et: Palli suurus

en: Ball speed
et: Palli kiirus

en: Ball video filter
et: Palli video filter

en: Baltic (Latin-7)
et: Balti (Latin-7)

en: Baltic (Windows-1257)
et: Balti (Windows-1257)

en: Band separator
et: Sageduste eraldaja

en: Bands gain
et: Sageduste tundlikkus

en: Bandwidth
et: Ribalaius

en: Bar width in pixel (default : 10)
et: Riba laius pikslites (vaikimisi : 10)

en: Bargraph position
et: Ribagraafiku asukoht

en: Bargraph transparency value (from 0 for full transparency to 255 for full opacity).
et: Ribagraafiku läbipaistvuse väärtus (0-st kui täiesti läbipaistvast kuni 255-ni kui täiesti läbipaistmatu).

en: Base image
et: Põhipilt

en: Base pixel radius
et: Baaspiksli raadius

en: Base port
et: Baasport

en: Bashkir
et: Baškiiri

en: Basic
et: Peamine

en: Basque
et: Baski

en: Bass level of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
et: Audiosisendi bassinivoo (kui v4l2 draiver seda toetab).

en: Be quiet
et: Ole vaiksem

en: Belarusian
et: Valgevene

en: Benchmarking
et: Jõudluse võrdlemine

en: Bengali
et: Bengaali

en: Beware this will reset the VLC media player preferences.
    Are you sure you want to continue?
et: Ettevaatust, see taastab VLC meediaesitaja seaded.
    Kas oled kindel, et soovid jätkata?

en: Bias the choice to use B-frames. Positive values cause more B-frames, negative values cause less B-frames.
et: Eelista valikut kasutada B-kaadreid. Positiivne väärtus produtseerib rohkem B-kaadreid, negatiivne väärtus vähem B-kaadreid.

en: Bicubic (good quality)
et: Bicubic (hea kvaliteet)

en: Big Button
et: Suur nupp

en: Bihari
et: Bihaari

en: Bilinear
et: Bilineaarne

en: Bitmask that will get used by the audio part of the card.
et: Kaardi audio osa poolt kasutatav bitmask.

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Bitrate (kb/s)
et: Bitikiirus (kb/s)

en: Bitrate information of the transcoded stream.
et: Transkodeeritud voo bitikiiruse informatsioon.

en: Bitrate mode
et: Bitikiiruse režiim

en: Bitrate mode to use (VBR or CBR).
et: Kasutatav bitikiiruse režiim (VBR või CBR).

en: Bitrate override
et: Bitikiiruse tühistus

en: Bitrate peak
et: Bitikiiruse tipp

en: Bitrate to use (-1 for default).
et: Kasutatav bitikiirus (-1 vaikimisi).

en: Bits per sample
et: Bitte diskreetide kohta

en: Black
et: Must

en: Black Crush for Blue
et: Sinise kanali adaptiivne mustpunkt

en: Black Crush for Green
et: Rohelise kanali adaptiive mustpunkt

en: Black Crush for Red
et: Punase kanali adaptiivne mustpunkt

en: Black Level for Blue
et: Musta nivoo sinise jaoks

en: Black Level for Green
et: Musta nivoo rohelise jaoks

en: Black Level for Red
et: Musta nivoo punase jaoks

en: Black level
et: Musta tase

en: Black level of the video input (if supported by the v4l2 driver).
et: Videosisendi musta tase (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Black screens in Fullscreen mode
et: Mustad ekraanid täisekraanrežiimis

en: Black screens in fullscreen
et: Täisekraanil mustad ekraanid

en: Black slot
et: Must pesa

en: Blend
et: Värvisulandus

en: Blend image
et: Sulandatud pilt

en: Blending benchmark filter
et: Sulandamise jõudlusefilter

en: Block overlap (%)
et: Bloki ülekate (%)

en: Blu-Ray Disc Input
et: Blu-Ray ketta sisend

en: Blue
et: Sinine

en: Blue balance
et: Sinise tasakaal

en: Blue balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
et: Videosisendi sinise tasakaal (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Blue component of the pause color
et: Pausi värvi sinine komponent

en: Blue component of the shutdown color
et: Seiskamise värvi sinine komponent

en: Blue value of a pure white on your LED stripes.
et: Sinise väärtus puhtal valgel sinu LED triipudel.

en: Blues
et: Bluus

en: Bluescreen
et: Siniekraan

en: Bluescreen U tolerance
et: Siniekraani U tolerants

en: Bluescreen U value
et: Siniekraani U väärtus

en: Bluescreen V tolerance
et: Siniekraani V tolerants

en: Bluescreen V value
et: Siniekraani V väärtus

en: Bluescreen video filter
et: Siniekraani videofilter

en: Blur
et: Udustamine

en: Blur factor (1-127)
et: Udustamise tegur (1-127)

en: Bonjour services
et: Bonjour teenused

en: Bookmark
et: Järjehoidja

en: Bookmark %i
et: Lisa %i järjehoidjasse

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Bookmarks list for a stream
et: Voo järjehoidjate nimekiri

en: Bookmarks...
et: Järjehoidjad...

en: Border height
et: Äärise kõrgus

en: Border masking
et: Äärise maskimine

en: Border width
et: Äärise laius

en: Bosnian
et: Bosnia

en: Bottom
et: All

en: Bottom-Left
et: All vasakul

en: Bottom-Right
et: All paremal

en: Breton
et: Bretooni

en: Bridge
et: Sild

en: Bridge in
et: Sild sisse

en: Bridge out
et: Sild välja

en: Bridge stream output
et: Silla voo väljund

en: Brightness
et: Heledus

en: Brightness (%)
et: Heledus (%)

en: Brightness of the video input (if supported by the v4l2 driver).
et: Videosisendi heledus (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Brightness of the video input.
et: Videosisendi heledus.

en: Brightness threshold
et: Heleduse lävi

en: Bring All to Front
et: Tõsta kõik esile

en: Broadcast
et: Eetriedastus

en: Broadcast:
et: Eetriedastus:

en: Browse
et: Lehitse

en: Browse...
et: Sirvi...

en: Budget mode
et: Säästurežiim

en: Building font cache
et: Fontide puhvri loomine

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Burmese
et: Birma

en: By default the dummy interface plugin will start a DOS command box. Enabling the quiet mode will not bring this command box but can also be pretty annoying when you want to stop VLC and no video window is open.
et: Vaikimisi avab libaliidese plugin DOS akna. Akent ei kuvata, kui võimaldad vaikse režiimi. Samas võib see olla üsna häiriv, kui soovid VLC-d peatada, aga ühtegi akent pole.

en: By default, VLC can be controlled using the media keys on modern Apple keyboards.
et: Vaikimisi on võimalik VLC-d juhtida uuemate Apple klaviatuuride multimeediaklahvide abil.

en: By default, VLC can be remotely controlled with the Apple Remote.
et: Vaikimisi saab VLC-d juhtida Apple Remote-ga.

en: By default, VLC keeps a list of the last 10 items. This feature can be disabled here.
et: Vaikimisi hoiab VLC meeles viimaset 10 kirjet. Selle saab siin välja lülitada.

en: By default, VLC keeps the last equalizer settings before termination. This feature can be disabled here.
et: Vaikimisi hoiab VLC meeles ekvalaiseri viiamsed seaded enne välja lülitamist. Selle saab siin välja lülitada.

en: By default, all the channels of the incoming will be saved but you can restrict the number of channels here.
et: Vaikimisi salvestatakse kõik sissetulevad kanalid. Siin saad piirata nende kanalite arvu.

en: Bytes
et: Baidid

en: C
et: et

en: C&lear
et: P&uhasta

en: CABAC (Context-Adaptive Binary Arithmetic Coding). Slightly slows down encoding and decoding, but should save 10 to 15% bitrate.
et: CABAC (Context-Adaptive Binary Arithmetic Coding). Aeglustab kergelt enkodeerimist ja dekodeerimist, aga peaks säästma 10 kuni 15% bitikiirust.

en: CAPMT System ID
et: CAPMT süsteemi ID

en: CBR bitrate (kbps)
et: CBR bitikiirus (kbps)

en: CBR encoding
et: CBR enkodeerimine

en: CDDB Server
et: CDDB server

en: CDDB Server port to use.
et: CDDB serveri port, mida kasutada.

en: CDG demuxer
et: CDG demukser

en: CDG video decoder
et: CDG video dekooder

en: CPU features
et: CPU võimalused

en: CPU optimizations
et: CPU optimiseeringud

en: CRL file
et: CRL fail

en: CSA Key
et: CSA võti

en: CSA Key in use
et: Kasutatav CSA võti

en: CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
et: CSA krüpteerimise võti. Peab olema 16 tähemärki pikk (8 16nd baiti).

en: CVD subtitle decoder
et: CVD subtiitrite dekooder

en: Cabaret
et: Kabaree

en: Cable
et: Kaabel

en: Cache size (number of images)
et: Puhvri suurus (piltide arv)

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Caching value (ms)
et: Puhvri pikkus (ms)

en: Caching value for Alsa captures. This value should be set in milliseconds.
et: Alsa hõivepuhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for BDs. This value should be set in milliseconds.
et: BD-e puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for DV streams. This value should be set in milliseconds.
et: DV voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for DVB streams. This value should be set in milliseconds.
et: DVB voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for DVDs. This value should be set in milliseconds.
et: DVD-de puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for DirectShow streams. This value should be set in milliseconds.
et: DirectShow voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for EyeTV captures. This value should be set in milliseconds.
et: EyeTV hõivepuhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for FTP streams. This value should be set in milliseconds.
et: FTP voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for GnomeVFS streams.This value should be set in milliseconds.
et: GnomeVFS-i voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for HTTP streams. This value should be set in milliseconds.
et: HTTP voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for MMS streams. This value should be set in milliseconds.
et: MMS voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for OSS captures. This value should be set in milliseconds.
et: OSS hõivepuhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for RTMP streams. This value should be set in milliseconds.
et: RTMP voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for RTSP streams. This value should be set in milliseconds.
et: RTSP voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for SFTP streams. This value should be set in milliseconds.
et: SFTP voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for SMB streams. This value should be set in milliseconds.
et: SMB voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for TCP streams. This value should be set in milliseconds.
et: TCP voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for UDP streams. This value should be set in milliseconds.
et: UDP voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for V4L captures. This value should be set in milliseconds.
et: V4L hõivepuhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for V4L2 captures. This value should be set in milliseconds.
et: V4L2 hõivete puhverdamise väärtus millisekundites.

en: Caching value for VCDs. This value should be set in milliseconds.
et: VCD-de puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for fake streams. This value should be set in milliseconds.
et: Libavoo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for files, in milliseconds.
et: Puhvri suurus failidel millisekundites.

en: Caching value for files. This value should be set in milliseconds.
et: Failide puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for imem streams. This value should be set in milliseconds.
et: Imem voo puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value for screen capture. This value should be set in milliseconds.
et: Ekraanihõive puhvri pikkus millisekundites.

en: Caching value in ms
et: Puhvri pikkus ms-des

en: Calculate a average zone
et: Arvuta keskmine tsoon

en: Callback cookie string
et: Väljakutse küpsise string

en: Callback data
et: Väljakutse andmed

en: Cancel
et: Loobu

en: Cannot save Configuration
et: Seadistuse salvestamine nurjus

en: Cannot write to file %1:
    %2.
et: Faili %1 kirjutamine nurjus:
    %2.

en: Canvas
et: Lõuend

en: Canvas video filter
et: Lõuendi video filter

en: Capability
et: Suutlikkus

en: Capture
et: Hõiva

en: Capture &Device
et: &Hõiveseade

en: Capture failed
et: Hõive nurjus

en: Capture fragment size
et: Hõive fragmendi suurus

en: Capture mode
et: Hõiverežiim

en: Capture region height
et: Hõiveala kõrgus

en: Capture region width
et: Hõiveala laius

en: Capture the audio stream in stereo.
et: Hõiva audio voog stereona.

en: Cartoon
et: Karikatuur

en: Catalan
et: Katalaani

en: Category
et: Kategooria

en: Celtic (Latin-8)
et: Keldi (Latin-8)

en: Center
et: Keskel

en: Centre Weighted Median
et: Kaalutud keskmediaan

en: Certificate file
et: Sertifikaadi fail

en: Chamorro
et: Tšamorro

en: Change
et: Muuda

en: Change Hotkey
et: Muuda kiirklahvi

en: Change channel assignment (fixes wrong wiring)
et: Muuda kanali määratlust (paranda valet kaabeldust)

en: Change gradients
et: Vaheta üleminekuid

en: Change playlistview
et: Muuda esitusloendi vaadet

en: Change the caching for the media
et: Meediapuhvri pikkuse muutmine

en: Change the display name of the Service.
et: Vaheta Teenuse kuva nime.

en: Change the lirc configuration file
et: Vaheta lirc seadistuste faili

en: Change the loop and repeat modes
et: Vaheta korduse režiime

en: Change the start time for the media
et: Hetke määramine, kust meedia käivitatakse

en: Channel
et: Kanal

en: Channel / Zone Assignment
et: Kanali / tsooni omistamine

en: Channel 0: summary
et: Kanal 0: kokkuvõte

en: Channel 1: left
et: Kanal 1: vasak

en: Channel 2: right
et: Kanal 2: parem

en: Channel 3: top
et: Kanal 3: üleval

en: Channel 4: bottom
et: Kanal 4: all

en: Channel Name
et: Kanali nimi

en: Channel number
et: Kanali number

en: Channel of the card to use (Usually, 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo)
et: Kasutatav kaardi kanal (tavaliselt 0 = tuuner, 1 = komposiit, 2 = svideo)

en: Channel of the card to use (Usually, 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo).
et: Kasutatava kaardi kanal (tavaliselt 0 = tuuner, 1 = komposiit, 2 = svideo).

en: Channels
et: Kanalid

en: Channels count
et: Kanalite arv

en: Channels count of an audio elementary stream
et: Audio elementaarvoo kanalite arv

en: Channels:
et: Kanalid:

en: Chaoji VCD subtitle packetizer
et: Chaoji VCD subtiitrite tükeldaja

en: Chapter
et: Peatükk

en: Chapter %i
et: Peatükk %i

en: Chapter codecs
et: Peatüki koodekid

en: Characteristic dimension
et: Karakteristikute dimensioon

en: Chechen
et: Tšetšeeni

en: Check for &Updates...
et: Kontrolli uue&ndusi...

en: Check for Update...
et: Kontrolli uuendusi..

en: Check for updates
et: Uuenduste kontrollimine

en: Check this option if you want attenuate blended zone by this plug-in (if option is unchecked, attenuate is made by opengl)
et: Vali see valik, kui soovid ühistsooni selle pluginaga nõrgendada (kui valik pole valitud, siis nõrgenemine toimub opengl-is)

en: Checking for an update...
et: Uuenduse kontrollimine...

en: Chichewa; Nyanja
et: Njandža

en: Chinese
et: Hiina

en: Choose
et: Vali

en: Choose Devicetype and Connection
et: Vali seadme tüüp ja ühendus

en: Choose a number corresponding to the number of an audio device, as listed in your 'Audio Device' menu. This device will then be used by default for audio playback.
et: Vali number, mis vastab sinu audioseadme numbrile 'Audio seadmete' menüüs. Seda seadet kasutatakse siis audio mahamängimiseks.

en: Choose here your input stream.
et: Siin vali oma sisendi voog.

en: Choose how album art will be downloaded.
et: Vali, mil moel kaanepilte alla laaditakse.

en: Choose input
et: Vali sisend

en: Choose one or more media file to open
et: Avamiseks peab olema valitud vähemalt üks meediafail

en: Choose the folder to save your video snapshots to.
et: Vali kataloog, kuhu video hetktõmmiseid salvestada.

en: Choose the program to select by giving its Service ID. Only use this option if you want to read a multi-program stream (like DVB streams for example).
et: Vali programm andes selle teenuse ID. Kasuta seda valikut, kui soovid lugeda mitme-programmi voogu (näiteks nagu DVB vood).

en: Choose the programs to select by giving a comma-separated list of Service IDs (SIDs). Only use this option if you want to read a multi-program stream (like DVB streams for example).
et: Vali programmid andes komaga eraldatud nimekirja Teenuste ID-ga (SID-ga). Kasuta seda valikut, kui soovid lugeda mitme-programmi voogu (näiteks nagu DVB vood)

en: Choose whether the SPU streams should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
et: Vali, kas SPU voog suunata ümber voo väljundisse, kui see viimane on võimaldatud.

en: Choose whether the audio stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
et: Vali, kas audiovoog suunata ümber voo väljundisse, kui see viimane on võimaldatud.

en: Choose whether the video stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
et: Vali, kas videovoog suunata ümber voo väljundisse, kui see viimane on võimaldatud.

en: Choose which objects should print debug message
et: Millised objektid peaksid andma silumisteateid

en: Choose your preferred hardware from the list, or choose AtmoWin Software to delegate processing to the external process - with more options
et: Vali nimekirjas oma eelistatud riistvara või vali AtmoWin tarkvara, et delegeerida töötlemine välisele protsessile - koos enamate valikutega.

en: Choose your preferred video output and configure it here.
et: Vali oma eelistatud videoväljund ja seadista see siin.

en: Choose...
et: Vali...

en: Christian rap
et: Kristlik räpp

en: Chroma
et: Värviformaat

en: Chroma for the base image
et: Baaspildi värviformaat

en: Chroma for the blend image
et: Suldandatud pildi värviformaat

en: Chroma format
et: Värviformaadi vorming

en: Chroma fourcc used by the framebuffer. Default is RGB since the fb device has no way to report its chroma.
et: Kaadripuhvri poolt kasutatav värviformaadi fourcc. Vaikimis ion kasutuses RGB, kuna kp seade ei oska teatada oma värviformaati.

en: Chroma in motion estimation
et: Värvus liikumise hindamisel

en: Chroma modules settings
et: Värviformaadi moodulite seaded

en: Chroma to convert picture to before sending it to the internal OpenCV filter
et: Värviformaat, kuhu pilt konvertida enne saatmist sisemisele OpenCV filtrile

en: Chroma used
et: Kasutatav värviformaat

en: Chroma which the base image will be loaded in
et: Värviformaat, millesse baaspilt laetakse

en: Chroma which the blend image will be loadedin
et: Värviformaat, millesse sulandatud pilt laaditakse

en: Chrominance elimination
et: Värvuse eemaldamine

en: Church Slavic
et: Kirikuslaavi

en: Chuvash
et: Tšuvaši

en: Circular Left
et: Vastupäeva ringpolarisatsioon

en: Circular Right
et: Päripäeva ringpolarisatsioon

en: Cl&ose
et: Sul&ge

en: Classic AtmoLight
et: Klassikaline AtmoLight

en: Classic rock
et: Klassikaline rock

en: Classical
et: Klassika

en: Clean up
et: Puhasta

en: Clear
et: Eemalda

en: Clear List
et: Puhasta nimekiri

en: Clear Menu
et: Puhasta menüü

en: Clear overlay framebuffer
et: Puhasta ülekatte kaadripuhver

en: Click to set point B
et: Klõpsa, et seada punkt B

en: Click to toggle between elapsed and remaining time
et: Klõpsa, et lülitada kulunud ja järelejäänud aja vahel

en: Click to toggle between loop one, loop all
et: Lülitamine ühe ja kõigi kordamisele

en: Client port
et: Kliendi port

en: Clock jitter
et: Kella hälve

en: Clock reference average counter
et: Kellviidatud keskmine loendur

en: Clock synchronisation
et: Kella sünkroniseerimine

en: Clone
et: Kloonimine

en: Clone the image
et: Klooni pilt

en: Clone video filter
et: Kloonimise video filter

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Closed Captions decoder
et: Suletud pealdiste dekooder

en: Closed captions
et: Suletud pealdised

en: Closed captions %u
et: Suletud pealdised %u

en: Closed captions 1
et: Suletud pealdised 1

en: Closed captions 2
et: Suletud pealdised 2

en: Closed captions 3
et: Suletud pealdised 3

en: Closed captions 4
et: Suletud pealdised 4

en: Club
et: Klubimuusika

en: Codec
et: Koodek

en: Codec Details
et: Koodeki üksikasjad

en: Codecs
et: Koodekid

en: Codecs / Muxers
et: Enkoodrid / mukserid

en: Collect miscellaneous local statistics about the playing media.
et: Erineva lokaalse statistika kogumine esitatava meedia kohta.

en: Color
et: Värvus

en: Color ASCII art video output
et: Värvilise ASCII kunsti videoväljund

en: Color extraction
et: Värvi eraldamine

en: Color fun
et: Lõbusad värvid

en: Color inversion
et: Värvi invertimine

en: Color messages
et: Teadete värvimine

en: Color of the text that will be rendered on the video. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
et: Videole renderdatava teksti värv. See peab olema 16-süsteemis (nagu HTML värvid). Kaks esimest märki on punase jaoks, siis roheline, siis sinine. #000000 = must, #FF0000 = punane, #00FF00 = roheline, #FFFF00 = kollane (punane + roheline), #FFFFFF = valge

en: Color of the video input.
et: Videosisendi värvus

en: Color threshold
et: Värvi lävi

en: Color threshold filter
et: Värvi läve filter

en: Color used to display text in the XOSD output.
et: XOSD väljundil kasutatav teksti värv.

en: Color when paused
et: Värv pausi ajal

en: Columns
et: Veerge

en: Combined
et: Kombineeritud

en: Comedy
et: Komöödia

en: Comma separated list of active windows, defaults to all
et: Komaga eraldatud nimekiri aktiivsetest akendest. Vaikimisi kõik.

en: Comma separated list of aspect ratios which will be added in the interface's aspect ratio list.
et: Komaga eraldatud nimekiri külgede suhetest, mis lisatakse kasutajaliidese külgede suhete nimekirja.

en: Comma separated list of crop ratios which will be added in the interface's crop ratios list.
et: Komaga eraldatud nimekiri kärbete suhetest, mis lisatakse kasutajaliidese kärbete suhete nimekirja.

en: Comma-separated list of active windows, defaults to all
et: Komaga eraldatud nimekiri aktiivsetest akendest, vaikimisi kõik

en: Command
et: Käsk

en: Command UDP port
et: Käsu UDP port

en: Commands
et: Käsud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment to put in ASF comments.
et: Kommentaar, mis panna ASF kommentaaridesse

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Compensate delay
et: Viivituse kompenseerimine

en: Compiled by %s on %s (%s)
et: Kompileerinud %s kuupäeval %s (%s)

en: Compiled by %s with %@
et: Kompileeris %s võtmetega %@

en: Compiler:
et: Kompilaator:

en: Compiler: %s
et: Kompilaator: %s

en: Complete MRL for VLC internal
et: Täielik MRL VLC sisetarbeks

en: Composite input
et: Komposiitsisend

en: Compute and print PSNR stats. This has no effect on the actual encoding quality.
et: Arvuta ja kuva PSNR stats. See ei mõjuta tegeliku enkoodimise kvaliteeti

en: Compute and print SSIM stats. This has no effect on the actual encoding quality.
et: Arvuta ja kuva SSIM stats. See ei mõjuta tegeliku enkoodimise kvaliteeti.

en: Config of last used skin
et: Seadista viimati kasutatud rüüd

en: Configuration file
et: Seadistuste fail

en: Configuration file for the OSD Menu.
et: OSD menüü seadistuste fail.

en: Configuration options
et: Seadistuste valikud

en: Configure
et: Seadista

en: Configure Hotkeys
et: Kiirklahvide seadistamine

en: Configure podcasts...
et: Seadista podcaste...

en: Connect to clients matching
et: Ühenda sobivasse klienti

en: Connection failed
et: Ühendus nurjus

en: Consider width and height as maximum values.
et: Arvesta laius ja kõrgus maksimaalsete väärtustena.

en: Console
et: Konsool

en: Constant quality factor
et: Ühtlase kvaliteedi tegur

en: Containers (*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv *.webm)
et: Konteinerid (*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv *.webm)

en: Content bitrate
et: Sisu bitikiirus

en: Continue
et: Jätka

en: Continuous stream
et: Katkematu voog

en: Contrast
et: Kontrastsus

en: Contrast of the video input (if supported by the v4l2 driver).
et: Videosisendi kontrast (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Contrast of the video input.
et: Videosisendi kontrastsus

en: Control
et: Juhtimine

en: Control SAP flow
et: Kontrolli SAP voogu

en: Control interfaces
et: Juhtimisliidesed

en: Control menu for the player
et: Juhtimise menüü esitaja jaoks

en: Control playback with media keys
et: Juhi taasesitust meediaklahvidega

en: Control playback with the Apple Remote
et: Juhi taasesitust Apple Remote-ga

en: Control word for the CSA encryption algorithm
et: CSA krüpteerimise algoritmi kontrollsõna

en: Controller...
et: Kontroller...

en: Controls
et: Juhtelemendid

en: Conve&rt / Save...
et: Teisen&da / salvesta...

en: Conversions from
et: Teisendus

en: Convert
et: Teisendamine

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy packetizer
et: Kopeerimise tükeldaja

en: Copyright
et: Autoriõigused

en: Copyright (C)
et: Autoriõigus (C)

en: Copyright metadata
et: Autoriõiguste metaandmed

en: Copyright string to put in ASF comments.
et: Autoriõiguse string, mis panna ASF kommentaaridesse.

en: CoreText font renderer
et: CoreText fondi renderdaja

en: Cornish
et: Korni

en: Corsican
et: Korsika

en: Could not demux ASF stream
et: ASF voo demuksimine nurjus

en: Couldn't find any trace of a previous crash.
et: Ei suudetud leida ühtegi jälge eelnevast kokkujooksmisest.

en: Count of AtmoLight channels
et: AtmoLight kanalite arv

en: Count of channels
et: Kanalite arv

en: Count of fnordlicht's
et: fnordlicht-de arv

en: Country
et: Kantri

en: Create
et: Loo

en: Create "Fast Start" files
et: Loo "Fast Start" failid

en: Create "Fast Start" files. "Fast Start" files are optimized for downloads and allow the user to start previewing the file while it is downloading.
et: Loo "Fast Start" failid. "Fast Start" failid on allalaadimisteks optimeeritud ja lubavad kautajal käivitada faili eelvaade juba allalaadimise ajal.

en: Create Directory
et: Kataloogi loomine

en: Create Directory...
et: Kataloogi loomine...

en: Create Folder
et: Kausta loomine

en: Create Folder...
et: Kausta loomine...

en: Create Unique name in the System Tuning Spaces
et: Loo unikaalne nimi süsteemi häälestusruumis

en: Create a "puzzle game" with the video.
    The video gets split in parts that you must sort.
et: Loo videost "pusle mäng".
    Video tükeldatakse juppideks, mida pead ise korrastama.

en: Create a new bookmark
et: Loo uus järjehoidja

en: Create a new profile
et: Loo uus profiil

en: Create video buffers in system memory instead of video memory. This isn't recommended as usually using video memory allows to benefit from more hardware acceleration (like rescaling or YUV->RGB conversions). This option doesn't have any effect when using overlays.
et: Loo videopuhvrid süsteemimällu, mitte videomällu. See ei ole soovitatav, kuna videomälu kasutamine tähendab rohkem riistvaralist kiirendamist (näiteks YUV->RGB teisenduste suuruse muutmine). Ülektatete kasutamisel ei ole sellel valikul mingit efekti.

en: Creates several copies of the Video output window
et: Loob videoväljundi aknast mitu koopiat

en: Croatian
et: Horvaatia

en: Crop
et: Kärpimine

en: Crop geometry (pixels)
et: Kärpimise geomeetria (pikslites)

en: Crop one pixel from the bottom of the video
et: Video alaserva kärpe suurendamine piksli võrra

en: Crop one pixel from the left of the video
et: Video vasaku serva kärpe suurendamine piksli võrra

en: Crop one pixel from the right of the video
et: Video parema serva kärpe suurendamine piksli võrra

en: Crop one pixel from the top of the video
et: Video ülaserva kärpe suurendamine piksli võrra

en: Crop video filter
et: Kärpimise videofilter

en: Crop: %s
et: Kärbi: %s

en: Cropping failed
et: Kärpimine nurjus

en: Crops a defined part of the image
et: Lõika määratud osa pildist

en: Crypt audio
et: Audio krüpteerimine

en: Crypt audio using CSA
et: Krüpteeri audio kasutades CSA-d

en: Crypt video
et: Video krüpteerimine

en: Crypt video using CSA
et: Krüpteeri video kasutades CSA-d

en: Cue points
et: Cue punktid

en: Current channel:
et: Aktiivne kanal:

en: Current media / stream statistics
et: Aktiivse meedia / voo statistika

en: Current playback speed: %1
    Click to adjust
et: Kasutatav esitamise kiirus: %1
    Muutmiseks klõpsa

en: Current visualization
et: Kasutatav visualisatsioon

en: Custom
et: Oma

en: Custom aspect ratios list
et: Külgede suhte kohandatud nimekiri

en: Custom crop ratios list
et: Kohandatud kärbete suhete nimekiri

en: Custom title for the video window (in case the video is not embedded in the interface).
et: Kohandatud video akna pealkiri (nendel juhtudel, kui video ei ole kasutajaliidesesse põimitud).

en: Customi&ze Interface...
et: Kasutajaliidese koha&ndamine...

en: Cut
et: Lõika

en: Cycle audio track
et: Heliraja vahetamine

en: Cycle deinterlace modes
et: Ülerelaotuse eemaldamise režiimi vahetamine

en: Cycle source aspect ratio
et: Kuvasuhte vahetamine

en: Cycle subtitle track
et: Subtiitri vahetamine

en: Cycle through a predefined list of crop formats.
et: Eelmääratud kärpeloendi vahel vahetamine.

en: Cycle through a predefined list of source aspect ratios.
et: Eelmääratud kuvasuhete loendi vahel vahetamine.

en: Cycle through audio devices
et: Heliseadme vahetamine

en: Cycle through available audio devices
et: Saadaolevate heliseadmete vahel vahetamine

en: Cycle through deinterlace modes.
et: Ülerelaotuse eemaldamise režiimide vahel vahetamine.

en: Cycle through the available audio tracks(languages).
et: Saadaolevate heliradade vahel vahetamine (keeled).

en: Cycle through the available subtitle tracks.
et: Saadaolevate subtiitriradade vahel vahetamine.

en: Cycle video crop
et: Video kärpimise vahetamine

en: Cyrillic (Windows-1251)
et: Kirillitsa (Windows-1251)

en: Czech
et: Tšehhi

en: D-Bus control interface
et: D-Busi kaudu juhtimise liides

en: DMX address for each channel
et: DMX aadress igale kanalile

en: DMX options
et: DMX valikud

en: DTS Coherent Acoustics audio decoder
et: DTS koherentne akustilise audio dekooder

en: DTS audio packetizer
et: DTS audio tükeldaja

en: DTS delay (ms)
et: DTS viivitus (ms)

en: DTS dynamic range compression
et: DTS dünaamilise tihenduse vahemik

en: DV (Digital Video) demuxer
et: DV (Digital Video) demukser

en: DVB Type:
et: DVB tüüp:

en: DVB input with v4l2 support
et: DVB sisend koos v4l2 toega

en: DVB playlist import
et: DVB esitusloendi import

en: DVB subtitles
et: DVB subtiitrid

en: DVB subtitles decoder
et: DVB subtiitrite dekooder

en: DVB subtitles encoder
et: DVB subtiitrite enkooder

en: DVB subtitles: hearing impaired
et: DVB subtiitrid: kuulmispuudega

en: DVD angle
et: DVD nurk

en: DVD audio format (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
et: DVD audiovorming (kasutatav koos MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG ja RAW-ga)

en: DVD device
et: DVD seade

en: DVD menus
et: DVD menüüd

en: DVD subtitles
et: DVD subtiitrid

en: DVD subtitles decoder
et: DVD subtiitrite dekooder

en: DVD subtitles packetizer
et: DVD subtiitrite tükeldaja

en: DVD with menus
et: DVD koos menüüdega

en: DVD without menus
et: DVD menüüdeta

en: DVDRead Input (no menu support)
et: DVDRead sisend (puudub menüüde tugi)

en: DVDRead could not open the disc "%s".
et: DVDRead ei suuda avada plaati "%s".

en: DVDRead could not read %d/%d blocks at 0x%02x.
et: DVDRead ei suuda lugeda %d/%d blokke 0x%02x.

en: DVDRead could not read block %d.
et: DVDRead ei suuda lugeda blokki %d.

en: DVDnav Input
et: DVDnav sisend

en: Damaged or incomplete AVI file
et: Kahjustatud või puudulik AVI fail

en: Damp
et: Niiske

en: Dance
et: Tantsumuusika

en: Danish
et: Taani

en: Darkness Limit
et: Tumeda piir

en: Darkness masking
et: Tumeduse maskimine

en: Darknesslimit
et: Tumeduse limiit

en: Data
et: Andmed

en: Data alignment
et: Andmete joondus

en: Data for the audio callback function.
et: Audio väljakutse funktsiooni andmed.

en: Data for the get and release functions
et: Get ja release funktsioonide andmed

en: Data for the locking and unlocking functions
et: Andmed lukustavale ja lahtilukustavale funktsioonile

en: Data for the video callback function.
et: Video väljakutse funktsiooni andmed.

en: Data search path
et: Andmete otsimise asukoht

en: Date
et: Kuupäev

en: Date metadata
et: Kuupäeva metaandmed

en: Day / Month / Year:
et: Päev / kuu / aasta:

en: De-Fullscreen
et: Täisekraanist välja

en: Deactivate the deblocking loop filter (decreases quality).
et: Lülita välja blokieemalduse kordusfilter (vähendab kvaliteeti).

en: Debug Frame Folder
et: Silumiskaadrite kaust

en: Debug logging
et: Silumise logimine

en: Debug mask
et: Silumise mask

en: Decimation
et: Detsimeerimine

en: Decimation level for MJPEG streams
et: MJPEG voogude detsimeerimise tase

en: Decoded
et: Dekodeeritud

en: Decoded blocks
et: Dekodeeritud blokid

en: Decoders
et: Dekoodrid

en: Decoding
et: Dekodeerimine

en: Decoding X coordinate
et: Dekodeerimise X-koordinaat

en: Decoding Y coordinate
et: Dekodeerimise Y-koordinaat

en: Decompression
et: Lahtipakkimine

en: Decrease Volume
et: Heli vaiksemaks

en: Decrease scale factor
et: Suurendusteguri vähendamine

en: Decrease scale factor.
et: Suurendusteguri vähendamine.

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default (Windows-1252)
et: Balti (Windows-1257)

en: Default Audio Device
et: Vaikimisi audioseade

en: Default Caching Level
et: Vaikimisi puhverdamise tase

en: Default DVD angle.
et: Vaikimisi DVD nurk

en: Default Encoding
et: Vaikimisi kodeering

en: Default Page Referrer URL
et: Viitava lehe vaikimisi URL

en: Default SWF Referrer URL
et: Vaikimisi SWF viitaja URL

en: Default Server Port
et: Vaikimisi serveri port

en: Default TCP connection timeout (in milliseconds).
et: Vaikimisi TCP ühenduse augumine (millisekundites).

en: Default Volume
et: Vaikimisi helitugevus

en: Default audio volume
et: Vaikimisi helitugevus

en: Default background alpha
et: Vaikimisi tausta läbipaistvus

en: Default background color
et: Vaikimisi taustavärv

en: Default background color if the Kate stream does not specify a background color to use.
et: Vaikimisi taustavärv, kui Kate voog ei määra konkreetset taustavärvi.

en: Default caching policy
et: Vaikimisi puhverdamise reegel

en: Default caching value for Audio CDs. This value should be set in milliseconds.
et: Vaikimisi audio-CD-de puhvri pikkus millisekundites.

en: Default caching value for PVR streams. This value should be set in milliseconds.
et: PVR voo puhvri vaikepikkus millisekundites.

en: Default caching value for outbound RTP streams. This value should be set in milliseconds.
et: Vaikimisi puhverdamise väärtus väljuvatele RTP voogudele millisekundites.

en: Default caching value for outbound UDP streams. This value should be set in milliseconds.
et: Vaikimisi puhverdamise väärtus väljuvatele UDP voogudele millisekundites.

en: Default devices
et: Vaikimisi seadmed

en: Default encoding
et: Vaikimisi kodeering

en: Default font alpha
et: Vaikimisi fondi läbipaistvus

en: Default font color
et: Vaikimisi fondi värv

en: Default font color to use if the Kate stream does not specify a particular font color to use.
et: Vaikimisi kasutatav fondi värv, kui Kate voog ei määra konkreetset fondi värvi.

en: Default font description
et: Vaikimisi fondi kirjeldus

en: Default font effect
et: Vaikimisi fondi efekt

en: Default font effect strength
et: Vaikimisi fondi efekti tugevus

en: Default multicast interface. This overrides the routing table.
et: Vaikimisi multicast liides. See eirab marsruutimise tabelit.

en: Default optical device
et: Vaikimisi optiline seade

en: Default port (server mode)
et: Vaikimisi port (serveri režiim)

en: Default replay gain
et: Vaikimisi taasesituse tundlikkus

en: Default stream
et: Vaikimisi voog

en: Default stream output chain
et: Vaikimisi voo väljundi ahel

en: Define here the DMX base address for each channel use , or ; to separate the values
et: Siin määra iga kasutatava kanali DMX baasaadress. Kasuta , või ; eraldamaks väärtusi

en: Define input picture aspect-ratio to use. Default is 4:3
et: Määra kasutatav sisendpildi külgedesuhe. Vaikimisi on 4:3

en: Define the colors of the volume slider
    By specifying the 12 numbers separated by a ';'
    Default is '255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20'
    An alternative can be '30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255'
et: Defineeri heliliuguri värvid
    määrates 12 numbrit, mis on eraldatud ';'
    Vaikimisi on '255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20'
    Alternatiiv võib olla '30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255'

en: Define the colors of the volume slider
et: Määra heliliuguri värvid

en: Define the pids to add to each pmt. This requires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
et: Määra pid-id, mida lisada igale pmt-le. Nõuab, et "Määra ES-i PID ID-le" oleks võimaldatud.

en: Define which screen fullscreen goes
et: Määra, millisele kuvale täisekraanvaade läheb

en: Defines a small bitmap with 64x48 pixels, containing a grayscale gradient
et: Määrab väikese, hallskaala üleminekuga, 64x48 pikslit pikselrastri.

en: Defines bitdistribution mode for AQ, default 1
     - 0: Disabled
     - 1: Current x264 default mode
     - 2: uses log(var)^2 instead of log(var) and attempts to adapt strength per frame
et: Defineerib bitijaotuse režiimi AQ-le, vaikimisi 1
     - 0: Keelatud
     - 1: Aktiivse x264 vaikimisi režiim
     - 2: kasutab log(var)^2 log(var) asemel ja üritab sobitada tugevust kaadri kohta

en: Defines how often the barGraph information should be sent. Sends the barGraph information every n audio packets (default 4).
et: Määrab, kui tihti tuleks barGraph informatsiooni saata. Saadab barGraph informatsiooni iga n audio paketi taganat (vaikimisi 4).

en: Defines if BarGraph information should be sent (default 1)
et: Määrab, kas BarGraph informatsiooni tuleks saata (vaikimisi 1)

en: Defines if BarGraph information should be sent. 1 if the information should be sent, 0 otherwise (default 1).
et: Määrab, kas BarGraph informatsiooni tuleks saata. 1, kui infot tuleks saata, 0 kui mitte (vaikimisi 1).

en: Defines if silence alarm information should be sent (default 1)
et: Määrab, kas vaikuse teate infot tuleks saata (vaikimisi 1)

en: Defines if silence alarm information should be sent. 1 if the information should be sent, 0 otherwise (default 1).
et: Määrab, kas vaikuse teate infot tuleks saata. 1, kui info tuleks saata, vastasel korral 0 (vaikimisi on 1).

en: Defines if the TCP connection should be reset. This is to be used when using with audiobargraph_v (default 1).
et: Määrab, kas TCP ühendused tuleks lähtestada. Seda tuleks kasutada audiobargraph_v-ga (vaikimisi 1).

en: Defines orientation of the mirror splitting.     Can be vertical or horizontal
et: Defineerib peegeldamise suuna. Võib olla nii vertikaalne kui horisontaalne.

en: Defines radius size in pixels, of base of bands(beginning).
et: Määrab sageduste algusest raadiuse suuruse pikslites.

en: Defines the descriptors of each SDT. Thisrequires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
et: Määrab iga SDT deskriptorid. Nõuab, et "Määra ES-i PID ID-le" oleks võimaldatud.

en: Defines the virtual surface of the room emulated by the filter.
et: Defineerib filtri poolt emuleeritud ruumi virtuaalse pinna.

en: Defines whether to draw the base of the bands.
et: Määrab, kas joonistada sageduste baas.

en: Deinterlace
et: Ülerealaotuse eemldamine

en: Deinterlace method to use for local playback.
et: Ülerealaotuse eemaldamine kohalikul esitusel.

en: Deinterlace method to use for streaming.
et: Voogedastusel kasutatav ülerealaotuse eemaldamise meetod.

en: Deinterlace method to use for video processing.
et: Kasutatav ülerealaotuse eemamldamise meetod video töötlemisel.

en: Deinterlace mode
et: Ülerealaotuse eemaldamise režiim

en: Deinterlace module
et: Ülerealaotuse eemaldamise moodul

en: Deinterlace module to use.
et: Kasutatav ülerealaotuse eemaldamise moodul.

en: Deinterlace off
et: Ülerealaotuse eemaldamise välja

en: Deinterlace on
et: Ülerealaotuse eemaldamine sisse

en: Deinterlace the image after loading it.
et: Eemalda ülerealaotuse pilt peale tema laadimist.

en: Deinterlace the video before encoding.
et: Eemalda video ülerealaotus enne enkoodimist.

en: Deinterlace video
et: Eemaldatud ülerealaotuse video

en: Deinterlacing
et: Ülerealaotuse eemaldamine

en: Deinterlacing video filter
et: Ülerealaotuse eemaldamise videofilter

en: Delay
et: Viivitus

en: Delay (in ms) before the placeholder kicks in.
et: Viivitus millisekundites, enne kui kohahoidja tööle hakkab.

en: Delay after which SAP items get deleted if no new announcement is received.
et: Aeg, mille järel SAP teated kustutatakse, kui ühtegi uut teadet pole vastu võetud.

en: Delay time
et: Viivituse kestvus

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete all the bookmarks
et: Kustuta kõik järjehoidjad

en: Delete selected profile
et: Kustuta valitud profiil

en: Delete the current profile
et: Kustuta aktiivne profiil

en: Delete the selected item
et: Kustuta valitud kirje

en: Deletes the selected item
et: Kustutab valitud kirje

en: Demultiplexers are used to separate the "elementary" streams (like audio and video streams). You can use it if the correct demuxer is not automatically detected. You should not set this as a global option unless you really know what you are doing.
et: Demultipleksereid kasutatakse "elementaarvoogude" (nagu audio- ja videovood) eraldamiseks. Sa võid seda kasutada, kui õige demukser ei ole automaatselt tuvastatud. Seda ei tohiks seada seda globaalseks valikuks, kui sa täpselt ei tea, mida teed."

en: Demux module
et: Demuksimise moodul

en: Demuxed
et: Demuksitud

en: Demuxed data size
et: Demuksitud andmete suurus

en: Demuxers
et: Demultiplekser

en: Demuxers are used to separate audio and video streams.
et: Demultipleksereid kasutatakse audio- ja videovoogude eraldamiseks.

en: Depending on the amount your fnordlicht hardware choose 1 to 4 channels
et: Sõltuvalt sinu fnordlicht riistvara kogusest vali 1 kuni 4 kanalit

en: Depending on your MoMoLight hardware choose 3 or 4 channels
et: Sõltuvalt sinu riistvarast vali 3 või 4 kanalit

en: Descending
et: Kahanev

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description metadata
et: Kirjelduse metaandmed

en: Description of the stream content or information about your channel.
et: Voo sisu või sinu kanali informatsiooni kirjeldus.

en: Description stream output
et: Kirjelduse voo väljund

en: Desired frame rate for the H264 stream.
et: H264 voo soovitud kaadrikiirus.

en: Desired frame rate for the VC-1 stream.
et: VC-1 voo soovitud kaadrikiirus.

en: Desired frame rate for the capture.
et: Ekraanihõive soovitud kaadrikiirus.

en: Desktop
et: Töölaud

en: Destination
et: Sihtkoht

en: Destination (URL) to use for the stream. Overrides path and bind parameters
et: Kasutatav voo sihtkoht (URL). Tühistab asukoha ja sidumise parameetrid.

en: Destination audio codec
et: Sihtaudiokoodek

en: Destination file:
et: Sihtfail:

en: Destination prefix
et: Sihtkoha eesliide

en: Destination subtitles codec
et: Sihi subtiitrite koodek

en: Destination video codec
et: Sihtvideokoodek

en: Destinations
et: Sihtkohad

en: Detailed View
et: Detailne vaade

en: Determines how many sections of spectrum will exist.
et: Määrab, mitu spektrumi sektsiooni on olemas.

en: Determines what (if any) video is displayed by the wrapper filter
et: Otsustab, mis (kui üldse) video kuvatakse mähkurfiltri poolt

en: Determines wrapper filter verbosity level
et: Määrab mähkurfiltri jutukuse taseme

en: Device
et: Seade

en: Device Selection
et: Seadme valimine

en: Device name
et: Seadme nimi

en: Device number to use on adapter
et: Kasutatava adapteri seadme number

en: Device properties
et: Seadme omadused

en: Device type
et: Seadme tüüp

en: Device:
et: Seade:

en: Devices
et: Seadmed

en: Diagonal Linear Phase
et: Diagonaalne lineaarne faas

en: Dialog
et: Dialoog

en: Dialog providers can be configured here.
et: Siin saab seadistada dialoogi pakkujaid.

en: Dialog providers settings
et: Dialoogi pakkujate seaded

en: Differentiated Services Code Point for outgoing UDP streams (or IPv4 Type Of Service, or IPv6 Traffic Class). This is used for network Quality of Service.
et: Väljuvate UDP voogude Diferentseeritud Teenuste Code Point (või IPv4 teenusetüüp või IPv6 liikluse klass). Seda kasutatakse võrgu QoS-i jaoks.

en: Digital Video (Firewire/ieee1394)  input
et: Video (Firewire/IEEE1394) digitaalsisend

en: Dirac packetizer
et: Dirac tükeldaja

en: Dirac video demuxer
et: Diracheora video demukser

en: Dirac video encoder using dirac-research library
et: Dirac video enkooder kasutades dirac-research teeki

en: Dirac video encoder using libschroedinger
et: Dirac video enkooder kasutades libschroedinger teeki

en: Direct MV prediction mode
et: Otsene MV ennustamise režiim

en: Direct MV prediction mode.
et: Otsene MV ennustamise režiim.

en: Direct prediction size
et: Otsese ennustamise suurus

en: Direct prediction size:  -  0: 4x4
     -  1: 8x8
     - -1: smallest possible according to level
et: Otsene ennustamise suurus:  -  0: 4x4
     -  1: 8x8
     - -1: võimalik vähim vastavalt nivoole

en: Direct rendering
et: Otserenderdamine

en: Direct3D Desktop mode
et: Direct3D töölauarežiim

en: Direct3D video output
et: Direct3D videoväljund

en: DirectFB video output http://www.directfb.org/
et: DirectFB videoväljund http://www.directfb.org/

en: DirectMedia Object decoder
et: DirectMedia Object dekooder

en: DirectMedia Object encoder
et: DirectMedia Object enkooder

en: DirectShow DVB input
et: DirectShow DVB sisend

en: DirectShow input
et: DirectShow sisend

en: DirectX (DirectDraw) video output
et: DirectX (DirectDraw) videoväljund

en: DirectX Wallpaper
et: DirectX taustapilt

en: DirectX audio output
et: DirectX audioväljund

en: Direction
et: Suund

en: Direction of the mirroring
et: Peegeldamise suund

en: Directory
et: Kataloog

en: Directory index
et: Kataloogi indeks

en: Directory input
et: Kataloogi sisend

en: Directory or filename where the records will be stored
et: Kataloogi või failinimi, kuhu salvestised salvestatakse

en: Directory path prefix
et: Kataloogi asukoha eesliide

en: Directory path where images files should be saved.If not set, then images will be automatically saved in users homedir.
et: Kataloogi asukohta, kuhu pildifailid tuleks salvestada. Kui on määramata, siis salvestatakse automaatselt kasutaja kodukataloogi.

en: Directory used to store the timeshift temporary files.
et: Kataloog, kuhu talletatakse ajutised ajanihke failid.

en: Directory where the video snapshots will be stored.
et: Kataloog, kuhu video hetktõmmis salvestatakse.

en: Disable
et: Keelatud

en: Disable DVD Menus (for compatibility)
et: DVD menüüd keelatud (ühilduvuse jaoks)

en: Disable DVD subtitle transparency
et: DVD subtiitrite läbipaistvuse keelamine

en: Disable arithmetic coding
et: Keela aritmeetiline kood

en: Disable screensaver
et: Ekraanisäästja keelatakse

en: Disable the screensaver during video playback.
et: Ekraanisäästja keelatakse video esitamise ajaks.

en: Disc
et: Plaat

en: Disc Selection
et: Plaadi valimine

en: Disc device
et: Plaadiseade

en: Discard
et: Hülgamine

en: Discarded (corrupted)
et: Hüljatud (vigased)

en: Disco
et: Disko

en: Discontinuous Transmission
et: Katkestustega edastamine

en: Discs
et: Plaadid

en: Display
et: Kuva

en: Display OSD menu on top of video output
et: OSD menüü kuvamine videoväljundi kohal

en: Display Settings
et: Kuva seaded

en: Display XOSD output at the bottom of the screen instead of the top.
et: Kuva XOSD väljund ekraani all servas, mitte üleval.

en: Display a RSS or ATOM Feed on your video
et: Kuva RSS või ATOM uudisvooga videol

en: Display aspect ratio
et: Kuva külgede suhe

en: Display aspect ratio of a video elementary stream
et: Video elementaarvoo kuvamise külgedesuhe

en: Display device
et: Kuvaseade

en: Display feed images if available.
et: Kuva võimalusel uudistevoo pildid.

en: Display locally
et: Kohapeal kuvamine

en: Display name of the Service
et: Kuva Teenuse nimi

en: Display on overlay framebuffer
et: Kuva ülekatte kaadripuhver

en: Display playlist tree
et: Esitusloendi puu kuvamine

en: Display resolution
et: Kuva eraldusvõime

en: Display stream output
et: Kuva voo väljund

en: Display text above the video
et: Teksti kuvatakse video peal

en: Display the input video
et: Kuva sisendvideo

en: Display the output
et: Väljundit kuvatakse aknas

en: Display the processed video
et: Kuva töödeldav video

en: Display the snapshot preview in the screen's top-left corner.
et: Kuva hetktõmmise eelvaade ekraani ülemises vasakus servas.

en: Display the stream locally
et: Kuva voog lokaalselt

en: Display the title of the video on top of the movie.
et: Kuva video pealkiri filmi peal.

en: Display video in a skinned window if any
et: Võimalusel kuva video rüüga aknas

en: Display video snapshot preview
et: Video hetktõmmise eelvaate kuvamine

en: Display while streaming
et: Voogedastuse kuvamine samal ajal

en: Displayed
et: Kuvatud

en: Displayed frames
et: Kuvatud kaadrid

en: Distance between 'P' frames
et: 'P' kaadrite vaheline distants

en: Distance between front left speaker and listener in meters.
et: Vahemaa esimese vasaku kõlari ja kuulaja vahel meetrites.

en: Distort mode
et: Moonutuse režiim

en: Distort mode, one of "gradient", "edge" and "hough".
et: Moonutuse režiim, üks järgmistest: "gradient", "edge" ja "hough".

en: Distortion filters
et: Moonutamise filtrid

en: DivX first version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
et: DivX esimene versioon (kasutatav koos MPEG TS, MPEG1, ASF ja OGG-ga)

en: DivX second version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
et: DivX teine versioon (kasutatav koos MPEG TS, MPEG1, ASF ja OGG-ga)

en: DivX third version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
et: DivX kolmas versioon (kasutatav koos MPEG TS, MPEG1, ASF ja OGG-ga)

en: Do not complain on encrypted PES.
et: Ära kurda PES krüpteerimisel.

en: Do not display OSD menu on top of video output
et: OSD menüü peitmine videoväljundi kohalt

en: Do not display OSD menu on video output
et: OSD menüü peitmine videoväljundist

en: Do not open a DOS command box interface
et: Ära ava DOS akna liidest

en: Do not try to guess ASF bitrate. Setting this, allows you to control how Windows Media Player will cache streamed content. Set to audio+video bitrate in bytes
et: Ära ürita arvata ASF bitikiirust. Seda määrates lubatakse sul kotrollida, kuidas Windows Media Player puhverdab voo sisu. Määra audio+video bitikiirus baitides.

en: Do white balance
et: Valge tasakaalustamine

en: Do you really want to unsubscribe from %1?
et: Kas soovid tõesti katkestada %1 tellimuse?

en: Do you want to send details on the crash to VLC's development team?
    
    If you want, you can enter a few lines on what you did before VLC crashed along with other helpful information: a link to download a sample file, a URL of a network stream, ...
et: Kas soovid kokkujooksmise detailid VLC arendajatele saata=
    
    Kui soovid, siis võid lisada ka paar rida selle kohta, mida enne kokkujooksmist tegid ja veel paar abistavat fakti: link näidisfailile, voo URL,...

en: Docked Playlist
et: Dokitud esitusloend

en: Dolby Surround decoder
et: Dolby Surround dekooder

en: Dolby Surround encoded streams won't be decoded before being processed by this filter. Enabling this setting is not recommended.
et: Dolby Surround voogusid ei dekodeerita enne, kui on töödeldus selle filtri poolt. Selle valiku lubamine ei ole soovituslik.

en: Domain/Workgroup that will be used for the connection.
et: Ühenduse jaoks kasutatav domeen/töögrupp.

en: Don't Send
et: Ära saada

en: Don't display any video
et: Ära kuva ühtegi videot

en: Don't display dialogs that don't require user action (Critical and error panel).
et: Ära kuva dialooge, mis ei nõua kasutaja toiminguid (kriitiline või vea paneelid)

en: Don't repair
et: Ära paranda

en: Don't show
et: Ära näita

en: Don't use presets, but manually specified bands. You need to provide 10 values between -20dB and 20dB, separated by spaces, e.g. "0 2 4 2 0 -2 -4 -2 0 2".
et: Ära kasuta valmisseadistusi, vaid käsitsi määra sagedused. Sa pead andma 10 väärtust vahemikus -20dB ja 20dB, eraldatuna tühikutega, nt. "0 2 4 2 0 -2 -4 -2 0 2".

en: Double Size
et: Topelt suurus

en: Double click to get media information
et: Topeltklõps kuvamaks meedia infot

en: Double click to jump to a chosen time position
et: Topeltklõps, et hüpata valitud aja positsioonile

en: Download Cover Art
et: Laadi alla kaanepilt

en: Download Plugin
et: Laadi plugin alla

en: Download cover art
et: Kaanepiltide allalaadimine

en: Downloaded file "%s" was corrupted. Thus, it was deleted.
et: Allalaaditud fail "%s" on vigane, seega see kustutati.

en: Downloading ...
et: Allalaadimine...

en: Draw "peaks" in the spectrum analyzer.
et: Joonista "tipud" spektraalanalüsaatoril.

en: Draw bands in the spectrometer.
et: Joonista sagedused spektromeetril.

en: Drawable
et: Joonistatav

en: Drop late frames
et: Hiliste kaadrite hülgamine

en: Dropped (discontinued)
et: Hüljatud (katkestatud)

en: Dry
et: Kuiv

en: Dry Mix
et: Kuiv miks

en: Dummy
et: Liba

en: Dummy Elements
et: Libaelemendid

en: Dummy Interface
et: Libaliides

en: Dummy S/PDIF audio mixer
et: Liba S/PDIF audio mikser

en: Dummy Video output
et: Libavideoväljund

en: Dummy audio output function
et: Libaaudioväljundi funktsioon

en: Dummy codec (do not transcode, useable with all encapsulation formats)
et: Liba koodek (ära transkodeeri, kasutatav koos kõigi kapselduste vormingutega)

en: Dummy decoder
et: Libadekooder

en: Dummy decoder function
et: Libadekoodri funktsioon

en: Dummy demux function
et: Liba-demuksi funktsioon

en: Dummy encoder function
et: Libaenkoodri funktsioon

en: Dummy font renderer function
et: Libafondi renderdamise funktsioon

en: Dummy ifo demux
et: Liba ifo demuks

en: Dummy image chroma format
et: Libapildi värviformaat

en: Dummy interface function
et: Libaliidese funktsioon

en: Dummy stream output
et: Liba vooväljund

en: Dummy video output function
et: Libavideoväljundi funktsioon

en: Dummy/Raw muxer
et: Liba/Raw mukser

en: Dump
et: Tõmmis

en: Dump buffer size
et: Salvestamise puhvri suurus

en: Dump decoder
et: Tõmmise dekooder

en: Dump decoder function
et: Tõmmise dekoodri funktsioon

en: Dump filename
et: Tõmmise failinimi

en: Dump raw input
et: Toorsisendi koopia

en: Duplicate stream output
et: Dubleeri voo väljund

en: Duplicate your video to multiple windows and/or video output modules
et: Klooni video mitmele aknale ja/või videoväljuni moodulile

en: Duration
et: Kestus

en: Duration in ms
et: Kestus ms-des

en: Duration of the fake streaming before faking an end-of-file (default is -1 meaning that the stream is unlimited when fake is forced, or lasts for 10 seconds otherwise. 0, means that the stream is unlimited).
et: Liba voogedastuse pikkus enne faililõpu teesklemist (vaikimisi on -1, mis tähendab, et voog on lõpmatu, kui teesklemine on sunnitud või vastasel korral kestab 10 sekundit. 0 tähendab, et voog on lõpmatu).

en: Dutch
et: Hollandi

en: Dynamic range compression makes the loud sounds softer, and the soft sounds louder, so you can more easily listen to the stream in a noisy environment without disturbing anyone. If you disable the dynamic range compression the playback will be more adapted to a movie theater or a listening room.
et: Dünaamilise tiheduse vahemik muudab valjud helid pehmemaks ja pehmed helid valjemaks, niiet võid kerge vaevaga kuulata voogu mürarikkas keskkonnas ilma teisi segamata. Kui keelad dünaamilise tiheduse vahemiku, siis kohandatakse taasesitus pigem kino või kuulamisruumi jaoks.

en: Dynamic video overlay
et: Dünaamiline video ülekate

en: E&xport
et: E&kspordi

en: Early SKIP detection on P-frames
et: P-kaadrite varajane SKIP tuvastus

en: Early SKIP detection on P-frames.
et: P-kaadrite varajane SKIP tuvastus.

en: Eastern European (Latin-2)
et: Ida-Euroopa (Latin-2)

en: Eastern European (Windows-1250)
et: Ida-Euroopa (Windows-1250)

en: Edge
et: Serv

en: Edge Weightning
et: Servade kaal

en: Edge visible
et: Serv nähtav

en: Edge weightning
et: Serva jämedus

en: Edit
et: Redigeeri

en: Edit Bookmarks
et: Järjehoidjate muutmine

en: Edit Input
et: Redigeeri sisendit

en: Edit Options
et: Lisavalikud

en: Edit selected profile
et: Muuda valitud profiili

en: Edit settings
et: Redigeeri seadeid

en: Effect
et: Efekt

en: Effects
et: Efektid

en: Effects list
et: Efektide nimekiri

en: Eject the disc
et: Plaadi väljastamine

en: Electronic
et: Elektrooniline

en: Element aspect ratio
et: Elemendi külgede suhe

en: Elementary stream output
et: Elementaarvoo väljund

en: Elements order
et: Elementide järjestus

en: Eliminates chrominance blocks when the PSNR isn't much changed (default: 0.0). The H264 specification recommends 7.
et: Eemaldab värvuse blokke kui PSNR ei ole palju muutunud (vaikimisi: 0.0) H264 spetsifikatsioon soovitab väärtuseks 7.

en: Eliminates luminance blocks when the PSNR isn't much changed (default: 0.0). The H264 specification recommends -4.
et: Eemaldab heledad blokid, kui PSNR-i ei ole palju muudetud (vaikimisi:
    0.0). H264 spetsifikatsioon soovitab -4.

en: Embed the file browser in open dialog
et: Põimi failide lehitseja avamise dialoogi

en: Embed the framebuffer overlay into a X11 window
et: Põimi kaadripuhvri ülekate X11 aknasse

en: Embed the overlay
et: Põimi ülekate

en: Embed the video output in the main interface.
et: Videoväljundi põimimine peamisesse kasutajaliidesesse.

en: Embed video in interface
et: Video põimimine liidesesse

en: Embedded video
et: Põimitud video

en: Embedded window video
et: Põimitud video aken

en: Empty Folder
et: Tühi kaust

en: Enable
et: Lubatud

en: Enable Audio
et: Audio lubamine

en: Enable CPU 3D Now! support
et: CPU 3D Now! tugi lubatud

en: Enable CPU AltiVec support
et: CPU AltiVec tugi lubatud

en: Enable CPU MMX EXT support
et: CPU MMX EXT tugi lubatud

en: Enable CPU MMX support
et: CPU MMX tugi lubatud

en: Enable CPU SSE support
et: CPU SSE tugi lubatud

en: Enable CPU SSE2 support
et: CPU SSE2 tugi lubatud

en: Enable CPU SSE3 support
et: CPU SSE3 tugi lubatud

en: Enable CPU SSE4.1 support
et: CPU SSE4.1 tugi lubatud

en: Enable CPU SSE4.2 support
et: CPU SSE4.2 tugi lubatud

en: Enable CPU SSSE3 support
et: CPU SSE3 tugi lubatud

en: Enable Growl notifications (on playlist item change)
et: Võimallda Growl teated (esitusloendi kirje muutmisel)

en: Enable Last.fm submissions
et: Võimalda Last.fm-i saatmine

en: Enable OSD
et: OSD lubatud

en: Enable On Screen Display (OSD)
et: OSD lubamine

en: Enable SPU stream output
et: SPU voo väljundi lubamine

en: Enable Time-Stretching audio
et: Audio venitamine lubatud

en: Enable Video
et: Video lubamine

en: Enable a simple noise reduction algorithm to lower the encoding length and bitrate, at the expense of lower quality frames.
et: Võimalda lihtne müra vähendamise algoritm, et vähendada enkoodimise pikkust ja bitikiirust madalama kvaliteediga kaadrite arvelt.

en: Enable adaptive prefiltering
et: Võimalda adaptiivne eelfiltreerimine

en: Enable audio
et: Audio lubamine

en: Enable audio stream output
et: Audiovoo väljundi lubamine

en: Enable bands
et: Ribade lubamine

en: Enable base
et: Baasi võimaldamine

en: Enable debug
et: Silumise lubamine

en: Enable dedicated algorithms for interlaced frames.
et: Võimalda spetsiaalsed algoritmid ülerea kaadritele.

en: Enable desktop mode
et: Töölaua režiim lubatud

en: Enable discontinuous transmission (DTX).
et: Katkestustega edastuse lubamine (DTX).

en: Enable high voltage if your cables are particularly long. This is not supported by all frontends.
et: Kui kaablid on eriti pikad, võimalda kõrgem pinge. Kõik liidesed seda ei toeta.

en: Enable interlaced motion estimation algorithms. This requires more CPU.
et: Võimalda ülerea liikumise hinnangu algoritmid. Nõuab enam CPU-d.

en: Enable internal upmixing
et: Sisemise upmiksimise võimaldamine

en: Enable lossless coding
et: Võimalda kadudeta kodeerimine

en: Enable megabass mode
et: Megabassi režiim lubatud

en: Enable multiple quantizers
et: Võimalda mitu kvantijat

en: Enable multiple quantizers per subband (one per codeblock)
et: Võimalda mitu kvantijat alamsageduse kohta (üks koodibloki kohta)

en: Enable noise reduction algorithm.
et: Müra vähendamise algoritm lubatud.

en: Enable original graphic spectrum
et: Algse graafilise spektrumi lubamine

en: Enable peaks
et: Tippude lubamine

en: Enable reverberation
et: Võimalda kaja

en: Enable spatial partitioning
et: Võimalda ruumiline partitsioneerimine

en: Enable spatializer
et: Ruumiheli lubatud

en: Enable streaming of all ES
et: Kõigi elementaarvoogude edastamine lubatud

en: Enable sub-pictures
et: Pildipealdiste lubamine

en: Enable the "flat" spectrum analyzer in the spectrometer.
et: "lame" spektraalanalüsaator spektromeetril lubatud.

en: Enable the equalizer. Bands can be set manually or using a preset.
et: Ekvalaiseri lubamine. Sagedusi saab sättida käsitsi või kasutades eelseadistust.

en: Enable the internal upmixing algorithm (not recommended).
et: Võimalda sisemine upmiksimise algoritm (mitte soovitatav).

en: Enable the pre-motion estimation algorithm.
et: Võimalda liikumise eelhinnangu algoritmid.

en: Enable time streching audio
et: Audio ajalise venitamise lubamine

en: Enable transparency effects
et: Läbipaistvusefektid lubatud

en: Enable trellis quantization (rate distortion for block coefficients).
et: Luba trellise kvantimine (bloki koefitsentide kiiruse moonutus).

en: Enable video
et: Video lubamine

en: Enable video stream output
et: Videovoo väljundi lubamine

en: Enable voice activity detection (VAD). It is automatically activated in VBR mode.
et: Võimalda hääle aktiivsuse tuvastamine (VAD). See on VBR režiimis automaatselt akitveeritud.

en: Enable wallpaper mode
et: Taustapildi režiim lubatud

en: Enable wallpaper mode
et: Taustapildi režiim lubatud

en: Enable/disable audio rendering.
et: Võimalda/keela audio renderdamine.

en: Enable/disable video rendering.
et: Võimalda/keela video renderdamine.

en: Enables an interactive Zoom feature
et: Interaktiivse suurenduse lubamine

en: Enables framedropping on MPEG2 stream. Framedropping occurs when your computer is not powerful enough
et: Võimaldab MPEG2 voo kaadri hülgamise. Kaadri hülgamist tuleb ette siis, kui arvuti on liiga aeglane

en: Enabling this allows to transcode the audio track if one is present in the stream.
et: Selle võimaldamine lubab sul audio radasi ümber kodeerida, kui ta on voo sees olemas.

en: Enabling this allows to transcode the video track if one is present in the stream.
et: Selle võimaldamine lubab sul video radasi ümber kodeerida, kui ta on voo sees olemas.

en: Encap. format
et: Kapselduse vorming

en: Encapsulation
et: Kapseldus

en: Encapsulation Method
et: Kapselusmeetod

en: Encapsulation format
et: Kapselduse vorming

en: Encoded by
et: Enkodeerinud

en: Encoders settings
et: Enkoodrite seaded

en: Encoding
et: Kodeerimine

en: Encoding X coordinate
et: Enkoodimise X-koordinaat

en: Encoding Y coordinate
et: Enkoodimise Y-koordinaat

en: Encoding complexity
et: Enkodeerimise keerukus

en: Encoding quality
et: Enkodeerimise kvaliteet

en: End
et: Lõpp

en: End-Blue
et: Lõpu sinine

en: End-Fadesteps
et: Lõpu hajumissamm

en: End-Green
et: Lõpu roheline

en: End-Red
et: Lõpu punane

en: Enforce a constant bitrate encoding (CBR) instead of default variable bitrate encoding (VBR).
et: Määra jõuga ühtlase bitikiiruse enkodeerimine (CBR) vaikimisi muutuva bitikiiruse enkodeerimise (VBR) asemel.

en: Enforce a quality between 0 (low) and 10 (high).
et: Jõuga määra kvaliteet vahemikus 0 (madal) ja 10 (kõrge).

en: Enforce a quality between 1 (low) and 10 (high), instead of specifying a particular bitrate. This will produce a VBR stream.
et: Määra jõuga kvaliteedinivoo vahemikus 1 (madal) ja 10 (kõrge), selle asemel, et täpsustada konkreetne bitikiirus. See loob VBR voo.

en: Enforce the alignment of the video in its window. By default (0) it will be centered (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, like 6=4+2 meaning top-right).
et: Jõuga määra video asetus akna sees. Vaikimisi (0) on see keskjoondatud (0=keskel, 1=vasak, 2=parem, 4=üleval, 8=all, sa võid kasutada ka nende väärtuste kombinatsioone, nagu 6=4+2 - üleval-paremal).

en: Enforce the complexity of the encoder.
et: Jõuga määra enkoodri keerukus.

en: Enforce the maximal VBR bitrate
et: Jõuga määra maksimaalne VBR bitikiirus

en: Enforce the mode of the encoder.
et: Määra jõuga enkooderi režiim.

en: English
et: Inglise

en: Enqueue files when in one instance mode
et: Üksikrežiimis lisatakse failid ootejärjekorda

en: Enqueue items to playlist when in one instance mode
et: Ühe-instantsi režiimis pane kirjed esitusloendi järjekorda

en: Enter URL here...
et: Sisesta URL siia...

en: Enter URL of the podcast to subscribe to:
et: Sisesta tellitava podcasti URL:

en: Enter either a valid path or use the "Choose" button to select a location.
et: Sisesta kas korrektne asukoht või kasuta "Vali" nuppu asukoha määramiseks.

en: Enter either a valid path or use the "Choose..." button to select a location.
et: Sisesta kas korrektne asukoht või kasuta "Vali..." nuppu asukoha määramiseks.

en: Enter name for new directory:
et: Sisesta uue kataloogi nimi:

en: Enter name for new folder:
et: Sisesta uue kasuta nimi:

en: Enter the URL of the network stream here.
et: Siia sisesta võrguvoo URL.

en: Enter the address of the computer to stream to.
et: Sisesta arvuti aadress, kuhu voog saadetakse.

en: Enter the list of podcasts to retrieve, separated by '|' (pipe).
et: Sisesta nimekiri hangitavatest podcastidest, eraldaja '|' (toru).

en: Enter the local addresses you want to listen requests on. Do not enter anything if you want to listen on all the network interfaces. This is generally the best thing to do. Other computers can then access the stream at http://yourip:8080 by default.
et: Sisesta kohalikud aadressid, mida soovid kuulata. Ära sisesta midagi, kui soovid kuulata kõiki võrguliideseid. Tavaliselt on nii parem. Teised arvutid pääsevad voole ligi aadressilt http://sinuIP:8080.

en: Enter the local addresses you want to listen requests on. Do not enter anything if you want to listen on all the network interfaces. This is generally the best thing to do. Other computers can then access the stream at mms://yourip:8080 by default.
et: Sisesta kohalikud aadressid, mida soovid kuulata. Ära sisesta midagi, kui soovid kuulata kõiki võrguliideseid. Tavaliselt on nii parem. Teised arvutid pääsevad voole ligi aadressilt http://sinuIP:8080.

en: Enter the multicast address to stream to in this field. This must be an IP address between 224.0.0.0 and 239.255.255.255. For a private use, enter an address beginning with 239.255.
et: Sisesta multiedastuse aadress, kuhu voog saata, siia kasti. See peab olema IP aadress vahemikus 224.0.0.0 ja 239.255.255.255. Isiklikuks kasutamiseks sisesta aadress, mis algab 239.255.

en: Entries
et: Kirjed

en: Entry
et: Kirje

en: Equalizer
et: Ekvalaiser...

en: Equalizer preset
et: Ekvalaiseri eelseadistus

en: Equalizer with 10 bands
et: Ekvalaiser 10 sagedusega

en: Equalizer...
et: Ekvalaiser...

en: Erase
et: Kustutamine

en: Erase video filter
et: Kustutamise video filter

en: Error
et: Viga

en: Error resilience
et: Vea elastsus

en: Error when sending the Crash Report
et: Viga aruande saatmisel

en: Error while saving meta
et: Viga meta salvestamisel

en: Error: `goto' needs an argument greater than zero.
et: Viga: `goto' vajab nullist suuremat argumenti.

en: Errors
et: Vead

en: Errors and Warnings
et: Vead ja hoiatused

en: Errors and Warnings...
et: Vead ja hoiatused...

en: Estonian
et: Eesti

en: Ethnic
et: Etniline

en: Euro-Techno
et: Euro-techno

en: Every
et: Iga

en: Exhaustive help for VLC and its modules
et: Põhjalik abiteave VLC ja selle moodulite kohta

en: Existing playlist item
et: Olemasolev esitusloendi kirje

en: Exit if there are no more items in the playlist.
et: Väljub, kui esitusloendis ei ole enam kirjeid.

en: Expand Node
et: Laienda sõlme

en: Expanding Spacer
et: Laienev eraldaja

en: Experimental
et: Eksperimentaalne

en: Expiration time for resumed TLS sessions
et: Taastatud TLS seansside kehtivusaeg

en: Export SDP as file
et: Ekspordi SDP failina

en: Export album art as /art
et: Ekspordi kaanepildid kui /art

en: Exposure
et: Säriaeg

en: Exposure of the video input (if supported by the v4L2 driver).
et: Videosisendi säriaeg (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Extended Controls...
et: Laiendatud juhtelemendid...

en: Extended M3U
et: Laiendatid M3U

en: Extended controls
et: Laiendatud juhtelemendid

en: Extended panel
et: Laiendatud paneel

en: Extensions
et: Laiendused

en: Extra I-frames aggressivity
et: Ekstra I-kaadrite agressiivsus

en: Extra PMT
et: Lisa-PMT

en: Extra interface modules
et: Liidese lisamoodulid

en: Extra media
et: Lisameedia

en: Extra metadata and other information are shown in this panel.
et: Muid metaandmeid ja teavet kuvatakse sellel paneelil.

en: Extra network caching value (ms)
et: Võrgupuhvri lisapikkus (ms)

en: Extract
et: Lahtipakkimine

en: Extract RGB component video filter
et: Eemaldatava RGB komponendi videofilter

en: Extracted Image Height
et: Eraldatud pildi kõrgus

en: Extracted Image Width
et: Eraldatud pildi laius

en: EyeTV input
et: EyeTV sisend

en: EyeTV is not launched
et: EyeTV ei ole käivitatud

en: EyeTV program number, or use 0 for last channel, -1 for S-Video input, -2 for Composite input
et: EyeTV programmi number või 0 viimaseks kanaliks, -1 S-video sisendiks, -2 komposiitsisendiks.

en: FEC rate
et: FEC kiirus

en: FEC rate includes DVB-T high priority stream FEC Rate
et: FEC kiirus sisaldab DVB-T kõrgeprioriteedilist FEC kiiruse voogu

en: FEC=Forward Error Correction mode [9=auto].
et: FEC=Forward Error Correction režiim [9=auto].

en: FFmpeg access
et: FFmpeg ligipääs

en: FFmpeg audio/video decoder
et: FFmpeg audio/video dekooder

en: FFmpeg audio/video encoder
et: FFmpeg audio/video enkooder

en: FFmpeg can do error resilience.
    However, with a buggy encoder (such as the ISO MPEG-4 encoder from M$) this can produce a lot of errors.
    Valid values range from 0 to 4 (0 disables all errors resilience).
et: FFmpeg suudab tagada vea elastsuse.
    Kuigi vigase enkoodri puhul (näiteks ISO MPEG-4 enkooder M$-lt) võib see palju vigu luua.
    Kehtivad väärtused on vahemikus 0 ja 4 (0 keelab kõikide vigade elastsuse).

en: FFmpeg deinterlace video filter
et: FFmpeg ülerealaotuse eemaldamise videofilter

en: FFmpeg demuxer
et: FFmpeg demukser

en: FFmpeg muxer
et: FFmpeg mukser

en: FFmpeg post processing filter chains
et: FFmpeg järeltöötlemise filtri ahelad

en: FIFO which will be read for commands
et: FIFO, mida loetakse käskude jaoks

en: FIFO which will be written to for responses
et: FIFO, mida kirjutatakse vastu

en: FLAC demuxer
et: FLAC demukser

en: FLAC is a lossless audio codec (useable with OGG and RAW)
et: FLAC on kadudeta audiokoodek (kasutatav koos OGG ja RAW-ga)

en: FM radio
et: FM raadio

en: FOURCC code of raw input format
et: Toorsisendi vormingu FOURCC kood

en: FOURCC code of the raw input format. This is a four character string.
et: Toorsisendi vormingu FOURCC kood. See on neljakohaline string.

en: FTP account
et: FTP konto

en: FTP input
et: FTP sisend

en: FTP password
et: FTP parool

en: FTP upload output
et: FTP üleslaadimise väljund

en: FTP user name
et: FTP kasutajanimi

en: Factor
et: Tegur

en: Failed to open "%s" for writing
et: "%s" avamine kirjutamiseks nurjus

en: Fake
et: Liba

en: Fake TTY
et: Liba TTY

en: Fake video decoder
et: Libavideo dekooder

en: Fake video input
et: Libavideosisend

en: Faroese
et: Fääri

en: Fast Forward
et: Edasikerimine

en: Fast bilinear
et: Kiire bilineaarne

en: Fast seek
et: Kiirotsing

en: Fast udp streaming
et: Kiire udp voogedastus

en: Faster
et: Kiiremini

en: Faster (fine)
et: Pisut kiiremini

en: Fat Outline
et: Jäme kontuur

en: Favor speed over precision while seeking
et: Kerimisel eelista kiirust täpsusele

en: Feed URLs
et: Uudistevoo URL-id

en: Feed images
et: Uudistevoo pildid

en: Feedback Gain
et: Tagasiside tundlikkus

en: Fetch Information
et: Tõmba info

en: Fetch Meta Data
et: Tõmba meta andmed

en: Fetch artwork using lua scripts
et: Tiri kaanepildid kasutades lua skripte

en: Fetch meta data using lua scripts
et: Tiri metaandmed kasutades lua skripte

en: Ffmpeg mux
et: Ffmpeg muks

en: Field coding is where interlaced fields are coded separately as opposed to a pseudo-progressive frame
et: Välja kodeeringus kodeeritakse üle rea väljad eraldi, vastupidiselt pseudo-progressiivsele kaadrile

en: Fijian
et: Fidži

en: File
et: Fail

en: File Format:
et: Faili vorming:

en: File Selection
et: Faili valimine

en: File associations
et: Failide seosed

en: File audio output
et: Faili audioväljund

en: File corrupted
et: Fail on vigane

en: File could not be verified
et: Faili ei õnnestunud kontrollida

en: File dumper
et: Faili salvestaja

en: File input
et: Failisisend

en: File logging
et: Faili logimine

en: File names:
et: Failinimed:

en: File not verifiable
et: Fail pole kontrollitav

en: File reading failed
et: Faili lugemine ebaõnnestus

en: File stream output
et: Faili vooväljund

en: File that will be used to configure the projectM module.
et: Fail, mida kasutatakse projectM mooduli seadistamiseks.

en: File to which the audio samples will be written to. ("-" for stdout
et: Fail, kuhu audio diskreedid kirjutatakse. (stdout on "-")

en: File/Directory
et: Fail/kataloog

en: File/Folder
et: Fail/kaust

en: Filebrowser starting point
et: Failisirvija alguskoht

en: Filename
et: Faili nimi

en: Filename for 2 pass stats file
et: 2 läbimi stats faili nimi

en: Filename for 2 pass stats file for multi-pass encoding.
et: 2 läbimi stats faili nimi mitme-läbimi enkoodimiseks.

en: Filename for the font you want to use
et: Fondi failinimi, mida soovid kasutada

en: Filename of AtmoWin*.exe
et: AtmoWin*.exe failinimi

en: Filename of dump
et: Tõmmise failinimi

en: Filename of image file to use on the overlay framebuffer.
et: Ülekattega kaadripuhvril kasutatav pildifaili nimi.

en: Filename prefix
et: Failinime eesliide

en: Filename to look for album art in current directory
et: Kaanepildi failinimi, mida aktiivsest kataloogist otsida

en: Files
et: Failid

en: Files with these extensions will not be added to playlist when opening a directory.
    This is useful if you add directories that contain playlist files for instance. Use a comma-separated list of extensions.
et: Nende laiendustega faile ei lisata esitusloendisse kataloogi avamisel.
    See on kasulik juhtudel, kui lisad kataloogi, mis sisaldab näiteks esitusloendifaile. Laienduste nimekiri eralda komadega.

en: Filter Smoothness
et: Filtri sujuvus

en: Filter Smoothness (in %)
et: Filtri sujuvus (%)

en: Filter length (ms)
et: Filtri kestus (ms)

en: Filter smoothness (%)
et: Filtri mahedus (%)

en: Filter the audio twice. This provides a more intense effect.
et: Filtreeri heli kaks korda. See toodab intensiivsema efekti.

en: Filter threshold
et: Filtri lävi

en: Filter threshold (%)
et: Filtri lävi (%)

en: Filters
et: Filtrid

en: Find: %s
et: Otsi: %s

en: Finish
et: Lõpp

en: Finnish
et: Soome

en: First Entry Point
et: Esimene sisenemise koht

en: First Played
et: Esimene esitus esitatud

en: Fit to Screen
et: Ekraanile mahutamine

en: Fix HDTV height
et: HDTV kõrgus fikseeritud

en: Fixed point audio format conversions
et: Fikseeritud punktiga audio vormingu teisendused

en: Fixed quantizer scale
et: Fikseeritud kvantimise kordaja

en: Fixed quantizer scale to use.
et: Kasutatav fikseeritud kvantija skaala.

en: Fixing AVI Index...
et: Parandan AVI indeksit...

en: Flac audio decoder
et: Flac audio dekooder

en: Flac audio encoder
et: Flac audio enkooder

en: Flac audio packetizer
et: Flac audio tükeldaja

en: Flat
et: Sile

en: Flat Button
et: Lame nupp

en: Flip horizontally
et: Peegelda horisontaalselt

en: Flip the video horizontally (if supported by the v4l2 driver).
et: Peegelda videot horisontaalselt (kui v4l2 draiver seda toetab).

en: Flip the video vertically (if supported by the v4l2 driver).
et: Peegelda videot vertikaalselt (kui v4l2 draiver seda toetab).

en: Flip vertical position
et: Peegelda vertikaalne positsioon

en: Flip vertically
et: Peegelda vertikaalselt

en: Float on Top
et: Kohal hõljumine

en: Float32 audio mixer
et: Float32 audio mikser

en: FluidSynth MIDI synthetizer
et: FluidSynth MIDI süntesaator

en: Folder
et: Kaust

en: Folder meta data
et: Kataloogi metaandmed

en: Follow the mouse
et: Hiire järgimine

en: Follow the mouse when capturing a subscreen.
et: Alamekraani hõivel järgi hiirt.

en: Font
et: Kiri

en: Font Color
et: Kirja värv

en: Font Effect
et: Fondi efekt

en: Font Properties
et: Kirja omadused

en: Font Size
et: Kirja suurus

en: Font color
et: Kirja värv

en: Font family for the font you want to use
et: Fondi nimi, mida soovid kasutada

en: Font menu
et: Fondi menüü

en: Font size
et: Kirja suurus

en: Font size in pixels
et: Kirja suurus pikslites

en: Font size, in pixels. Default is -1 (use default font size).
et: Fondi suurus pikslites. Vaikimisi on -1 (kasuta vaikimisi fondi suurust).

en: Font size, pixels
et: Kirja suurus, pikslit

en: Font size:
et: Kirja suurus:

en: Font used for the menus
et: Fondid, mida kasutatakse menüüdes

en: Font used for the titles
et: Pealkirjades kasutatav font

en: Font used to display text in the XOSD output.
et: XOSD väljundil kasutatav teksti font.

en: Fontfile for the font you want to use
et: Fondi fail, mida soovid kasutada

en: Force Aspect Ratio
et: Lukustatud külgede suhe

en: Force IPv4
et: Sunnitud IPv4

en: Force IPv6
et: Sunnitud IPv6

en: Force a constant bitrate encoding (CBR).
et: Määra jõuga ühtlase bitikiirusega enkodeering (CBR).

en: Force a specific encoding quality between 0.0 (high) and 50.0 (low), instead of specifying a particular bitrate. This will produce a VBR stream.
et: Määra jõuga enkodeerimise kvaliteet vahemikus 0.0 (kõrge) ja 50.0 (madal), selle asemel, et täpsustada konkreetne bitikiirus. See loob VBR voo.

en: Force a strict standard compliance when encoding (accepted values: -1, 0, 1).
et: Enkoodimisel määra jõuga range standarditele vastavus (Lubatud väärtused: -1, 0, 1).

en: Force chroma (Use carefully)
et: Sunnitud värviformaat (ole ettevaatlik)

en: Force chroma. This is a four character string.
et: Värviformaadi sundimine. See on neljatäheline sõne.

en: Force connection reset regularly (default 1)
et: Jõuga ja regulaarselt lähtesta ühendus (vaikimisi 1)

en: Force detection of Dolby Surround
et: Dolby ruumilise heli avastamise sundimine

en: Force height (-1 for autodetect, 0 for driver default).
et: Sunni kõrgus (-1 automaattuvastus, 0 draiveri vaikeväärtus).

en: Force index creation
et: Loo jõuga indeks

en: Force mono audio
et: Mono audio kohustuslikuks

en: Force multicast RTP via RTSP
et: Jõuga multicast RTP üle RTSP

en: Force number of slices per frame
et: Määra jõuga viilude arv kaadri kohta

en: Force rectangular slices and is overridden by other slicing optinos
et: Määra jõuga ristkülikulised viilud, selle tühistavad teised viilude valikud

en: Force selection of all streams
et: Kõikide voogude valimise sundimine

en: Force skipping of frames to speed up decoding (-1=None, 0=Default, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P frames, 4=all frames).
et: Kaadrite vahelejätmise sundimine, et kiirendada dekodeerimist (-1=puudub, 0=vaikimisi, 1=B-kaadrid, 2=P-kaadrid, 3=B+P kaadrid, 4=kõik kaadrid).

en: Force skipping of idct to speed up decoding for frame types(-1=None, 0=Default, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P frames, 4=all frames).
et: idct vahelejätmise sundimine, et kiirendada kaadritüüpide dekodeerimist (-1=puudub, 0=vaikimisi, 1=B-kaadrid, 2=P-kaadrid, 3=B+P kaadrid, 4=kõik kaadrid)

en: Force subtitle position
et: Subtiitri asukoha kohendus

en: Force the DirectShow video input to use a specific chroma format (eg. I420 (default), RV24, etc.)
et: Sunni DirectShow videosisend kasutama kindlat värviformaati (nt. I420 (vaikimisi), RV24, jne.)

en: Force the DirectShow video input to use a specific frame rate(eg. 0 means default, 25, 29.97, 50, 59.94, etc.)
et: Sunni DirectShow videosisend kasutama kindlat kaadrikiirust (nt. 0 tähendab vaikimisi, 25, 29.97, 50, 59.94, jne.)

en: Force the SDL renderer to use a specific chroma format instead of trying to improve performances by using the most efficient one.
et: Sunni jõuga SDL renderdajat kasutama määratud värviformaati, selleasemel, et üritada parandada jõudlust, valides kõige efektiivsema.

en: Force the Video4Linux video device to use a specific chroma format (eg. I420 (default), RV24, etc.)
et: Sunni Video4Linux videoseadet kasutama spetsiifilist värviformaati (nt I420 (vaikimisi), RV24, jne.)

en: Force the Video4Linux2 video device to use a specific chroma format (eg. I420 or I422 for raw images, MJPG for M-JPEG compressed input) (Complete list: GREY, I240, RV16, RV15, RV24, RV32, YUY2, YUYV, UYVY, I41N, I422, I420, I411, I410, MJPG)
et: Käsi Video4Linux2 videoseadmel kasutada spetsiifilist värviformaadi vormingut (nt. I420 või I422 raw piltide jaoks, MJPG M-JPEG pakitud sisend) (Täielik nimekiri: GREY, I240, RV16, RV15, RV24, RV32, YUY2, YUYV, UYVY, I41N, I422, I420, I411, I410, MJPG)

en: Force the dummy video output to create images using a specific chroma format instead of trying to improve performances by using the most efficient one.
et: Sunni liba videoväljundit looma pilte kasutades erilist värviformaati, selleasemel, et üritada parandada jõudlust kasutades kõige efektiivsemat.

en: Force the rc module to use stdin as if it was a TTY.
et: Jõuga sunni rc moodulit kasutama stdin-i kui ta oleks TTY.

en: Force the specified number of consecutive B-frames to be used, except possibly before an I-frame.Range 0 to 2.
et: Määra jõuga kasutatav järjestikuste B-kaadrite arv, va. enne I-kaadrit. Vahemikus 0-st kuni 2-ni.

en: Force the subtiles format. Use "auto", the set of supported values varies.
et: Määra jõuga subtiitrite vorming. Kasuta "auto", toetatud väärtused varieeruvad.

en: Force the subtiles format. Valid values are : "microdvd", "subrip", "subviewer", "ssa1", "ssa2-4", "ass", "vplayer", "sami", "dvdsubtitle", "mpl2", "aqt", "pjs", "mpsub", "jacosub", "psb", "realtext", "dks", "subviewer1",  and "auto" (meaning autodetection, this should always work).
et: Jõuga subtiitrite vorming. Sobivad väärtused on : "microdvd", "subrip", "subviewer", "ssa1", "ssa2-4", "ass", "vplayer", "sami", "dvdsubtitle", "mpl2", "aqt", "pjs", "mpsub", "jacosub", "psb", "realtext", "dks", "subviewer1",  ja "auto" (tähendab automaattuvastust, peaks alati töötama).

en: Force update of this dialog's values
et: Jõuga värskenda selle dialoogi väärtusi

en: Force usage of the libv4l2 wrapper.
et: Libv4l2 kesta kasutamise sundimine.

en: Force use of a specific chroma for output. Default is I420.
et: Väljundiks kasuta jõuga sptsiifilist värviformaati. Vaikimisi on I420.

en: Force use of a specific chroma for output. Default is Y420 (specific to N770/N8xx hardware).
et: Jõuga kasuta spetsiifilist värviformaati väljundis. Vaikimisi on Y420 (omane N770/N8xx riistvarale).

en: Force use of ffmpeg muxer.
et: Jõuga kasuta ffmpeg mukserit.

en: Force width (-1 for autodetect, 0 for driver default).
et: Sunni laius (-1 automaattuvastus, 0 draiveri vaikeväärtus).

en: Force window style:
et: Aknastiili sundimine:

en: Forces the audio language
et: Sunnib audio keele

en: Forces the audio language for the output mux. Three letter ISO639 code. Default is 'eng'.
et: Määrab jõuga väljundi muksi audio keele. Kolmekohaline ISO639 kood. Vaikimisi on 'eng'.

en: Form
et: Vorm

en: Format
et: Vorming

en: Format of the output images (png, jpeg, ...).
et: Väljundpildi vorming (png, jpeg, ...)

en: Format of the string to send to MSN {0} Artist, {1} Title, {2} Album. Defaults to "Artist - Title" ({0} - {1}).
et: MSN-i saadetava sõne vorming {0} Esitaja, {1} Pealkiri, {2} Album. Vaikimisi "Esitaja - Pealkiri" ({0} - {1}).

en: Format of the string to send to Telepathy.Defaults to "Artist - Title" ($a - $t). You can use the following substitutions: $a Artist, $b Album, $c Copyright, $d Description, $e Encoder, $g Genre, $l Language, $n number, $p Now Playing, $r Rating, $s Subtitles language, $t Title, $u URL, $A Date, $B Bitrate, $C Chapter, $D Duration, $F URI, $I Video Title, $L Time Remaining, $N Name, $O Audio language, $P Position, $R Rate, $S Sample rate, $T Time elapsed, $U Publisher, $V Volume
et: Telepathy-le saadetava sõne vorming. Vaikimisi "Esitaja - Pealkiri" ($a - $t). Võid kasutada järgnevaid asendusi: $a esitaja, $b album, $c copyright, $d kirjeldus, $e enkooder, $g stiil, $l keel, $n number, $p hetkel mängib, $r hinnang, $s subtiitrite keel, $t pealkiri, $u URL, $A kuupäev, $B bitikiirus, $C peatükk, $D kestus, $F URI, $I video pealkiri, $L järelejäänud aeg, $N nimi, $O audio keel, $P positsioon, $R kiirus, $S diskreetimiskiirus, $T kulunud aeg, $U avaldaja, $V helinivoo

en: Format to use in the playlist's "author" field.
et: Esitusloendi "autori" väljal kasutatav vorming.

en: Format to use in the playlist's "title" field.
et: Esitusloendi "pealkirja" väljal kasutatav vorming.

en: Formatted Subtitles
et: Vormindatud subtiitrid

en: Forward Cookies
et: Küpsiste edastamine

en: Forward Cookies across http redirections.
et: Edasta küpsised üle http suunamiste.

en: Frame By Frame
et: Kaadrihaaval

en: Frame Rate
et: Kaadrisagedus

en: Frame by frame
et: Kaaderhaaval

en: Frame delay (ms)
et: Kaadri viivitus (ms)

en: Frame rate
et: Kaadrisagedus

en: Frame rate of a video elementary stream
et: Video elementaarvoo kaadrisagedus

en: Framebuffer device
et: Kaadripuhvri seade

en: Framebuffer device to use for rendering (usually /dev/fb0).
et: Renderdamiseks kasutatav kaadripuhvri seade (tavaliselt /dev/fb0).

en: Framebuffer resolution to use
et: Kasutatav kaadripuhvri ekraanilahutus

en: Framebuffer uses hw acceleration
et: Kaadripuhver kasutab riistvaralist kiirendust

en: Framerate
et: Kaadrisagedus

en: Framerate to capture, if applicable (-1 for autodetect).
et: Hõive kaadrikiirus, kui rakendatav (-1 on automaattuvastus).

en: Framerate to capture, if applicable (0 for autodetect).
et: Hõive kaadrikiirus (0 automaattuvastus).

en: Frames per Second
et: Kaadreid sekundis

en: Frames per Second:
et: Kaadreid sekundis:

en: Frames per second
et: Kaadreid sekundis

en: Freetype2 font renderer
et: Freetype2 fondi renderdaja

en: French
et: Prantsuse

en: Frequency
et: Sagedus

en: Frequency to capture (in kHz), if applicable.
et: Hõivamise sagedus (kHz-des), kui rakendatav.

en: Frisian
et: Friisi

en: From
et: Kust

en: Fuchsia
et: Fuksia

en: Full bass
et: Täisbass

en: Full bass and treble
et: Täisbass ja ülemised

en: Full paths of the files separated by colons.
et: Failide täisteekonnad, eraldatud koolonitega.

en: Full treble
et: Ülemised

en: Fullscreen
et: Täisekraanvaade

en: Fullscreen Controller
et: Täisekraani valitsad

en: Fullscreen Video Device
et: Täisekraan-videoseade

en: Fullscreen controller opacity between 0.1 and 1
et: Täisekraani juhtnuppude läbipaistmatus vahemikus 0.1 ja 1

en: Fullscreen video output
et: Videoväljund täisekraanil

en: GLX video output (XCB)
et: GLX videoväljund (XCB)

en: GNU/Linux framebuffer video output
et: GNU/Linux kaardipuhvri videoväljund

en: GNU/Linux osd/overlay framebuffer interface
et: GNU/Linux osd/ülekatte kaadripuhvri liides

en: GOP size
et: GOP suurus

en: Gaelic (Scots)
et: Gaeli (Šotimaa)

en: Gain
et: Sisendtundlikkus

en: Gain on Feedback loop
et: Tundlikkus tagasiside kordusel

en: Gallegan
et: Galeegi

en: Game
et: Mäng

en: Gamma (Blue) correction
et: Gamma parandus (sinine)

en: Gamma (Green) correction
et: Gamma parandus (roheline)

en: Gamma (Red) correction
et: Gamma parandus (punane)

en: Gamma of the video input (if supported by the v4l2 driver).
et: Videosisendi gamma (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt)

en: Gathering stream output
et: Voo väljundi kogumine

en: Gaussian Blur
et: Gaussi udu

en: Gaussian blur video filter
et: Gaussi udu videofilter

en: Gaussian's standard deviation. The bluring will take into account pixels up to 3*sigma away in any direction.
et: Gaussi standardhälve. Hägustamine võtab arvesse piksleid kuni 3*sigma kaugusel igas suunas.

en: Gaussian's std deviation
et: Gaussi standardhälve

en: General
et: Üldine

en: General Audio
et: Üldine audio

en: General Audio Settings
et: Üldised audioseaded

en: General Input
et: Üldine sisend

en: General Video Settings
et: Üldised video seaded

en: General audio settings
et: Üldised audio seaded

en: General editing filters
et: Üldised redigeerimise filtrid

en: General input settings. Use with care...
et: Üldised sisendite seaded. Kasuta ettevaatlikult...

en: General playlist behaviour
et: Üldine esitusloendi käitumine

en: General settings for audio output modules.
et: Audioväljundi moodulite üldised seaded.

en: General stream output settings
et: Üldised voogedastuse väljundi seaded

en: General video settings
et: Üldised video seaded

en: Generated stream output string
et: Genereeritud voo väljundi sõne

en: Generic
et: Üldine

en: Genre
et: Stiil

en: Genre description
et: Stiili kirjeldus

en: Genre metadata
et: Stiili metaandmed

en: Genre of the content.
et: Sisu stiil.

en: Geometry
et: Geomeetria

en: Georgian
et: Gruusia

en: German
et: Saksa

en: Gestures
et: Viipekäsud

en: Get function
et: Get funktsioon

[ctx: GetACP]
en: CP1252
et: CP1257

en: Global
et: Globaalne

en: Global Hotkeys
et: Globaalsed kiirklahvid

en: Global Hotkeys interface
et: Globaalsete kiirklahvide liides

en: Global gain
et: Globaalne tundlikkus

en: GnomeVFS input
et: GnomeVFS sisend

en: GnuTLS transport layer security
et: GnuTLS transpordikihi turvalisus

en: Go back in browsing history
et: Sirvimise ajaloos tagasi liikumine

en: Go forward in browsing history
et: Sirvimise ajaloos edasi liikumine

en: Go to Time
et: Liigu ajale

en: Go to the DVD menu
et: DVD menüüle liikumine

en: Go to time
et: Liigu ajale

en: Google Video Playlist importer
et: Google Video esitusloendi importija

en: Goom animation speed
et: Goomi animatsiooni kiirus

en: Goom display height
et: Goomi kuva kõrgus

en: Goom display width
et: Goomi kuva laius

en: Goom effect
et: Goomi efekt

en: Gothic
et: Gooti

en: Gradient
et: Üleminek

en: Gradient image type
et: Ülemineku pildi tüüp

en: Gradient image type (0 or 1). 0 will turn the image to white while 1 will keep colors.
et: Ülemineku pildi tüüp (0 või 1). 0 muudab pildi valgeks, 1 säilitab värvid.

en: Gradient threshold
et: Ülemineku lävi

en: Gradient video filter
et: Ülemineku video filter

en: Grain
et: Teralisus

en: Grain video filter
et: Teralisuse video filter

en: Graphic Equalizer
et: Graafiline ekvalaiser

en: Gray
et: Hall

en: Grayscale video output
et: Mustvalge videoväljund

en: Greek (ISO 8859-7)
et: Kreeka (ISO 8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
et: Kreeka (Windows-1253)

en: Greek, Modern ()
et: Kreeka, tänapäevane ()

en: Green
et: Roheline

en: Green component of the pause color
et: Pausi värvi roheline komponent

en: Green component of the shutdown color
et: Seiskamise värvi roheline komponent

en: Green value of a pure white on your LED stripes.
et: Rohelise väärtus puhtal valgel sinu LED triipudel.

en: Group
et: Grupp

en: Group name
et: Grupi nimi

en: Group packets
et: Grupeeri paketid

en: Growl Notification Plugin
et: Growl märguande plugin

en: Growl UDP Notification Plugin
et: Growl UDP märguande plugin

en: Growl UDP port on the Growl server.
et: Growl UDP port Growl serveris.

en: Growl password on the Growl server.
et: Grown parool Growl serveris.

en: Guarani
et: Guaranii

en: Guard interval [Undefined,1/4,1/8,1/16,1/32]
et: Kaitseintervall [määramata,1/4,1/8,1/16,1/32]

en: Gujarati
et: Gudžarati

en: H.264 level
et: H.264 nivoo

en: H.264 profile
et: H.264 profiil

en: H.264 video packetizer
et: H.264 video tükeldaja

en: H.264/MPEG4 AVC encoder (x264)
et: H.264/MPEG4 AVC enkooder (x264)

en: H263 is a video codec optimized for videoconference (low rates, useable with MPEG TS)
et: H263 videokoodek on optimeeritud videokonverentsideks (madalad kiirused, kasutatav koos MPEG TS-ga)

en: H264 is a new video codec (useable with MPEG TS and MP4)
et: H264 on uus videokoodek (kasutatav koos MPEG TS ja MP4-ga)

en: H264 video demuxer
et: H264 video demukser

en: HAL AudioUnit output
et: HAL AudioUnit väljund

en: HD1000 video output
et: HD1000 videoväljund

en: HRD-timing information
et: HRD-ajastuse informatsioon

en: HTML Playlist
et: HTML esitusloend

en: HTML playlist (*.html)
et: HTML esitusloend (*.html)

en: HTML playlist export
et: HTML esitusloendi eksport

en: HTTP (default)
et: HTTP (vaikimisi)

en: HTTP Host address
et: HTTP hosti aadress

en: HTTP Proxy
et: HTTP proksi

en: HTTP announce
et: HTTP teatamine

en: HTTP authentication
et: HTTP autentimine

en: HTTP input
et: HTTP sisend

en: HTTP interace Certificates Revocation List file.
et: HTTP liidese sertifikaatide tühistusnimekirja fail.

en: HTTP interface Certificates Revocation List file
et: HTTP liidese sertifikaadi tühistusnimekirja fail

en: HTTP interface x509 PEM certificate file (enables SSL)
et: HTTP liidese x509 PEM sertifikaadifail (võimaldab SSLi)

en: HTTP interface x509 PEM certificate file (enables SSL).
et: HTTP liidese x509 PEM sertifikaadi fail (võimalda SSL-i).

en: HTTP interface x509 PEM private key file
et: HTTP liidese x509 PEM privaatvõtme fail

en: HTTP interface x509 PEM private key file.
et: HTTP liidese x509 PEM privaatvõtme fail.

en: HTTP interface x509 PEM trusted root CA certificates file
et: HTTP liidese x509 PEM usaldatud juursertifikaadi CA fail

en: HTTP interface x509 PEM trusted root CA certificates file.
et: HTTP liidese x509 PEM usaldatud juursertifikaadi CA fail.

en: HTTP password
et: HTTP parool

en: HTTP proxy
et: HTTP proksi

en: HTTP proxy URL
et: HTTP proksi URL

en: HTTP proxy password
et: HTTP proksi parool

en: HTTP proxy to be used It must be of the form http://[user@]myproxy.mydomain:myport/ ; if empty, the http_proxy environment variable will be tried.
et: Kasutatav HTTP proksi. Peab esinema kujul http://[kasutaja@]minuproksi.minudomeen:port/; kui väli on tühi, üritatakse kasutada http_proxy keskonnamuutujat.

en: HTTP proxy to be used It must be of the form http://[user[:pass]@]myproxy.mydomain:myport/ ; if empty, the http_proxy environment variable will be tried.
et: Kasutatav HTTP proksi. Peab esinema kujul http://[kasutaja@]minuproksi.minudomeen:port/; kui väli on tühi, üritatakse kasutada http_proxy keskonnamuutujat.

en: HTTP remote control interface
et: HTTP kaugjuhtimise liides

en: HTTP stream output
et: HTTP voo väljund

en: HTTP tunnel port
et: HTTP tunneli port

en: HTTP user agent
et: HTTP klientprogramm

en: HTTP user name
et: HTTP kasutajanimi

en: Haar cascade filename
et: Haar-i kaskaadi failinimi

en: Half Size
et: Pool suurust

en: Handlers
et: Käsitsejad

en: Handling mode for stereo streams
et: Käsitlemise režiim stereovoogudele

en: Hardware decoding
et: Riistvaraline dekodeerimine

en: Headphone effect
et: Kõrvaklappide efekt

en: Headphone surround effect
et: Kõrvaklappide ruumiheli efekt

en: Headphone virtual spatialization effect
et: Kõrvaklappide virtuaalse ruumiheli efekt

en: Headphone virtualization
et: Kõrvaklapide virtualisatsioon

en: Headphones
et: Kõrvaklapid

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hebrew (ISO 8859-8)
et: Heebrea (ISO 8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
et: Heebrea (Windows-1255)

en: Height
et: Kõrgus

en: Height in pixels of the border between miniatures.
et: Miniatuuridevahelise riba kõrgus pikslites.

en: Height of motion compensation blocks
et: Liikumise kompensatsioonibloki kõrgus

en: Height of the snapshot image.
et: Hetkvõtte pildi kõrgus

en: Height of the stream to capture (-1 for autodetect).
et: Hõivatava voo kõrgus (-1 automaattuvastus).

en: Height of the stream to capture (-1 for autodetection).
et: Hõivatava voo kõrgus (-1 automaattuvastus).

en: Height of video or subtitle elementary streams
et: Video või subtiitrite elementaarvoo kõrgus

en: Help
et: Abi

en: Hide Others
et: Peida teised

en: Hide VLC
et: Peida VLC

en: Hide VLC media player in taskbar
et: Peida VLC tegumiribal

en: Hide cursor and fullscreen controller after x milliseconds
et: Peida kursor ja täisekraani kontrollpaneel peale x millisekundit

en: Hide future errors
et: Edaspidi veateated peidetakse

en: Hide interface
et: Peida kasutajaliides

en: Hide mouse cursor and fullscreen controller after n milliseconds, default is 3000 ms (3 sec.)
et: Peida hiire kursor ja täisekraani kontrollpaneel peale n millisekundit, vaikimisi on 3000 ms (3 s.)

en: Hide no user action dialogs
et: Peida kasutajatoimingudeta dialoogid

en: Hierarchy alpha value [Undefined,1,2,4]
et: Hierarhia alfa-väärtus [määramata,1,2,4]

en: High Band Local Osc Freq in kHz (usually 10.6GHz)
et: Kõrgema sagedusriba ostsillaatori sagedus LOF kHz-des (tavaliselt 10,6 GHz)

en: High LNB voltage
et: Kõrge LNB pinge

en: High freq (Hz)
et: Kõrge sagedus (Hz)

en: High freq gain (dB)
et: Kõrge sageduse tundlikkus (dB)

en: High latency
et: Kõrge latentsus

en: High priority
et: Kõrge tähtsusega

en: High quality audio resampling
et: Kõrgekvaliteediline audio diskreetimine

en: Higher latency
et: Kõrgem latentsus

en: Higher value implies more prefiltering
et: Kõrgem väärtus eeldab enam eelfiltreerimist

en: Highest
et: Kõrgeim

en: Highlight widget below
et: Alumise vidina aktiveerimine

en: Highlight widget on the left
et: Vasakpoolse vidina aktiveerimine

en: Highlight widget on the right
et: Parempoolse vidina aktiveerimine

en: Highlight widget on top
et: Ülemise vidina aktiveerimine

en: Hong-Kong Supplementary (HKSCS)
et: Hong-Kong täiendav (HKSCS)

en: Hop limit (TTL)
et: Hüppe limiit (TTL)

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Horizontal centering
et: Horisontaalne keskjoondus

en: Horizontal flip
et: Horisontaalne peegeldamine

en: Host address
et: Masina aadress

en: Hostname or IP address of target device
et: Sihtseadme hostinimi või IP aadress

en: Hot keys
et: Kiirklahvid

en: Hotkey
et: Kiirklahv

en: Hotkey for
et: Kiirklahv

en: Hotkeys
et: Kiirklahvid

en: Hotkeys management interface
et: Kiirklahvide haldamise liides

en: Hotkeys not saved
et: kiirklahve ei salvestatud

en: Hotkeys settings
et: Kiirklahvide seadeid

en: Hours / Minutes / Seconds:
et: Tundi / minutit / sekundit:

en: How AQ distributes bits
et: Kuidas AQ jagab bitte

en: How long the notification will be displayed
et: Kui kaua märguannet kuvatakse

en: How long to wait for any packet before a source is expired.
et: Kui kaua oodata suvalist paketti, kui allikas aegub.

en: How long to wait for late RTP packets (and delay the performance).
et: Kui kaua oodata hiliseid RTP pakette (ja viivitata esitamisega).

en: How many AtmoLight channels, should be emulated with that DMX device
et: Kui mitu AtmoLight kanalit peaks selle DMX seadmega emuleerima

en: How many distinct active RTP sources are allowed at a time.
et: Kui palju aktiivseid eristatavaid RTP allikaid on korraga lubatud.

en: How many times the screen content should be refreshed per second.
et: Mitu korda sekundis peaks ekraani sisu värskendama.

en: How much a color has to be changed for an immediate color change.
et: Kui palju värvi muutub ühekorraga

en: How pronounced to make the chosen font effect (effect dependent).
et: Kui esilekerkivaks teha valitud fondi efekti (efektist sõltuv).

en: Hue
et: Värvitoon

en: Hue of the video input (if supported by the v4l2 driver).
et: Videosisendi toon (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Hue of the video input.
et: Videosisendi värvitoon

en: Hungarian
et: Ungari

en: Hurry up
et: Kiirusta

en: I agree to be possibly contacted about this bugreport.
et: Nõustun, et minuga võidakse sellega seoses ühendust võtta.

en: I quantization factor
et: I kvantimise tegur

en: I&mport
et: I&mpordi

en: I420 - first plane is greyscale
et: I420 - esimene tasapind on mustvalge

en: I420,IYUV,YV12 to RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
et: I420,IYUV,YV12 to RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32 teisendused

en: ID Offset
et: ID nihe

en: ID of the video output X window
et: Videoväljundi X akna ID

en: ID3v1/2 and APEv1/2 tags parser
et: ID3v1/2 ja APEv1/2 siltide parser

en: IO Method
et: IO meetod

en: IO Method (READ, MMAP, USERPTR).
et: IO meetod (READ, MMAP, USERPTR).

en: IP Address
et: IP aadress

en: IPv4 address for the default multicast interface. This overrides the routing table.
et: Vaikimisi multicast liidese IPv4 aadress. See eirab marsruutimise tabelit.

en: IPv4 multicast output interface address
et: IPv4 multicast väljundi liidese aadress

en: IPv4 will be used by default for all connections.
et: Vaikimisi kasutatakse IPv4-a kõikide ühenduste jaoks.

en: IPv6 SAP scope
et: IPv6 SAP skoop

en: IPv6 will be used by default for all connections.
et: Vaikimisi kasutatakse IPv6-e kõikide ühenduste jaoks.

en: IVTV MPEG Encoding cards input
et: IVTV MPEG enkodeerimiskaartide sisend

en: IceCAST output
et: IceCAST väljund

en: Icelandic
et: Islandi

en: Icon View
et: Ikoonivaade

en: If VCD is authored with playback control, use it. Otherwise we play by tracks.
et: Kui VCD on kirjutatud taasesitamise kontrolliga, siis kasuta seda. Vastasel korral esitatakse radade haaval.

en: If automatic connection is enabled, only JACK clients whose names match this regular expression will be considered for connection.
et: Kui automaatne ühendamine on lubatud, siis ühendutakse ainult nende JACK klientidega, kelle nimi vastab sellele regulaaravaldisele.

en: If bitrate=0, use this value for constant quality
et: Kui bitikiirus=0, kasuta seda väärtust ühtlaseks kvaliteediks

en: If enabled, VLC will connect to a remote destination instead of waiting for an incoming connection.
et: Kui võimaldatud, siis võtab VLC ise ühendust, selle asemel, et oodata sissetulevat ühendust.

en: If enabled, this option will automatically connect sound output to the first writable JACK clients found.
et: Kui märgitud, siis ühendatakse heliväljund automaatselt esimesse kirjutatavasse JACK klienti.

en: If nonzero, this gives additional debug information.
et: Kui mittenull, siis antakse täiendavat silumise infot.

en: If set, the length of the seek bar is the track rather than the length of an entry.
et: Kui määratud, siis kerimisriba pikkus on võrdne raja pikkusega, mitte kirje pikkusega.

en: If specified, will use the image to draw the mouse pointer on the capture.
et: Kui määratud, kasuta hõivamisel hiire kursori joonistamiseks pilti.

en: If the file already exists, it will not be overwritten.
et: Kui fail on juba olemas, siis seda ei kirjutata üle.

en: If the file exists and this option is selected, the existing file will not be overwritten.
et: Kui fail on juba olemas ja see valik on valitud, siis olemasolevat faili ei kirjutata üle.

en: If this option is enabled, the flow on the SAP multicast address will be controlled. This is needed if you want to make announcements on the MBone.
et: Kui see valik on võimaldatud, siis SAP multicast aadressi voogu kontrollitakse. See on vajalik, kui soovid teha teateid MBone-i.

en: If this option is set, B-Frames will be used. Use this option to set the number of B-Frames.
et: Kui see valik on valitud, siis kasutatakse B-kaadreid. Selle valikuga saad määrata B-kaadrite arvu.

en: If this property is blank, different values
    for DVD, VCD, and CDDA are set.
    You can define a unique one or configure them 
    individually in the advanced preferences.
et: Kui see valik on tühi, siis kasutatakse
    erinevaid väärtusi DVD, VCD ja CDDA jaoks.
    Võid määrata unikaalse väärtuse või seadistada
    neid individuaalselt peamiste eelistuste alt.

en: If you want to open a multicast stream, enter the respective IP address given by the stream provider. In unicast mode, VLC will use your machine's IP automatically.
    
    To open a stream using a different protocol, just press Cancel to close this sheet.
et: Kui soovid avada multiedastusvoogu, sisesta vastav IP aadress. Unicast režiimis kasutab VLC sinu masinaIP-d automaatselt.
    
    Avamaks erineva protokolliga voogu, klõpsa Loobu, et see aken sulgeda.

en: If your HTTP proxy requires a password, set it here.
et: Kui su HTTP proksi nõuab parooli, määra see siin.

en: If your clipboard contains a valid URL
    or the path to a file on your computer,
    it will be automatically selected.
et: Kui sinu lõikepuhvris on sobiv URL
    või faili asukoht sinu arvutis,
    siis valitakse see automaatselt.

en: If your framebuffer supports hardware acceleration or does double buffering in hardware then you must disable this option. It then does double buffering in software.
et: Kui sinu kaardipuhver toetab riistvaralist kiirendust või teeb topelt puhverdamist riistvaras, siis pead selle valiku keelama. Siis sooritatakse topeltpuhverdamine tarkvaras.

en: If your processor supports the 3D Now! instructions set, VLC can take advantage of them.
et: Kui su protsessor toetab 3D Now! instruktsioone, saab VLC neid ära kasutada.

en: If your processor supports the AltiVec instructions set, VLC can take advantage of them.
et: Kui su protsessor toetab AltiVec instruktsioone, saab VLC neid ära kasutada.

en: If your processor supports the MMX EXT instructions set, VLC can take advantage of them.
et: Kui su protsessor toetab MMX EXT instruktsioone, saab VLC neid ära kasutada.

en: If your processor supports the MMX instructions set, VLC can take advantage of them.
et: Kui su protsessor toetab MMX instruktsioone, saab VLC neid ära kasutada.

en: If your processor supports the SSE instructions set, VLC can take advantage of them.
et: Kui su protsessor toetab SSE instruktsioone, saab VLC neid ära kasutada.

en: If your processor supports the SSE2 instructions set, VLC can take advantage of them.
et: Kui su protsessor toetab SSE2 instruktsioone, saab VLC neid ära kasutada.

en: If your processor supports the SSE3 instructions set, VLC can take advantage of them.
et: Kui su protsessor toetab SSE3 instruktsioone, saab VLC neid ära kasutada.

en: If your processor supports the SSE4.1 instructions set, VLC can take advantage of them.
et: Kui su protsessor toetab SSE4.1 instruktsioone, saab VLC neid ära kasutada.

en: If your processor supports the SSE4.2 instructions set, VLC can take advantage of them.
et: Kui su protsessor toetab SSE4.2 instruktsioone, saab VLC neid ära kasutada.

en: If your processor supports the SSSE3 instructions set, VLC can take advantage of them.
et: Kui su protsessor toetab SSSE3 instruktsioone, saab VLC neid ära kasutada.

en: Ignore
et: Eiratakse

en: Ignore keyboard volume buttons.
et: Eira klaviatuuri helitugevusnuppe.

en: Ignore subtitle flag
et: Ignoreeri subtiitrite lippu

en: Ignore the subtitle flag, try this if your subtitles don't appear.
et: Ignoreeri subtiitrite lippu. Proovi seda, kui sa ei näe subtiitreid.

en: Ignored extensions
et: Eiratavad laiendused

en: Illuminate the room with this color on pause
et: Pausi ajal valgusta tuba selle värviga

en: Illuminate the room with this color on shutdown
et: Seiskamise ajal valgusta tuba selle värviga

en: Image adjust
et: Pildi kohendamine

en: Image brightness (0-2)
et: Pildi heledus (0-2)

en: Image chroma
et: Pildi värviformaat

en: Image clone
et: Pildi kloonimine

en: Image colors inversion
et: Pildi värvid negatiivina

en: Image contrast (0-2)
et: Pildi kontrast (0-2)

en: Image cropping
et: Pildi lõikamine

en: Image file
et: Pildifail

en: Image format
et: Pildivorming

en: Image format (default RGB)
et: Pildivorming (vaikimisi RGB)

en: Image format which will be used to store the video snapshots
et: Pildi vorming, mida kasutatakse video hetktõmmise salvestamiseks

en: Image gamma (0-10)
et: Pildi gamma (0-10)

en: Image height
et: Pildi kõrgus

en: Image hue (0-360)
et: Pildi toon (0-360)

en: Image mask
et: Pildi mask

en: Image mask. Pixels with an alpha value greater than 50% will be erased.
et: Pildi mask. Pikslid alfa väärtusega enam kui 50%, kustutatakse.

en: Image modification
et: Pildi muutmine

en: Image properties filter
et: Pildi omaduste filter

en: Image saturation (0-3)
et: Pildi küllastus (0-3)

en: Image to be blended onto
et: Pilt, millesse sulanduda

en: Image wall
et: Pildisein

en: Image which will be blended
et: Pild, mida sulandatakse

en: Image width
et: Pildi laius

en: Imitates the effect of surround sound when using headphones.
et: Imiteerib ruumilise heli efekti, kui kasutatakse kõrvaklappe.

en: In Volts [0, 13=vertical, 18=horizontal].
et: Voltides [0, 13=vertikaalne, 18=horisontaalne].

en: In a multiple monitor configuration, you can specify the Windows device name of the display that you want the video window to open on. For example, "\\.\DISPLAY1" or "\\.\DISPLAY2".
et: Mitme monitoriga süsteemis võid sa määrata Windowsi seadme nime, kuhu soovid videopilti suunata. Näiteks "\\.\DISPLAY1" või "\\.\DISPLAY2".

en: In fullscreen mode, keep screen where there is no video displayed black
et: Täisekraani režiimis, kus videot ei esitata, kuvatakse must taust

en: In kHz for DVB-C/S/T
et: kHz-d DVB-C/S/T-le

en: In kHz for DVB-S or Hz for DVB-C/T
et: kHz-des DVB-S jaoks või Hz-d DVB-C/T-le

en: In this interval an update from VNC is requested, default every 300 ms.
et: Sellise intervalliga küsitakse VNC-lt uuendust, vaikimisi iga 300 ms tagant.

en: In this page, a few additional streaming parameters can be set.
et: Sellel lehel saab määrata paari voogedastuse lisaparameetrit.

en: In this page, a few additional transcoding parameters can be set.
et: Selle lehel saab seada mõningaid täiendavaid ümberkodeerimise parameetreid.

en: In this section you can force the behavior of the subtitle demuxer, for example by setting the subtitles type or file name.
et: Selles sektsioonis saad määrata subtiitrite demultipleksimise käitumist, näiteksmäärates subtiitrite tüübi või faili nime.

en: Include subtitles
et: Kaasa subtiitrid

en: Increase Volume
et: Heli valjemaks

en: Increase scale factor
et: Suurendusteguri suurendamine

en: Increase scale factor.
et: Suurendusteguri suurendamine.

en: Increase the priority of the process
et: Suurenda protsessi prioriteeti

en: Increasing the priority of the process will very likely improve your playing experience as it allows VLC not to be disturbed by other applications that could otherwise take too much processor time. However be advised that in certain circumstances (bugs) VLC could take all the processor time and render the whole system unresponsive which might require a reboot of your machine.
et: Prostsessi prioriteedi suurendamine parandab tõenäoliselt esitamise kogemist, kuna ei luba teistel rakendustel, mis võivad nõuda palju protsessori võimsust, VLC-d segada. Siiski tuleks meeles pidada, et mõningatel juhtudel (vead) võib VLC nõuda nii palju protsessori võimsust, et sinu arvutisüsteem muutub kasutamatuks ning nõuda masina taaskäivitamist.

en: Increasing this value will result in color more depending on the border of the frame.
et: Selle väärtuse suurendamisel on tulemuseks värv, mis on enam sõltuv kaadri servast.

en: Index
et: Sisukord

en: Indicates whether VLC will prefer native plugins installed on system over VLC owns plugins whenever a choice is available.
et: Tähistab seda, kas VLC peaks eelistama süsteemseid pluginaid enda omadele misiganed ka poleks saadaval.

en: Individual image display time of 0 - 60000 ms.
et: Individuaalne pildi kuvamise aeg 0 - 60000 ms.

en: Indonesian
et: Indoneesia

en: Industrial
et: Industriaal

en: Influence (bias) B-frames usage
et: Mõjuta (eelista) B-kaadrite kasutamist

en: Information
et: Teave

en: Information about what your media or stream is made of.
    Muxer, Audio and Video Codecs, Subtitles are shown.
et: Millest sinu meedia või voog koosneb.
    Kuvatud on multiplekser, audio- ja videokoodek ning subtiitrid.

en: Information...
et: Info...

en: Infrared
et: Infrapuna

en: Infrared remote control interface
et: Infrapuna kaugjuhtimise liides

en: Inhibit the power management daemon during playback
et: Vooluhaldusteenuse tõkestamine taasesitamise ajaks

en: Inhibits the power management daemon during any playback, to avoid the computer being suspended because of inactivity.
et: Tõkestab vooluhaldusteenuse igasuguse taasesitamise ajaks, vältimaks arvuti peatamist tegevusetuse tõttu.

en: Initial VBV buffer occupancy
et: Algne VBV puhvri hõivatus

en: Initial command to execute.
et: Käivitatav algne käsk.

en: Initializing
et: Lähtestamine

en: Input
et: Sisend

en: Input & Codec settings
et: Sisendite ja koodekite seaded

en: Input & Codecs
et: Sisend & koodekid

en: Input & Codecs Settings
et: Sisendite ja koodekite seaded

en: Input && Codecs
et: Sisend && koodekid

en: Input / Codecs
et: Sisend / koodekid

en: Input FIFO
et: Sisendi FIFO

en: Input Settings not saved
et: Sisendi seadeid ei salvestatud

en: Input bitrate
et: Sisendi bitikiirus

en: Input caching:
et: Sisendi puhver:

en: Input has changed
et: Sisendit muudeti

en: Input has changed, unable to save bookmark. Suspending playback with "Pause" while editing bookmarks to ensure to keep the same input.
et: Sisendit muudeti, järjehoidja salvestamine nurjus. Peatan esitamise "Paus"-ga kuniks muudan järjehoidjaid, et hoida sma sisendit.

en: Input list
et: Sisendite nimekiri

en: Input of the card to use (see debug).
et: Kasutatava kaardi sisend (vaata silurit).

en: Input repetitions
et: Sisendi kordused

en: Input slave (experimental)
et: Sekundaarne sisend (eksperimentaalne)

en: Input stream
et: Sisendi voog

en: Input syntax is deprecated
et: Sisendi süntaks on iganenud

en: Input/Read
et: Sisend/lugemine

en: Input:
et: Sisend:

en: Install
et: Paigalda

en: Install Windows Service
et: Paigalda Windowsi Teenus

en: Install the Service and exit.
et: Paigalda Teenus ja välju.

en: Instances
et: Instantsid

en: Instead of writing a raw file, you can add a WAV header to the file.
et: Selle asemel, et kirjutada raw faili, võid sellele lisada WAV päise.

en: Instrumental
et: Instrumentaal

en: Instrumental pop
et: Instrumentaalne popp

en: Instrumental rock
et: Instrumentaalne rock

en: Integer from -1 (no model) to 4.
et: Täisarv vahemikus -1 (ilma mudelita) kuni 4.

en: Integer pixel motion estimation method
et: Täisarv piksel liikumise hinnangu meetod

en: Inter luma quantization deadzone
et: Inter luma kvantimise surnud tsoon

en: Inter picture DWT filter
et: Inter pildi DWT filter

en: Interactive Zoom
et: Interaktiivne suurendus

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: Interface Settings
et: Kasutajaliidese seaded

en: Interface Settings not saved
et: Liidese seadeid ei salvestatud

en: Interface interaction
et: Suhtlemine kasutajaliidesega

en: Interface module
et: Kasutajaliidese moodul

en: Interfaces implemented using lua scripts
et: Kasutajaliides implementeeritud lua skriptidega

en: Interlaced encoding
et: Ülerea enkoodimine

en: Interlaced mode
et: Üle rea režiim

en: Interlaced motion estimation
et: Ülerea liikumise hinnang

en: Interval between keyframes (-1 for autodetect).
et: Võtmekaadritevaheline intervall (-1 on automaattuvastus).

en: Intra luma quantization deadzone
et: Intra luma kvantimise surnud tsoon

en: Intra picture DWT filter
et: Intra pildi DWT filter

en: Inuktitut
et: Inuktituti

en: Inupiaq
et: Injupiaki

en: Invalid combination
et: Vigane kombinatsioon

en: Invalid polarization
et: Vigane polarisatsioon

en: Invalid selection
et: Vigane valik

en: Invalid signature
et: Vigane allkiri

en: Inversion mode
et: Ümberpööramise režiim

en: Inversion mode [0=off, 1=on, 2=auto]
et: Ümberpööramise režiim [0=väljas, 1=sees, 2=auto]

en: Invert colors
et: Värvid vastupidi

en: Invert video filter
et: Invertimise videofilter

en: Inverts the colors of the image
et: Pöörab pildi värvid vastupidi

en: Irish
et: Iiri

en: It is possible to apply effects to the rendered text to improve its readability.
et: Renderdatud tekstile on võimalik lisadaefekte, parandamaks tema loetavust.

en: It is possible to cache the resumed TLS sessions. This is the expiration time of the sessions stored in this cache, in seconds.
et: Taastatud TLS seansse on võimalik puhverdada. See on puhvris hoitud seansside kehtivusaeg sekundites.

en: It is possible to disable the input clock synchronisation for real-time sources. Use this if you experience jerky playback of network streams.
et: On võimalik keelata sisendi kella sünkroniseerimine reaalaja allikatel. Kasuta seda, kui võrguvoogude taasesitus on jõnksuline.

en: It seems your FFMPEG (libavcodec) installation lacks the following encoder:
    %s.
    If you don't know how to fix this, ask for support from your distribution.
    
    This is not an error inside VLC media player.
    Do not contact the VideoLAN project about this issue.
et: Paistab, et sinu FFMPEG (libavcodec) paigaldusel puudub järgmine enkooder:
    %s.
    Kui sa ei tea, kuidas seda parandada, siis konsulteeri oma distributsiooni kasutajatoega.
    
    See ei ole VLC meediaesitaja viga.
    Ära võta seoses sellega VideoLAN-i meeskonnaga ühendust.

en: It tells the clock algorithms what is the maximal input jitter that is considered valid and can be compensated (in milliseconds)
et: See ütleb kella algoritmile, mis on maksimaalne sisendi hälve, mida peetakse veel sobivaks ning mida on võimalik korvata (millisekundites)

en: It was not possible to download a cryptographic signature for the downloaded file "%s". Thus, it was deleted.
et: Allalaaditud faili "%s" krüptograafilise allkirja allalaadimine nurjus, seetõttu fail kustutati.

en: It was not possible to securely verify the downloaded file "%s". Thus, it was deleted.
et: Allalaaditud faili "%s" turvaline kontrollimine nurjus, seetõttu fail kustutati.

en: Italian
et: Itaalia

en: JACK Input
et: JACK sisend

en: JACK audio input
et: JACK audio sisend

en: JACK audio output
et: JACK audioväljund

en: Japanese
et: Jaapani

en: Japanese (7-bits JIS/ISO-2022-JP-2)
et: Jaapani (7-bits JIS/ISO-2022-JP-2)

en: Japanese (Shift JIS)
et: Jaapani (Shift JIS)

en: Japanese Unix (EUC-JP)
et: Jaapani Unix (EUC-JP)

en: Javanese
et: Jaava

en: Jazz
et: Džäss

en: Jazz+Funk
et: Jazz+funk

en: Jointly optimize both MVs in B-frames
et: Ühiselt optimeeri mõlemad MV-d B-kaadrites

en: Jump Bac&kward
et: Hüppa ta&gasi

en: Jump To Time
et: Hüppa kindale ajale

en: Jump sizes
et: Hüppe suurused

en: Jump to Specific &Time
et: Hüppa konkreetsele &ajale

en: Jump to time
et: Hüppa kindlale ajale

en: Kalaallisut (Greenlandic)
et: Kalaallisut (Gröönimaa)

en: Kasenna RTSP dialect
et: Kasenna RTSP dialekt

en: Kashmiri
et: Kašmiiri

en: Kate is a codec for text and image based overlays.
    The Tiger rendering library is needed to render complex Kate streams, but VLC can still render static text and image based subtitles if it is not available.
    Note that changing settings below will not take effect until a new stream is played. This will hopefully be fixed soon.
et: Kate on teksti- ja pildipõhiste ülekatete koodek.
    Keerukate Kate voogude renderdamiseks on vajalik Tiger'i renderdusteek, aga VLC suudab ka staatilisi teksti- ja pildisubtiitreid renderdada, kui Tiger pole saadaval.
    Muutes allpoololevaid seadeid ei aktiveeru need enne, kui uus voog käima pannakse. Loodetavasti parandatakse see viga varsti ära.

en: Kate overlay decoder
et: Kate ülekatte dekooder

en: Kate streams allow for text formatting. VLC partly implements this, but you can choose to disable all formatting.Note that this has no effect is rendering via Tiger is enabled.
et: Kate vood võimaldavad teksti vormindust. VLC toetab seda osaliselt, aga sa võid keelata vormindamise üldse. See ei mõju, kui renderdatakse läbi Tiger-i.

en: Kate streams can be rendered using the Tiger library. Disabling this will only render static text and bitmap based streams.
et: Kate voogusid on võimalik renderdada läbi Tiger teegi. Kui see on keelatud, siis renderdatakse ainult staatilist teksti ja raster voogusid.

en: Kate text subtitles packetizer
et: Kate tekstisubtiitrite tükeldaja

en: Kazakh
et: Kasahhi

en: Keep Recent Items
et: Hiljutiste kirjete säilitamine

en: Keep aspect ratio
et: Külgede suhte säilitamine

en: Keep audio level between sessions
et: Helitaseme salvestamine seansside vahel

en: Keep current Equalizer settings
et: Säilita aktiivsed ekvalaiseri seaded

en: Keep original audio track
et: Algne audiorada säilitatakse

en: Keep original size
et: Säilita algne suurus

en: Keep original video track
et: Algne videorada säilitatakse

en: Keep some B-frames as references
et: Hoia mõned B-kaadrid etalonideks

en: Keep stream output open
et: Voo väljundi hoidmine avatuna

en: Keep the original aspect ratio when resizing mosaic elements.
et: Säilita suuruse muutmisel mosaiigielementide algne külgedesuhe.

en: Keep the original size of mosaic elements.
et: Säilita mosaiigielementide algne suurus.

en: Key events
et: Võtmesündmused

en: Key interval
et: Võtme intervall

en: Key press events
et: Klahvivajutuse sündmused

en: Key:
et: Võti:

en: Khmer
et: Khmeri

en: Kikuyu
et: Kikuju

en: Kirghiz
et: Kirgiisi

en: Korean
et: Korea

en: Korean (EUC-KR/CP949)
et: Korea (EUC-KR/CP949)

en: Korean (ISO-2022-KR)
et: Korea (ISO-2022-KR)

en: Kuanyama
et: Kwanjama

en: Kurdish
et: Kurdi

en: LNB voltage
et: LNB voldid

en: Language
et: Keel

en: Language of the audio track you want to use (comma separated, two or three letter country code, you may use 'none' to avoid a fallback to another language).
et: Audio raja keel, mida soovid kasutada (eraldatud komaga, kahe- või kolmetäheline maa kood, võid ka kasutada 'none' vältimaks mõne võõra keele kasutamist).

en: Language of the elementary stream as described by ISO639
et: ISO639 poolt kirjeldatud elementaarvoo keel

en: Language of the subtitle track you want to use (comma separated, two or three letters country code, you may use 'any' as a fallback).
et: Subtiitrite raja keel, mida soovid kasutada (eraldatud komaga, kahe- või kolmetäheline maa kood, võid ka kasutada 'none' vältimaks mõne võõra keele kasutamist)

en: Large
et: Suur

en: Large Hall
et: Suur saal

en: Larger
et: Suurem

en: Last Entry Point
et: Viimane sisenemise koht

en: Last check on: %@
et: Viimati kontrolliti: %@

en: Last.fm username not set
et: Last.fm kasutajanimi määramata

en: Latin
et: Ladina

en: Latvian
et: Läti

en: Launch EyeTV now
et: Käivita EyeTV nüüd

en: Launching an update request...
et: Käivitan uuenduste päringu...

en: Leave Fullscreen
et: Välju täisekraanvaatest

en: Leave fullscreen
et: Täisekraanvaatest väljumine

en: Left
et: Vasak

en: Left coordinate of the subscreen top left corner.
et: Alamekraani ülemise vasaku nurga vasak koordinaat.

en: Left front
et: Vasak eesmine

en: Left rear
et: Vasak tagumine

en: Left to right/Top to bottom
et: Vasakult paremale/Ülevalt alla

en: Length in milliseconds to output each stride
et: Iga sammu väljundi pikkus millisekundites

en: Length in milliseconds to search for best overlap position
et: Pikkus millisekundites otsimaks parimat ülekatte asukohta

en: Let the video scale to fit a given window or fullscreen.
et: Luba videol skaleeruda, et see täidaks akna või terve ekraani.

en: Letzeburgesch
et: Letseburgi

en: Level of delayed signal
et: Hilinenud signaali nivoo

en: Level of input signal
et: Sisendsignaali nivoo

en: LibNotify Notification Plugin
et: LibNotify märguande plugin

en: Libtwolame audio encoder
et: Libtwolame audio enkooder

en: License
et: Litsents

en: Lime
et: Laim

en: Limit the number of redirection to follow.
et: Piira ümbersuunamiste arvu.

en: Limit the size of each slice in bytes
et: Iga viilu suuruse piirang baitides

en: Limit the size of each slice in macroblocks
et: Limiteeri iga viilu suurus makroblokis

en: Line 1:
et: Rida 1:

en: Line 2:
et: Rida 2:

en: Linear
et: Lineaarne

en: Linear PCM audio decoder
et: Lineaarne PCM audio dekooder

en: Linear PCM audio packetizer
et: Lineaarne PCM audio tükeldaja

en: Linguistic markup
et: Lingvistiline märkekeel

en: List ID
et: Loendi ID

en: List View
et: Nimekirjavaade

en: List of codecs that VLC will use in priority. For instance, 'dummy,a52' will try the dummy and a52 codecs before trying the other ones. Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
et: Eelisnimekiri koodekidest, mida VLC kasutada üritab. Näiteks, 'dummy,a52', proovib kõigepealt dummy ja siis a52 koodekeid, enne, kui proovib teisi. Ainult teadjamad kasutajad võiksid seda valikut muuta, kuna see võib rikkuda kõikide voogude taasesitamise.

en: List of sizes separated by colons (720x576:480x576).
et: Nimekiri mõõtmetest, eraldatud koolonitega (720x576:480x576).

en: List of words separated by | to filter
et: Nimekiri filtreeritavatest sõnadest, eraldaja |

en: Listen to IPv4 announcements on the standard addresses.
et: Kuula IPv4 teateid standardaadressitel.

en: Listen to IPv6 announcements on the standard addresses.
et: Kuula IPv6 teateid standardaadressitel.

en: Listeners
et: Kuulajaid

en: Lithuanian
et: Leedu

en: Live
et: Kontsert otse

en: Live555 stream transport
et: Live555 voo transport

en: Load
et: Koormus

en: Load extensions on startup
et: Laiendused laaditakse käivitumisel

en: Load subtitles file:
et: Laadi subtiitrite fail:

en: Load this subtitle file. To be used when autodetect cannot detect your subtitle file.
et: Laadi see subtiitrite fail. Kasuta siis, kui automaattuvastus ei leia faili.

en: Local Network
et: Kohalik võrk

en: Local playback
et: Lokaalne taasesitus

en: Locally collect statistics
et: Lokaalse statistika kogumine

en: Location
et: Asukoht

en: Location of a file holding a SVG template for automatic string conversion
et: Automaatse stringiteisenduse jaoks kasutatava SVG mallifaili asukoht

en: Location:
et: Asukoht:

en: Lock Aspect Ratio
et: Külgede suhe lukus

en: Lock function
et: Lukustamise funktsioon

en: Log all VLC messages to a text file.
et: Kõigi VLC teadete logimine tekstifaili.

en: Log all VLC messages to syslog (UNIX systems).
et: Kõikide VLC teadete logimine syslog-i (UNIX süsteemid)

en: Log filename
et: Logi failinimi

en: Log format
et: Logi formaat

en: Log to file
et: Faili logimine

en: Log to syslog
et: Syslog-i logimine

en: Logging
et: Logimine

en: Login:pass
et: Kasutajanimi:parool

en: Logo animation # of loops
et: Logo animatsiooni korduste arv

en: Logo erase
et: Logo kustutamine

en: Logo filenames
et: Logo failinimed

en: Logo individual image time in ms
et: Logo individuaalne pildi aeg millisekundites

en: Logo opacity value (from 0 for full transparency to 255 for full opacity).
et: Logo katvuse väärtus (nullist, kui täiesti läbipaistvast 255-ni, kui täiesti läbipaistmatust).

en: Logo overlay
et: Logo ülekate

en: Logo position
et: Logo asukoht

en: Logo sub filter
et: Logo alam filter

en: Long backwards jump
et: Pikk hüpe tagasi

en: Long forward jump
et: Pikk hüpe edasi

en: Long jump length
et: Pika hüppe pikkus

en: Long jump length, in seconds.
et: Pikka hüppe pikkus sekundites

en: Look and feel
et: Välimus ja käitumine

en: Look for a subtitle file in those paths too, if your subtitle file was not found in the current directory.
et: Otsi ka nendest asukohtadest subtiitrite faili, kui neid ei leitud aktiivsest kataloogist.

en: Loop
et: Korduv

en: Loop filter AlphaC0 and Beta parameters alpha:beta
et: Korduse filter AlphaC0 ja Beta parameetrid alpha:beta

en: Loop filter AlphaC0 and Beta parameters. Range -6 to 6 for both alpha and beta parameters. -6 means light filter, 6 means strong.
et: AlphaC0 ja Beta parameetrite korduste filter. Vahemik -6 kuni 6 mõlema nii alpha kui ka beta parameetritel. -6 tähendab kerget filtrit, 6 seevastu tugevat.

en: Loop from point A to point B continuously
    Click to set point A
et: Pidev kordus punktist A punktini B
    Klõpsa, et seada punkt A

en: Loop from point A to point B continuously.
et: Pidev kordus punktist A punktini B

en: Loop/Repeat mode
et: Kordusrežiim

en: Lossless coding ignores bitrate and quality settings, allowing for perfect reproduction of the original
et: Kadudeta kodeering eirab bitikiiruse ja kvaliteedi seadeid, lubades originaali perfektse taasesituse.

en: Lost
et: Kadunud

en: Lost buffers
et: Kaotatud puhvreid

en: Lost frames
et: Kaotatud kaadrid

en: Loudness
et: Valjus

en: Loudness of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
et: Audiosisendi valjus (kui on v4l2 draiveri poolt toetatud).

en: Low Band Local Osc Freq in kHz (usually 9.75GHz)
et: Madalama sagedusriba ostsillaatori sagedus LOF kHz-des (tavaliselt 9,75 GHz)

en: Low Noise Block switch freq in kHz (usually 11.7GHz)
et: LNB ümberlülitussagedus kilohertsides (tavaliselt 11,7 GHz)

en: Low Priority FEC Rate [Undefined,1/2,2/3,3/4,5/6,7/8]
et: Madala prioriteediga FEC kiirus [määramata,1/2,2/3,3/4,5/6,7/8]

en: Low freq (Hz)
et: Madal sagedus (Hz)

en: Low freq gain (dB)
et: Madala sageduse tundlikkus (dB)

en: Low latency
et: Madal latentsus

en: Low resolution decoding
et: Madala eraldusvõimega dekodeerimine

en: Lower the interface below all other windows.
et: Kasutajaliidese viimine kõigi teiste akende taha.

en: Lowest
et: Madalaim

en: Lowest latency
et: Madalam latentsus

en: Lua Art
et: Lua kunst

en: Lua Extension
et: Lua laiendused

en: Lua Interface Module
et: Lua liidese moodul

en: Lua Interface Module (shortcuts)
et: Lua liidese moodul (kiirklahvid)

en: Lua Meta Fetcher
et: Lua Meta hankija

en: Lua Meta Reader
et: Lua meta lugeja

en: Lua Playlist
et: Lua esitusloend

en: Lua Playlist Parser Interface
et: Lua esitusloendi parseri liides

en: Lua SD Module
et: Lua SD moodul

en: Lua interface
et: Lua liides

en: Lua interface configuration
et: Lua liidese seadistus

en: Lua interface configuration string. Format is: '["<interface module name>"] = { <option> = <value>, ...}, ...'.
et: Lua liidese seadistamise string. Vorming on: '["<liidese mooduli nimi>"] = { <valik> = <väärtus>, ...}, ...'.

en: Lua interface module to load
et: Lua liidese moodul, mida laadida

en: Luma bicubic / chroma bilinear
et: Luma bikuup / chroma bilineaarne

en: Luminance elimination
et: Heleduse likvideerimine

en: Luminance masking
et: Heleduse maskimine

en: Luminance threshold
et: Heleduse künnis

en: Lyrics
et: Lüürika

en: M-JPEG camera demuxer
et: M-JPEG kaamera demuks

en: M3U playlist (*.m3u)
et: M3U esitusloend (*.m3u)

en: M3U playlist export
et: M3U esitusloendi eksport

en: M3U playlist import
et: M3U esitusloendi import

en: M3U8 playlist (*.m3u8)
et: M3U8 esitusloend (*.m3u8)

en: M3U8 playlist export
et: M3U8 esitusloendi eksport

en: MIDI synthesis not set up
et: MIDI süntees pole seadistatud

en: MIME returned by the server (autodetected if not specified).
et: Serveri poolt tagastatud MIME (kui määramata, siis tuvastatakse automaatselt).

en: MJPEG consists of a series of JPEG pictures (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
et: MJPEG koosneb JPEG piltide seeriast (kasutatav koos MPEG TS, MPEG1, ASF ja OGG-ga)

en: MMS streams can contain several elementary streams, with different bitrates. You can choose to select all of them.
et: MMS vood võivad sisaldada mitmeid elementaarvoogusid erinevate bitikiirustega. Sa võid nad kõik valida.

en: MMX I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
et: MMX I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 teisendused

en: MMX conversions from
et: MMX teisendused

en: MOD demuxer (libmodplug)
et: MOD demukser (libmodplug)

en: MP3 fixed point audio encoder
et: MP3-e fikseeritud punktiga audio dekooder

en: MP4 stream demuxer
et: MP4 voo demukser

en: MP4/MOV muxer
et: MP4/MOV mukser

en: MPEG 1 Format
et: MPEG 1 vorming

en: MPEG Audio Layer 3 (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
et: MPEG Audio Layer 3 (kasutatav koos MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG ja RAW-ga)

en: MPEG I/II video decoder (using libmpeg2)
et: MPEG I/II video dekooder (kasutab libmpeg2)

en: MPEG Program Stream
et: MPEG programmivoog

en: MPEG Transport Stream
et: MPEG transpordivoog

en: MPEG Transport Stream demuxer
et: MPEG Transpordi voo demukser

en: MPEG Video
et: MPEG video

en: MPEG audio decoder
et: MPEG audio dekooder

en: MPEG audio layer I/II/III decoder
et: MPEG audio layer I/II/III dekooder

en: MPEG audio layer I/II/III packetizer
et: MPEG audio layer I/II/III tükeldaja

en: MPEG-1 Video codec (usable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG and RAW)
et: MPEG-1 videokoodek (kasutatav koos MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG ja RAW-ga)

en: MPEG-2 Video codec (usable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG and RAW)
et: MPEG-2 videokoodek (kasutatav koos MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG ja RAW-ga)

en: MPEG-4 Video codec (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, MP4, OGG and RAW)
et: MPEG-4 videokoodek (kasutatav koos MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, MP4, OGG ja RAW-ha)

en: MPEG-I/II video demuxer
et: MPEG-I/II video demukser

en: MPEG-I/II video packetizer
et: MPEG-I/II video tükeldaja

en: MPEG-PS demuxer
et: MPEG-PS demukser

en: MPEG2 video switcher stream output
et: MPEG2 videovahetaja voo väljund

en: MPEG4 audio packetizer
et: MPEG4 audio tükeldaja

en: MPEG4 quantization matrix
et: MPEG4 kvantimise maatiks

en: MPEG4 video packetizer
et: MPEG4 video tükeldaja

en: MSN Now-Playing
et: MSN-i "hetkel mängib"

en: MTP Device
et: MTP seade

en: MTP devices
et: MTP seadmed

en: MTP input
et: MTP sisend

en: MTU for out mode
et: MTU väljundirežiimile

en: MTU for out mode.
et: MTU väljundirežiimile.

en: MTU of the network interface
et: Võrguliidese MTU

en: MUX for RAW RTSP transport
et: RAW RTSP transpordi muks

en: Mac OS X OpenGL video output (requires drawable-nsobject)
et: Mac OS X OpenGL videoväljund (nõuab drawable-nsobject-i)

en: Mac OS X interface
et: Mac OS X liides

en: Macedonian
et: Makedoonia

en: Maemo hildon interface
et: Maemo hildoni liides

en: Magnification
et: Suurendus

en: Magnification/Zoom
et: Suurendus

en: Magnify
et: Suurenda

en: Magnify a part of the video. You can select which part of the image should be magnified.
et: Suurenda osa video pildist. Saad valida, milline osa pildist peaks olema suurendatud.

en: Magnify/Zoom interactive video filter
et: Suurendamise interaktiivne videofilter

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Main interfaces
et: Kasutajaliidesed

en: Main interfaces settings
et: Üldised kasutajaliidese seaded

en: Make VLC buffer audio data captured from jack for the specified length in milliseconds.
et: Sunni VLC-d puhverdama jack-st hõivatud audio andmeid määratud pikkuse jagu millisekundites.

en: Make a donation...
et: Tee annetus...

en: Make one slot black. Other tiles can only be swapped with the black slot.
et: Tee üks pesa mustaks. Teisi paane saab vahetada ainult musta pesaga.

en: Make one tile a black slot
et: Tee üks paan mustaks pesaks

en: Make the server publicly available on the 'Yellow Pages' (directory listing of streams) on the icecast/shoutcast website. Requires the bitrate information specified for shoutcast. Requires Ogg streaming for icecast.
et: Tee server avalikult kättesaadavaks 'Kollastel lehtedel' (voogude kataloogi nimekiri) icecast/shoutcast veebilehel. Nõutud on bitikiiruse informatsioon shoutcastil ja Ogg-i voogedastus icecastil.

en: Malagasy
et: Malagassi

en: Malay
et: Malai

en: Malayalam
et: Malajalami

en: Maltese
et: Malta

en: Manage &bookmarks
et: Halda &järjehoidjaid

en: Manual download only
et: Tõmmatakse ainult käsitsi

en: Manual ratio
et: Manuaalne külgedesuhe

en: Manx
et: Mänksi

en: Maori
et: Maoori

en: Mark analyzed Pixels
et: Märgi analüüsitud pikslid

en: Mark analyzed pixels
et: Analüüsitud pikslite märkimine

en: Maroon
et: Kastanpruun

en: Marquee
et: Liikuv tekst

en: Marquee display
et: Liikuva teksti kuva

en: Marquee position
et: Liikuva teksti asukoht

en: Marshall
et: Marshalli saared

en: Master server ip address
et: Esmase serveri ip aadress

en: Matroska stream demuxer
et: Matroska voo demukser

en: Max QP step
et: Max QP aste

en: Max QP step between frames.
et: Maksimaalne QP aste kaadrite vahel.

en: Max length
et: Maks. pikkus

en: Max local bitrate
et: Maksimaalne kohalik bitikiirus

en: Max number of redirection
et: Maksimaalne ümbersuunamiste arv

en: Maximal bitrate
et: Maksimaalne bitikiirus

en: Maximal volume level
et: Maksimaalne helinivoo

en: Maximum B (deprecated)
et: Maksimaalne B (iganenud)

en: Maximum GOP size
et: Maksimaalne GOP suurus

en: Maximum RTP sources
et: Maksimaalne RTP allikate arv

en: Maximum bitrate
et: Maksimaalne bitikiirus

en: Maximum bitrate in kbps. This is useful for streaming applications.
et: Maksimaaalne bitikiirus kbps-des. See on kasulik voogedastatavatele rakendustele.

en: Maximum distance to search for motion estimation, measured from predicted position(s). Default of 16 is good for most footage, high motion sequences may benefit from settings between 24 and 32. Range 0 to 64.
et: Maksimaalne distants liikumise hinnangu otsimiseks, mõõdetuna ette ennustatud positsioonidelt. Vaikimisi 16 on enamikele salvestistele hea väärtus, kiire liikuvusega kaadritele sobib väärtus vahemikus 24 ja 32. Vahemik 0 kuni 64.

en: Maximum encoding bitrate
et: Maksimaalne enkoodimise bitikiirus

en: Maximum level
et: Maksimaalne tase

en: Maximum luminance to consider a pixel as black (0-255).
et: Maksimaalne heledus tõlgendamaks pikslit mustana (0-255).

en: Maximum motion vector length
et: Maksimaalne liikumisvektori pikkus

en: Maximum motion vector length in pixels. -1 is automatic, based on level.
et: Maksimaalne liikumisvektori pikkus pikslites. -1 on automaatne, põhineb nivool.

en: Maximum motion vector search range
et: Maksimaalne liikumisvektori otsingu ulatus

en: Maximum number of characters displayed on the screen.
et: Maksimaalne märkide arv, mida kuvatakse ekraanil.

en: Maximum number of connections
et: Maksimaalne ühenduste arv

en: Maximum output video height.
et: Maksimaalne väljundvideo kõrgus.

en: Maximum output video width.
et: Maksimaalne väljundvideo laius.

en: Maximum quantizer parameter.
et: Maksimaalne kvantija parameeter.

en: Maximum video height
et: Maksimaale video kõrgus

en: Maximum video quantizer scale
et: Maksimaalne video kvantimise kordaja

en: Maximum video quantizer scale.
et: Maksimaalne video kvantimise kordaja.

en: Maximum video width
et: Maksimaalne video laius

en: Mean
et: Keskmine

en: Media &Information
et: Meedia &info

en: Media Browser
et: Meediasirvija

en: Media Files
et: Meediafailid

en: Media Information
et: Meedia info

en: Media Information...
et: Meedia info...

en: Media Library
et: Meediakogu

en: Media Manager Edition
et: Meediahalduri redaktor

en: Media Manager List
et: Meediahalduri loend

en: Media data size
et: Meediaandmete suurus

en: Media dump access filter trigger.
et: Meedia tõmmise pääsufiltri päästik.

en: Media in Zip
et: Meedia Zipi sees

en: Media: %s
et: Meedia: %s

en: Meditative
et: Meditatiivne

en: Medium backwards jump
et: Keskmine hüpe tagasi

en: Medium forward jump
et: Keskmine hüpe edasi

en: Medium jump length
et: Keskmise hüppe pikkus

en: Medium jump length, in seconds.
et: Keskmise hüppe pikkus sekundites

en: Mega bass
et: Megabass

en: Mega bass cutoff
et: Megabassi äralõige

en: Mega bass level
et: Megabassi nivoo

en: Megabass mode level (from 0 to 100, default value is 0).
et: Megabassi režiimi nivoo (0-st kuni 100-ni, vaikeväärtus on 0).

en: Memory copy module
et: Mälu kopeerimise moodul

en: Memory input
et: Mälusisend

en: Memory video decoder
et: Välu video dekooder

en: Memory-mapped file input
et: Mällu peegeldatud faili sisend

en: Menu
et: Menüü

en: Menu position
et: Menüü asukoht

en: Menu timeout
et: Menüü aegumine

en: Menu update interval
et: Menüü uuendamise intervall

en: Menus language:
et: Menüüde keel:

en: Mesh height
et: Võrgu kõrgus

en: Mesh width
et: Võrgu laius

en: Message filter
et: Sõnumifilter

en: Messages
et: Teated

en: Messages...
et: Teated...

en: Meta-information
et: Meta-info

en: Metadata
et: Metaandmed

en: Mi&nimal View
et: Mi&nivaade

en: Microsoft Media Server (MMS) input
et: Microsoft Media Server (MMS) sisend

en: Middle
et: Keskmine

en: Minimal Mac OS X OpenGL video output (opens a borderless window)
et: Minimaalne MAC OS X OpenGL videoväljund (avab piirdeta akna)

en: Minimal Mac OS X interface
et: Minimaalne MAC OS X liides

en: Minimal view mode (no toolbars)
et: Minivaate režiim (tööriistaribata)

en: Minimize Window
et: Akna minimeerimine

en: Minimum Audio level to raise the alarm (default 0.1)
et: Minimaalne audionivoo häire andmiseks (vaikimisi 0.1)

en: Minimum B (deprecated)
et: Minimaalne B (iganenud)

en: Minimum GOP size
et: Minimaalne GOP suurus

en: Minimum bitrate in kbps. This is useful for encoding for a fixed-size channel.
et: Minimaalne bitikiirus kbps-des. See on kasulik fikseeritud suurusega kanalite enkodeerimiseks.

en: Minimum buffer space between threads
et: Minimaalne puhvri ruum lõimede vahel

en: Minimum buffer space between threads. -1 is automatic, based on number of threads.
et: Minimaalne puhvri ruum lõimede vahel. -1 on automaatne, põhineb lõimede arvul.

en: Minimum encoding bitrate
et: Minimaalne enkoodimise bitikiirus

en: Minimum quantizer parameter. 15 to 35 seems to be a useful range.
et: Minimaalne kvantija parameeter. 15 kuni 35 tundub olevat kasulik vahemik.

en: Minimum video quantizer scale
et: Minimaalne video kvantimise kordaja

en: Minimum video quantizer scale.
et: Minimaalne video kvantimise kordaja.

en: Mirror orientation
et: Peegli suund

en: Mirror video
et: Peegelda videot

en: Mirror video filter
et: Video peegelduse filter

en: Misc
et: Muud

en: Miscellaneous
et: Mitmesugused

en: Miscellaneous Options
et: Mitmesugused valikud

en: Miscellaneous audio settings and modules.
et: Mitmesugused audio seaded ja moodulid.

en: MoMoLight options
et: MoMoLight valikud

en: Mode
et: Režiim

en: Modulation type
et: Modulatsiooni tüüp

en: Modulation type for front-end device.
et: Kasutajaseadme modulatsioonitüüp.

en: Modules search path
et: Moodulite otsimise asukoht

en: Modules tree
et: Moodulipuu

en: Moldavian
et: Moldaavia

en: Mongolian
et: Mongoli

en: Monitor pixel aspect ratio
et: Monitori piksli külgede suhe

en: More Info
et: Veel infot

en: More bands : 80 / 20
et: Rohkem sagedusi : 80 / 20

en: More bands for the spectrometer : 80 if enabled else 20.
et: Rohkem sagedusi spektromeetrile : 80 (muidu 20).

en: More bands for the spectrum analyzer : 80 if enabled else 20.
et: Rohkem sagedusi spektraalanalüsaatorile : 80 (muidu 20).

en: More information...
et: Veel infot...

en: Mosaic
et: Mosaiik

en: Mosaic alignment
et: Mosaiigi joondus

en: Mosaic bridge
et: Mosaiigi sild

en: Mosaic bridge stream output
et: Mosaiigi silla vooväljund

en: Mosaic video sub filter
et: Mosaiigi video alamfilter

en: Motion Detect
et: Liikumise tuvastus

en: Motion blur
et: Liikumishägu

en: Motion blur filter
et: Liikumishägu filter

en: Motion detect
et: Liikumise tuvastamine

en: Motion detect video filter
et: Liikumise tuvastamise videofilter

en: Motion masking
et: Liikumise maskimine

en: Motion threshold (10-100)
et: Liikumise lävi (10-100)

en: Motion vector precision
et: Liikumisvektori täpsus

en: Motion vector precision in pels.
et: Liikumisvektori täpsus pel-des.

en: Mount Point
et: Haakepunkt

en: Mouse Gestures
et: Hiire žestid

en: Mouse events
et: Hiire sündmused

en: Mouse gestures control interface
et: Hiire viipekäskude kontrolli liides

en: Mouse pointer image
et: Hiirekursori pilt

en: MouseWheel x-axis Control
et: Hiirerulliku x-telje suund

en: Move OSD menu highlight to the widget below
et: OSD menüü alumise vidina aktiveerimine

en: Move OSD menu highlight to the widget on the left
et: OSD menüü vasakpoolse vidina aktiveerimine

en: Move OSD menu highlight to the widget on the right
et: OSD menüü parempoolse vidina aktiveerimine

en: Move OSD menu highlight to the widget on top
et: OSD menüü ülemise vidina aktiveerimine

en: Move To Trash and Relaunch VLC
et: Liiguta prügikasti ja taaskäivita VLC

en: Multicast output interface
et: Multicast väljundi liides

en: Multipart JPEG muxer
et: Mitmeosaline JPEG mukser

en: Multipass ratecontrol
et: Mitmeläbimi kiiruskontroll

en: Multipass ratecontrol:
     - 1: First pass, creates stats file
     - 2: Last pass, does not overwrite stats file
     - 3: Nth pass, overwrites stats file
et: Mitmeläbimi kiiruskontroll:
     - 1: Esimene läbim, loob stats faili
     - 2: Viimane läbim, ei kirjuta stats faili üle
     - 3: N-is läbim, kirjutab stats faili üle

en: MusePack demuxer
et: MusePack demukser

en: Musical
et: Muusikal

en: Mute
et: Vaigistamine

en: Mute audio
et: Vaigista heli

en: Mute audio input (if supported by the v4l2 driver).
et: Vaigista audiosisend (kui on v4l2 draiveri poolt toetatud).

en: Mute audio when command is not 0.
et: Vaigista heli, kui käsk ei ole 0.

en: Mux Control
et: Muksi juhtimine

en: Mux PMT (requires --sout-ts-es-id-pid)
et: Muks PMT (vajab --sout-ts-es-id-pid)

en: Mux module
et: Multiplekseri moodul

en: Muxer
et: Mukser

en: Muxer to use for the stream.
et: Kasutatav voo mukser.

en: Muxer:
et: Mukser:

en: Muxers
et: Mukserid

en: Muxers create the encapsulation formats that are used to put all the elementary streams (video, audio, ...) together. This setting allows you to always force a specific muxer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each muxer.
et: Multiplekserid loovad kapseldatud formaadi, mida kasutatakse elementaarvoogude (audio, video, ...) kokkusulatamiseks. See seade lubab sul jõuga määrata ühe kindla multiplekseri. Tõenäoliselt ei peaks sa seda tegema.
    Sa saad alati määrata vaikimisi parameetreid igale multiplekserile eraldi.

en: My Computer
et: Minu arvuti

en: My Music
et: Minu muusika

en: My Pictures
et: Minu pildid

en: My Videos
et: Minu videod

en: N&ormal Speed
et: N&ormaalkiirus

en: N/A
et: pole

en: NT Service
et: NT Teenus

en: Name
et: Nimi

en: Name for the font you want to use
et: Soovitud fondi nimi

en: Name of XML file containing Haar cascade description
et: Haar-i kaskaadi kirjeldust sisaldava XML faili nimi

en: Name of current instance
et: Aktiivse instantsi nimi

en: Name of desired display device
et: Soovitud kuvaseadme nimi

en: Name of internal OpenCV plugin filter to use
et: Kasutatava sisemise OpenCV plugina filtri nimi

en: Name of the audio device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
et: Audioseadme nimi, mida DirectShow plugin kasutab. Kui sa ei määra midagi, siis kasutatakse vaikeseadet.

en: Name of the file to which the raw stream will be dumped.
et: Faili nimi, millesse toorvoog salvestatakse.

en: Name of the serial port where the AtmoLight controller is attached to.
    On Windows usually something like COM1 or COM2. On Linux /dev/ttyS01 f.e.
et: Jadapordi nimi, kuhu AtmoLight kontroller on ühendatud.
    Windowsis on ta COM1 või COM2 vms, linuxis /dev/ttyS01

en: Name of the video device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
et: Videoseadme nimi, mida DirectShow plugin kasutab. Kui sa ei määra midagi, siis kasutatakse vaikeseadet.

en: Name of the video device to use. If you don't specify anything, no video device will be used.
et: Kasutatava videoseadme nimi. Kui sa ei määra midagi, siis videoseadet ei kasutata.

en: Name to give to this stream/channel on the shoutcast/icecast server.
et: Selle voo/kanali nimi shoutcast/icecast serveris.

en: Name:
et: Nimi:

en: Narrow-band (8kHz)
et: Kitsas sagedus (8kHz)

en: Native American
et: Põlisameerika

en: Native Slider
et: Tavaliugur

en: Navajo
et: Navaho

en: Navigate down
et: Navigeerimine alla

en: Navigate left
et: Navigeerimine vasakule

en: Navigate right
et: Navigeerimine paremale

en: Navigate up
et: Navigeerimine üles

en: Navigation
et: Ringiliikumine

en: Navy
et: Merevägi

en: Ncurses interface
et: Ncurses liides

en: Ndebele, North
et: Põhjandebele

en: Ndebele, South
et: Lõunandebele

en: Ne&xt
et: Jä&rgmine

en: Nearest neighbour (bad quality)
et: Lähim naaber (halb kvaliteet)

en: Nepali
et: Nepaali

en: Network
et: Võrk

en: Network Identifier
et: Võrgu identifikaator

en: Network Name
et: Võrgu nimi

en: Network Name to Create
et: Loodava võrgu nimi

en: Network Protocol
et: Võrguprotokoll

en: Network Sync
et: Võrgu sünkroon

en: Network interaction failed
et: Võrguühendus nurjus

en: Network master clock
et: Võrgu esmane kell

en: Network settings
et: Võrguseaded

en: Network streams (SAP)
et: Võrguvood (SAP)

en: Network synchronisation
et: Võrgu sünkroniseerimine

en: Never fix
et: Mitte kunagi ei parandata

en: New destination
et: Uus sihtkoht

en: New winamp 5.2 shoutcast import
et: Uue winamp 5.2 shoutcasti import

en: Next
et: Järgmine

en: Next Channel
et: Järgmine kanal

en: Next Chapter/Title
et: Järgmine peatükk/pealkiri

en: Next chapter
et: Järgmine peatükk

en: Next frame
et: Järgmine kaader

en: Next media in the playlist
et: Järgmine meedia esitusloendis

en: Next title
et: Järgmine pealkiri

en: Next widget style:
et: Järgmise vidina stiil:

en: No %@s found
et: %@s ei leitud

en: No Audio Device
et: Audioseade puudub

en: No CrashLog found
et: CrashLog-i ei leitud

en: No DVD menus
et: Ilma DVD menüüta

en: No Filtering
et: Ei filtreerita

en: No Input device found
et: Sisendseadmeid ei leitud

en: No Repeat
et: Ilma korduseta

en: No audio device name was given. You might want to enter "default".
et: Audioseadme nime ei antud. Sa võid proovida sisestada "default".

en: No check was performed yet.
et: Pole veel kontrollitud

en: No decoding of Dolby Surround
et: Dolby Surroundi mitte dekodeerimine

en: No device connected
et: Seadmeid pole ühendatud

en: No file selected
et: Ühtegi faili pole valitud

en: No folder selected
et: Ühtegi kataloogi pole valitud

en: No help available
et: Abiinfo puudub

en: No input
et: Sisend puudub

en: No input found
et: Sisendit ei leitud

en: No input found. A stream must be playing or paused for bookmarks to work.
et: Sisendit ei leitud. Voo peab mängima või olema pausitud, et järjehoidad töötaksid.

en: No input selected
et: Ühtegi sisendit pole valitud

en: No item currently playing
et: Praegu ei esitata midagi

en: No items in the playlist
et: Pole kirjeid esitusloendis

en: No matching module found. Use --list or --list-verbose to list available modules.
et: Sobivat moodulit ei leitud. Kasuta --list või --list-verbose nägemaks saadavaid mooduleid.

en: No new stream or valid playlist item has been selected.
    
    Choose one before going to the next page.
et: Ühtegi uut voogu või kehtivat esitusloendi kirjet pole valitud.
    
    Vali mõni enne järgmisele lehele minemist.

en: No suitable decoder module
et: Pole sobivat dekoodri moodulit

en: No v4l2 instance found. Press the refresh button to try again.
et: Ühtegi v4l2 instantsi ei leitud. Vajuta värskenda nupule, et uuesti proovida.

en: No valid destination
et: Sobiv sihtmärk puudub

en: No video or audio device selected.
et: Video- või audioseadet pole valitud.

en: Noise
et: Müra

en: Noise reduction
et: Müra vähendamine

en: Noise video filter
et: Müra videofilter

en: Non-key
et: Mitte-klahv

en: None
et: Puudub

en: Nordic (Latin-6)
et: Põhjamaad (Latin-6)

en: Norm of the stream (Automatic, SECAM, PAL, or NTSC).
et: Voo norm (automaatne, SECAM, PAL või NTSC).

en: Normal
et: Tavaline

en: Normal Size
et: Normaalsuurus

en: Normal rate
et: Normaalkiirus

en: Normal/Repeat/Loop
et: Tavaline/kordus/tsükkel

en: Normalize volume to:
et: Heli normaliseerimine:

en: Normally the packetizer would sync on the next full frame. This flags instructs the packetizer to sync on the first Intra Frame found.
et: Tükeldaja sünkroniseerib tavaliselt järgmisel täiskaadril. See valik laseb tükeldajal sünkroniseerida esimesel leitud Intra kaadril.

en: Normally we use the timestamps of the MPEG files to calculate position and duration. However sometimes this might not be usable. Disable this option to calculate from the bitrate instead.
et: Tavaliselt kasutatakse asukoha ja pikkuse arvutamiseks MPEG ajatempleid. Kuigi mõnikord ei ole see võimalik. Keela see valik, et toestada arvutused hoopis bitikiiruse kaudu.

en: Northern Sami
et: Põhjasaami

en: Norwegian
et: Norra

en: Norwegian Bokmaal
et: Norra Bokmaal

en: Norwegian Nynorsk
et: Norra Nynorsk

en: Not Set
et: Pole määratud

en: Note:
et: Märkus:

en: Notify
et: Teavitus

en: Now Playing
et: Hetkel mängib

en: Now playing
et: Hetkel mängib

en: NullSoft demuxer
et: NullSoft demukser

en: Number of 'P' frames per GOP
et: 'P' kkadrite arv GOP-i kohta

en: Number of B frames that will be coded between two reference frames.
et: B-kaadrite arv, mis kodeeritakse kahe viitaja kaadri vahele.

en: Number of CD blocks to get in a single read.
et: Ühe lugemise jooksul loetavate CD blokkide arv.

en: Number of DWT iterations
et: DWT iteratsioonide arv

en: Number of P frames between two I frames.
et: P-kaadrite arv kahe I-kaadri vahel.

en: Number of audio buffers
et: Audiopuhvrite arv

en: Number of audio channels
et: Audiokanalite arv

en: Number of audio channels in the transcoded streams.
et: Audiokanalite arv transkodeeritud voos.

en: Number of blank pixels between bands.
et: Tühjade pikslite arv sageduste vahel.

en: Number of channels
et: Kanalite arv

en: Number of channels information of the transcoded stream.
et: Transkodeeritud voo kanalite arvu informatsioon.

en: Number of clones
et: Kloonide arv

en: Number of columns
et: Veergude arv

en: Number of consecutive B-frames between I and P-frames. Range 1 to 16.
et: Järjestikuste B-kaadrite arv I ja P-kaadrite vahel. Vahemikus 1-st kuni 16-ni.

en: Number of days between two update checks
et: Päevi kahe uuenduse kontrolli vahel

en: Number of frames per second (eg. 24, 25, 29.97, 30).
et: Kaadrite arv sekundis (nt. 24, 25, 29.97, 30).

en: Number of frames that will be coded for one key frame.
et: Kodeeritud kaadrite arv ühe võtmekaadri kohta.

en: Number of horizontal windows in which to split the video.
et: Horisontaalsete akende arv, kuhu video jaotada.

en: Number of images for change
et: Muudetavate piltide arv

en: Number of lines for change
et: Muudetavate ridade arv

en: Number of loops for the logo animation.-1 = continuous, 0 = disabled
et: Logo animatsiooni korduste arv. -1 = pidev, 0 = keelatud

en: Number of milliseconds the marquee must remain displayed. Default value is 0 (remains forever).
et: Aeg millisekundites, mille jooksul peab liikuv tekst jääma kuvatuks. Vaikimisi väärtus on 0 (jääb igavesti).

en: Number of non black pixels
et: Mitte-mustade pikslite arv

en: Number of output channels
et: Väljundkanalite arv

en: Number of pixels to crop from the bottom of the image.
et: Pildi alt servast kärbitavate pikslite arv.

en: Number of pixels to crop from the left of the image.
et: Pildi vasakust servast kärbitavate pikslite arv.

en: Number of pixels to crop from the right of the image.
et: Pildi paremast servast kärbitavate pikslite arv.

en: Number of pixels to crop from the top of the image.
et: Pildi ülevalt servast kärbitavate pikslite arv.

en: Number of previous frames used as predictors. This is effective in Anime, but seems to make little difference in live-action source material. Some decoders are unable to deal with large frameref values. Range 1 to 16.
et: Ennustamiseks kasutatud eelmiste kaadrite arv. See on efektiivne Anime puhul, aga efekt puudub tõsielukaadrite puhul. Mõned dekoodrid ei suuda hakkama saada suurte framedef väärtustega. Vahemikus 1 kuni 16.

en: Number of puzzle columns
et: Pusle veergude arv

en: Number of puzzle rows
et: Pusle ridade arv

en: Number of reference frames
et: Viitekaadrite arv

en: Number of resumed TLS sessions
et: Taastatud TLS seansside arv

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Number of seconds between each forced refresh of the feeds. 0 means that the feeds are never updated.
et: Sekundeid iga sunnitud uudisvoo värskenduse vahel. 0 tähendab, et uudisvoogusid ei uuendata.

en: Number of steps to change current color to pause color (each step takes 40ms)
et: Sammude arv muutamks aktiine värv pausivärviks (iga samm on 40 ms)

en: Number of threads
et: Lõimede arv

en: Number of threads used for the transcoding.
et: Transkodeerimisel kasutatav lõimede arv.

en: Number of time the same input will be repeated
et: Mitu korda sama sisendit korratakse

en: Number of time to blend
et: Mitu korda sulandada

en: Number of vertical windows in which to split the video.
et: Vertikaalsete akende arv, kuhu video jaotada.

en: Number of video windows in which to clone the video.
et: Videoakende arv, kuhu pilti kloonida.

en: Number of zones on bottom
et: Tsoonide arv all

en: Number of zones on the bottom of the screen
et: Tsoonide arv ekraani all

en: Number of zones on the top of the screen
et: Tsoonide arv ekraani peal

en: Number of zones on top
et: Tsoonide arv peal

en: Nuv demuxer
et: Nuv demukser

en: OGG demuxer
et: OGG demukser

en: OK
et: Sobib

en: OMAP Framebuffer device
et: OMAP kaadripuhvri seade

en: OMAP Framebuffer device to use for rendering (usually /dev/fb0).
et: Renderdamisel kasutatav OMAP kaadripuhvri seade (tavaliselt /dev/fb0).

en: OMAP framebuffer
et: OMAP kaadripuhver

en: OMAP framebuffer video output
et: OMAP kaadripuhvri videoväljund

en: OSD configuration importer
et: OSD seadistuse importija

en: OSD menu
et: OSD-menüü

en: OSS DSP device
et: OSS DSP seade

en: OSS input
et: OSS sisend

en: OSSO screen unblanking
et: OSSO ekraani tühjendamise keelaja

en: Occitan (post 1500); Provencal
et: Oksitaani (pärast 1500); Provintsi

en: Off
et: Väljas

en: Offset between the text and the shadow (in pixels, defaults to 2 pixels).
et: Nihe teksti ja varju vahel (pikslites, vaikimisi 2 pikslit).

en: Offsets in order
et: Nihete järjekord

en: Ogg Vorbis Quality
et: Ogg Vorbise kvaliteet

en: Ogg Vorbis Quality information of the transcoded stream.
et: Transkodeeritud voo Ogg Vorbise kvaliteedi informatsioon.

en: Ogg/OGM muxer
et: Ogg/OGM mukser

en: Oldies
et: Vanaaegne

en: Olive
et: Oliiv

en: On
et: Sees

en: On Screen Display
et: OSD

en: On Screen Display menu
et: OSD menüü

en: On Screen Display/Subtitle Settings not saved
et: OSD/subtiitrite seadeid ei salvestatud

en: One instance when started from file
et: Üks instants, kui käivitatud faili kaudu

en: One of "u8", "s8", "u16", "s16", "u16_le", "s16_le", "u16_be", "s16_be", "fixed32", "float32" or "spdif"
et: Üks järgmistest: "u8", "s8", "u16", "s16", "u16_le", "s16_le", "u16_be", "s16_be", "fixed32", "float32" või "spdif"

en: One of '90', '180', '270', 'hflip' and 'vflip'
et: Üks järgmistest '90', '180', '270', 'hflip' või 'vflip'

en: Online Documentation...
et: Dokumentatsioon võrgus...

en: Online Forum...
et: Foorum võrgus...

en: Only decode a low resolution version of the video. This requires less processing power
et: Dekodeeri ainult madala eraldusega versioon videost. See nõuab vähem protsessori võimsust

en: Only forward descriptors from this SysID to the CAM.
et: Edasta ainult selle SysID kirjendused CAM-le.

en: Only your default E-Mail address will be submitted, including no further information.
et: Ainult sinu vaikimisi e-posti aadress saadetakse ja ei midagi muud.

en: Opacity
et: Läbipaistmatus

en: Opacity (inverse of transparency) of overlay text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
et: Teksti ülekatte läbipaistmatus (läbipaistvuse vastand). 0 = läbipaistev, 255 = täisti läbipaistmatu.

en: Opacity (inverse of transparency) of overlayed text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
et: Ülekaetud teksti läbipaistmatus (läbipaistvuse vastand). 0 = läbipaistev, 255 = täiesti läbipaistmatu.

en: Opacity of the logo
et: Logo katvus

en: Opaqueness
et: Läbipaistmatus

en: Open
et: Ava

en: Open &Capture Device...
et: &Hõiveseadme avamine...

en: Open &Disc...
et: &Plaadi avamine...

en: Open &Folder...
et: &Kausta avamine...

en: Open &Location from clipboard
et: Asukoha ava&mine lõikepuhvrist

en: Open &Network Stream...
et: &Voogedastus võrgust...

en: Open &Network...
et: Ava &võrk...

en: Open Capture Device...
et: Hõiveseadme avamine...

en: Open CrashLog...
et: Ava CrashLog...

en: Open D&irectory...
et: K&ataloogi avamine...

en: Open Directory
et: Kataloogi avamine

en: Open Disc...
et: Ava plaat...

en: Open File
et: Ava fail

en: Open File...
et: Ava fail...

en: Open Folder
et: Ava kataloog...

en: Open Media
et: Ava meedia

en: Open Network...
et: Ava võrgust...

en: Open Play&list...
et: Esit&usloendi avamine...

en: Open RTP/UDP Stream
et: RTP/UDP voo avamine

en: Open Recent
et: Ava hiljutine

en: Open Source
et: Allika avamine

en: Open URL
et: URL-i avamine

en: Open VIDEO_TS Directory
et: VIDEO_TS kataloogi avamine

en: Open VLM configuration...
et: Ava VLM-i seadistus...

en: Open a medium
et: Andmekandja avamine

en: Open a skin file
et: Ava rüü fail

en: Open playlist
et: Ava esitusloend

en: Open playlist...
et: Ava esitusloend...

en: Open skin ...
et: Rüü avamine ...

en: Open subtitles file
et: Subtiitrite faili avamine

en: Open subtitles...
et: Ava subtiitrid...

en: Open the indicated Teletext page.Default page is index 100
et: Ava viidatud teleteksti leht. Vaikimisi lehe indeks on 100

en: Open: %s
et: Ava: %s

en: OpenCV example
et: OpenCV näide

en: OpenCV face detection example filter
et: OpenCV näotuvastamise näidisfilter

en: OpenCV filter chroma
et: OpenCV filtri värviformaat

en: OpenCV internal filter name
et: OpenCV sisemise filtri nimi

en: OpenCV video filter wrapper
et: OpenCV videofiltri mähkur

en: OpenGL Provider
et: OpenGL-i pakkuja

en: OpenGL video output
et: OpenGL videoväljund

en: Opening
et: Avamine

en: Optical drive
et: Optiline seade

en: Optimize the capture by fragmenting the screen in chunks of predefined height (16 might be a good value, and 0 means disabled).
et: Optimeeri hõivet tükeldades ekraani eelmääratud kõrgusega tükkideks (16 võiks olla hea väärtus ja 0 tähendab keelatud).

en: Options
et: Valikud

en: Ordered chapters
et: Korrastatud peatükid

en: Ordinate of the capture region in pixels.
et: Hõiveregiooni ordinaat pikslites.

en: Original ID
et: Originaal ID

en: Original Size
et: Algupärane suurus

en: Original audio
et: Originaalaudio

en: Oriya
et: Oria

en: Ossetian; Ossetic
et: Osseedi

en: Other
et: Muu

en: Outline
et: Piirjoon

en: Output
et: Väljund

en: Output (canvas) image height
et: Väljundpildi (lõuendi) kõrgus

en: Output (canvas) image width
et: Väljundpildi (lõuendi) laius

en: Output Color Filtermode
et: Väljundi värvifiltri režiim

en: Output Color filter mode
et: Väljundi värvifiltri režiim

en: Output FIFO
et: Väljundi FIFO

en: Output URL
et: Väljundi URL

en: Output access method
et: Väljundi ligipääsu meetod

en: Output chroma for the memory image as a 4-character string, eg. "RV32".
et: Väljasta värviformaat mälu pildile kui 4 tähega sõne, nt. "RV32".

en: Output chroma for the snapshot image (a 4 character string, like "RV32").
et: Hetkvõtte pildi väljundi värviformaat (4-märgiline sõne, nt. "RV32").

en: Output destination
et: Väljundi sihtkoht

en: Output device
et: Väljundseade

en: Output file
et: Väljundfail

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Output height
et: Väljundi kõrgus

en: Output method to use for the stream.
et: Kasutatav voo väljundi meetod.

en: Output module
et: Väljundi moodul

en: Output module:
et: Väljundi moodul:

en: Output modules
et: Väljundmoodulid

en: Output muxer
et: Väljundi mukser

en: Output picture aspect ratio
et: Väljundpildi külgede suhe

en: Output teletext subtitles as text instead of as RGBA
et: Kuva teleteksti subtiitrid tavalise tekstina RGBA asemel

en: Output video height.
et: Väljundi video kõrgus.

en: Output video in grayscale. As the color information aren't decoded, this can save some processing power.
et: Esita video mustvalgena. Kuna värvi informatsiooni ei dekodeerita, hoitakse kokku veidi protsessori võimsust.

en: Output video width.
et: Väljundi video laius.

en: Output volume for analog output: 0 for silence, 1..255 from almost silent to very loud.
et: Analoogväljundi helitase: 0 on vaikus, 1..255 peaagu vaikusest kuni väga valjuni.

en: Output width
et: Väljundi laius

en: Output/Written/Sent
et: Väljund/kirjutamine/saatmine

en: Output:
et: Väljund:

en: Overall brightness of your LED stripes
et: Sinu LED triipude üleüldine heledus

en: Overlap Length
et: Ülekatte kestus

en: Overlay
et: Ülekate

en: Overlay is the hardware acceleration capability of your video card (ability to render video directly). VLC will try to use it by default.
et: Ülekate on sinu videokaardi riistvaralise kiirendamise omadus (võime renderdada videot otse). Vaikimisi üritab VLC seda kasutada.

en: Overlay subtitles on the video
et: Subtiitrid lisatakse videovoo peale

en: Overlay video output
et: Videoväljundi ülekate

en: Overlays
et: Ülekate

en: Overlays/Subtitles
et: Ülekate/subtiitrid

en: Override page
et: Tühistuste leht

en: Override parametters
et: Eira parameetreid

en: Override the default data/share search path.
et: Tühista vaikimisi andmete/jagamise otsimise asukoht.

en: Override the default track description.
et: Tühista vaikimisi raja kirjeldus.

en: Override the indicated page, try this if your subtitles don't appear (-1 = autodetect from TS, 0 = autodetect from teletext, >0 = actual page number, usually 888 or 889).
et: Tühista näidatud leht. Proovi seda, kui sa ei näe subtiitreid (-1 = TS-st automaattuvastus, 0 = automaattuvastus teletekstist, >0 = tegelik lehe number, tavaliselt 888 või 889).

en: Override the normal frames per second settings. This will only affect frame-based subtitle formats without a fixed value.
et: Tühista tavalised kaadreid-sekundis seaded. See mõjutab ainult kaadripõhiseid subtiitrite vorminguid ilma fikseeritud väärtuseta.

en: Override the normal frames per second settings. This will only work with MicroDVD and SubRIP (SRT) subtitles.
et: Tühista tavalised kaadreid-sekundis seaded. See töötab ainult MicriDVD ja SubRIP (SRT) subtiitritega.

en: P&layback
et: Taas&esitus

en: PCR interval (ms)
et: PCR intervall (ms)

en: PES maximum size
et: PES maksimaalne suurus

en: PLS playlist import
et: PLS esitusloendi import

en: PMT Program numbers
et: PMT programmi numbrid

en: PNG video decoder
et: PNG video dekooder

en: PORTAUDIO audio output
et: PORTAUDIO audioväljund

en: POSIX signals handling interface
et: POSIX signaalide käsitsemise liides

en: PS muxer
et: PS mukser

en: PSNR computation
et: PSNR arvutamine

en: PVA demuxer
et: PVA demukser

en: PVR radio device
et: PVR raadio seade

en: PVR video device
et: PVR videoseade

en: Pace
et: Tempo

en: Packet Size
et: Paketi suurus

en: Packet size in bytes to decrypt
et: Lahtikrüptimise paketi suurus baitides

en: Packet size in bytes to encrypt
et: Krüpteeritava paketi suurus baitides

en: Packetizer modules settings
et: Tükeldajate moodulite seaded

en: Packetizers
et: Tükeldajad

en: Packetizers are used to "preprocess" the elementary streams before muxing. This setting allows you to always force a packetizer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each packetizer.
et: Tükeldajaid kasutatakse elementaarvoodue eeltöötlemisel, enne muksimist. Need seaded lubavad sul alati sundida tükeldajat. Tõenäoliselt ei peaks sa seda tegema.
    Sa saad alati määrata vaikimisi parameetrid igale tükeldajale eraldi.

en: Packets can be sent one by one at the right time or by groups. You can choose the number of packets that will be sent at a time. It helps reducing the scheduling load on heavily-loaded systems.
et: Pakette saab saata ükshaaval õigel ajal või gruppidena. Sa saad valida, kui palju pakette ühel ajal saadetakse. See aitab vähendada ajastamise koormust kõrgelt koormatud süsteemides.

en: Pad video
et: Videoga täitmine

en: Page
et: Lehekülg

en: Pali
et: Paali

en: Panjabi
et: Pandžabi

en: Panoramix: wall with overlap video filter
et: Panoramix: sein koos ülekattuva videofiltriga

en: Parametric Equalizer
et: Parameetriline ekvalaiser

en: Partial Extract
et: Osaline ekstrakt

en: Partitions to consider
et: Kaalutavad partitsioonid

en: Partitions to consider in analyse mode: 
     - none  : 
     - fast  : i4x4
     - normal: i4x4,p8x8,(i8x8)
     - slow  : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8
     - all   : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8,p4x4
    (p4x4 requires p8x8. i8x8 requires 8x8dct).
et: Analüüsi režiimis kaalutavad partitsioonid: 
     - none  : 
     - fast  : i4x4
     - normal: i4x4,p8x8,(i8x8)
     - slow  : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8
     - all   : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8,p4x4
    (p4x4 nõuab p8x8. i8x8 nõuab 8x8dct).

en: Party
et: Pidu

en: Password
et: Parool

en: Password file
et: Paroolifail

en: Password for HTTP Proxy
et: HTTP proksi parool

en: Password for target device.
et: Sihtseadme parool.

en: Password that will be requested to access the stream.
et: Voo juurdepääsuks nõutav parool.

en: Password that will be used for the connection.
et: Ühenduseks kasutatav parool.

en: Password the administrator will use to log into the internal HTTP server.
et: Parool, mida administraator kasutab sisemisse HTTP serverisse logimiseks.

en: Password to be used for connection to the SOCKS proxy.
et: SOCKS proksi ühenduseks kasutatav parool.

en: Password:
et: Parool:

en: Paste
et: Aseta

en: Path
et: Asukoht

en: Path of the image file for fake input.
et: Libasisendi pildi asukoht.

en: Path to OSD menu images
et: OSD menüü piltide asukoht

en: Path to the OSD menu images. This will override the path defined in the OSD configuration file.
et: OSD menüüpiltide asukoht. See tühistab OSD seadistuste failis määratud asukoha.

en: Path to the media in the Zip archive
et: Meedia asukoht zip arhiivis

en: Path to the projectM preset directory
et: projectM-i mallikataloogi asukoht

en: Path to the skin to use.
et: Kasutatava rüü asukoht

en: Path to the x509 PEM Certificates Revocation List file that will be used for SSL. Leave empty if you don't have one.
et: Asukoht x509 PEM sertifikaatide tühistusnimekirja failini, mida kasutatakse SSL-i jaoks. Jäta tühjaks, kui sul pole ühtegi.

en: Path to the x509 PEM certificate file that will be used for HTTPS.
et: x509 PEM sertifikaadifaili asukoht, mida kasutatakse HTTPS-i jaoks.

en: Path to the x509 PEM private key file that will be used for HTTPS. Leave empty if you don't have one.
et: x509 PEM privaatvõtme faili asukoht, mida kasutatakse HTTPS-i jaoks. Jäta tühjaks, kui sul pole sellist.

en: Path to the x509 PEM trusted root CA certificates (certificate authority) file that will be used for HTTPS. Leave empty if you don't have one.
et: Asukoht x509 PEM usaldatud juursertifikaadi (sertifitseerimiskeskus) failini, mida kasutatakse HTTPS-i jaoks. Jäta tühjaks, kui sul pole ühtegi.

en: Pause
et: Pausi

en: Pause each item in the playlist on the last frame.
et: Tehakse paus iga esitusloendi kirje viimasel kaadril.

en: Pause only
et: Ainult paus

en: Pause the playback
et: Esitamise paus

en: Pause-Blue
et: Paus-sinine

en: Pause-Fadesteps
et: Paus-hajumissamm

en: Pause-Green
et: Paus-roheline

en: Pause-Red
et: Paus-punane

en: Paused
et: Paus

en: Peak bitrate in VBR mode.
et: VBR režiimis bitikiiruse tipp.

en: Peak extra width
et: Tipu lisalaius

en: Peak height
et: Tipu kõrgus

en: Peak protection
et: Tipu ületamise kaitsmine

en: Percent
et: Protsent

en: Percentage of stride to overlap
et: Ülekatte sammu protsent

en: Performance options
et: Jõudluse valikud

en: Persian
et: Pärsia

en: Philips OGT (SVCD subtitle) decoder
et: Philips OGT (SVCD subtiiter) dekooder

en: Philips OGT (SVCD subtitle) packetizer
et: Philips OGT (SVCD subtiiter) tükeldaja

en: Picking chroma format will force a conversion of the video into that format
et: Värviformaadi valimisel surutakse video jõuga sellesse formaati

en: Picture
et: Pilt

en: Picture aspect-ratio n:m
et: Pildi külgede suhe n:m

en: Picture coding mode
et: Pildi kodeerimise režiim

en: Pitch
et: Kõrgus

en: Pixel height of the capture region, or 0 for full height
et: Hõiveala kõrgus pikslites või 0 täiskõrguse jaoks

en: Pixel width of the capture region, or 0 for full width
et: Hõiveala laius pikslites või 0 täislaiuse jaoks

en: Pixels to crop from bottom
et: Alt kärbitavate pikslite arv

en: Pixels to crop from left
et: Vasakult kärbitatavate pikslite arv

en: Pixels to crop from right
et: Paremalt kärbitavate pikslite arv

en: Pixels to crop from top
et: Ülevalt kärbitavate pikslite arv

en: Place on video where to display the title (default bottom center).
et: Koht videol, kus kuvada nime (vaikimisi all keskel).

en: Placeholder delay
et: Kohahoidja viivitus

en: Play
et: Esita

en: Play
    If the playlist is empty, open a medium
et: Esitamine
    Kui esitusloend on tühi, andmekandja avamine

en: Play and exit
et: Esitamine ja väljumine

en: Play and pause
et: Esitamine ja pausimine

en: Play and stop
et: Esitamine ja peatamine

en: Play another media synchronously
et: Esita mõnda teist meediat sünkroonselt

en: Play another media synchronously (extra audio file, ...)
et: Muu meediafaili esitamine sünkroonis (teine helifail, ...)

en: Play files randomly forever
et: Failide esitamine juhujärjestuses igavesti

en: Play locally the stream while streaming it.
et: Voogu esitatakse voogedastuse ajal lokaalselt.

en: Play only
et: Ainult esitamine

en: Play ordered chapters as specified in the segment.
et: Esita järjestikused peatükid, nagu segmendis määratud.

en: Play playlist bookmark 1
et: Esitusnimekirja 1. järjehoidja esitamine

en: Play playlist bookmark 10
et: Esitusnimekirja 10. järjehoidja esitamine

en: Play playlist bookmark 2
et: Esitusnimekirja 2. järjehoidja esitamine

en: Play playlist bookmark 3
et: Esitusnimekirja 3. järjehoidja esitamine

en: Play playlist bookmark 4
et: Esitusnimekirja 5. järjehoidja esitamine

en: Play playlist bookmark 5
et: Esitusnimekirja 5. järjehoidja esitamine

en: Play playlist bookmark 6
et: Esitusnimekirja 6. järjehoidja esitamine

en: Play playlist bookmark 7
et: Esitusnimekirja 7. järjehoidja esitamine

en: Play playlist bookmark 8
et: Esitusnimekirja 8. järjehoidja esitamine

en: Play playlist bookmark 9
et: Esitusnimekirja 9. järjehoidja esitamine

en: Play&list
et: Esitusloend

en: Play/Pause
et: Esitamine/paus

en: Playback
et: Taasesitamine

en: Playback control
et: Taasesituse kontroll

en: Playback failure
et: Taasesituse tõrge

en: Playback speed
et: Esitamise kiirus

en: Played
et: Esitatud

en: Played buffers
et: Esitatud puhvreid

en: Player...
et: Mängija...

en: Playing some media.
et: Mingi meedia esitamine.

en: Playlist
et: Esitusloend

en: Playlist Files
et: Esitusloendi failid

en: Playlist Files|
et: Esitusloendi faillid|

en: Playlist bookmark 1
et: Esitusloendi järjehoidja 1

en: Playlist bookmark 10
et: Esitusloendi järjehoidja 10

en: Playlist bookmark 2
et: Esitusloendi järjehoidja 2

en: Playlist bookmark 3
et: Esitusloendi järjehoidja 3

en: Playlist bookmark 4
et: Esitusloendi järjehoidja 4

en: Playlist bookmark 5
et: Esitusloendi järjehoidja 5

en: Playlist bookmark 6
et: Esitusloendi järjehoidja 6

en: Playlist bookmark 7
et: Esitusloendi järjehoidja 7

en: Playlist bookmark 8
et: Esitusloendi järjehoidja 8

en: Playlist bookmark 9
et: Esitusloendi järjehoidja 9

en: Playlist has only %d elements
et: Esitusloendis on ainult %d elementi

en: Playlist...
et: Esitusloend...

en: Please enter a network URL:
et: Palun sisesta võrgu URL:

en: Please enter a valid login and password for the sftp connexion to %s
et: Palun sisesta sftp ühenduse %s jaoks kehtiv kasutajanimi ja parool.

en: Please enter a valid login name and a password for realm %s.
et: Palun sisesta tsooni %s jaoks kehtiv kasutajanimi ja parool.

en: Please enter a valid login name and a password.
et: Palun sisesta kehtiv kasutajanimi ja parool.

en: Please enter the URL or path to the media you want to play
et: Sisesta meediafaili, mida soovid esitada, URL või asukoht

en: Please enter the new profile name.
et: Palun sisesta uue profiili nimi.

en: Please provide one of the following parameters:
et: Palun määra üks järgnevatest parameetridest:

en: Please set a username or disable the audioscrobbler plugin, and restart VLC.
    Visit http://www.last.fm/join/ to get an account.
et: Palun määra kasutajanimi või keela audioscobbler plugin ja taaskäivita VLC.
    Külasta http://www.last.fm/join/ konto saamiseks.

en: Please wait while your font cache is rebuilt.
    This should take less than a few minutes.
et: Palun oota, kuni fondi puhvrit uuesti luuakse.
    See ei tohiks võtta rohkem kui paar minutit.

en: Please wait while your font cache is rebuilt.
    This should take less than a minute.
et: Palun oota, kuni sinu fondipuhvrit uuesti koostatakse.
    Selleks peaks kuluma alla minuti.

en: Plu&gins and extensions
et: Plu&ginad ja laiendused

en: Plugins
et: Pluginad

en: Plugins and extensions
et: Pluginad ja laiendused

en: Podcast Author
et: Podcasti autor

en: Podcast Category
et: Podcasti kategooria

en: Podcast Copyright
et: Podcasti autoriõigused

en: Podcast Duration
et: Podcasti kestus

en: Podcast Info
et: Podcasti info

en: Podcast Keywords
et: Podcasti märksõnad

en: Podcast Link
et: Podcasti link

en: Podcast Publication Date
et: Podcasti avaldamise kuupäev

en: Podcast Size
et: Podcasti suurus

en: Podcast Subcategory
et: Podcasti alamkategooria

en: Podcast Subtitle
et: Podcasti subtiitrid

en: Podcast Summary
et: Podcasti kokkuvõte

en: Podcast Type
et: Podcasti tüüp

en: Podcast URLs list
et: Podcastide URL-de nimekiri

en: Podcast parser
et: Podcasti parser

en: Podcasts
et: Podcastid

en: Polish
et: Poola

en: Pop
et: Popmuusika

en: Port to use for the RTP source of the session
et: Kasutatav RTP allika port selleks seansiks

en: Port to use for tunneling the RTSP/RTP over HTTP.
et: RTSP/RTP üle HTTP tunneldamise port.

en: Portaudio identifier for the output device
et: Portaudio identifikaator väljundseadmele

en: Portuguese
et: Portugaalia

en: Position
et: Asukoht

en: Position Control
et: Asukoha muutmine

en: Position of video title
et: Video nime asukoht

en: Positioning method
et: Positsioneerimise meetod

en: Post processing
et: Järeltöötlus

en: Post processing quality
et: Järeltöötluse kvaliteet

en: Post-Processing Quality
et: Järeltöötluse kvaliteet

en: Power Management Inhibitor
et: Vooluhalduse tõkestaja

en: Pranks
et: Tüng

en: Pre&vious
et: Ee&lmine

en: Pre-motion estimation
et: Liikumise eelhindamine

en: Preamp
et: Eelvõim

en: Preamp
et: Eelvõimendus

en: Prefer native stream recording
et: Loomuliku voo salvestamise eelistamine

en: Prefer system plugins over VLC
et: Süsteemipluginate eelistamine VLC omadele

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preferences file could not be saved
et: Eelistuste faili salvestamine nurjus

en: Preferences...
et: Eelistused...

en: Preferred Audio language
et: Audio eelistatud keel

en: Preferred Subtitle Language
et: Subtiitrite eelistatud keel

en: Preferred audio language:
et: Audio eelistatud keel:

en: Preferred decoders list
et: Eelistatud dekoodrite nimekiri

en: Preferred encoders list
et: Eelistatud enkoodrite nimekiri

en: Preferred packetizer list
et: Eelistatud tükeldajate nimekiri

en: Preferred subtitles language
et: Subtiitrite eelistatud keel

en: Prefilter
et: Eelfilter

en: Prefix
et: Eesliide

en: Prefix of the destination file automatically generated
et: Automaatselt loodud sihtfaili eesliide

en: Prefix of the output images filenames. Output filenames will have the "prefixNUMBER.format" form if replace is not true.
et: Piltide falinimede eesliide. Tulemuseks saab olema "eesliideNUMBER.vorming".

en: Preload Directory
et: Eellaadimise kataloog

en: Preset
et: Eelseadistus

en: Preset to use for the equalizer.
et: Kasutatav eelseadistus ekvalaiserile.

en: Press menu select or pause to continue.
et: Vajuta menüü valik või paus jätkamiseks.

en: Press new keys for
    "%@"
et: Vajuta uued klahvid
    "%@"

en: Press the new keys for
et: Vali uus klahv tegevusele

en: Prev
et: Eelm

en: Prevents the audio output from going over a predefined value.
et: Hoiab ära audio väärtuse minemist üle eelmääratud väärtuse.

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous Channel
et: Eelmine kanal

en: Previous Chapter/Title
et: Eelmine peatükk/pealkiri

en: Previous chapter
et: Eelmine peatükk

en: Previous media in the playlist
et: Eelmine meedia esitusloendis

en: Previous title
et: Eelmine pealkiri

en: Primary language (Analog TV tuners only)
et: Esmane keel (ainult analoog-TV tuunerid)

en: Primary language left, Secondary language right
et: Esmane keel vasakul, sekundaarne keel paremal

en: Print stats for each frame.
et: Kuva iga kaadri statistika.

en: Privacy / Network Interaction
et: Privaatsus / võrgusuhtlus

en: Privacy and Network Policies
et: Privaatsuse ja võrgu reeglid

en: Privacy and Network Warning
et: Privaatsuse ja võrgu hoiatus

en: Private key file
et: Privaatvõtme fail

en: Probe DVB card for capabilities
et: DVB kaardi võimaluste tuvastamine

en: Profile
et: Profiil

en: Profile Name
et: Profiili nimi

en: Program
et: Programm

en: Program Guide
et: Telekava

en: Programs
et: Programmid

en: Protect against sound clipping
et: Kaitse heli ragina vastu

en: Protocol
et: Protokoll

en: Pseudo raw video decoder
et: Pseudo raw video dekooder

en: Pseudo raw video packetizer
et: Pseudo raw video tükeldaja

en: Psychedelic
et: Psühedeeliline

en: Psychedelic video filter
et: Psühhedeeliline video filter

en: Psycho-acoustic model
et: Psühhoaktustiline mudel

en: Publisher
et: Avaldaja

en: Pulseaudio audio output
et: Pulseaudio audioväljund

en: Pure-interlaced mode.
et: Puhas üle rea režiim

en: Purple
et: Lilla

en: Pushto
et: Puštu

en: Puzzle
et: Pusle

en: Puzzle game
et: Pusle mäng

en: Puzzle interactive game video filter
et: Pusle interaktiivse mängu videofilter

en: QAM, PSK or VSB modulation method
et: QAM, PSK või VSB modulatsiooni meetod

en: QP curve compression
et: QP kurvi tihendus

en: QP curve compression. Range 0.0 (CBR) to 1.0 (QCP).
et: QP kurvi tihendus. Vahemikus 0.0 (CBR) kuni 1.0 (QCP).

en: QP difference between chroma and luma
et: Värviformaadi ja luma vaheline QP erinevus

en: QP difference between chroma and luma.
et: Värviformaadi ja luma vaheline QP erinevus.

en: QP factor between I and P
et: I ja P vaheline QP tegur

en: QP factor between I and P. Range 1.0 to 2.0.
et: I ja P vaheline QP tegur. Vahemikus 1.0 kuni 2.0.

en: QP factor between P and B
et: P ja B vaheline QP tegur

en: QP factor between P and B. Range 1.0 to 2.0.
et: P ja B vaheline QP tegur. Vahemikus 1.0 kuni 2.0.

en: Qt interface
et: Qt kasutajaliides

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Quality level
et: Kvaliteedinivoo

en: Quality level for the encoding of motions vectors (this can slow down the encoding very much).
et: Enkoodimise liikumisvektorite kvaliteedinivoo (see võib oluliselt aeglustada enkoodimist).

en: Quality of post processing. Valid range is 0 to 6
    Higher levels require considerable more CPU power, but produce better looking pictures.
et: Järeltöötlemise kvaliteet. Kehtiv vahemik on 0-st 6-ni.
    Kõrgemad väärtused nõuavad märgatavalt rohkem CPU võimsust, aga toodavad parema kvaliteediga pilte.

en: Quality of the stream.
et: Voo kvaliteet

en: Quality-based VBR
et: Kvaliteedipõhine VBR

en: Quantization factor of I frames, compared with P frames (for instance 1.0 => same qscale for I and P frames).
et: I-kaadrite kvantimise faktor võrreldes P-kaadritega (näiteks 1.0 => sama qscale nii I kui P-kaadritele).

en: Quantizer scale
et: Kvantija skaala

en: Quechua
et: Ketšua

en: Quick &Open File...
et: Faili &kiiravamine...

en: QuickTime Media Link importer
et: QuickTime Media Link importija

en: QuickTime library decoder
et: QuickTime teegi dekooder

en: Quicktime Capture
et: Quicktime hõive

en: Quiet mode
et: Vaikne režiim

en: Quiet mode.
et: Vaikne režiim.

en: Quiet synchro
et: Vaikne sünkroonimine

en: Quit
et: Välju

en: Quit VLC
et: Välju VLC-st

en: Quit after Playback
et: Lõpetab pärast esitust

en: RAM playlist import
et: RAM esitusloendi import

en: RGB component to extract
et: Eemaldatav RGB komponent

en: RGB component to extract. 0 for Red, 1 for Green and 2 for Blue.
et: Eemaldatav RGB komponent. 0 punase, 1 rohelise ja 2 sinise jaoks.

en: RSS and Atom feed display
et: RSS ja Atom uudistevoo kuva

en: RSS/Atom feed '|' (pipe) separated URLs.
et: RSS/Atom uudisvoogude URL-id eraldatuna '|' (toruga).

en: RTCP (local) port
et: RTCP (kohalik) port

en: RTCP packets will be received on this transport protocol port. If zero, multiplexed RTP/RTCP is used.
et: RTCP paketid võetakse vastu selle transpordiprotokolli pordi kaudu. Kui null, siis kasutatakse multipleksitud RTP/RTCP-d.

en: RTMP input
et: RTMP sisend

en: RTMP stream output
et: RTMP voo väljund

en: RTP de-jitter buffer length (msec)
et: RTP värina eemaldamise puhvri suurus (ms)

en: RTP over RTSP (TCP)
et: RTP üle RTSP (TCP)

en: RTP packets will be authenticated and deciphered with this Secure RTP master shared secret key.
et: RTP paketid autenditakse ja dešifreeritakse selle turvalise RTP primaarse jagatud salajase võtmega.

en: RTP packets will be integrity-protected and ciphered with this Secure RTP master shared secret key.
et: RDP paketid on terviklikkuse kontrolliga ja krüpteeritud selle turvalise RTP primaarse jagatud salajase võtmega.

en: RTP source timeout (sec)
et: RTP allika aegumine (s)

en: RTP stream output
et: RTP voo väljund

en: RTP/RTCP multiplexing
et: RTP/RTCP multipleksimine

en: RTP/RTSP/SDP demuxer (using Live555)
et: RTP/RTSP/SDP demukser (kasutab Live555)

en: RTSP announce
et: RTSP teatamine

en: RTSP authentication
et: RTSP autentimine

en: RTSP host address
et: RTSP hosti aadress

en: RTSP password
et: RTSP parool

en: RTSP user name
et: RTSP kasutajanimi

en: RTSP/RTP access and demux
et: RTSP/RTP pääs ja demuks

en: RV32 conversion filter
et: RV32 teisenduse filter

en: Radio device
et: Raadio seade

en: Radio device name
et: Raadioseadme nimi

en: Raeto-Romance
et: Retoromaani

en: Raise the interface above all other windows.
et: Kasutajaliidese tõstmine kõigi teiste akende kohale.

en: Raise the quantizer for macroblocks at the border of the frame (default: 0.0).
et: Makroblokkide kvantimise väärtuse tõstmine kaadri serval (vaikimisi: 0.0).

en: Raise the quantizer for macroblocks with a high temporal complexity (default: 0.0).
et: Makroblokkide kvantija tõstmine ajutiselt kõrgema keerukusega (vaikimisi: 0:0).

en: Raise the quantizer for very bright macroblocks (default: 0.0).
et: Tõsta kvantimise väärtust väga heledate makroblokkide puhul (vaikimisi: 0.0).

en: Raise the quantizer for very dark macroblocks (default: 0.0).
et: Tõsta kvantimise väärtust väga tumedate makroblokkide puhul (vaikimisi: 0.0).

en: Random
et: Juhuesitus

en: Random Off
et: Juhuslik välja

en: Random On
et: Juhuslik sees

en: Rap
et: Räpp

en: Rate control buffer aggressiveness
et: Sageduse kontrolli puhvri agressiivsus

en: Rate control buffer aggressiveness.
et: Sageduse kontrolli puhvri agressiivsus.

en: Rate control buffer size
et: Sageduse kontrolli puhvri suurus

en: Rate control buffer size (in kbytes). A bigger buffer will allow for better rate control, but will cause a delay in the stream.
et: Sageduse kontrolli puhvri suurus kilobaitides. Suurem puhver lubab paremat sageduse kontrolli, aga toob kaasa voo viivituse.

en: Rating
et: Hinnang

en: Ratio of B frames
et: B-kaadrite osakaal

en: Ratio of images to record. 3 means that one image out of three is recorded.
et: Salvestatavate piltide suhe. 3 tähendab, et iga komas pilt salvetatakse.

en: Ratio of key frames
et: Võtmekaadrite osakaal

en: Raw audio demuxer
et: Tooraudio demukser

en: Raw audio encoder
et: Raw audio enkooder

en: Raw video demuxer
et: Raw video demukser

en: Raw/Log Audio decoder
et: Raw/Log Audio dekooder

en: Read a VLM configuration file as soon as VLM is started.
et: VLM seadete faili loetakse niipea, kui VLM on käivitunud.

en: Read a file that is being constantly updated (for example, a JPG file on a server). You should not globally enable this option as it will break all other types of HTTP streams.
et: Loe pidevalt uuendatavat faili (näiteks JPG fail serveris). Sa ei peaks seda valikut võimaldama, kuna see lõhub kõik teist tüüpi HTTP vood.

en: Read and discard unknown EBML elements (not good for broken files).
et: Loe ja hülga tundmatuid EBML elemente (ei ole hea katkiste failide puhul).

en: Read at media
et: Loe meediast

en: Read meta data using lua scripts
et: Loe metaandmed kasutades lua skripte

en: Read password for target device from file.
et: Loe sihtseadme parool failist.

en: Read size
et: Lugemise suurus

en: Read the audio stream at VLC pace rather than Jack pace.
et: Loe audiovoogu VLC kiirusega, mitte Jack-i kiirusega.

en: ReadMe / FAQ...
et: Juhend / KKK

en: Real RTSP
et: Tõeline RTSP

en: Real demuxer
et: Real demukser

en: Real-Time Protocol (RTP) input
et: Real-Time Protocol (RTP) sisend

en: RealVideo library decoder
et: RealVideo teegi dekooder

en: Recommended video output for Windows Vista and later versions
et: Windows Vista ja hilisemate versioonide soovituslik videoväljund

en: Recommended video output for Windows XP. Incompatible with Vista's Aero interface
et: Windows XP soovituslik videoväljund. Ei ühildu Vista Aero kasutajaliidesega.

en: Record
et: Salvesta

en: Record access filter start/stop.
et: Salvestamise pääsufiltri start/stop.

en: Record directory or filename
et: Salvestamise kataloog või fail

en: Record stream output
et: Salvesta voo väljund

en: Recording
et: Salvestamine

en: Recording done
et: Salvestamine valmis

en: Recording ratio
et: Salvestamise suhe

en: Recreate a index for the AVI file. Use this if your AVI file is damaged or incomplete (not seekable).
et: Loo uuesti AVI faili indeks. KAsuta seda, kui su AVI fail on vigane või poolik (ei ole keritav).

en: Rectangular Linear Phase
et: Ristkülikukujuline lineaarne faas

en: Red
et: Punane

en: Red balance
et: Punase tasakaal

en: Red balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
et: Videosisendi punase tasakaal (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Red component of the pause color
et: Pausi värvi punane komponent

en: Red component of the shutdown color
et: Seiskamise värvi punane komponent

en: Red value of a pure white on your LED stripes.
et: Punase väärtus puhtal valgel sinu LED triipudel.

en: Reduce fluctuations in QP
et: Vähendab QP-s lainetusi

en: Refresh
et: Värskenda

en: Refresh list
et: Värskenda nimekirja

en: Refresh period in ms
et: Värskendamise periood ms-des

en: Refresh time
et: Värskendamise aeg

en: Reggae
et: Regemuusika

en: Region left column
et: Regiooni vasak veerg

en: Region top row
et: Regiooni ülemine rida

en: Regrettably, these keys cannot be assigned as hotkey shortcuts.
et: Kahjuks ei saa neid klahve kasutada kiirklahvidena.

en: Regular expression used to filter the recent items played in the player
et: Mängijas viimati esitatud kirjete filtreerimisel kasutatav regulaaravaldis

en: Relative font size
et: Suhteline fondi suurus

en: Release function
et: Release funktsioon

en: Reload extensions
et: Värskenda laiendusi

en: Reload image file
et: Värskenda pildi faili

en: Reload image file every n seconds.
et: Värskenda pildi faili iga n sekundi tagant.

en: Remote Audio Output Protocol stream output
et: RAOP (Remote Audio Output Protocol) voo väljund

en: Remote control interface
et: Kaugjuhtimise liides

en: Remote control interface initialized. Type `help' for help.
et: Kaugjuhtimise liides initsialiseeritud. Tipi abi saamiseks 'help'.

en: Remote-OSD
et: Võrgu-OSD

en: Remote-OSD over VNC
et: Võrgu-OSD üle VNC

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Selected
et: Eemalda valitud

en: Remove borders of the video and replace them by black borders
et: Eemalda video servad ja asenda nad mustade servadega

en: Remove old preferences?
et: Eemaldada vanad eelistused?

en: Remove this podcast subscription
et: Eemalda selle podcasti tellimus

en: Remove zones of the video using a picture as mask
et: Eemalda video tsoonid, kasutades pilti maskina

en: Removes all transparency effects used in DVD subtitles.
et: Eemaldab kõik DVD subtiitrites kasutatud läbipaistvuse efektid.

en: Render text or image
et: Renderda tekst või pilt

en: Render the image or text in current overlay buffer.
et: Renderda pilt või tekst aktiivses ülekatte puhvris.

en: Rendering quality
et: Renderdamise kvaliteet

en: Repair
et: Paranda

en: Repair AVI Files
et: AVI failide parandamine

en: Repeat All
et: Korda kõiki

en: Repeat Off
et: Kordus väljas

en: Repeat One
et: Korda ühte

en: Repeat all
et: Kõikide kordamine

en: Repeat current item
et: Praeguse kirje kordamine

en: Repeat delay:
et: Korduste vahemik:

en: Repeat:
et: Kordus:

en: Replay gain
et: Taasesituse tundlikkus

en: Replay gain mode
et: Esitusvaljuse tundlikkus

en: Replay gain mode:
et: Ühtlase valjuse režiim:

en: Replay preamp
et: Taasesituse eelvõimendi

en: Reset
et: Lähtesta

en: Reset All
et: Taasta kõik

en: Reset Preferences
et: Taasta seaded

en: Reset controls to default
et: Lähtesta juhtelemendid vaikeväärtustele

en: Reset controls to defaults provided by the v4l2 driver.
et: Algväärtusta juhtelemendid v4l2 draiveri väärtustele.

en: Reset v4l2 controls
et: Algväärtusta v4l2 juhtelemendid

en: Resize interface to the native video size
et: Muuda liidese suurus samaks video omaga

en: Resize interface to video size
et: Liidese suuruse muutmine video järgi

en: Resolution
et: Eraldusvõime

en: Restore Defaults
et: Taasta vaikeväärtused

en: Retrieving Channel Info...
et: Kanali info hankimine...

en: Reveal in Finder
et: Avamine Finder-is

en: Reverb
et: Kaja

en: Reverberation delay
et: Kaja viivitus

en: Reverberation delay, in ms. Usual values are from to 40 to 200ms.
et: Kaja viivitus millisekundites. Tavalised väärtused on vahemikus 40 kuni 200 ms.

en: Reverberation level
et: Kaja nivoo

en: Reverberation level (from 0 to 100, default value is 0).
et: Kaja nivoo (0-st kuni 100-ni, vaikeväärtus on 0).

en: Reverse
et: Pööratud

en: Reverse stereo
et: Pööratud stereo

en: Revert to normal play speed
et: Tagasi normaalsele esitamise kiirusele

en: Rewind
et: Tagasikerimine

en: Right
et: Parem

en: Right rear
et: Parem tagumine

en: Right to left/Bottom to top
et: Paremalt vasakule/Alt üles

en: Ripple
et: Virvendus

en: Rock
et: Rokk

en: Rock & roll
et: Rock'n'roll

en: Roku HD1000 audio output
et: Roku HD1000 audioväljund

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Room size
et: Ruumi suurus

en: Room width
et: Ruumi laius

en: Root CA file
et: Juursertifikaadi (CA) fail

en: Rotate
et: Pööramine

en: Rotate by 180 degrees
et: Pööra 180 kraadi

en: Rotate by 270 degrees
et: Pööra 270 kraadi

en: Rotate by 90 degrees
et: Pööra 90 kraadi

en: Rotate or flip the video
et: Video pööramine või peegeldamine

en: Rotate video filter
et: Pööramise video filter

en: Rotates or flips the image
et: Pildi pööramine või peegeldamine

en: Rows
et: Ridu

en: Run as daemon process
et: Teenusena käivitamine

en: Run fb on current tty
et: Fb käivitamine aktiivsel tty-l

en: Run framebuffer on current TTY device (default enabled). (disable tty handling with caution)
et: Käivita kaadripuhver aktiivsel TTY seadmel (vaikimisi lubatud). (keela tty käsitlemine ettevaatusega)

en: Run manually
et: Käivita käsitsi

en: Run on schedule
et: Käivita graafiku alusel

en: Run time
et: Algusaeg

en: Running VLC in real-time priority will allow for much more precise scheduling and yield better, especially when streaming content. It can however lock up your whole machine, or make it very very slow. You should only activate this if you know what you're doing.
et: Käivitades VLC reaalaja prioriteediga, lubab see palju täpsemat ajastust ja paremat tootlust, eriti sisu voogedastamisel. Paraku võib see su masina lukustada või teha väga aeglaseks. Sa peaksid selle aktiveerima ainult juhul, kui tead täpselt, mida teed.

en: Running vlc with the default interface. Use 'cvlc' to use vlc without interface.
et: Kasutatakse vlc vaikimisi kasutajaliidest. 'cvlc' on vlc ilma graafilise liideseta.

en: Runs VLC as a background daemon process.
et: VLC käivitatakse taustal nagu teenusprotsess.

en: Russian
et: Vene

en: Russian (KOI8-R)
et: Vene (KOI8-R)

en: S-Video input
et: S-video sisend

en: S/PDIF can be used by default when your hardware supports it as well as the audio stream being played.
et: S/PDIF-i saab kasutada siis, kui riistvara ja audiovoog seda võimaldab.

en: SAP Announce
et: SAP-teavitus

en: SAP Strict mode
et: SAP Strict režiim

en: SAP announce
et: SAP-teadustamine

en: SAP announcement interval
et: SAP teadete intervall

en: SAP announcing
et: SAP teadustamine

en: SAP is a way to publically announce streams that are being sent using multicast UDP or RTP.
et: SAP on viis kuidas avalikult teatada, mis voogusid saadetakse üle UDP või RTP.

en: SAP multicast address
et: SAP multicast aadress

en: SAP timeout (seconds)
et: SAP aegumine (sekundit)

en: SDL Image decoder
et: SDL pildi dekooder

en: SDL chroma format
et: SDL värviformaat

en: SDL_image video decoder
et: SDL_pildi video dekooder

en: SDP Descriptions parser
et: SDP kirjelduste parser

en: SDT Descriptors (requires --sout-ts-es-id-pid)
et: SDT deskriptorid (vajab --sout-ts-es-id-pid)

en: SFTP authentication
et: SFTP autentimine

en: SFTP input
et: SFTP sisend

en: SFTP password
et: SFTP parool

en: SFTP port number to use on the server
et: Serveril kasutatav SFTP pordi number

en: SFTP user name
et: SFTP kasutajanimi

en: SMB domain
et: SMB domeen

en: SMB input
et: SMB sisend

en: SMB password
et: SMB parool

en: SMB user name
et: SMB kasutajanimi

en: SMF demuxer
et: SMF demukser

en: SOCKS password
et: SOCKS parool

en: SOCKS proxy server to use. This must be of the form address:port. It will be used for all TCP connections
et: Kasutatav SOCKS proksi server.See peab esinema kujul aadress:port. Seda kasutatakse kõikide TCP ühenduste jaoks

en: SOCKS user name
et: SOCKS kasutajanimi

en: SPS and PPS id numbers
et: SPS ja PPS id numbrid

en: SQLite database module
et: SQLite andmebaasi moodul

en: SRTP key (hexadecimal)
et: SRTP võti (16nd-süsteemis)

en: SSE2 I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
et: SSE2 I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 teisendused

en: SSE2 conversions from
et: SSE2 teisendused

en: SSIM computation
et: SSIM arvutamine

en: SVCD subtitles
et: SVCD subtiitrid

en: SVG template file
et: SVG mallifail

en: SVGAlib video output
et: SVGAlib videoväljund

en: Samba (Windows network shares) input
et: Samba (Windows võrgu jagatud ressursid) sisend

en: Samoan
et: Samoa

en: Sample Rate
et: Diskreetimissagedus

en: Sample aspect ratio
et: Diskreedi külgedesuhe

en: Sample aspect ratio of the destination (1:1, 3:4, 2:3).
et: Sihtfaili diskreedi külgedesuhe (1:1, 3:4, 2:3)

en: Sample rate
et: Diskreetimissagedus

en: Sample rate of an audio elementary stream
et: Audio elementaarvoo diskreetimissagedus

en: Sample rate of the transcoded audio stream (11250, 22500, 44100 or 48000).
et: Transkodeeritud audiovoo diskreetimissagedus (11250, 22500, 44100 or 48000).

en: Samplerate
et: Diskreetimissagedus

en: Samplerate information of the transcoded stream.
et: Transkodeeritud voo diskreetimissageduse informatsioon.

en: Samplerate of the captured audio stream, in Hz (eg: 11025, 22050, 44100, 48000)
et: Hõivatud audio voo diskreetimissagedus Hz-des (nt:  11025, 22050, 44100, 48000)

en: Sardinian
et: Sardiinia

en: Satellite Azimuth
et: Satelliidi asimuut

en: Satellite Azimuth in tenths of degree
et: Satelliidi asimuut kümnendikkraadides

en: Satellite Elevation
et: Satelliidi nurkkõrgus

en: Satellite Elevation in tenths of degree
et: Satelliidi nurkkõrgus kümnendikkraadides

en: Satellite Longitude
et: Satelliidi pikkuskraad

en: Satellite Longitude in 10ths of degree, -ve=West
et: Sateliidi pikkuskraad kümnendikkraadides, -ve=lääs

en: Satellite Polarisation
et: Satelliidi polarisatsioon

en: Satellite Polarisation [H/V/L/R]
et: Satelliidi polarisatsioon [H/V/L/R]

en: Satellite Range Code
et: Tuuneri riigikood

en: Satellite Range Code as defined by manufacturer e.g. DISEqC switch code
et: Tootja poolt määratud satelliidi piirkonnakood nt. DISEqC lülituskood

en: Satellite number in the Diseqc system
et: Satelliidi number Diseqc süsteemis

en: Saturation
et: Värviküllastus

en: Saturation of the video input (if supported by the v4l2 driver).
et: Videosisendi värviküllastus (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Saturaton threshold
et: Küllastuse lävi

en: Save
et: Salvesta

en: Save Debug Frames
et: Salvesta silumise kaadrid

en: Save File
et: Faili salvestamine

en: Save Metadata
et: Salvesta metaandmed

en: Save Playlist
et: Salvesta esitusloend

en: Save Playlist to &File...
et: Salvesta esitusloend &faili...

en: Save Playlist...
et: Salvesta esitusloend...

en: Save VLM configuration as...
et: Salvesta VLM-i seadistus kui...

en: Save and close the dialog
et: Salvesta ja sulge dialoog

en: Save file to
et: Salvesta faili

en: Save file...
et: Salvesta fail...

en: Save log file as...
et: Salvesta logifail kui...

en: Save playlist
et: Salvesta esitusloend

en: Save playlist as...
et: Salvesta esitusloend kui...

en: Save raw codec data
et: Salvesta raw koodeki andmed

en: Save recently played items
et: Viimati esitatud kirjete salvestamine

en: Save the raw codec data if you have selected/forced the dummy decoder in the main options.
et: Salvesta raw koodeki andmed, kui sa oled valinud/sundinud liba koodeki valikute alt.

en: Save the recently played items in the menu
et: Viimati esitatud kirjete salvestamine menüüsse

en: Save this Log...
et: Salvesta see logi...

en: Save...
et: Salvestamine...

en: Saves all the displayed logs to a file
et: Salvesta kõik kuvatud logid faili

en: Saving file failed
et: Faili salvestamine ebaõnnestus

en: Sca&le
et: Ska&leeri

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Scale factor
et: Suurendustegur

en: Scale factor (0.1-2.0)
et: Skaleerimise tegur (0.1-2.0)

en: Scale factor to apply to the video while transcoding (eg: 0.25)
et: Transkodeerimise ajal videole rakendatav skaleerimise faktor (nt. 0.25)

en: Scaled to screen
et: Ekraan täidetud

en: Scaling factor used when Auto Scaling is disabled.
    Default value is 1.0 (original video size).
et: Skaleerimise tegur, kui auto-skaleerimine on keelatud.
    Vaikeväärtus on 1.0 (video originaalsuurus).

en: Scaling mode
et: Skaleerimise režiim

en: Scaling mode to use.
et: Kasutatav skaleerimise režiim.

en: Scanning DVB
et: DVB läbivaatus

en: Scene filter
et: Stseeni filter

en: Scene video filter
et: Videostseeni filter

en: Schedule
et: Ajagraafik

en: Schedule:
et: Ajagraafik:

en: Schroedinger video decoder
et: Schroedinger video dekooder

en: Scope
et: Skoop

en: Scope for IPv6 announcements (default is 8).
et: IPv6-e teadete skoop (vaikimisi on 8).

en: Score
et: Hinne

en: Scrambled
et: Kodeeritud

en: Screen
et: Ekraan

en: Screen Capture Input
et: Ekraanihõive sisend

en: Screen Input
et: Ekraani sisend

en: Screen capture
et: Ekraanihõive

en: Screen capture (with X11/XCB)
et: Ekraanihõive (X11/XCB)

en: Screennumber of fullscreen, instead ofsame screen where interface is
et: Täisekraanvaate kuva number, selle kuva asemel, kus kasutajaliides on

en: Scrobbler URL
et: Scrobbleri URL

en: Scroll with feed
et: Keri koos uudisvooga

en: Search
et: Otsing

en: Search Filter
et: Otsingufilter

en: Search Length
et: Otsingu pikkus

en: Search in Playlist
et: Otsi esitusloendist

en: Second CSA Key
et: Teine CSA võti

en: Second audio program (Analog TV tuners only)
et: Teine audioprogramm (ainult analoog-TV tuunerid)

en: Secondary language (Analog TV tuners only)
et: Sekundaarne keel (ainult analoog-TV tuunerid)

en: Seek based on percent not time
et: Keri protsentide, mitte aja põhiselt

en: Seek based on percent not time.
et: Keri protsentide, mitte aja põhiselt.

en: Segments
et: Segmendid

en: Select
et: Vali

en: Select "Advanced Options" to see all options.
et: Kõikide valikute nägemiseks klõpsa "Täpsemalt".

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select Audio Device
et: Vali audioseade

en: Select Directory
et: Vali kataloog

en: Select File
et: Faili valimine

en: Select Folder
et: Vali kataloog

en: Select Input
et: Sisendi valimine

en: Select Output
et: Väljundi valimine

en: Select a device or a VIDEO_TS directory
et: Seadme või VIDEO_TS kataloogi valimine

en: Select a device or a VIDEO_TS folder
et: Seadme või VIDEO_TS kausta valimine

en: Select a directory
et: Vali kataloog

en: Select a file
et: Vali fail

en: Select a stream
et: Vali voog

en: Select an action to change the associated hotkey
et: Vali tegevus muutmaks seostatud kiirklahvi

en: Select an action to change the associated hotkey:
et: Vali tegevus muutmaks seostatud kiirklahvi:

en: Select audio input format with the given bits/sample (if non 0)
et: Audiosisendi vormingu valimine koos etteantud bittide arvuga diskreedi kohta (0, kui mitte ühtegi)

en: Select audio input format with the given number of audio channels (if non 0)
et: Audiosisendi vormingu valimine koos antud audiokanalite arvuga (0, kui mitte ühtegi)

en: Select audio input format with the given sample rate (if non 0)
et: Audiosisendi vormingu valimine koos antud diskreetimissagedusega (0, kui mitte ühtegi)

en: Select channel to keep
et: Vali säilitatav kanal

en: Select current widget
et: Praeguse vidina valimine

en: Select in percent (50 is center) the position of the middle point (Lagrange) of blended zone
et: Vali ühistsooni keskpunkti (Lagrange) positsioon protsentides (50 on keskel)

en: Select in percent the Lagrange coeff of the beginning blended zone
et: Vali ühistsooni alguse Lagrange koefitsent protsentides

en: Select in percent the Lagrange coeff of the end of blended zone
et: Vali ühistsooni lõpu Lagrange koefitsent protsentides

en: Select in percent the Lagrange coeff of the middle of blended zone
et: Vali ühistsooni keskosa Lagrange koefitsent protsentides

en: Select in percent the height of the blended zone (case of 2x2 wall)
et: Vali ühistsooni kõrgus protsentides (2x2 sein)

en: Select in percent the length of the blended zone
et: Vali ühistsooni pikkus protsentides

en: Select next DVD chapter
et: Järgmise DVD peatüki valimine

en: Select next DVD title
et: Järgmise DVD pealkirja valimine

en: Select one color in the video
et: Vali üks värv videol

en: Select one or more files to open
et: Avamiseks ühe või enama faili valimine

en: Select one or multiple files
et: Ühe või enama faili valimine

en: Select prev DVD chapter
et: Eelmise DVD peatüki valimine

en: Select previous DVD title
et: Eelmise DVD pealkirja valimine

en: Select profile:
et: Vali profiil:

en: Select rendering quality, at the expense of speed. 0 is fastest, 1 is highest quality.
et: Vali renderdamise kvaliteet kiiruse arvelt. 0 on kiireim, 1 on kõrgeim kvaliteet.

en: Select skin
et: Rüü valimine

en: Select speaker configuration you want to use. This option doesn't upmix! So NO e.g. Stereo -> 5.1 conversion.
et: Vali kasutatav kõlarite häälestus. See valik ei kasuta upmix-i! Niiet EI nt. Stereo -> 5.1 teisendustele.

en: Select special Audio device, or let windows decide (default), change needs VLC restart to apply.
et: Vali spetsiaalne audioseade või luba windowsil otsustada (vaikimisi). Vajalik on VLC taaskäivitus.

en: Select the Black Crush of blended zone (Blue or V component)
et: Vali ühistsooni mustpunkti adaptimisviis (sinine või V komponent)

en: Select the Black Crush of blended zone (Green or U component)
et: Vali ühistsooni mustpunkti adaptimisviis (roheline või U komponent)

en: Select the Black Crush of blended zone (Red or Y component)
et: Vali ühistsooni mustpunkti adaptimisviis (punane või Y component)

en: Select the Black Level of blended zone (Blue or V component)
et: Vali ühistsooni musta nivoo (sinine või V komponent)

en: Select the Black Level of blended zone (Green or U component)
et: Vali ühistsooni must nivoo (roheline või U komponent)

en: Select the Black Level of blended zone (Red or Y component)
et: Vali ühistsooni musta nivoo (punane või Y komponent)

en: Select the White Crush of blended zone (Blue or V component)
et: Vali ühistsooni valgepunkti adaptimisviis (sinine või V komponent)

en: Select the White Crush of blended zone (Green or U component)
et: Vali ühistsooni valgepunkti adaptimisviis (roheline või U komponent)

en: Select the White Crush of blended zone (Red or Y component)
et: Vali ühistsooni valgepunkti adaptimisviis (punane või Y komponent)

en: Select the White Level of blended zone (Blue or V component)
et: Vali ühistsooni valge nivoo (sinine või V komponent)

en: Select the White Level of blended zone (Green or U component)
et: Vali ühistsooni valge nivoo (roheline või U komponent)

en: Select the White Level of blended zone (Red or Y component)
et: Vali ühistsooni valge nivoo (punane või Y komponent)

en: Select the audio input source. See the "video input" option.
et: Audiosisendi valimine. Vaata "videosisendi" valikut.

en: Select the audio output type. See the "video input" option.
et: Audioväljundi tüübi valimine. Vaata "videosisendi" valikut.

en: Select the capture device type
et: Hõiveseadme tüübi valimine

en: Select the directory to save to
et: Vali kataloog, kuhu salvestada

en: Select the file
et: Vali fail

en: Select the file to save to
et: Vali fail, kuhu salvestada

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Blue or V component)
et: Vali segatud tsooni gamma parandus (sinine või V komponent)

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Green or U component)
et: Vali ühistsooni gamma parandus (roheline või U komponent)

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Red or Y component)
et: Vali ühistsooni gamma parandus (punane või Y komponent)

en: Select the hotkey to display the position.
et: Vali kiirklahv, mis kuvab asukoha.

en: Select the hotkey to got to the next video frame.
et: Vali kiirklahv, mis hüppab järgmisele kaadrile.

en: Select the hotkey to make a long backwards jump.
et: Vali kiirklahv, mis teeb pika hüppe tagasi.

en: Select the hotkey to make a long forward jump.
et: Vali kiirklahv, mis teeb pika hüppe edasi.

en: Select the hotkey to make a medium backwards jump.
et: Vali kiirklahv, mis teeb keskmise hüppe tagasi.

en: Select the hotkey to make a medium forward jump.
et: Vali kiirklahv, mis teeb keskmise hüppe edasi.

en: Select the hotkey to make a short backwards jump.
et: Vali kiirklahv, mis teeb lühikese hüppe tagasi.

en: Select the hotkey to make a short forward jump.
et: Vali kiirklahv, mis teeb lühikese hüppe edasi.

en: Select the hotkey to make a very short backwards jump.
et: Vali kiirklahv, mis teeb väga lühikese hüppe tagasi.

en: Select the hotkey to make a very short forward jump.
et: Vali kiirklahv, mis teeb väga lühikese hüppe edasi.

en: Select the hotkey to quit the application.
et: Vali kiirklahv rakendusest väljumiseks

en: Select the hotkey to set the playback rate back to normal.
et: Vali kiirklahv, mis muudab esituskiiruse tagasi normaalseks.

en: Select the hotkey to stop playback.
et: Vali kiirklahv, mis peatab taasesituse.

en: Select the hotkey to use for fast forward playback.
et: Vali kiirklahv kiirkerimisega esituseks.

en: Select the hotkey to use for slow motion playback.
et: Vali kiirklahv aegvõttes esituseks.

en: Select the hotkey to use to leave fullscreen state.
et: Vali kiirklahv täisekraanivaatest lahkumiseks.

en: Select the hotkey to use to pause.
et: Vali pausi jaoks kiirklahv.

en: Select the hotkey to use to play.
et: Vali kiirklahv esituse alustamiseks.

en: Select the hotkey to use to skip to the next item in the playlist.
et: Vali kiirklahv, mis hüppab esitusloendi järgmisele kirjele.

en: Select the hotkey to use to skip to the previous item in the playlist.
et: Vali kiirklahv, mis hüppab esitusloendi eelmisele kirjele.

en: Select the hotkey to use to swap fullscreen state.
et: Vali kiirklahv täisekraanivaate vahetamiseks.

en: Select the hotkey to use to swap paused state.
et: Vali kiirklahv pausitud olekule vahetamiseks.

en: Select the key to activate selected item in DVD menus.
et: Vali kiirklahv DVD menüüs valitud kirje aktiveerimiseks.

en: Select the key to choose the next chapter from the DVD
et: Vali kiirklahv DVD-lt järgmise peatüki valimiseks.

en: Select the key to choose the next title from the DVD
et: Vali kiirklahv DVD-lt järgmise pealkirja valimiseks.

en: Select the key to choose the previous chapter from the DVD
et: Vali kiirklahv DVD-lt eelmise peatüki valimiseks.

en: Select the key to choose the previous title from the DVD
et: Vali kiirklahv DVD-lt eelmise pealkirja valimiseks.

en: Select the key to decrease audio volume.
et: Vali kiirklahv helivaljuse vähendamiseks.

en: Select the key to decrease the audio delay.
et: Vali kiirklahv heli nihke vähendamiseks.

en: Select the key to decrease the subtitle delay.
et: Vali kiirklahv subtiitrite nihke vähendamiseks.

en: Select the key to go back (to the previous media item) in the browsing history.
et: Vali kiirklahv sirvimise ajaloos tagasi (eelmisele kirjele) liikumiseks.

en: Select the key to go forward (to the next media item) in the browsing history.
et: Vali kiirklahv sirvimise ajaloos edasi (järgmisele kirjele) liikumiseks.

en: Select the key to increase audio volume.
et: Vali kiirklahv helivaljuse suurendamiseks.

en: Select the key to increase the audio delay.
et: Vali kiirklahv heli nihke suurendamiseks.

en: Select the key to increase the subtitle delay.
et: Vali kiirklahv subtiitrite nihke suurendamiseks.

en: Select the key to move subtitles higher.
et: Vali klahv, et liigutada subtiitreid kõrgemale.

en: Select the key to move subtitles lower.
et: Vali klahv, et liigutada subtiitreid alla.

en: Select the key to move the selector down in DVD menus.
et: Vali kiirklahv DVD menüüs alla liikumiseks.

en: Select the key to move the selector left in DVD menus.
et: Vali kiirklahv DVD menüüs vasakule liikumiseks.

en: Select the key to move the selector right in DVD menus.
et: Vali kiirklahv DVD menüüs paremale liikumiseks.

en: Select the key to move the selector up in DVD menus.
et: Vali kiirklahv DVD menüüs üles liikumiseks.

en: Select the key to mute audio.
et: Vali kiirklahv heli vaigistamiseks.

en: Select the key to play this bookmark.
et: Määra kiirklahv selle järjehoidja esitamiseks.

en: Select the key to set this playlist bookmark.
et: Määra klahv selle järjehoidja määramiseks.

en: Select the key to take you to the DVD menu
et: Vali kiirklahv DVD menüü avamiseks

en: Select the number of horizontal video windows in which to split the video
et: Vali horisontaalsete videoakende arv, kuhu video tükeldada

en: Select the number of vertical video windows in which to split the video
et: Vali vertikaalsete videoakende arv, kuhu video tükeldada

en: Select the replay gain mode
et: Vali taasesituse valjuse tundlikkuse režiim

en: Select the resolution for the framebuffer. Currently it supports the values 0=QCIF 1=CIF 2=NTSC 3=PAL, 4=auto (default 4=auto)
et: Vali kaardipuhvri eraldusvõime. Hetkel toetatud väärtused on 0=QCIF 1=CIF 2=NTSC 3=PAL, 4=auto (vaikimisi 4=auto)

en: Select the stream with the maximum bitrate under that limit.
et: Vali voog, mille maksimaalne bitikiirus jääb alla määratud piiri.

en: Select the subtitles file
et: Vali subtiitrite fail

en: Select the syslog facility where logs will be forwarded. Available choices are "user" (default), "daemon", and "local0" through "local7".
et: Vali syslogi vahend, kuhu logid edasi saadetakse. Võimalikud valikud on "user" (vaikimisi), "daemon" ja "local0" kuni "local7".

en: Select the tuner input type (Cable/Antenna).
et: Tuuneri sisendi tüübi valimine (kaabel/antenn).

en: Select the verbosity to use for log or -1 to use the same verbosity given by --verbose.
et: Vali logimise jutukus või -1, et kasutada sama jutukuse taset, mis --verbose'gi.

en: Select the video input source, such as composite, s-video, or tuner. Since these settings are hardware-specific, you should find good settings in the "Device config" area, and use those numbers here. -1 means that settings will not be changed.
et: Vali videosisend, nagu komposiit, s-video või tuuner. Kuna need seaded on riistvaraspetsiifilised, siis peaksid leidma head seaded "Seadmete seadete" alt ja kasutama neid numbreid siin. -1 tähendab, et neid seadeid ei muudeta.

en: Select the video output type. See the "video input" option.
et: Videoväljundi tüübi valimine. Vaata "videosisendi" valikut.

en: Select whether subdirectories must be expanded.
    none: subdirectories do not appear in the playlist.
    collapse: subdirectories appear but are expanded on first play.
    expand: all subdirectories are expanded.
et: Vali, kas alamkataloogid peaksid olema laiendatud.
    ei ole: alamkatalooge esitusloendis ei esine.
    sulge: alamkataloogis esinevad, aga laiendatakse alles esimesel esitamisel.
    laienda: kõik alamkataloogid on laiendatud.

en: Select your audio codec. Click one to get more information.
et: Vali audiokoodek. Klõpsa mõnel lisa info saamiseks.

en: Select your audio output device
et: Vali oma audio väljundseade

en: Select your video codec. Click one to get more information.
et: Vali videokoodek. Klõpsa mõnel lisa info saamiseks.

en: Selected ports:
et: Valitud pordid:

en: Selecting current widget performs the associated action.
et: Praeguse vidina valimine sooritab seotud tegevuse.

en: Selection of the starting mode and look
et: Režiimi ja välimuse valikud käivitamisel

en: Selects the motion estimation algorithm:  - dia: diamond search, radius 1 (fast)
     - hex: hexagonal search, radius 2
     - umh: uneven multi-hexagon search (better but slower)
     - esa: exhaustive search (extremely slow, primarily for testing)
     - tesa: hadamard exhaustive search (extremely slow, primarily for testing)
et: Valib liikumise hinnangu algoritmi:  - dia: rombiline otsing, raadius 1 (kiire)
     - hex: kuusnurkne otsing, raadius 2
     - umh: ebavõrdne multi-kuusnurkne otsing (parem aga aeglasem)
     - esa: põhjalik otsing (eriti aeglane, põhiliselt testimise jaoks)
     - tesa: hadamardi põhjalik otsing (eriti aeglane, põhiliselt testimise jaoks)

en: Semantic annotations
et: Semantilised annotatsioonid

en: Send
et: Saada

en: Send key events to VNC host.
et: Saada võtmesündmused VNC hostile.

en: Send mouse events to VNC host. Not needed for use as VDR ffnetdev client.
et: Saada hiire sündmused VNC hostile. Pole vajalik VDR ffnetdev kliendiga.

en: Send rate
et: Saatmise kiirus

en: Send your video to picture files
et: Saada video pildifailidesse

en: Sends TS to specific ip:port by udp (you must know what you are doing).
et: Saadab TS-i udp poolt määratud ip:pordile (sa pead teadma, mida teed).

en: Sends the barGraph information every n audio packets (default 4)
et: Saadab barGraph informatsiooni iga n audio paketiga (vaikimisi 4)

en: Sent
et: Saadetud

en: Sent bytes
et: Saadetud baidid

en: Sent packets
et: Saadetud paketid

en: Separate sub-streams
et: Eralda alamvood

en: Separate teletex/dvbs pages into independent ES. It can be useful to turn off this option when using stream output.
et: Eralda teletex/dvbs lehed iseseisvateks ES-ks. On kaulik see valik välja lülitada, kui kasutadvoo väljundit.

en: Separate words by | (without space)
et: Eralda sõnad püstkriipsuga | (ilma tühikuta)

en: Sequential numbering
et: Järjestnumbrid

en: Serbian
et: Serbia

en: Serial Port/Device
et: Jadaport/seade

en: Services
et: Teenused

en: Services discovery
et: Teenuste avastamine

en: Services discovery modules
et: Teenuste avastamise moodulid

en: Services discovery modules are facilities that automatically add items to playlist.
et: Teenuste avastamise moodulid on rakendused, mis automaatselt lisavad kirjeid esitusloendisse.

en: Session
et: Seanss

en: Session URL
et: Seansi URL

en: Session description
et: Seansi kirjeldus

en: Session email
et: Seansi e-mail

en: Session failed
et: Seanss nurjus

en: Session groupname
et: Seansi grupinimi

en: Session name
et: Seansi nimi

en: Session phone number
et: Seansi telefoninumber

en: Set FFmpeg debug mask
et: Määra FFmpeg silumise mask

en: Set PID to ID of ES
et: Määra ES-i PID ID-le

en: Set QP
et: Määra QP

en: Set edge visibility.
et: Määra serva nähtavus.

en: Set gradient threshold for edge computation.
et: Määra gradiendi lävi serva arvutamiseks.

en: Set id of ES to PID
et: ES-i id määramine PID-le

en: Set playlist bookmark 1
et: Esitusnimekirja 1. järjehoidja määramine

en: Set playlist bookmark 10
et: Esitusnimekirja 10. järjehoidja määramine

en: Set playlist bookmark 2
et: Esitusnimekirja 2. järjehoidja määramine

en: Set playlist bookmark 3
et: Esitusnimekirja 3. järjehoidja määramine

en: Set playlist bookmark 4
et: Esitusnimekirja 4. järjehoidja määramine

en: Set playlist bookmark 5
et: Esitusnimekirja 5. järjehoidja määramine

en: Set playlist bookmark 6
et: Esitusnimekirja 6. järjehoidja määramine

en: Set playlist bookmark 7
et: Esitusnimekirja 7. järjehoidja määramine

en: Set playlist bookmark 8
et: Esitusnimekirja 8. järjehoidja määramine

en: Set playlist bookmark 9
et: Esitusnimekirja 9. järjehoidja määramine

en: Set the ID of the elementary stream
et: Määra elementaarvoo ID

en: Set the ID of the fake elementary stream for use in #duplicate{} constructs (default 0).
et: Määra liba elementaarvoo ID #duplicate{} kontruksioonile kasutamiseks (vaikimisi 0).

en: Set the Sharpen strength, between 0 and 2. Defaults to 0.05.
et: Säti teravustamise tugevus vahemikus 0 ja 2. Vaikimisi on 0,05.

en: Set the TV channel the tuner will set to (0 means default).
et: Määra TV-kanal, millele tuuner määratakse (vaikimisi on 0).

en: Set the camera's horizontal centering (if supported by the v4l2 driver).
et: Määra kaamera horisontaalne keskjoondus (kui v4l2 draiver seda toetab).

en: Set the camera's vertical centering (if supported by the v4l2 driver).
et: Määra kaamera vertikaalne keskjoondus (kui v4l2 draiver seda toetab).

en: Set the canvas' picture aspect ratio. If omitted, the canvas is assumed to have the same SAR as the input.
et: Määra lõuendpildi külgede suhe. Puudumisel eeldatakse, et lõuendil on sama SAR kui sisendil.

en: Set the category of the elementary stream
et: Määra elementaarvoo kategooria

en: Set the codec of the elementary stream
et: Määra elementaarvoo koodek

en: Set the encoding used in text subtitles
et: Määra tekstisubtiitrite kodeering

en: Set the global gain in dB (-20 ... 20).
et: Määra globaalne tundlikkus dB-des (-20 ... 20).

en: Set the group of the elementary stream
et: Määra elementaarvoo grupp

en: Set the image brightness, between 0 and 2. Defaults to 1.
et: Määra pildi heledus vahemikus 0.01 ja 10. Vaikimisi on 1.

en: Set the image contrast, between 0 and 2. Defaults to 1.
et: Määra pildi kontrast vahemikus 0 ja 2. Vaikimisi on 1.

en: Set the image gamma, between 0.01 and 10. Defaults to 1.
et: Määra pildi gamma vahemikus 0.01 ja 10. Vaikimisi on 1.

en: Set the image hue, between 0 and 360. Defaults to 0.
et: Määra pildi toon vahemikus 0 ja 360. Vaikimisi on 0.

en: Set the image saturation, between 0 and 3. Defaults to 1.
et: Määra pildi küllastus vahemikus 0 ja 3. Vaikimisi on 1.

en: Set the internal ID of each elementary stream handled by VLC to the same value as the PID in the TS stream, instead of 1, 2, 3, etc. Useful to do '#duplicate{..., select="es=<pid>"}'.
et: Määra iga VLC poolt käsitletava elementaarvoo sisemise ID väärtus samakskui PID TS voos, mitte 1, 2, 3, jne. Kasulik, et teha '#duplicate{..., select="es=<pid>"}'

en: Set the justification of subtitles
et: Määra subtiitrite joondus

en: Set the maximum allowed PES size when producing the MPEG PS streams.
et: Määra maksimaalne lubatud PES suurus, kui luuakse MPEG PS voogusid.

en: Set the transparency of the video output. 1 is non-transparent (default) 0 is fully transparent.
et: Määra videoväljundi läbipaistvus. 1 on läbipaistmatu (vaikimisi), 0 on täiesti läbipaistev.

en: Set the tuner country code that establishes the current channel-to-frequency mapping (0 means default).
et: Määra tuuneri maakood, mis määrab kanalite numbrite ja sageduste vastavuse (vaikimisi 0)

en: Set the v4l2 driver controls to the values specified using a comma separated list optionally encapsulated by curly braces (e.g.: {video_bitrate=6000000,audio_crc=0,stream_type=3} ). To list available controls, increase verbosity (-vvv) or use the v4l2-ctl application.
et: Määra v4l2 draiveri juhtelementide väärtused, mis on komaga eraldatud ja lisaks looksulgudesse pandud (nt.: {video_bitrate=6000000, audio_crc=0,stream_type=3} ). Nägemaks kõiki võimalikke juhtelemente, suurenda jutukust (-vvv) või kasuta v4l2-ctl rakendust.

en: Set this option if the capture device outputs MJPEG
et: Märgi see valik, kui hõiveseadmest tuleb MJPEG

en: Set up associations...
et: Määra seosed...

en: Sets PID to the ID if the incoming ES. This is for use with --ts-es-id-pid, and allows to have the same PIDs in the input and output streams.
et: Määrab sissetulevate ES-de PID-id ID-le. Seda kasutatakse koos --ts-es-id-pid ja lubab sisend ja väljund voogudel omada sama PID-e.

en: Sets a maximum local bitrate (in kbits/s).
et: Määrab maksimaalse kohaliku bitikiiruse (kbits/s).

en: Sets a maximum number of macroblocks per slice
et: Määrab makroblokkide maksimaalse arvu viilu kohta

en: Sets a maximum slice size in bytes, Includes NAL overhead in size
et: Määrab maksimaalse viilu suuruse baitides. Sisaldab NAL lisakulu suurust

en: Sets maximum interval between IDR-frames.Larger values save bits, thus improving quality for a given bitrate at the cost of seeking precision.
et: Seab maksimaalse intervalli IDR-kaadrite vahel. Suurem väärtus hoiab bitte kokku, seega parandab antud bitikiirusel kvaliteeti, seda aga otsimise täpsuse arvelt.

en: Sets the fullscreen controller opacity between 0.1 and 1 for main interface, playlist and extended panel. This option only works with Windows and X11 with composite extensions.
et: Määrab peamise liidese, esitusloendi ja laiendatud paneeli läbipaistmatuse vahemikus 0.1 ja 1. See töötab ainult Windowsis ja X11-s komposiit laiendusega.

en: Sets the initial buffer occupancy as a fraction of the buffer size. Range 0.0 to 1.0.
et: Seab algse puhvri hõivatuse, kui osa puhrvi suurusest- Vahemikus 0.0 kuni 1.0.

en: Sets the password for the connection, if no username or password are set in the url.
et: Määrab ühenduse jaoks salasõna, kui ühtegi kasutajanime ega salasõna ei ole url-is määratud.

en: Sets the timeout option in the RTSP session string
et: Määrab aegumise valiku RTSP seansi sõnes

en: Sets the username for the connection, if no username or password are set in the url.
et: Määrab ühenduse jaoks kasutajanime, kui kasutajanime ega salasõna ei ole url-is määratud.

en: Sets the windows opacity between 0.1 and 1 for main interface, playlist and extended panel. This option only works with Windows and X11 with composite extensions.
et: Määrab peamise liidese, esitusloendi ja laiendatud paneeli läbipaistmatuse vahemikus 0.1 kuni 1. See töötab ainult Windowsis ja X11s komposiit laiendusega.

en: Setting
et: Seade

en: Setting vbi-opaque to false makes the boxed text transparent.
et: Seaded vbi-opaque väärtuse vääraks, muutub tekst kasti see läbipaistvaks.

en: Settings
et: Seaded

en: Settings for VLC's control interfaces
et: Seaded VLC kasutajaliideste kontrolliks

en: Settings for VLC's interfaces
et: VLC kasutajaliidese seaded

en: Settings for input, demultiplexing, decoding and encoding
et: Seaded sisendite, demultipleksimise, dekoodimise ja enkoodimise jaoks

en: Settings for subtitles, teletext and CC decoders and encoders.
et: Seaded subtiitrite, teleteksti ja CC dekoodritele ja enkoodritele.

en: Settings for the audio-only decoders and encoders.
et: Ainult audio dekoodrite ja enkoodrite seaded.

en: Settings for the built-in Live Video Processor only
et: Seaded ainnult sisseehitatud Live Video Protsessorile

en: Settings for the main interface
et: Peamise kasutajaliidese seaded

en: Settings for the video, images or video+audio decoders and encoders.
et: Seaded video, pildi või video+audio dekoorditele ja enkoodritele.

en: Settings related to On-Screen-Display, subtitles and "overlay subpictures"
et: Seaded OSD, subtiitrite ja "pildipealdiste ülekatetele"

en: Settings related to playlist behaviour (e.g. playback mode) and to modules that automatically add items to the playlist ("service discovery" modules).
et: Seaded, mis on seotud esitusloendi käitumisega (nt. taasesitus režiimiga) ja moodulitega, mis lisavad automaatselt kirjeid esitusloendisse ("teenuste avastamise" moodulid).

en: Settings related to the various access methods. Common settings you may want to alter are HTTP proxy or caching settings.
et: Seaded, mis on seotud erinevate ligipääsu meetoditega. Seaded, mida tavaliselt soovitakse muuta on HTTP proksi ja puhver.

en: Settings...
et: Seaded...

en: Setup schedule
et: Ajagraafiku seadistus

en: Shadow
et: Vari

en: Shadow offset
et: Varju nihe

en: Sharpen
et: Teravustamine

en: Sharpen strength (0-2)
et: Teravustamise tugevus (0-2)

en: Sharpen video filter
et: Video teravustamise filter

en: Shona
et: Šona

en: Short backwards jump
et: Lühike hüpe tagasi

en: Short forward jump
et: Lühike hüpe edasi

en: Short jump length
et: Lühikese hüppe pikkus

en: Short jump length, in seconds.
et: Lühikese hüppe pikkus sekundites

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Should the buildin driver do a white adjust or your LED stripes? recommend.
et: Kas sisseehitatud draiver peaks tegema valge korrigeerimist või sinu LED triibud? Soovitatav.

en: Show &more options
et: &Lisavalikute kuvamine

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Show Containing Directory...
et: Sisaldava kataloogi näitamine...

en: Show Containing Folder...
et: Sisaldava kausta näitamine...

en: Show Details
et: Kuva detailid

en: Show Fullscreen Controller
et: Kuva täisekraanil juhtpaneel

en: Show Fullscreen controller
et: Kuva täisekraanil juhtelemendid

en: Show NC17 rated video streams when using shoutcast video playlists.
et: Shoutcast video esitusloendeid kasutades, kuva NC17-ne hinnanguga video voogusid.

en: Show VLC media player
et: Kuva VLC meediaesitaja

en: Show VLC on the taskbar
et: Kuva VLC tegumireal

en: Show a controller in fullscreen mode
et: Täisekraanrežiimis kuvatakse juhtnuppe

en: Show a notification popup with the artist and track name when the current playlist item changes, when VLC is minimized or hidden.
et: Kuva märguandena hüpikaken, kus on kirjas artist ja raja number, kui aktiivne kirje muutub esitusloendis ja VLC on minimeeritud või peidetud.

en: Show a systray icon for VLC
et: Kuva VLC teateala ikoon

en: Show advanced options
et: Täppisvalikute kuvamine

en: Show advanced preferences and not simple preferences when opening the preferences dialog.
et: Eelistuste dialoogi avanemisel kõigi eelistuste kuvamine (mitte ainult peamiste).

en: Show advanced preferences over simple ones
et: Peamiste eelistuste asemel kõigi eelistuste kuvamine

en: Show all the advanced options in the dialogs.
et: Kõikides dialoogides näidatakse täpsemaid valikuid.

en: Show an icon in the systray allowing you to control VLC media player for basic actions.
et: Teatealas ikooni kuvamine, mille kaudu on võimalik VLC põhifunktsioone juhtida.

en: Show controls in full screen mode
et: Täisekraanis juhtnuppude kuvamine

en: Show errors and warnings
et: Kuva veateated ja hoiatused

en: Show everything including debug messages
et: Kuva kõik, kaasaarvatud silumise teated

en: Show extended VCD info?
et: Kas kuvada laiendatud VCD infot?

en: Show extended options
et: Kuva laiendatud valikud

en: Show extended settings
et: Laiendatud seadete kuvamine

en: Show interface
et: Lisa kasutajaliides

en: Show media title on video
et: Meedia nime kuvamine videol

en: Show media title on video start
et: Video käivitamisel pealkirja kuvamine

en: Show notification popup on track change
et: Kuva märguande hüpikaken raja vahetamisel

en: Show only errors
et: Kuva ainult veateated

en: Show playing item name in window title
et: Esitatava kirje nime kuvatakse akna pealkirjas

en: Show playlist
et: Esitusloendi kuvamine

en: Show settings
et: Seadete kuvamine

en: Show shoutcast adult content
et: Shoutcasti täiskasvanute sisu kuvamine

en: Show stream position
et: Näita voo positsiooni

en: Show systray icon
et: Teateala ikooni kuvamine

en: Show the current position in seconds within the stream from time to time.
et: Näita aeg-ajalt aktiivset positsiooni sekundites voo sees.

en: Show the maximum amount of information under Stream and Media Info. Shows for example playback control navigation.
et: Kuva maksimaalselt informatsiooni Voo ja meedia info all. Kuvab näiteks taasesituse navigatsiooni juhtelemente.

en: Show the name of the song or video in the controler window title.
et: Loo või video nime kuvatakse akna pealkirjas.

en: Show the properties dialog of the selected device before starting the stream.
et: Valitud seadme omaduste dialoogi kuvamine enne voo alustamist.

en: Show the tuner properties [channel selection] page.
et: Tuuneri omaduste [kanali valik] lehe kuvamine.

en: Show the video title for n milliseconds, default is 5000 ms (5 sec.)
et: Kuva video nime n millisekundit, vaikimisi 5000 ms (5 s)

en: Show unimportant error and warnings dialogs
et: Kuva ebaolulisi veateadete ja hoiatuste dialooge

en: Show video title for x milliseconds
et: Kuva video nime x millisekundit

en: Shows more information about the available video filters.
et: Kuva rohkem infot saadavadest videofiltridest.

en: Signals
et: Signaalid

en: Silent mode
et: Vaikne režiim

en: Silver
et: Hõbedane

en: Similarity
et: Sarnasus

en: Similarity threshold
et: Sarnasuse lävi

en: Simple
et: Peamised

en: Simple DirectMedia Layer audio output
et: Lihtne DirectMedia kihi audioväljund

en: Simple DirectMedia Layer video output
et: Lihtne DirectMedia kihi videoväljund

en: Simple ME search area x:y
et: Lihtne ME otsingu ala x:y

en: Simple XML Parser
et: Lihtne XML parser

en: Simple decoder for Dolby Surround encoded streams
et: Lihtne dekooder Dolby Surround enkooditud voogudele

en: Simplified Chinese (ISO-2022-CN-EXT)
et: Lihtsustatud Hiina (ISO-2022-CN-EXT)

en: Simplified Chinese Unix (EUC-CN)
et: Lihtsustatud Hiina Unix (EUC-CN)

en: Sinhalese
et: Singaleesi

en: Size
et: Suurus

en: Size of stream in bytes
et: Voo suurus baitides

en: Size of the request for reading access
et: Lugemise juurdepääsuks päringu suurus

en: Size of the video that will be displayed by the DirectShow plugin. If you don't specify anything the default size for your device will be used. You can specify a standard size (cif, d1, ...) or <width>x<height>.
et: DirectShow plugina poolt kuvatud video suurus. Kui sa midagi ei määra, siis kasutatakse sinu seadme vaikesuurust. Sa võid määrata standardse suuruse (cif, d1, ...) või <laius>x<kõrgus>.

en: Sizes
et: Mõõtmed

en: Skin files |*.vlt;*.wsz;*.xml
et: Rüü failid |*.vlt;*.wsz;*.xml

en: Skin resource file:
et: Rüü fail:

en: Skin to use
et: Kasutatav rüü

en: Skinnable Interface
et: Rüüga liides

en: Skins
et: Rüüd

en: Skins loader demux
et: Rüüde laadimise demuks

en: Skip H.264 in-loop deblocking filter
et: Jäta vahele H.264 korduse deblokkimise filter

en: Skip ads
et: Reklaamide vahelejätmine

en: Skip frame (default=0)
et: Jäta kaader vahele (vaikimisi=0)

en: Skip frames
et: Kaadrite vahelejätmine

en: Skip idct (default=0)
et: idct vahelejätmine (vaikimisi=0)

en: Skip loop filter
et: Jäta korduste filter vahele

en: Skip the loop filter for H.264 decoding
et: Korduste filtri vahelejätmine H.264 dekodeerimisel

en: Skipping the loop filter (aka deblocking) usually has a detrimental effect on quality. However it provides a big speedup for high definition streams.
et: Kordustefiltri vahelejätmisel (aka deblokkimisel) on kahjulik efekt kvaliteedile. Kuigi kõrge eraldusvõimega voogudel on tuntav kiirusevõit.

en: Slides (images)
et: Slaidid (pildid)

en: Slides (text)
et: Slaidid (tekst)

en: Slo&wer
et: Aeg&lasemalt

en: Slovak
et: Slovaki

en: Slovenian
et: Sloveeni

en: Slower
et: Aeglasemalt

en: Slower (fine)
et: Pisut aeglasemalt

en: Small
et: Väike

en: Small Volume
et: Madal helitase

en: Smaller
et: Väiksem

en: Sna&pshot
et: He&tkvõte

en: Snapshot
et: Kaadripilt

en: Snapshot cache size (number of images to keep).
et: Hetkvõtte puhvri suurus (mitu pilti salvestada).

en: Snapshot height
et: Hetkvõtte kõrgus

en: Snapshot output
et: Hetkvõtte väljund

en: Snapshot width
et: Hetkvõtte laius

en: Socks proxy
et: SOCKS proksi

en: Soft
et: Pehme

en: Soft rock
et: Pehme rokk

en: Somali
et: Somaali

en: Some DVB cards do not like to be probed for their capabilities, you can disable this feature if you experience some trouble.
et: Mõnele DVB-kaardile ei meeldi, kui selle võimalusi uuritakse. Kui esineb probleeme, võid selle keelata.

en: Some French channels do not flag their subtitling pages correctly due to a historical interpretation mistake. Try using this wrong interpretation if your subtitles don't appear.
et: Mõned Prantsuse kanalid ei lipusta oma subtiitrite lehti korrektselt tänu ajaloolisele interpreteerimise veale. Proovi kasutada seda valet interpreteeringut, kui sa ei näe subtiitreid.

en: Some buggy OSS drivers just don't like when their internal buffers are completely filled (the sound gets heavily hashed). If you have one of these drivers, then you need to enable this option.
et: Mõnele vigasele OSS draiverile ei meeldi, kui nende sisemised puhvrid on täiesti täis (heli muutub kõvasti räsituks). Kui kasutad neid draivereid, siis peab võimaldama selle valiku.

en: Some options are available but hidden. Check "Advanced options" to see them.
et: On veel peidetud valikud. Nende nägemiseks klõpsa nupul "Täpsemalt".

en: Some subtitle formats allow for text formatting. VLC partly implements this, but you can choose to disable all formatting.
et: Mõned subtiitrite vormingud lubavad teksti vormindada. VLC toetab seda osaliselt, aga sa saad keelata igasuguse vormindamise.

en: Sort
et: Sorteeri

en: Sort Node by Author
et: Sorteeri sõlm autori järgi

en: Sort Node by Name
et: Sorteeri sõlm nime järgi

en: Sort by
et: Sorteeri

en: Sotho, Southern
et: Lõunasotho

en: Sound Delay
et: Heli viivitus

en: Sound clip
et: Heliklipp

en: Sound fonts (required)
et: Helifondid (nõutud)

en: Soundtrack
et: Filmimuusika

en: Source
et: Allikas

en: Source aspect ratio
et: Allika külgede suhe

en: Source directory
et: Allika kataloog

en: Source:
et: Allikas:

en: Sout stream
et: Sout voog

en: Sout stream modules allow to build a sout processing chain. Please refer to the Streaming Howto for more information. You can configure default options for each sout stream module here.
et: Sout voo moodulid lubavad sul ehitada sout töötlemise ahela. Rohkem infot saab "Streamig Howto-st". Siin saad seadistada vaikimisi valikuid igale sout voo moodulile.

en: South-Eastern European (Latin-10)
et: Kagu-Euroopa (Latin-10)

en: Space
et: Tühik

en: Spacer
et: Eraldaja

en: Spanish
et: Hispaania

en: Spatializer
et: Ruumiheli

en: Speaker configuration
et: Kõlarite seadistus

en: Special modules
et: Spetsiaalsed moodulid

en: Specifies the services discovery modules to load, separated by colons. Typical values are sap, hal, ...
et: Määrab laaditavad teenuste avastamise moodulid, eraldatud kooloniga. Tüüpilised väärtused on sap, hal, ...

en: Specify AAC audio profile to use
et: Täpsusta kasutatav AAC audioprofiil

en: Specify H.264 profile which limits are enforced overother settings
et: Määra H.264 profiil, mille limiidid on jõuga kehtestatud üle teiste seadete

en: Specify a filename where to dump the TS in.
et: Määra failinimi, kuhu TS salvestada.

en: Specify an identifier string for this subpicture
et: Määra sellele pildipealdisele indetifitseeriv string

en: Specify the AAC audio profile to use for encoding the audio bitstream. It takes the following options: main, low, ssr (not supported) and ltp (default: main)
et: Täpsusta kasutatavat AAC audioprofiili heli bitivoo enkodeerimiseks. Võimalikud on järgmised valikud: main, low, ssr (pole toetatud) ja ltp (vaikimisi: main).

en: Specify the deinterlace module to use.
et: Määra kasutatav ülerealaotuse eemaldamise moodul.

en: Specify the log filename.
et: Täpsusta logi failinimi

en: Specify the log format. Available choices are "text" (default) and "html".
et: Määra logi vorming. Võimalikud valikud on "tekst" (vaikimisi) ja "html".

en: Specify the log format. Available choices are "text" (default), "html", and "syslog" (special mode to send to syslog instead of file.
et: Määra logi vorming. Võimalikud valikud on "tekst" (vaikimisi), "html" ja "syslog" (spetsiaalne režiim, kus logi saadetakse faili asemel syslogi).

en: Specify the size of the TS packet to decrypt. The decryption routines subtract the TS-header from the value before decrypting.
et: Määra lahtikrüptimise TS paketi suurus. Lahtikrüptimise käsud lahtutavad TS-päise väärtusest enne lahtikrüptimist.

en: Spectral sections
et: Spektri sektsioonid

en: Spectrometer
et: Spektromeeter

en: Spectrum
et: Spektrum

en: Spectrum analyser
et: Spektri analüsaator

en: Speed of feeds
et: Uudisvoogude kiirus

en: Speed of the RSS/Atom feeds in microseconds (bigger is slower).
et: RSS/Atom uudisvoogude kiirus mikrosekundites (suurem on aeglasem).

en: Speed of the subtitles:
et: Subtiitrite kiirus:

en: Speed: %.2fx
et: Kiirus: %.2fx

en: Speex audio decoder
et: Speex audio dekooder

en: Speex audio encoder
et: Speex audio enkooder

en: Speex audio packetizer
et: Speex audio tükeldaja

en: Split the image to make an image wall
et: Poolita pilt, et teha pildisein

en: Split the video in multiple windows to display on a wall of screens
et: Lahuta video mitmesse aknasse, et kuvada teda ekraanide seinal

en: Splits video in two same parts, like in a mirror
et: Jaotab video kahte ossa nagu peegel

en: Splitter
et: Poolitaja

en: Standard stream output
et: Standardne vooväljund

en: Start Time
et: Alustamise koht

en: Start VLC with only a systray icon
et: VLC käivitub ainult teateala ikoonina

en: Start VLC with:
     - normal mode
     - a zone always present to show information as lyrics, album arts...
     - minimal mode with limited controls
et: Käivita VLC:
     - normaalrežiimil
     - alati kuvatakse sõnu, kaanepilte...
     - minimaalsel režiimil piiratud nuppudega

en: Start directly in menu
et: Koheselt menüüs käivitamine

en: Start in minimal view (without menus)
et: Rakendus käivitub minivaates (ilma menüüdeta)

en: Start playback of new items immediately once they were added.
et: Kirjete taasesitust alusta kohe, kui need lisatakse.

en: Start the DVD directly in the main menu. This will try to skip all the useless warning introductions.
et: Käivita koheselt DVD peamine menüü. Üritatakse vahele jätta kõik kasutud hoitavad sissejuhatused.

en: Start time
et: Algusaeg

en: Start video in fullscreen mode
et: Video käivitatakse täisekraani režiimis

en: Starting Position
et: Alustamise koht

en: Statistics
et: Statistika

en: Stats
et: Statistika

en: Stats decoder
et: Dekooderi statistika

en: Stats decoder function
et: Dekooderi funktsiooni statistika

en: Stats demux
et: Demuksi statistika

en: Stats demux function
et: Demuksi funktsiooni statistika

en: Stats encoder function
et: Enkoodri funktsiooni statistika

en: Stats video output
et: Videoväljundi statistika

en: Stats video output function
et: Videoväljundi statistika funktsioon

en: Status
et: Olek

en: Step Backward
et: Astu tagasi

en: Step Forward
et: Astu edasi

en: Step backward
et: Samm tagasi

en: Step forward
et: Samm edasi

en: Stereo mode
et: Stereo režiim

en: Stop
et: Peata

en: Stop playback
et: Taasesituse lõpetamine

en: Stop the A to B loop
et: Lõpeta A-st B-ni kordus

en: Stop the playlist after each played playlist item.
et: Lõpetab esitusloendi, kui kõik kirjed on esitatud.

en: Stop time
et: Lõpuaeg

en: Stream
et: Voogedastus

en: Stream %d
et: Voog %d

en: Stream Announcing
et: Voost teatamine

en: Stream ID of the audio track to use.
et: Audio raja voo ID, mida kasutada.

en: Stream ID of the subtitle track to use.
et: Subtiitrite raja ID, mida kasutada

en: Stream MP3
et: Voogedasta MP3

en: Stream Output
et: Voogedastuse väljund

en: Stream all elementary streams
et: Edastatakse kõik elementaarvood

en: Stream all elementary streams (video, audio and subtitles)
et: Voogedasta kõik elementaarvood (video, audio ja subtiitrid)

en: Stream bitrate
et: Voo bitikiirus

en: Stream description
et: Voo kirjeldus

en: Stream filter module
et: Voo filtri moodul

en: Stream filters
et: Voogedastuse filtrid

en: Stream filters are special modules that allow advanced operations on the input side of VLC. Use with care...
et: Voo filtrid on spetsiaalsed moodulid, mis lubavad VLC sisendipoolel täiustatud operatsioone. Kasuta ettevaatlikult...

en: Stream filters are used to modify the stream that is being read.
et: Voo filtreid kasutatakse lugema hakatava voo muutmiseks.

en: Stream name
et: Voo nimi

en: Stream number of the audio track to use (from 0 to n).
et: Kasutatava audio raja voo number (0-st kuni n-ni).

en: Stream number of the subtitle track to use (from 0 to n).
et: Kasutatava subtiitrite raja voo number (0-st kuni n-ni).

en: Stream output
et: Voogedastuse väljund

en: Stream output muxer caching (ms)
et: Voo väljundi mukseri puhver (ms)

en: Stream output settings are used when acting as a streaming server or when saving incoming streams.
    Streams are first muxed and then sent through an "access output" module that can either save the stream to a file, or stream it (UDP, HTTP, RTP/RTSP).
    Sout streams modules allow advanced stream processing (transcoding, duplicating...).
et: Voo väljundi seadeid kasutatakse, kui tegutsetakse voogedastusserverina või kui salvestatakse sissetulevaid voogusid.
    Kõigepealt vood muksitakse ja siis saadetakse läbi "pääsu väljundi" mooduli, mis omakorda salvestab need faili või voogedastab (UDP, HTTP, RTP/RTSP).
    Sout voo moodulid lubavad laiendatud voogude töötlemist (transkodeerimine, dubleerimine...).

en: Stream output string.
    This is automatically generated when you change the above settings,
    but you can change it manually.
et: Voo väljundi sõne.
    See genereeritakse automaatselt, kui muudad üleval olevaid väärtusi,
    aga sa saad seda ise ka muuta.

en: Stream output to memory buffer
et: Voogedasta väljund mälupuhvrisse

en: Stream public
et: Avalik voogedastus

en: Stream the On Screen Display menu (using the osdmenu subpicture module).
et: Voogedasta OSD menüü (kasutades osdmenu alampildi moodulit).

en: Stream to network
et: Voogedastus võrku

en: Stream...
et: Voog...

en: Streaming
et: Voogedastus

en: Streaming / Transcoding failed
et: Voogedastus / transkodeerimine nurjus

en: Streaming and Transcoding Options
et: Voogedastuse ja transkodeerimise valikud

en: Streaming deinterlace mode
et: Ülerealaotuse eemaldamine voogedastusel

en: Streaming method
et: Voogedastuse meetod

en: Streaming/Exporting Wizard...
et: Voogedastuse/Eksportimise nõustaja...

en: Streaming/Saving:
et: Voogedastus/salvestamine:

en: Streaming/Transcoding Wizard
et: Voogedastuse/ümberkodeerimise nõustaja

en: Strength of AQ
et: AQ tugevus

en: Strength of psychovisual optimization, default is "1.0:0.0"
et: Psühhovisuaalne optimisatsiooni tugevus. Vaikimisi on "1.0:0.0"

en: Strength to reduce blocking and blurring in flat
    and textured areas, default 1.0 recommented to be between 0..2
     - 0.5: weak AQ
     - 1.5: strong AQ
et: Ühtlastel ja tekstuuriga aladel blokkide ja hägu vähendamise agressiivsus, vaikimisi 1.0, soovituslik vahemik 0 kuni 2
     - 0.5: nõrk AQ
     - 1.5: tugev AQ

en: Stretch the video to fill the entire window when resizing the video instead of keeping the aspect ratio and displaying black borders.
et: Venita video suuruse muutmisel akent, selle asemel et hoida kuvasuhet ja kuvada musti kaste.

en: Stretch video to fill window
et: Venita videot, et täita aken

en: Strict standard compliance
et: Range standarditele vastavus

en: Stride Length
et: Sammu pikkus

en: Stuff
et: Kraam

en: Subdirectory behavior
et: Alamkataloogi käitumine

en: Submission of played songs to last.fm
et: Esitatud lugude saatmine last.fm-i

en: Submit played tracks stats to Last.fm
et: Esitatud lugude andmed saadetakse Last.fm-i

en: Subpage
et: Alamleht

en: Subpicture filters
et: Pildipealdise filtrid

en: Subpicture position
et: Pildipealdise asukoht

en: Subpictures
et: Pildipealdised

en: Subpictures filter module
et: Pildipealdiste filtri moodul

en: Subpixel motion estimation and partition decision quality
et: Alampiksli liikumise hinnang ja partitsiooni otsuse kvaliteet

en: Subscreen height
et: Ekraanipealdise kõrgus

en: Subscreen height:
et: Alamekraani kõrgus:

en: Subscreen left:
et: Alamekraan vasakul:

en: Subscreen top left corner
et: Alamekraan üleval vasakus nurgas

en: Subscreen top:
et: Alamekraan peal:

en: Subscreen width
et: Ekraanipealdise laius

en: Subscreen width:
et: Alamekraani laius:

en: Subscribe
et: Tellimine

en: Subscribe to a podcast
et: Podcasti tellimine

en: Subtitle
et: Subtiiter

en: Subtitle File
et: Subtiitrite fail

en: Subtitle Languages
et: Subtiitrite keeled

en: Subtitle autodetection fuzziness
et: Subtiitrite tuvastamise hägusus

en: Subtitle autodetection paths
et: Subtiitrite tuvastamise asukohad

en: Subtitle delay %i ms
et: Subtiitri viivitus %i ms

en: Subtitle delay down
et: Subtiitrite nihke vähendamine

en: Subtitle delay up
et: Subtiitrite nihke suurendamine

en: Subtitle demuxer settings
et: Subtiitrite demultipleksimise seaded

en: Subtitle language
et: Subtiitrite keel

en: Subtitle position %i px
et: Subtiitrite positsioon %i px

en: Subtitle position down
et: Subtiitrite positsioon alla

en: Subtitle position up
et: Subtiitrite positsioon üles

en: Subtitle renderers using libass
et: Subtiitrite renderdajad, kasutades libass-i

en: Subtitle track: %s
et: Subtiitrite rada: %s

en: Subtitles
et: Subtiitrid

en: Subtitles & OSD
et: Subtiitrid & OSD

en: Subtitles & On Screen Display Settings
et: Subtiitrite ja OSD seaded

en: Subtitles && OSD
et: Subtiitrid && OSD

en: Subtitles (advanced)
et: Subtiitrid (laiendatud)

en: Subtitles (asa demuxer)
et: Subtiitrid (asa demukser)

en: Subtitles (images)
et: Subtiitrid (pildid)

en: Subtitles Files
et: Subtiitrite failid

en: Subtitles Language
et: Subtiitrite keel

en: Subtitles Track
et: Subtiitrite rada

en: Subtitles alignment
et: Subtiitrite joondus

en: Subtitles codecs
et: Subtiitrite koodekid

en: Subtitles delay
et: Subtiitrite viivitus

en: Subtitles description
et: Subtiitrite kirjeldus

en: Subtitles encoder
et: Subtiitrite enkooder

en: Subtitles encoding
et: Subtiitrite kodeering

en: Subtitles format
et: Subtiitrite vorming

en: Subtitles justification
et: Subtiitrite joondus

en: Subtitles text encoding
et: Subtiitrite teksti enkoodimine

en: Subtitles track
et: Subtiitrite rada

en: Subtitles track ID
et: Subtiitrite raja ID

en: Subtitles/OSD
et: Subtiitrid/OSD

en: Subtitles/Video
et: Subtiitrid/video

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Sundanese
et: Sunda

en: Supplementary caching value for remote files, in milliseconds.
et: Täiendav puhvri suurus võrgufailidele millisekundites.

en: Surround
et: Ruumiline heli

en: Surround delay (ms)
et: Ruumiheli viivitus (ms)

en: Surround delay, in ms. Usual values are from 5 to 40 ms.
et: Ruumilise heli viivitus, millisekundites. Tavaliselt on see väärtus 5 ja 40 ms vahel.

en: Surround effect level (from 0 to 100, default value is 0).
et: Ruumilise heli efekti nivoo (0-st 100-ni, vaikeväärtus on 0).

en: Surround level
et: Ruumiheli nivoo

en: Swahili
et: Suahiili

en: Swati
et: Svaasi

en: Swedish
et: Rootsi

en: Sweep Depth
et: Nihke sügavus

en: Sweep Rate
et: Nihke kiirus

en: Switch to full preferences view
et: Eelistuste täielikule vaatele vahetamine

en: Switch to simple preferences view
et: Eelistuste lihtsustatud vaatele vahetamine

en: Sync on Intra Frame
et: Sünkroniseeri Intra kaadril

en: Synchronise on audio track
et: Sünkroniseerimine audiorajale

en: Synchronization
et: Sünkroniseerimine

en: Synchronize left and right
et: Vasak ja parem koos

en: Synchronize top and bottom
et: Ülemine ja alumine koos

en: Syslog facility
et: Syslogi vahend

en: System Id
et: Süsteemi id

en: System's default
et: Süsteemi vaikeväärtus

en: Systray icon
et: Teateala ikoon

en: Systray popup when minimized
et: Minimeeritult on teatealal hüpikaken

en: T&itle
et: Pe&alkiri

en: T.140 text encoder
et: T.140 teksti enkooder

en: TCP address to use (default localhost)
et: Kasutatav TCP aadress (vaikimisi localhost)

en: TCP command input
et: TCP käsu sisend

en: TCP connection timeout
et: TCP ühenduse aegumine

en: TCP input
et: TCP sisend

en: TCP port to use (default 12345)
et: Kasutatav TCP port (vaikimisi 12345)

en: TCP/UDP timeout (ms)
et: TCP/UDP aegumine (ms)

en: TS muxer (libdvbpsi)
et: TS mukser (libdvbpsi)

en: TTA demuxer
et: TTA demukser

en: TY Stream audio/video demux
et: TY voo audio/video demuks

en: Tagalog
et: Tagalogi

en: Tahitian
et: Tahiiti

en: Tajik
et: Tadžiki

en: Take a snapshot
et: Kaadri pildistamine

en: Take video snapshot
et: Video kaadri pildistamine

en: Takes a video snapshot and writes it to disk.
et: Pildistab video kaadri ja kirjutab selle kettale.

en: Tamil
et: Tamili

en: Target bitrate of the transcoded audio stream.
et: Transkodeeritud audiovoo sihtbitikiirus.

en: Target bitrate of the transcoded video stream.
et: Transkodeeritud videovoo sihtbitikiirus.

en: Target output frame rate for the video stream.
et: Videovoo väljundi sihtkaadrikiirus.

en: Tatar
et: Tatari

en: Teal
et: Sinakasroheline

en: Techno
et: Tehno

en: Techno-Industrial
et: Industriaaltehno

en: Telepathy "Now Playing" (MissionControl)
et: Telepathy "Hetkel mängib" (MissionControl)

en: Teletext
et: Teletekst

en: Teletext Activation
et: Teleteksti aktiveerimine

en: Teletext alignment
et: Teleteksti joondus

en: Teletext page
et: Teleteksti leht

en: Teletext subtitles
et: Teleteksti subtiitrid

en: Teletext subtitles decoder
et: Teleteksti subtiitrite dekooder

en: Teletext subtitles: hearing impaired
et: Teleteksi subtiitrid: kuulmispuudega

en: Teletext text subtitles
et: Teleteksti teksti subtiitrid

en: Teletext: additional information
et: Teletekst: lisainfo

en: Teletext: program schedule
et: Teletekst: programmi ajakava

en: Tell VLC that it is being launched due to a file association in the OS
et: Ütle VLC-le, et see käivitati OS-i failiseose kaudu

en: Tell lirc to read this configuration file. By default it searches in the users home directory.
et: Ütle lirc-le, et ta kasutaks seda seadistustefaili. Vaikimisi otsitakse kasutaja kodukataloogist.

en: Telnet Interface
et: Telneti kasutajaliides

en: Terrestrial bandwidth
et: Maapealne ribalaius

en: Terrestrial bandwidth [0=auto,6,7,8 in MHz]
et: Maapealne ribalaius [0=auto,6,7,8 MHz]

en: Terrestrial guard interval
et: Maapealne kaitseintervall

en: Terrestrial hierarchy mode
et: Maapealne hierarhiline režiim

en: Terrestrial high priority stream code rate (FEC)
et: Maapealse kõrgprioriteediga voo koodikiirus (FEC)

en: Terrestrial low priority stream code rate (FEC)
et: Maapealne madala prioriteediga voo koodikiirus (FEC)

en: Terrestrial transmission mode
et: Maapealne edastusrežiim

en: Text
et: Tekst

en: Text alignment:
et: Teksti joondus:

en: Text default color
et: Teksti vaikevärv

en: Text identifier for the callback functions
et: Väljakutse funktsioonide tekstiline identifikaator

en: Text is always opaque
et: Tekst on alati läbipaistmatu

en: Text position
et: Teksti asukoht

en: Text renderer
et: Teksti renderdaja

en: Text renderer for Mac
et: Teksti renderdaja Macil

en: Text rendering module
et: Teksti renderdamise moodul

en: Text subtitles decoder
et: Teksti subtiitrite dekooder

en: Text subtitles parser
et: Tekstisubtiitrite parser

en: Text to display on the overlay framebuffer.
et: Tekst, mida kuvada ülekatte kaadripuhvril.

en: Texts / Logs (*.log *.txt);; All (*.*)
et: Tekstid / logid (*.log *.txt);; Kõik (*.*)

en: Textual audio descriptions
et: Tekstilised audio kirjeldused

en: Texture size
et: Tekstuuri suurus

en: Thai
et: Tai

en: Thai (TIS 620-2533/ISO 8859-11)
et: Tai (TIS 620-2533/ISO 8859-11)

en: Thai (Windows-874)
et: Tai (Windows-874)

en: Thanks
et: Tänuavaldused

en: The IP address of the network master clock to use for clock synchronisation.
et: Sünkroniseerimiseks kasutatav esmase võrgu kella IP aadress.

en: The Page URL to use as referrer when connecting to the server. This is the page housing the SWF file.
et: Kasutatav viitava lehe URL serveriga ühendumisel. See on lehekülg, milles asus SWF-fail.

en: The SFW URL to use as referrer when connecting to the server. This is the SWF file that contained the stream.
et: Viitava SWF-i URL, mida kasutatakse serveriga ühendumisel. See on SWF fail, mis sisaldas voogu.

en: The URL set for an alternative scrobbler engine
et: URL alternatiivsele scobbler mootorile

en: The YUV4MPEG2 header is compatible with mplayer yuv video output and requires YV12/I420 fourcc. By default vlc writes the fourcc of the picture frame into the output destination.
et: YUV4MPEG2 päis on mplayer-i yuv video väljundiga ühildus ja nõuab YV12/I420 fourcc-d. Vaikimisi kirjutab vlc pildikaadri fourcc määratud väljundisse.

en: The audio device "%s" is already in use.
et: Audioseade "%s" on juba kasutuses.

en: The capture device "%s" does not support the required parameters.
et: Hõiveseade "%s" ei toeta nõutud parameetreid.

en: The color of the text that will be rendered on the video. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
et: Videol renderdatava teksti värv. Väärtus peab olema 16nd koodis (nagu HTML värvid). Kaks esimest märki on punase jaoks, siis roheline ja sinine. #000000 = must, #FF0000 = punane, #00FF00 = roheline, #FFFF00 = kollane (punane + roheline), #FFFFFF = valge

en: The cryptographic signature for the downloaded file "%s" was invalid and could not be used to securely verify it. Thus, the file was deleted.
et: Allalaaditud faili "%s" krüptograafiline allkiri oli vigane ja seda polnud võimalik kasutata turvaliseks kontrolliks, seetõttu fail kustutati.

en: The decoder can partially decode or skip frame(s) when there is not enough time. It's useful with low CPU power but it can produce distorted pictures.
et: Dekooder võib ajapuudusel kaadreid ainult osaliselt dekoodida või vahele jätta. See on kasulik nõrga CPU puhul, aga võib põhjustada moonutatud pilte.

en: The default is to update the OSD menu picture every 200 ms. Shorten the update time for environments that experience transmissions errors. Be careful with this option as encoding OSD menu pictures is very computing intensive. The range is 0 - 1000 ms.
et: Vaikimisi uuendatakse OSD menüüpilte iga 200 ms tagant. Lühenda uuendamise aega keskkondades, mis kannatavad ülekandevigade all. Ole selle valikuga ettevaatlik, kuna OSD menüü piltide enkodeerimine nõuab palju arvuti ressurssi. Väärtuste vahemik on 0 - 1000 ms.

en: The degree of blurring from 1 to 127.
et: Udustamise tegur vahemikus 1 kuni 127.

en: The desktop mode allows you to display the video on the desktop.
et: Töölaua režiim lubab sul kuvada videot töölaual.

en: The displayed overlay images is cleared by making the overlay completely transparent. All previously rendered images and text will be cleared from the cache.
et: Kuvatud ülekatte pildid puhastatakse, tehes ülekatte täiesti läbipaistvaks. Kõik eelnevalt renderdatud pildid ja tekst tühjendatakse puhvrist.

en: The even CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
et: Paaris CSA krüpteerimise võti. See peab olema 16-kohaline string (8 kuueteistkümnendik baiti).

en: The format of '%s' cannot be detected. Have a look at the log for details.
et: Vormingut '%s' ei suudetud tuvastada. Vaata logist täpsemaid põhjuseid.

en: The given syntax is deprecated. Run "vlc -p dvb" to see an explanation of the new syntax.
et: Antud süntaks on iganenud. Käivita "vlc -p dvb", et näha uue süntaksi lühikirjeldust.

en: The height of the effects video window, in pixels.
et: Videoefektide akna kõrgus pikslites.

en: The height of the mesh, in pixels.
et: Võrgu kõrgus pikslites.

en: The height of the mini image for further processing (48 is default)
et: Minipildi kõrgus edasiseks töötlemiseks (vaikimisi 48)

en: The height of the video window, in pixels.
et: Video akna kõrgus pikslites.

en: The image which will be used to blend onto
et: Pilt, mida kastatakse sisse sulandumiseks

en: The maximum number of filters (%d) was reached.
et: Maksimaalne lubatud filtrite arv (%d) on ületatud

en: The media library is automatically saved and reloaded each time you start VLC.
et: VLC meediakogu salvestatakse ja värskendatakse käivitamisel automaatselt.

en: The new version was successfully downloaded. Do you want to close VLC and install it now?
et: Uus versioon laaditi edukalt alla. Kas soovid VLC sulgeda ja selle nüüd paigaldada?

en: The number of time the blend will be performed
et: Mitu korda sulandamist teostatakse

en: The opacity (inverse of transparency) of the text that will be rendered on the video. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
et: Renderdatava teksti läbipaistmatus (läbipaistvuse vastand) videol. 0 = läbipaistev, 255 = täiesti läbipaistmatu.

en: The option allows you to enable or disable the high-quality float32 audio output mode (which is not well supported by some soundcards).
et: See valik lubab sul võimaldada või keelata kõrgekvaliteedilist float32 audioväljundi režiimi (mida mõned helikaardid hästi ei toeta).

en: The password of your last.fm account
et: Sinu last.fm konto parool

en: The path where the debugframes should be saved
et: Asukoht, kuhu silumiskaadrid tuleks salvestada

en: The playlist can use a tree to categorize some items, like the contents of a directory.
et: Esitusloend võib mõningate kirjete kategoriseerimiseks kasutada puud, mis meenutab kataloogi sisu.

en: The provided polarization "%c" is not valid.
et: Pakutud polarisatsioon "%c" ei ole sobiv.

en: The requested RTSP session could not be established.
et: Nõutud RTP seanssi ei suudetud luua.

en: The selected audio output device is exclusively in use by another program.
et: Valitud audioväljundi seade on teise rakenduse poolt kasutuses.

en: The size of the texture, in pixels.
et: Tekstuuri suurus pikslites.

en: The specified sound font file (%s) is incorrect.
    Please install a valid sound font and reconfigure it from the VLC preferences (Codecs / Audio / FluidSynth).
et: Määratud helifondi fail (%s) on vale.
    Palun paigalda sobiv helifont ja taasseadista see VLC eelistustes (Koodekid / Audio / FluidSynth).

en: The standard MPEG audio (1/2) format (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
et: Standardne MPEG audio- (1/2) vorming (kasutatav koos MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG ja RAW-ga)

en: The step size of the volume is adjustable using this option, in a range from 0 to 1024.
et: Sammu suurus on muudetav selle valikuga, vahemikus 0 kuni 1024.

en: The stream must be playing or paused for bookmarks to work.
et: Voog peab mängima või olema pausitud, et järjehoidjad töötaksid.

en: The stream will run this duration (in seconds).
et: Voogu esitatakse nii kaua (sekundites).

en: The stream will start at this position (in seconds).
et: Voog hakkab mängima sellelt positsioonilt (sekundites).

en: The stream will stop at this position (in seconds).
et: Voog lõpetab mängimise sellelt positsioonilt (sekundites).

en: The transcoder will drop frames if your CPU can't keep up with the encoding rate.
et: Transkooder hülgab kaadreid, kui sinu arvuti CPU ei suuda enkodeerimise kiirusega sammu pidada.

en: The transparency of the OSD VNC can be changed by giving a value between 0 and 255. A lower value specifies more transparency a higher means less transparency. The default is being not transparent (value 255) the minimum is fully transparent (value 0).
et: OSD VNC läbipaistvust saab muuta, andes väärtusi vahemikus 0 kuni 255. Madalam väärtus tähendab rohkem läbipaistvust, suurem jälle vähem. Vaikimisi ei olda läbipaistev (väärtus 255), miinimumiks on täiesti läbipaistev (väärtus 0).

en: The transparency of the OSD menu can be changed by giving a value between 0 and 255. A lower value specifies more transparency a higher means less transparency. The default is being not transparent (value 255) the minimum is fully transparent (value 0).
et: OSD menüü läbipaistvust saab muuta andes väärtusi vahemikus 0 ja 255. Madalam arv tähendab rohkem läbipaistvust, kõrgem vähem läbipaistvust. Vaikimisi ei olda läbipaistev (väärtus 255), miinimum on täiesti läbipaistev (väärtus 0).

en: The username of your last.fm account
et: Sinu last.fm konto kasutajanimi

en: The wallpaper mode allows you to display the video as the desktop background.
et: Taustapildi režiim lubab sul kuvada videot kui töölaua taustapilti.

en: The width of the effects video window, in pixels.
et: Videoefektide akna laius pikslites.

en: The width of the mesh, in pixels.
et: Võrgu laius pikslites.

en: The width of the mini image for further processing (64 is default)
et: Minipildi laius edasiseks töötlemiseks (vaikimisi 64)

en: The width of the video window, in pixels.
et: Video akna laius pikslites.

en: Theora is a free general-purpose codec (useable with MPEG TS and OGG)
et: Theora on vaba üldotstarbeline koodek (kasutatav koos MPEG TS ja OGG-ga)

en: Theora video decoder
et: Theora video dekooder

en: Theora video encoder
et: Theora video enkooder

en: Theora video packetizer
et: Theora video tükeldaja

en: There is no help available for these modules.
et: Nende moodulite jaoks abiinfo puudub.

en: There is no suitable stream-output access module for "%s/%s://%s".
et: Ei leita sobivat voo väljundi ligipääsu moodulit "%s/%s://%s".

en: These are general settings for video/audio/subtitles encoding modules.
et: Need on üldised seaded video/audio/subtiitrite enkoodimise moodulitele.

en: These modules provide network functions to all other parts of VLC.
et: Need moodulid määravad võrgu funktsioonid kõikidele VLC komponentidele.

en: These options allow you to configure the interfaces used by VLC. You can select the main interface, additional interface modules, and define various related options.
et: Need valikud lubavad sul seadistada VLC kasutajaliideseid. Võid valida peamise liidese, liidese mooduleid ja määrata erinevaid nendevahelisi sätteid.

en: These options allow you to enable special CPU optimizations. You should always leave all these enabled.
et: Need valikud lubavad sul võimaldada spetsiaalseid CPU optimisatsioone. Sa peaksid jätma nad kõik alati sisse.

en: These options allow you to modify the behavior of the audio subsystem, and to add audio filters which can be used for post processing or visual effects (spectrum analyzer, etc.). Enable these filters here, and configure them in the "audio filters" modules section.
et: Need valikud lubavad sul muuta audio alamsüsteemi käitumist ja lisada audio filtreid, mida saa järeltöötluses kasutada või visuaalseid efekte (spektri analüsaator, jne.). Lülita siin need filtrid sisse ja seadaista neid "audio filtriete" moodulite sektsioonis.

en: These options allow you to modify the behavior of the input subsystem, such as the DVD or VCD device, the network interface settings or the subtitle channel.
et: Need valikud lubavad sul modifitseerida sisendi alamsüsteemi käitumist, nagu DVD või VCD seade, võrgu liidese seaded või subtiitrite kanal.

en: These options allow you to modify the behavior of the subpictures subsystem. You can for example enable subpictures filters (logo, etc.). Enable these filters here and configure them in the "subpictures filters" modules section. You can also set many miscellaneous subpictures options.
et: Need valikud lubavad sul muuta pildipealdiste alamsüsteemi käitumist. Näiteks võid võimaldada pildipealdiste filtreid (logo, jne.). Võimalda need filtrid siin ja seadista neid "pildipealdiste filtrite" moodulite sektsioonis. Sa võid määrata palju erinevaid pildipealdiste valikuid.

en: These options allow you to modify the behavior of the video output subsystem. You can for example enable video filters (deinterlacing, image adjusting, etc.). Enable these filters here and configure them in the "video filters" modules section. You can also set many miscellaneous video options.
et: Need valikud lubavad sul muuta videoväljundi alamsüsteemi käitumist. Sa saad näiteks võimaldada videofiltreid (ülerealaotuse eemaldamine, pildi kohendamine, jne.). Lülita need filtrid siin sisse ja seadista neid "videofiltrite" moodulite sektsioonis. Sa saad määrata ka palju erinevaid video valikuid.

en: These options allow you to select default modules. Leave these alone unless you really know what you are doing.
et: Need valikud lubavad sul valida vaikimisi mooduleid. Ära neid puutu, kui sa just täpselt ei tea, mida teed.

en: These options allow you to set default global options for the stream output subsystem.
et: Need valikud lubavad sul määrata vaikimisi globaalsed valikud voo väljundi alamsüsteemile.

en: These options define the behavior of the playlist. Some of them can be overridden in the playlist dialog box.
et: Need valikud defineerivad esitusloendi käitumise. Mõningaid neist saab tühistada esitusloendi dialoogikastis.

en: These settings affect chroma transformation modules.
et: Need seaded mõjutavad värviformaadi teisenduste mooduleid.

en: These settings are the global VLC key bindings, known as "hotkeys".
et: Need seaded on globaalsed VLC klahviseosed e kiirklahvid.

en: This AVI file is broken. Seeking will not work correctly.
    Do you want to try to fix it?
    
    This might take a long time.
et: See AVI fail on katkine. Kerimine ei tööta korralikult.
    Kas soovid üritada seda parandada=
    
    See võib kaua aega võtta.

en: This adds audio post processing filters, to modify the sound rendering.
et: Siis lisab audio järeltöötluse filtreid, et muuta heli renderdust.

en: This adds post-processing filters to enhance the picture quality, for instance deinterlacing, or distort the video.
et: See lisab järeltöötluse filtreid parandamaks pildi kvaliteeti, näiteks ülerealaotuse eemaldamine, või halvendades seda.

en: This adds so-called "subpicture filters". These filters overlay some images or text over the video (like a logo, arbitrary text, ...).
et: See lisab niinimetatud "pildipealdise filtrid". Need filtrid katavad video piltide või tekstiga (nagu logo, suvaline tekst, ...).

en: This adds video output filters like clone or wall
et: See lisab videoväljundi filtrid nagu kloon ja sein

en: This adds visualization modules (spectrum analyzer, etc.).
et: See lisab visualisatsioonimooduleid (spektri analüsaator, jne.).

en: This allow you to configure the initial caching amount for stream output  muxer. This value should be set in milliseconds.
et: See lubab sul seadistada voo väljundi mukseri esmase puhvri pikkuse millisekundites.

en: This allows hardware decoding when available.
et: See lubab võimalusel riistvaralise dekodeerimise.

en: This allows proper handling of HDTV-1080 video format even if broken encoder incorrectly sets height to 1088 lines. You should only disable this option if your video has a non-standard format requiring all 1088 lines.
et: See lubab korrektse HDTV-1080 video vormingu käsitlemise, isegi siis kui enkooder seab kõrguseks 1088 rida. Sa peaksid selle valiku välja lülitama, kui sinu video on mitte-standardne ja nõuab kõiki 1088 rida.

en: This allows to play audio at lower or higher speed without affecting the audio pitch
et: See lubab sul esitada audiot madalamal või kõrgemal kiirusel ilma, et muutuks audio helikõrgus

en: This allows to save a stream to a file. The can be reencoded on the fly. Whatever VLC can read can be saved.
    Please note that VLC is not very suited for file to file transcoding. Its transcoding features are however useful to save network streams, for example.
et: See lubab sul voogu failiks salvestada, mis on ka võimalik lennult ümber kodeerida. Kõike, mida VLC lugeda suudab, on võimalik ka salvestada.
    Märkusena, et VLC ei ole parim vahend failist faili transkodeerimiseks. Tema transkodeerimise võimalused on kasulikud võrguvoogude salvestamiseks.

en: This allows to stream on a network.
et: See lubab voogedastada võrku.

en: This allows you to add overlays (also known as "subpictures" on the transcoded video stream. The subpictures produced by the filters will be overlayed directly onto the video. You can specify a colon-separated list of subpicture modules
et: See lubab sul lisada ülekatteid (tuntud ka kui "pildipealis") transkodeeritud videovoole. Filtrite poolt loodud pildipealised asetatakse otse video peale. Võid määrata kooloniga eraldatud nimekirja pildipealiste moodulidest.

en: This allows you to change the default target level (89 dB) for stream with replay gain information
et: See lubab sul muuta vaikimisi sihtnivood (89 dB) voogudele, millel on taasesituse tundlikkuse info.

en: This allows you to define playlist bookmarks.
et: See lubab sul määrata esitusloendite järjehoidjaid

en: This allows you to force an access module. You can use it if the correct access is not automatically detected. You should not set this as a global option unless you really know what you are doing.
et: See lubab sul sundida juurepääsumoodulit. Võid seda kasutada, kui õige juurdepääs ei ole automaatselt tuvastatud. Sa ei tohiks seda seada, kui globaalset valikut, kui sa just täpselt tead, mida teed.

en: This allows you to give a contact mail address for the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
et: See lubab sul anda voole kontaktiks meili aadressi, mis teavitatakse ka SDP-s (Session Descriptor).

en: This allows you to give a contact telephone number for the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
et: See lubub sul anda voole kontakstiks telefoninumbri, mis teavitatakse ka SDP-s (Session Descriptor).

en: This allows you to give a short description with details about the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
et: See lubub sul anda lühikese kirjelduse voo detailide kohta, mis teavitatakse ka SDP-s (Session Descriptor).

en: This allows you to give an URL with more details about the stream (often the website of the streaming organization), that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
et: See lubab sul anda voo kohta URL-i rohkemate detailidega (tihti voogedastusorganisatsiooni veebileht), mis teavitatakse ka SDP-s (Session Descriptor).

en: This allows you to keep an unique stream output instance across multiple playlist item (automatically insert the gather stream output if not specified)
et: See lubab sul hoida unikaalse voo väljundi instantsi üle mitme esitusloendi kirje (automaatselt sisestab kogutud voo väljundi, kui pole määratud)

en: This allows you to play from several inputs at the same time. This feature is experimental, not all formats are supported. Use a '#' separated list of inputs.
et: See lubab sul esitada samaaegselt mitmetelt sisenditelt. See omadus on eksperimentaalne, kõik vormingud pole toetatud. Kasuta '#' eraldatud sisendite nimekirja.

en: This allows you to remotely synchronise clocks for server and client. The detailed settings are available in Advanced / Network Sync.
et: See lubab üle võrgu serveri ja kliendi kellasid sünkroniseerida. Detailsemad seadistused asuvad Kõik eelistused / võrgu sünkroon.

en: This allows you to select a list of encoders that VLC will use in priority.
et: See lubab sul valida enkoodrite eelisnimekirja, mida VLC kasutab.

en: This allows you to select the order in which VLC will choose its packetizers.
et: Sellega saab valida järjekorra, mille järgi VLC valib tükeldajaid.

en: This allows you to set the animation speed (between 1 and 10, defaults to 6).
et: Siin saad määrata animatsiooni kiiruse (vahemikus 1 kuni 10, vaikimisi 6).

en: This allows you to set the resolution of the Goom display (bigger resolution will be prettier but more CPU intensive).
et: See lubab sul valida Goomi kuva ekraanilahutust (suurem lahutus on ilusam, aga nõuab rohkem CPU võimsust).

en: This allows you to specify a group for the session, that will be announced if you choose to use SAP.
et: See lubab sul määrata grupi seansiks, mis teavitatakse, kui valid kasutamiseks SAP-i.

en: This allows you to specify the base port for the RTP streaming.
et: See lubab sul täpsustada RTP voogude baasporti.

en: This allows you to specify the default audio port for the RTP streaming.
et: See lubab sul täpsustada RTP voogude vaikimisi audioporti.

en: This allows you to specify the default video port for the RTP streaming.
et: See lubab sul täpsustada RTP voogude vaikimisi videoporti.

en: This allows you to specify the muxer used for the streaming output. Default is to use no muxer (standard RTP stream).
et: See lubab sul määrata voo väljundiks mukserit. Vaikimisi mukserit ei kasutata (standardne RTP voog).

en: This allows you to stream MPEG4 LATM audio streams (see RFC3016).
et: See lubab sul voogedastada MPEG4 LATM audiovooge (vt. RFC3016).

en: This allows you to stream an entire transponder with a "budget" card.
et: See lubab sul voogedastada terve transponderi "säästukaardiga".

en: This avoids flooding the message log with debug output from the video output synchronization mechanism.
et: See väldib logiteadete üleujutamist videoväljundi sünkronisatsiooni mehhanismi silujast.

en: This can be used to read only a part of the stream. It must be possible to control the incoming stream (for example, a file or a disc, but not an UDP network stream.) The starting and ending times can be given in seconds.
et: Seda saab kasutada, et lugeda ainult osa voost. Peab olema võimalik juhtida sissetulevat voogu. (näiteks, fail või ketas, aga mitte UDP voog.) Alguse ja lõpu ajad antakse sekundites.

en: This combination is already taken by "%@".
et: Seda kombinatsiooni kasutab juba "%@".

en: This defines the address, port and path the RTSP VOD server will listen on.
    Syntax is address:port/path. The default is to listen on all interfaces (address 0.0.0.0), on port 554, with no path.
    To listen only on the local interface, use "localhost" as address.
et: See määrab aadressi, pordi ja asukoha, mida RTSP VOD server kuulab.
    Süntaks on aadress:port/asukoht. Vaikimisi kuulatakse kõikidel liidestel (aadress 0.0.0.0), pordil 554, ilma asukohata.
    Kuulamaks ainult kohalikul liidesel, kasuta "localhost"-i aadressina.

en: This defines the playback speed (nominal speed is 1.0).
et: See defineerib taasesituse kiiruse (nominaalne kiirus on 1.0).

en: This delays the audio output. The delay must be given in milliseconds. This can be handy if you notice a lag between the video and the audio.
et: See seab viivituse audio väljundile. Viivitus tuleb anda millisekundites. Mugav on seda kasutada siis, kui märkad viivitust audio ja video vahel.

en: This determines how fuzzy subtitle and movie filename matching will be. Options are:
    0 = no subtitles autodetected
    1 = any subtitle file
    2 = any subtitle file containing the movie name
    3 = subtitle file matching the movie name with additional chars
    4 = subtitle file matching the movie name exactly
et: See määrab, kui suur on subtiitri- ja filmifaili sobivuse hägusus.
    Valikud on:
    0 = subtiitreid ei tuvastata
    1 = igasugune subtiitrite fail
    2 = igasugune subtiitrite fail, mis sisaldab filmi nime
    3 = subtiitrite fail, mis sobib filmi nimega, kuid sisaldab täiendavaid märke
    4 = subtiitrite fail, millele on täpselt sama failinimi, mis filmilgi

en: This dialog will allow you to stream or convert your media for use locally, on your private network, or on the Internet.
    You should start by checking that source matches what you want your input to be and then press the "Next" button to continue.
et: Sellest dialoogist saab seadistada voogedastust või teisendamist meedia kasutamiseks nii kohapeal kui privaatsesse võrku ja internetti edastamiseks.
    Kõigepealt kontrolli üle sisendfailid ja siis klõpsa "Järgmine".

en: This display the resulting media, but can slow things down.
et: See kuvab teisendatud meedia, kuid võib tööd aeglustada.

en: This drops frames that are late (arrive to the video output after their intended display date).
et: Kaadrite hülgamine, mis jäävad hiljaks (jõuavad videoväljundisse pärast seda, kui neid peaks kuvatama).

en: This effect gives you the feeling that you are standing in a room with a complete 7.1 speaker set when using only a headphone, providing a more realistic sound experience. It should also be more comfortable and less tiring when listening to music for long periods of time.
    It works with any source format from mono to 7.1.
et: See efekt loob sulle sellise tunde nagu seisaksid toas koos 7.1 kõlarite süsteemiga, kuid kasutad ainult kõrvaklappe, luues nii realistlikuma helikogemuse. See peaks olema kas mugavam ja vähem väsitavam, kui kuulad muusika pikemat aega.
    Tööta igasuguse algallikaga - monost 7.1-ni.

en: This enables VLC hotkeys from the (non-embedded) video window.
et: See võimaldab VLC kiirklahve (mitte põimitud) video aknas.

en: This enables automatic detection of UTF-8 encoding within subtitles files.
et: See võimaldab subtiitrite failides automaatse UTF-8 kodeeringu tuvastuse.

en: This enables colorization of the messages sent to the console Your terminal needs Linux color support for this to work.
et: See võimaldab värviliste sõnumite edastamist konsoolile. Sinu Linuxi terminal peab toetama värve, et see töötaks.

en: This enables handling of mouse clicks on the video.
et: See võimaldab hiire klõpsude käsitlemist videol.

en: This facility allows you to process your iSight's input signal.
    
    No settings are available in this version, so you will be provided a 640px*480px raw video stream.
    
    Live Audio input is not supported.
et: See rakendus lubab sul töödelda iSight-i sisendsignaali.
    
    Selles versioonis seadeid ei ole, seega pead leppima 640px*480px toorvideo vooga
    
    Live Audio sisend ei ole toetatud.

en: This facility allows you to process your screen's output.
et: See rakendus lubab sul töödelda sinu ekraani väljundit.

en: This forces the cropping of the source video. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect.
et: See siin kärbib jõuga video allikat. Lubatud vormingud on x:y (4:3, 16:9, jne) väljendades globaalse pildi suhet.

en: This forces the monitor aspect ratio. Most monitors have square pixels (1:1). If you have a 16:9 screen, you might need to change this to 4:3 in order to keep proportions.
et: Määrab jõuga monitori külgede suhte. Enamiksel monitoridel on ruudukujulised pikslid (1:1). Kui sul on 16:9 ekraan, siis võid muuta selle siin 4:3-ks, et säilitada proportsioone.

en: This forces the source aspect ratio. For instance, some DVDs claim to be 16:9 while they are actually 4:3. This can also be used as a hint for VLC when a movie does not have aspect ratio information. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect, or a float value (1.25, 1.3333, etc.) expressing pixel squareness.
et: Jõuga määrab allika külgede suhet. Näiteks osad DVD väidavad, et on 16:9, kuid tegelikult on 4:3. Seda saab kasutada ka kui vihjena VLC-le, kui filmil ei ole külgede suhte infot kaasas. Vastuvõetavad vormingud on x:y (4:3, 16:9, jne) väljendades globaalset pildi suhet või komaväärtused (1,25, 1,3333, jne) väljendades piksli ruudulisust.

en: This integer when viewed in binary is a debugging mask
    calls                 1
    packet assembly info  2
et: See täisarv vaadatuna kahendkoodis on silumise mask
    väljakutsed             1
    paketi assembleri info  2

en: This is VLC's default interface, with a native look and feel.
et: See on VLC vaikimisi kasutajaliides, iseloomuliku välimuse ja tunnetusega.

en: This is VLC's skinnable interface. You can download other skins at
et: See on VLC rüütatud kasutajaliides. Teisi rüüsid saab allalaadida

en: This is a ',' separated string, each objects should be prefixed by a '+' or a '-' to respectively enable or disable it. The keyword 'all' refers to all objects. Objects can be refered to by their type or module name. Rules applying to named objects take precedence over rules applying to object types. Note that you still need to use -vvv to actually display debug message.
et: See on ',' eraldatud string, iga objektil peab olema eesliide '+' või '-' lubamaks või keelamaks seda. Võtmesõna 'all' tähendab kõiki objekte. Objektidele saab viidata nende tüübi või mooduli nime kaudu. Nimeliste objektide reeglid on eelistatud tüübi objektide üle. Märkus: sa pead siiski kasutama -vvv võtit, et näha silumise teateid.

en: This is a coefficient that modifies the height of the bands.
et: See koefitsent muudab sageduste kõrgust.

en: This is a legacy entry to let you configure access output modules
et: See on iganenud kirje, lubamaks sul seadistada juurdepääsu väljundi mooduleid

en: This is a legacy entry to let you configure mux modules
et: See on iganenud kirje, lubamaks sul seadistada muksi mooduleid

en: This is the TCP port on which this interface will listen. It defaults to 4212.
et: See on TCP port, mida see liides kuulab. Vaikimisi on selleks 4212.

en: This is the audio codec that will be used.
et: Seda audiokoodekit kasutatakse.

en: This is the audio encoder module that will be used (and its associated options).
et: See on kasutatav audio enkoodri moodul (ja temaga seotud valikud).

en: This is the audio output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
et: See on VLC poolt kasutatav audio väljastamise meetod. Vaikimisi valitakse automaatselt parim saadav meetod.

en: This is the default Audio CD device to use.
et: See on vaikimisi kasutatav Audio CD seade.

en: This is the default DVD device to use.
et: See on vaikimisi kasutatav DVD seade.

en: This is the default DVD drive (or file) to use. Don't forget the colon after the drive letter (eg. D:)
et: See on vaikimisi kasutatav DVD seade (või fail). Ära unusta koolonit peale ketta tähte (nt. D:)

en: This is the default VCD device to use.
et: See on vaikimisi kasutatav VCD seade.

en: This is the default muxer method that will be used.
et: See on vaikimisi kasutatav mukseri meetod.

en: This is the default output URI.
et: See on vaikimisi väljundi URI.

en: This is the default output access method that will be used.
et: See on vaikimisi kasutatav väljundi ligipääsu meetod.

en: This is the default port used for UDP streams. Default is 1234.
et: See on UDP voogude jaoks kasutatav vaikimisi port. Vaikeväärtus on 1234.

en: This is the default size of the fonts that will be rendered on the video. If set to something different than 0 this option will override the relative font size.
et: See on fondi vaikesuurus, mis videol renderdatakse. Kui väärtuseks on määratud midagi muud peale nulli, siis tühistatakse suhteline fondi suurus.

en: This is the desired frame rate when playing MJPEG from a file. Use 0 (this is the default value) for a live stream (from a camera).
et: See on soovitud kaadrikiirus MJPEG faili esitamisel. kasuta 0-i (mis on ka vaikeväärtus) live voogude jaoks kaamerast.

en: This is the desired frame rate when playing raw video streams.  In the form 30000/1001 or 29.97
et: See on soovitud kaadrikiirus videovoogude taasesitamisel. Vormingus 30000/1001 või 29.97.

en: This is the gain used for stream without replay gain information
et: Seda tundlikkust kasutatakse voogude puhul, millel pole taasesituse tundlikkuse infot.

en: This is the hop limit (also known as "Time-To-Live" or TTL) of the multicast packets sent by the stream output (-1 = use operating system built-in default).
et: See on voo väljundi poolt saadetud multicast pakettide hüppe  (tuntud ka kui "Time-To-Live või TTL") limiit (-1 = kasuta operatsioonisüsteemi vaikeväärtust).

en: This is the host to which Growl notifications will be sent. By default, notifications are sent locally.
et: See on host, kuhu Growli märguanded saadetakse. Vaikimisi saadetakse märguandeid lokaalselt.

en: This is the language of the audio stream.
et: See on audiovoo keel.

en: This is the main interface used by VLC. The default behavior is to automatically select the best module available.
et: See on VLC peamine kasutatav liides. Vaikimisi käitumine on valida parimad saadavad moodulid.

en: This is the maximum application-layer packet size that can be transmitted over the network (in bytes).
et: See on maksimaalne rakenduse-kihi paketi suurus, mida võib üle võrgu edastada (baitides).

en: This is the maximum number of resumed TLS sessions that the cache will hold.
et: See on puhvris hoitud taastatud TLS seansside maksimaalne arv.

en: This is the maximum size in bytes of the temporary files that will be used to store the timeshifted streams.
et: See on ajutiste failide maksimaalne suurus baitides, mida kasutatakse ajanihestatud voogude talletamiseks.

en: This is the muxer that will be used for audio.
et: See on audio jaoks kasutatav mukser.

en: This is the muxer that will be used for video.
et: See on video jaoks kasutatav mukser.

en: This is the name of the session that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
et: See on seansi nimi, mida teavitatakse SDP-s (Session Descriptor).

en: This is the number of audio buffers on which the power measurement is made. A higher number of buffers will increase the response time of the filter to a spike but will make it less sensitive to short variations.
et: Audiopuhvrite arv, mille järgi valjust hinnatakse. Suurem puhvrite arv suurendab reageerimisaega, kuid teeb vähem tundlikuks lühikestele muudatustele.

en: This is the output URI that will be used for audio.
et: See on audio jaoks kasutatav väljundi URI.

en: This is the output URI that will be used for video.
et: See on video jaoks kasutatav väljundi URI.

en: This is the output URL that will be used.
et: See on kasutatav väljundi URL.

en: This is the output access method that will be used for audio.
et: See on audioväljundi jaoks kasutatav ligipääsu meetod.

en: This is the output access method that will be used for video.
et: See on videoväljundi jaoks kasutatav ligipääsu meetod.

en: This is the relative default size of the fonts that will be rendered on the video. If absolute font size is set, relative size will be overridden.
et: See on videol rendertatava teksti fondi suhteline suurus. Kui absoluutne fondi suurus on määratud, siis suhteline suurus tühistatakse.

en: This is the relative default size of the fonts that will be rendered on the video. If absolute font size is set, relative size will be overriden.
et: See on videol rendetatava teksti fondi suhteline suurus. Kui absoluutne fondi suurus on määraud, siis suhteline suurus tühistatakse.

en: This is the subtitles codec that will be used.
et: See on kasutatav subtiitrite koodek.

en: This is the subtitles encoder module that will be used (and its associated options).
et: See on kasutatav subtiitrite enkoodri moodul (ja temaga seatud valikud).

en: This is the the video output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
et: See on VLC poolt kasutatav videoväljundi meetod. Vaikimisi valitakse parim saadaolev meetod.

en: This is the verbosity level (0=only errors and standard messages, 1=warnings, 2=debug).
et: See on jutukuse tase (0=ainult standard sõnumid ja veateated, 1=hoiatused, 2=silumine).

en: This is the video codec that will be used.
et: Seda videokoodekit kasutatakse.

en: This is the video encoder module that will be used (and its associated options).
et: See on kasutatav video enkoodri moodul (ja temaga seotud valikud).

en: This limits the maximum number of clients that can connect to the RTSP VOD. 0 means no limit.
et: See limiteerib maksimaalse klientide arvu, kes võivad ühendada RTSP VOD-i. 0 tähendab, et piirangut pole.

en: This module allows to control an so called AtmoLight device connected to your computer.
    AtmoLight is the homegrown version of what Philips calls AmbiLight.
    If you need further information feel free to visit us at
    
    http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/Atmo-plugin
    http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/AtmoWin
    
    You can find there detailed descriptions on how to build it for yourself and where to get the required parts.
    You can also have a look at pictures and some movies showing such a device in live action.
et: See moodul lubab sul juhtida arvutiga ühendatud niinimetatud AtmoLight seadet.
    AtmoLight on kodukootud versioon seadmest, mida Phillips kutsub AmbiLight-ks.
    Kui soovid enam informatsiooni, siis külasta meid lehtedel:
    
    http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/Atmo-plugin
    http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/AtmoWin
    
    Sealt leida detailset infot, kuidas seadet ise ehitada ja kust saada vajalikke komponente.
    Samuti saad vaadata pilte ja mõningaid videosid, mis näitavad sellist seadet tegevuses.

en: This module outputs the transcoded stream to a network  via the mms protocol.
et: See moodul saadab ümberkodeeritud voo võrku mms-protokolli kaudu.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via HTTP.
et: See moodul saadab ümberkodeeritud voo HTTP kaudu võrku.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via RTP.
et: See moodul saadab ümberkodeeritud voo RTP kaudu võrku.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via RTSP.
et: See moodul saadab ümberkodeeritud voo RTSP kaudu võrku.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via UDP.
et: See moodul saadab ümberkodeeritud voo UDP kaudu võrku.

en: This module outputs the transcoded stream to an Icecast server.
et: See moodul saadab ümberkodeeritud voo Icecast serverisse.

en: This module writes the transcoded stream to a file.
et: See moodul kirjutab ümberkodeeritud voo faili.

en: This option adds an offset (positive or negative) to VLC default priorities. You can use it to tune VLC priority against other programs, or against other VLC instances.
et: See valik lisab nihke (positiivse või negatiivse) VLC vaikeprioriteedile. Sa võid seda kasutada häälestamaks VLC prioriteeti teiste rakenduste või teiste VLC instantside suhtes.

en: This option allows you to specify the directory the ncurses filebrowser will show you initially.
et: See valik lubab sul määrata kataloogi, mida ncurses failisirvija sulle alguses näitab.

en: This option can be used to alter the way VLC selects its codecs (decompression methods). Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
et: Seda valikut saab kasutada muutmaks viisi, kuidas VLC valib oma koodekeid (lahti pakkimise meetodeid). Ainult teadjamad kasutajad võiksid seda valikut muuta, kuna see võib rikkuda kõikide voogude taasesitamise.

en: This option is useful if you want to lower the latency when reading a stream
et: See valik on kasulik, kui soovid alandada voo lugemise latentsust.

en: This option selects a stereo to mono downmix algorithm that is used in the headphone channel mixer. It gives the effect of standing in a room full of speakers.
et: See valik valib stereost monosse miksimise algoritmi, mida kasutab kõrvaklappide kanali mikser. See loob efekti nagu seisaksid kõlareid täis toas.

en: This option silences all other channels except the selected channel. Choose one from (0=left, 1=right, 2=rear left, 3=rear right, 4=center, 5=left front)
et: See valik vaigistab kõik teised kanalid peale valitud. Vali üks (0=vasak, 1=parem, 2=vasak tagumine, 3=parem tagumine, 4=keskmine, 5=vasak esimene)

en: This option will drop/duplicate video frames to synchronise the video track on the audio track.
et: See valik hülgab/kloonib videokaadreid, et hoida video ja audio rajad sünkroonis.

en: This page allows to change the compression format of the audio or video tracks. To change only the container format, proceed to next page.
et: See leht lubab sul muuta audio ja video radade pakkimise vormingut. Muutmaks ainult konteinerit, liigu järgmisele lehele.

en: This page allows to select how the input stream will be sent.
et: See leht lubab sul valida, kuidas sisendi voog saadetakse.

en: This page allows to select how the stream will be encapsulated. Depending on previously chosen settings all formats won't be available.
et: See leht lubab sul valida, kuidas voog kapseldatakse. Sõltuvalt eelnevalt tehtud valikutest ei pruugi kõik vormingud saadaval olla.

en: This page lists all the settings. Click "Finish" to start streaming or transcoding.
et: See leht kuvab kõik seaded. Klõpsa "Lõpeta" alustamaks voogedastust või transkodeerimist.

en: This panel allows on-the-fly selection of various video effects.
    These filters can be configured individually in the Preferences, in the subsections of Video/Filters.
    To choose the order in which the filter are applied, a filter option string can be set in the Preferences, Video / Filters section.
et: See paneel lubab lennult valida erinevaid video effekte.
    Neid filtreid saab eraldi seadistada Eelistusete alt, Video/Filtrite alamsektsioonist.
    Valimaks järjekorda, kuidas filtreid rakendatakse, võid määrata filtri valikute stringi Eelistused, Video / Filtirid sektsioonist.

en: This program comes with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
    You may redistribute it under the terms of the GNU General Public License;
    see the file named COPYING for details.
    Written by the VideoLAN team; see the AUTHORS file.
et: See programm tuleb ILMA IGASUGUSE GARANTIITA, määral, mis on seadusega
    lubatud. Võid programmi levitada vastavalt GNU Üldisele Avalikule
    Litsentsile; vaata ka COPYING faili.
    Kirjutatud VideoLAN meeskonna poolt; vt. AUTHORS faili.

en: This reduces the fluctations in QP after curve compression. Temporally blurs quants.
et: See vähendab lainetusi QP-s peale kurvi pakkimist. Ajutiselt hägustab kvante.

en: This reduces the fluctuations in QP before curve compression. Temporally blurs complexity.
et: See vähendab lainetusi QP-s enne kurvi pakkimist. Ajutiselt hägustab keerukuse.

en: This renders the font using "paletized YUV". This option is only needed if you want to encode into DVB subtitles
et: See renderdab fonte kasutades "paletitud YUV-d". Seda valikut kasutatakse ainult siis, kui soovid kodeerida DVB subtiitritesse

en: This saves the audio output volume when you use the mute function. You should not change this option manually.
et: See salvestab audioväljundi helinivoo, kui kasutad vaigistamise funktsiooni. Sa ei peaks seda sätet käsitsi muutma.

en: This selects the quantizer to use. Lower values result in better fidelity, but higher bitrates. 26 is a good default value. Range 0 (lossless) to 51.
et: See valib kasutatava kvantija. Väiksemad väärtused tagavad täpsuse, agaannavad suurema bitikiiruse. 26 on hea vaikeväärtus. Vahemikus 0 (kadudeta) kuni 51.

en: This selects which transport protocol to use for RTP.
et: See valib, millist transpordi protokolli kasutada RTP-ga.

en: This sends and receives RTCP packet multiplexed over the same port as RTP packets.
et: See saadab ja võtab vastu multipleksitud RTCP pakette üle sama pordi kui RTP paketid.

en: This sets the audio output channels mode that will be used by default when possible (ie. if your hardware supports it as well as the audio stream being played).
et: See seab audio väljundi kanalite režiimi, mida võimalusel vaikimisi kasutada. (nt. kui riistvara ja esitatav audio voo seda toetavad).

en: This setting is deprecated and not used anymore
et: See seadistus on aegunud ja kasutusest väljas

en: This specifies the height in pixels of the raw video stream.
et: See määrab toorvideo voo kõrguse pikslites.

en: This specifies the width in pixels of the raw video stream.
et: See määrab toorvideo voo laiuse pikslites.

en: This stream will always be opened at VLC startup.
et: See voog on alati avatud VLC käivitamisel.

en: This uses a high quality audio resampling algorithm. High quality audio resampling can be processor intensive so you can disable it and a cheaper resampling algorithm will be used instead.
et: See kasutab kõrge kvaliteedilist audio diskreetimise algoritmi. Kõrge kvaliteediline audio diskreetimine nõuab ka surt protsessori jõudlust. Sa võid selle välja lülitada ning siis kasutatakse odavamat diskreetimise algoritmi.

en: This version of VLC was compiled by:
et: Selle VLC versiooni kompileeris:

en: This will force a mono audio output.
et: See muudab kohustuslikuks mono audioväljundi.

en: This wizard allows to configure simple streaming or transcoding setups.
et: See nõustaja lubab sul seadistada lihtsaid voodedastuse või transkodeerimise seadistusi.

en: This wizard only gives access to a small subset of VLC's streaming and transcoding capabilities. The Open and 'Saving/Streaming' dialogs will give access to more features.
et: See nõustaja annab sulle ainult väikese valiku VLC voogedastuse ja transkodeerimise võimalustest. Avamine ja 'Salvestamine/Voogedastamine' annab sulle rohkem valikuid.

en: Three component motion estimation
et: Kolmekomponendiline liikumise hinnang

en: Threshold to be attained to raise an alarm. If the audio level is under the threshold during this time, an alarm is sent (default 0.1).
et: Lävi, mida saavutada häire andmiseks. Kui audionivoo on selle aja jooksul läve all, siis saadetakse häireteade (vaikimisi 0.1).

en: Tibetan
et: Tiibeti

en: Ticker text
et: Taimeritekst

en: Tiger rendering defaults
et: Tiger renderdamise vaikeväärtused

en: Tigrinya
et: Tigrinja

en: Time
et: Aeg

en: Time Control
et: Aja juhtimine

en: Time Slider
et: Ajaliugur

en: Time Synchronisation option for output. If true, stream will render as usual, else it will be rendered as fast as possible.
et: Aja sünkroniseerimise väljundi valikud. Kui tõene, siis renderdatakse nagu tavaliselt, vastasel korral renderdatakse nii kiiresti, kui võimalik.

en: Time Synchronized output
et: Aja süknroniseerimise väljund

en: Time Toolbar
et: Ajariba

en: Time between two alarm messages in ms (default 2000)
et: Aeg kahe häireteate vahel millisekundites (vaikimisi 2000)

en: Time between two alarm messages in ms. This value is used to avoid alarm saturation (default 2000).
et: Aeg kahe häireteate vahel ms-des. Selle väärtusega hoitakse ära häireteadete küllastus (vaikimisi 2000).

en: Time in milliseconds of the average delay. Note average
et: Keskmise viivituse aeg millisekundites. Märkus: keskmine

en: Time in milliseconds of the maximum sweep depth. Thus, the sweep range will be delay-time +/- sweep-depth.
et: Maksimaalse nihke aeg millisekundites. Seega nihke ulatus on viivitus-aeg +/- nihke sügavus.

en: Time it takes until a color is completely changed. This prevents flickering.
et: Aeg, mis kulub värvi täieliku muutumiseni. See väldib vilkumist.

en: Time window to use in ms (default 5000)
et: Kasutatav ajaaken millisekundites (vaikimisi 5000)

en: Timeout
et: Aegumine

en: Timeout (ms)
et: Aegumine (ms)

en: Timeshift directory
et: Ajanihke kataloog

en: Timeshift granularity
et: Ajanihke detailsus

en: Title
et: Pealkiri

en: Title %i
et: Pealkiri %i

en: Title display mode
et: Pealkirja kuvamise režiim

en: Title display mode. Default is 0 (hidden) if the feed has an image and feed images are enabled, 1 otherwise.
et: Pealkirja kuvamise režiim. Vaikimisi on 0 (peidetud), kui uudisvool on pilt ja pildid on lubatud, vastasel korral 1.

en: Title font
et: Pealkirjafont

en: Title format string
et: Pealkirja vormingus sõne

en: Title metadata
et: Nime metaandmed

en: Title to put in ASF comments.
et: Pealkiri, mis panna ASF kommentaaridesse.

en: To
et: Kuhu

en: To Open a usual network stream (HTTP, RTSP, RTMP, MMS, FTP, etc.), just enter the URL in the field above. If you want to open a RTP or UDP stream, press the button below.
et: Avamaks tavalist võrgu voodu (HTTP, RTSP, RTMP, MMS, FTP, jne.), lihtsalt sisesta URL kasti. Kui soovid avada RTP või UDP voogu, klõpsa all olevat nuppu.

en: To enable the internal HTTP server, set its address and port here.
et: Lubamaks sisemist HTTP serverit, määra selle aadress ja port siin.

en: To get exhaustive help, use '-H'.
et: Põhjalikuma abi saamiseks kasuta -H parameetrit.

en: Toggle Normal/Repeat/Loop playlist modes
et: Režiimide tavaline/kordus/tsükkel vahel vahetamine

en: Toggle Transparency
et: Läbipaistvuse lüliti

en: Toggle autoscaling
et: Automaatskaleerimise lüliti

en: Toggle random playlist playback
et: Lülita juhuslik esitusloendi esitamine

en: Toggle the video in fullscreen
et: Video lülitamine täisekraani

en: Toggle the video out fullscreen
et: Video lülitamine täisekraanist välja

en: Toggle wallpaper mode in video output
et: Videoväljundi taustapildi režiim

en: Toggle wallpaper mode in video output.
et: Videoväljundi taustapildi režiimi lülitamine.

en: Tonga (Tonga Islands)
et: Tonga (Tonga saarestik)

en: Tool
et: Tööriist

en: Toolbar Elements
et: Tööriistariba elemendid

en: Toolbar position:
et: Tööriistariba asukoht:

en: Toolbars Editor
et: Tööriistariba redaktor

[ctx: Tooltip|Clear]
en: Clear
et: Puhasta

[ctx: Tooltip|Mute]
en: Mute
et: Vaigistamine

[ctx: Tooltip|Unmute]
en: Unmute
et: Heli sisse

en: Top
et: Üleval

en: Top coordinate of the subscreen top left corner.
et: Alamekraani ülemise vasaku nurga ülemine koodrinaat.

en: Top left corner X coordinate
et: Ülemise vasaku nurga X-koordinaat

en: Top left corner Y coordinate
et: Ülemise vasaku nurga Y-koordinaat

en: Top-Left
et: Ülal vasakul

en: Top-Right
et: Ülal paremal

en: Total height of the mosaic, in pixels.
et: Mosaiigi kogukõrgus pikslites.

en: Total horizontal block length including overlaps
et: Horisontaalse bloki kogupikkus koos ülekatetega

en: Total pixel height of the peak items.
et: Pikslite tipu elementide kogukõrgus.

en: Total vertical block length including overlaps
et: Vertikaalse bloki kogupikkus koos ülekatetega

en: Total width of the mosaic, in pixels.
et: Mosaiigi kogulaius pikslites.

en: Track
et: Rada

en: Track ID
et: Raja ID

en: Track number
et: Raja number

en: Track replay gain
et: Raja raasesituse tundlikkus

en: Track settings
et: Raja seadeid

en: Track size (in sectors)
et: Raja suurus (sektorites)

en: Tracks
et: Rajad

en: Traditional Chinese (Big5)
et: Traditsionaalne Hiina (Big5)

en: Traditional Chinese Unix (EUC-TW)
et: Traditsionaalne Hiina Unix (EUC-TW)

en: Trailer
et: Treiler

en: Transcode
et: Ümberkodeerimine

en: Transcode audio
et: Heli ümberkodeerimine

en: Transcode stream output
et: Transkodeeri voo väljund

en: Transcode video
et: Video ümberkodeerimine

en: Transcode/Save to file
et: Ümberkodeerimine/salvestamine faili

en: Transcoding options
et: Ümberkodeerimise valikud

en: Transcript
et: Transkript

en: Transform
et: Teisendamine

en: Transform type
et: Teisendamise tüüp

en: Transformation
et: Teisendamine

en: Transmission mode [Undefined,2k,8k]
et: Edastusrežiim [määramata,2k,8k]

en: Transparency
et: Läbipaistvus

en: Transparency mask
et: Läbipaistvuse mask

en: Transparency of the bargraph
et: Ribagraafiku läbipaistvus

en: Transparency of the default background color if the Kate stream does not specify a particular background color to use.
et: Vaikimisi taustavärvi läbipaistvus, kui Kate voog ei määra konkreetset taustavärvi.

en: Transparency of the default font color if the Kate stream does not specify a particular font color to use.
et: Vaikimisi fondi värvi läbipaistvus, kui Kate voo ei määra konkreetset fondi värvi.

en: Transparency of the image
et: Pildi läbipaistvus

en: Transparency of the mosaic picture.
et: Mosaiikpildi läbipaistvus.

en: Transparency value of the new image used in blending. By default it set to fully opaque (255). (from 0 for full transparency to 255 for full opacity)
et: Sulandamisel kasutatava uue pildi läbipaistvuse väärtus. Vaikimisi on täiesti läbipaistmatu (255). (0 kuni 255 ehk täiesti läbipaistvast läbipaistmatuni)

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Transponder FEC
et: Transponderi FEC

en: Transponder symbol rate
et: Transponderi sümboli kiirus

en: Transponder symbol rate in kHz
et: Transponderi sümboli kiirus kHz-des

en: Transponder/multiplex frequency
et: Transponderi/multipleksi sagedus

en: Transport protocol
et: Ülekande protokoll

en: Treat as a pipe rather than as a file
et: Kohtle kui toru, mitte kui faili

en: Treble
et: Kõrged toonid

en: Treble level of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
et: Audiosisendi kõrgete toonide nivoo (kui on v4l2 draiveri poolt toetatud).

en: Trellis RD quantization
et: Trellise RD-kvantimine

en: Trellis RD quantization: 
     - 0: disabled
     - 1: enabled only on the final encode of a MB
     - 2: enabled on all mode decisions
    This requires CABAC.
et: Trellise RD kvantimine: 
     - 0: keelatud
     - 1: võimaldatud ainult MB viimasel enkoodimisel
     - 2: võimaldatud kõikide režiimide otsustamisel
    See nõuab CABAC-it.

en: Trellis quantization
et: Trellise kvantimine

en: Trickplay Reverse
et: Tagasisuunas

en: Trigger a white balancing action, useless if auto white balance is activated (if supported by the v4l2 driver).
et: Käivita valge tasakaalu toiming, kasutu, kui automaatne valge tasakaal on aktiveeritud (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Trigger button
et: Lüliti nupp

en: Trigger button for mouse gestures.
et: Lüliti nupp hiire viipekäskudele

en: Trivial audio mixer
et: Triviaalne audio mikser

en: Trust MPEG timestamps
et: Usalda MPEG ajatempleid

en: Try to fix some bugs:
    1  autodetect
    2  old msmpeg4
    4  xvid interlaced
    8  ump4 
    16 no padding
    32 ac vlc
    64 Qpel chroma.
    This must be the sum of the values. For example, to fix "ac vlc" and "ump4", enter 40.
et: Ürita mõned vead parandada:
    1  automaattuvastus
    2  vana msmpeg4
    4  üle rea xvid
    8  ump4
    16 polsterduseta
    32 ac vlc
    64 Qpel värviformaat.
    Siin peab olema nende väärtuste summa. Näiteks, et parandada "ac vlc"
    ja "ump4", sisesta 40.

en: Try to parse the announce
et: Ürita teadet parsida

en: Try to use hardware acceleration for YUV->RGB conversions. This option doesn't have any effect when using overlays.
et: Ürita kasutada riistvaralist YUB->RGB teisendamist. Ülektatete kasutamisel ei ole sellel valikul mingit efekti.

en: Try to use memory mapping to read files and block devices.
et: Failide ja blokkseadmete lugemisel püütakse kasutada nende peegeldust mälus.

en: Try to use triple buffering when using YUV overlays. That results in much better video quality (no flickering).
et: Ürita kasutada YUV ülekatetel kolemkordset puhverdamist. Tulemuseks on palju parem video kvaliteet (puudub vilkumine).

en: Try to work around buggy OSS drivers
et: Püüa hakkama saada vigaste OSS draiveritega

en: Tswana
et: Tsvaana

en: Tuner
et: Tuuner

en: Tuner TV Channel
et: Tuuneri TV-kanal

en: Tuner audio mono/stereo and track selection.
et: Tuuneri audio mono/stereo ja raja valik.

en: Tuner country code
et: Tuuneri riigikood

en: Tuner frequency in Hz or kHz (see debug output)
et: Tuuneri sagedus HZ-des või kHz-des (vaata silumise väljundit).

en: Tuner id
et: Tuuneri id

en: Tuner id (see debug output).
et: Tuuneri id (vaata silumise väljundit).

en: Tuner input type
et: Tuuneri sisendi tüüp

en: Tuner properties
et: Tuuneri omadused

en: Tuner to use, if there are several ones.
et: Kasutatav tuuner, kui neid on mitu.

en: Tunnel RTSP and RTP over HTTP
et: Tunnelda RTSP ja RTP üle HTTP

en: Turkish
et: Türgi

en: Turkish (ISO 8859-9)
et: Türgi (ISO 8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
et: Türgi (Windows-1254)

en: Turkmen
et: Turkmeeni

en: Turn off all warning and information messages.
et: Lülita kõik hoiatus- ja infoteated välja.

en: Tweak the buffer size for reading and writing an integer number of packets.Specify the size of the buffer here and not the number of packets.
et: Kohanda puhvri suurus täisrv pakettide lugemiseks ja kirjutamiseks. Määra siin puhvri suurus ja mitte pakettide arv.

en: Twi
et: Tvii

en: Two bookmarks have to be selected.
et: Valitud on kaks järjehoidjat.

en: Two pass
et: Kahe läbimiga

en: Type
et: Liik

en: Type 'menu select' or 'pause' to continue.
et: Kirjuta 'menu select' või 'pause' jätkamiseks.

en: Type:
et: Tüüp:

en: UDP input
et: UDP sisend

en: UDP port to listen to for commands.
et: UDP port, millest kuulata käsklusi.

en: UDP stream output
et: UDP voo väljund

en: UDP timeout (in ms)
et: UDP aegmine (ms-des)

en: UNIX OSS audio output
et: UNIX OSS audioväljund

en: UNIX socket command input
et: Unix socket käsu sisend

en: URL description
et: URL-i kirjeldus

en: URL metadata
et: URL-i metaandmed

en: URL with information about the stream or your channel.
et: URL koos informatsiooniga sinu voo või kanali kohta.

en: USF subtitles decoder
et: USF subtiitrite dekooder

en: UTF-8 subtitles autodetection
et: UTF-8 subtiitrite automaattuvastus

en: Uighur
et: Uiguuri

en: Ukrainian
et: Ukraina

en: Ukrainian (KOI8-U)
et: Ukraina (KOI8-U)

en: Ultra-wideband (32kHz)
et: Ultra lai sagedus (32kHz)

en: Un-Zoom
et: Suurenduseta

en: Uncompressed RAR
et: Pakkimata RAR

en: Uncompressed audio samples (useable with WAV)
et: Pakkimata audio diskreedid (kasutatav koos WAV-ga)

en: Uncrop one pixel from the bottom of the video
et: Video alaserva kärpe vähendamine piksli võrra

en: Uncrop one pixel from the left of the video
et: Video vasaku serva kärpe vähendamine piksli võrra

en: Uncrop one pixel from the right of the video
et: Video parema serva kärpe vähendamine piksli võrra

en: Uncrop one pixel from the top of the video
et: Video ülaserva kärpe vähendamine piksli võrra

en: Undefined
et: Määtamata

en: Under the Video
et: Video all

en: Uninstall Windows Service
et: Eemalda Windowsi Teenus

en: Uninstall the Service and exit.
et: Eemalda Teenus ja välju.

en: Unique network name in the System Tuning Spaces
et: Unikaalne võrgunimi süsteemi häälestusruumis

en: Universal (UTF-16)
et: Universaalne (UTF-16)

en: Universal (UTF-8)
et: Universaalne (UTF-8)

en: Universal (big endian UTF-16)
et: Universaalne (big endian UTF-16)

en: Universal (little endian UTF-16)
et: Universaalne (little endian UTF-16)

en: Universal Plug'n'Play
et: Universaalne Plug'n'Play

en: Universal, Chinese (GB18030)
et: Universaalne, Hiina (GB18030)

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown Video
et: Tundmatu video

en: Unknown category
et: Tundmatu kategooria

en: Unknown command `%s'. Type `help' for help.
et: Tundmatu käsk `%s'. Abi saamiseks kirjuta `help'.

en: Unknown soundcard
et: Tundmatu helikaart

en: Unknown type
et: Tundmatu tüüp

en: Unlock function
et: Lahti lukustamise funktsioon

en: Unset
et: Määramata

en: Unsubscribe
et: Loobu tellimusest

en: Untitled
et: Pealkirjata

en: Update
et: Uuenda

en: Update VLC media player
et: Uuenda VLC meediaesitajat

en: Upstream rate
et: Üleslaadimise kiirus

en: Usage: %s [options] [stream] ...
    You can specify multiple streams on the commandline. They will be enqueued in the playlist.
    The first item specified will be played first.
    
    Options-styles:
      --option  A global option that is set for the duration of the program.
       -option  A single letter version of a global --option.
       :option  An option that only applies to the stream directly before it
                and that overrides previous settings.
    
    Stream MRL syntax:
      [[access][/demux]://]URL[@[title][:chapter][-[title][:chapter]]] [:option=value ...]
    
      Many of the global --options can also be used as MRL specific :options.
      Multiple :option=value pairs can be specified.
    
    URL syntax:
      [file://]filename              Plain media file
      http://ip:port/file            HTTP URL
      ftp://ip:port/file             FTP URL
      mms://ip:port/file             MMS URL
      screen://                      Screen capture
      [dvd://][device][@raw_device]  DVD device
      [vcd://][device]               VCD device
      [cdda://][device]              Audio CD device
      udp://[[<source address>]@[<bind address>][:<bind port>]]
                                     UDP stream sent by a streaming server
      vlc://pause:<seconds>          Special item to pause the playlist for a certain time
      vlc://quit                     Special item to quit VLC
et: Kasutamine: %s [valikud] [voog] ...
    Võid määrata mitu voogu käsureal. Nad lisatakse esitusloendisse.
    Esimene kirje mängitakse esimesena.
    
    Valikud-stiilid:
      --valik  Globaalne valik, mis on seatud kogu programmi käimise ajaks.
       -valik  Ühetäheline versioon globaalsest --valikust.
       :valik  Valik, mis kehtib ühele esitatavale voole ja
               tühistab eelnevad seaded.
    
    Voo MRL süntaks:
      [[access][/demux]://]URL[@[title][:chapter][-[title][:chapter]]] [:
    option=value ...
    
      Paljusi globaalseid --valikuid võib kasutada MRL spetsiifiliste :valikutena.
      Mitmeid :valik=väärtus paare võib määrata.
    
    URL süntaks:
      [file://]filename              Tavaline meedia fail
      http://ip:port/file            HTTP URL
      ftp://ip:port/file             FTP URL
      mms://ip:port/file             MMS URL
      screen://                      Ekraaniviisor
      [dvd://][device][@raw_device]  DVD seade
      [vcd://][device]               VCD seade
      [cdda://][device]              Audio CD seade
      udp://[[<source address>]@[<bind address>][:<bind port>]]
                                     UDP voog saadetud voogedastusserveri poolt
      vlc://pause:<seconds>          Eriline kirje esitusloendi peatamiseks teatud ajaks
      vlc://quit                     Eriline kirje VLC-st väljumiseks

en: Use GPU acceleration (experimental)
et: Raudvaralise kiirenduse kasutamine (eksperimentaalne)

en: Use HDAPS, AMS, APPLESMC or UNIMOTION motion sensors to rotate the video
et: Kasuta HDAPS, AMS, APPLESMC või UNIMOTION liikumise sensoreid video pööramiseks

en: Use Internet Explorer entered HTTP proxy server
et: Kasuta Internet Exploreris määratud HTTP proksi serverit

en: Use Internet Explorer entered HTTP proxy server for all URL. Don't take into account bypasses settings and auto configuration scripts.
et: Kõikide URL-ide jaoks kasutatakse Internet Exploreris määratud HTTP proksi serverit. Ei arvestata ümberpääsu seadeid ja automaatseadistusskripte.

en: Use Periodic Intra Refresh
et: Kasuta perioodilist intra värskendust

en: Use Periodic Intra Refresh instead of IDR frames
et: Kasuta perioodilist intra värskendust IDR kaadrite asemel

en: Use Psy-optimizations
et: Kasuta Psy-optimisatsioone

en: Use RTP over RTSP (TCP)
et: RTP-d üle RTSP kasutamine (TCP)

en: Use S/PDIF when available
et: Võimalusel S/PDIF-i kasutamine

en: Use SAP cache
et: SAP puhvri kasutamine

en: Use Software White adjust
et: Kasuta tarkvaralist valge kohandamist

en: Use Tiger for rendering
et: Kasuta renderdamiseks Tigerit

en: Use VLC pace
et: Kasuta VLC kiirust

en: Use Variable BitRate. Default is to use Constant BitRate (CBR).
et: Kasuta varieeruvat bitikiirust (VBR). Vaikimisi kasutatakse konstantset bitikiirust (CBR).

en: Use YUVP renderer
et: YUVP renderdaja kasutamine

en: Use a local picture as logo on the video
et: Kasuta kohalikku pilti videol asuva logona

en: Use a plugins cache
et: Pluginate puhvri kasutamine

en: Use a plugins cache which will greatly improve the startup time of VLC.
et: Plugina puhvri kasutamine vähendab oluliselt VLC käivitamise aega.

en: Use a skinned playlist
et: Kasuta rüüga esitusloendit

en: Use a sub&titles file
et: Kasutatakse sub&tiitrite faili

en: Use all visual optimizations that can worsen both PSNR and SSIM
et: Kasuta kõiki visuaalseid optimisatsioone, mis võivad teha hullemaks nii PSNR-i kui ka SSIM-i

en: Use alsa:// to open the default audio input. If multiple audio inputs are available, they will be listed in the vlc debug output. To select hw:0,1 , use alsa://hw:0,1 .
et: Kasuta alsa:// avamaks vaikimisi audiosisendit. Kui saadaval on mitu audiosisendit, siis nad on kirjas vlc silumise väljundis. Valimaks hw:0,1, kasuta alsa://hw:0,1.

en: Use an image's alpha channel as a transparency mask.
et: Kasuta pildi alfaknalit, kui läbipaistvuse maski.

en: Use as Desktop Background
et: Kasuta töölaua taustapildina

en: Use assembler CPU optimizations.
et: Kasuta assembleri CPU optimiseerimisi.

en: Use chapter codecs found in the segment.
et: Kasuta segmendis leitud peatüki koodekeid.

en: Use chroma as part of the motion estimation process
et: Värvust kasutatakse liikumise hindamisprotsessi osana

en: Use custom skin
et: Kohandatud rüü

en: Use downmix algorithm
et: Kasuta downmix algoritmi

en: Use file memory mapping
et: Kasutatakse faili peegeldust mälus

en: Use float32 output
et: Kasuta float32 väljundit

en: Use hardware YUV->RGB conversions
et: Riistvaralise YUV->RGB teisenduse kasutamine

en: Use input chroma unaltered
et: Kasuta sisendi värviformaat muutmata kujul

en: Use keyframes
et: Kasuta võtmekaadreid

en: Use libv4l2
et: Kasuta libv4l2

en: Use mb-tree ratecontrol
et: Kasuta mb-tree kiirusekontrolli

en: Use media library
et: Meediakogu kasutamine

en: Use native style
et: Loomulik stiil

en: Use playback control?
et: Kas kasutada taasesituse kontrolli?

en: Use playlist options usually used to prevent ads skipping to detect ads and prevent adding them to the playlist.
et: Kasuta esitusloendi valikuid, mida tavaliselt kasutatakse reklaamide vahelejätmiseks, et tuvastada reklaame ja hoida neid esitusloendist eemal.

en: Use preset as default settings. Overridden by user settings.
et: Kasuta valmisvalikut kui vaikimisi seadeid. Kasutaja sätete poolt tühistatav.

en: Use sequential numbers instead of timestamps
et: Kasuta järjestikuseid numbreid ajatemplite asemel

en: Use sequential numbers instead of timestamps for snapshot numbering
et: Kasuta järjestikuseid numbreid ajatemplite asemel hetktõmmiste nummerdamiseks

en: Use shared memory
et: Jagatud mälu kasutamine

en: Use shared memory to communicate between VLC and the X server.
et: Kasuta jagatud mälu VLC ja X serveri vaheliseks suhtluseks.

en: Use subtitle file
et: Kasuta subtiitrite faili

en: Use system codecs if available (better quality, but dangerous)
et: Kasuta võimalusel süsteemseid koodekeid (parem kvaliteet, aga ohtlik)

en: Use the MPEG4 quantization matrix for MPEG2 encoding. This generally yields a better looking picture, while still retaining the compatibility with standard MPEG2 decoders.
et: Kasuta MPEG2 enkoodimisel MPEG4 kvantimise maatriksit. Tulemuseks on üldiselt parem pilt, samas säilitatakse ühilduvus MPEG2 dekoodri standardiga.

en: Use the complete preferences to configure custom caching values for each access module.
et: Kasuta täielikke eelistusi seadistamaks iga pääsumooduli kohandatud puhverdamise väärtusi.

en: Use the input picture to determine how to code it - interlaced or progressive
et: Kasuta sisndpilti otsustamaks, kuidas teda kodeerida - ülerealaotus või progressiivne

en: Use the rotate video filter instead of transform
et: Kasuta video pööramise filtrit teisendamise asemel

en: Use this to stream to a dynamic group of computers on a multicast-enabled network. This is the most efficient method to stream to several computers, but it won't work over Internet. RTP headers will be added to the stream
et: Kasuta seda, et edastada voog dünaamilisele arvutite grupile multiedastusvõrgus. See on kõige efektiivsem viis voogedaastada mitmesse arvutisse, aga ta ei tööta üle Interneti. Voole lisatakse RTP päised.

en: Use this to stream to a dynamic group of computers on a multicast-enabled network. This is the most efficient method to stream to several computers, but it won't work over the Internet.
et: Kasuta seda, et edastada voog dünaamilisele arvutite grupile multiedastusvõrgus. See on kõige efektiivsem viis voogedaastada mitmesse arvutisse, aga ta ei tööta üle Interneti.

en: Use this to stream to a single computer.
et: Kasuta seda, et voogedastada ühte arvutisse.

en: Use this to stream to a single computer. RTP headers will be added to the stream
et: Kasuta seda, et saata voog ainult ühte arvutisse. Voole lisatakse RTP päised

en: Use this to stream to several computers using the Microsoft MMS protocol. This protocol is used as transport method by many Microsoft's softwares. Note that only a small part of the MMS protocol is supported (MMS encapsulated in HTTP).
et: Kasuta seda, et voogedastada Microsoft MMS protokolliga paljudesse arvutitesse. Seda protokolli kasutatakse kui transpordi meetodit paljudes Microsofti tarkvarades. Pea meeles, et ainult väike osa MMS protokollist on toetatud (MMS HTTP sees).

en: Use this to stream to several computers. This method is not the most efficient, as the server needs to send the stream several times, but generally the most compatible
et: Kasuta seda, etvoogedastada paljudesse arvutitesse. See meetod ei ole kõige efektiivsem, kuna seerver peab saatma voogu mitmel korral, aga on üldiselt kõige ühilduvam

en: Use this when you know your stream is (or is not) encoded with Dolby Surround but fails to be detected as such. Even if the stream is not actually encoded with Dolby Surround, turning on this option might enhance your experience, especially when combined with the Headphone Channel Mixer.
et: Kasuta seda siis, kui tead, et voo on (või ei ole) enkodeeritud Dolby ruumilise helina, aga seda ei tuvastata sellisena. Isegi kui voog pole tegelikult kodeeritud Dolby ruumilise helina, võib selle valiku sisse lülitamise parandada heli kogemist eriti kombineerituna koos Kõrvaklappide kanalite mikseriga.

en: Use track length as maximum unit in seek?
et: Kas kasutada raja pikkust maksimaalse kerimise ühikuna?

en: Use triple buffering for overlays
et: Ülekatetel kasuta kolmekordset puhverdamist

en: Use variable length codes instead, useful for very high bitrates
et: Kasuta selle asemel muutuva pikkusega koodi. Kasulik väga suurte bitikiiruste puhul

en: Use video buffers in system memory
et: Kasuta video puhvreid süsteemi mälus

en: Used for statistics.
et: Kasutatakse statistika jaoks.

en: User
et: Kasutaja

en: User agent that will be used for the connection.
et: Ühenduse jaoks kasutatav klientprogramm.

en: User name
et: Kasutajanimi

en: User name that will be requested to access the stream.
et: Voo juurdepääsuks nõutav kasutajanimi.

en: User name that will be used for the connection.
et: Ühenduseks kasutatav kasutajanimi.

en: User name the administrator will use to log into the internal HTTP server.
et: Kasutajanimi, mida administraator kasutab sisemisse HTTP serverisse logimiseks.

en: User name to be used for connection to the SOCKS proxy.
et: SOCKS proksi ühenduseks kasutatav kasutajanimi.

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Uzbek
et: Usbeki

en: V&iew
et: &Vaade

en: V-plane color
et: V-tasandi värv

en: VBI & Teletext
et: VBI & Teletekst

en: VBI and Teletext decoder
et: VBI ja Teleteksti dekooder

en: VBR mode
et: VBR režiim

en: VBV buffer
et: VBV puhver

en: VC-1 packetizer
et: VC-1 tükeldaja

en: VC1 video demuxer
et: VC1 video demukser

en: VCD Format
et: VCD vorming

en: VCD device
et: VCD seade

en: VCD input
et: VCD sisend

en: VIDEO_TS folder
et: VIDEO_TS kataloog

en: VLC Debug Log (%s).rtfd
et: VLC silumise Logi (%s).rtfd

en: VLC can avoid creating window caption, frames, etc... around the video, giving a "minimal" window.
et: VLC võib mitte kuvada akna pealdiseid, raame, jne... video ümber, luues nii "minimaalse" akna.

en: VLC can display messages on the video. This is called OSD (On Screen Display).
et: VLC suudab kuvada teateid video peal. Seda kutsutakse OSD-ks (On Screen Display).

en: VLC can embed its video output in an existing X11 window. This is the X identifier of that window (0 means none).
et: VLC võib videoväljundi põimida olemasolevasse X11 aknasse. See on selle X akna identifikaator (0 tähendab puudub).

en: VLC can't recognize the input's format
et: VLC ei tunne sisendi vormingut

en: VLC cannot open ANY capture device.Check the error log for details.
et: VLC ei suuda avada ühtegi hõiveseadet. Lähemalt vaata vigade logist.

en: VLC cannot set the DVD's title. It possibly cannot decrypt the entire disc.
et: VLC ei suuda määrata DVD pealkirja. Tõenäoliselt ei suudeta tervet plaati dekrüpteerida.

en: VLC cannot use the device "%s", because its type is not supported.
et: VLC ei suuda kasutada seadet "%s", sest selle tüüp ei ole toetatud.

en: VLC could not connect to "%s:%d".
et: VLC ei suuda ühenduda "%s:%d".

en: VLC could not connect to EyeTV.
    Make sure that you installed VLC's EyeTV plugin.
et: VLC ei suuda saada ühendust EyeTV-ga.
    Veendu, et VLC EyeTV plugin on paigaldatud.

en: VLC could not connect with the given server.
et: VLC ei suuda antud serveriga ühendust saada.

en: VLC could not detect any EyeTV compatible device.
    
    Check the device's connection, make sure that the latest EyeTV software is installed and try again.
et: VLC ei suutnud tuvastada ühtegi EyeTV-ga ühilduvat seadet.
    
    Kontrolli seadme ühendusi, veendu, et viimane EyeTV tarkvara oleks paigaldatud ja proovi siis uuesti.

en: VLC could not open the %s module.
et: VLC ei suuda avada moodulit %s

en: VLC could not open the ALSA device "%s" (%s).
et: VLC ei suuda avada ALSA seadet "%s" (%s).

en: VLC could not open the decoder module.
et: VLC ei suuda avada dekoodri moodulit.

en: VLC could not open the encoder.
et: VLC ei suuda avada enkoodrit.

en: VLC could not open the file "%s".
et: VLC ei suutnud avada faili "%s".

en: VLC could not open the video output module.
et: VLC ei suutnud avada videoväljuni moodulit.

en: VLC could not read the file.
et: VLC ei suutnud faili lugeda.

en: VLC crashed previously
et: VLC jooksis viimati kokku

en: VLC does not support the audio or video format "%4.4s". Unfortunately there is no way for you to fix this.
et: VLC ei toeta seda audio või video vormingut "%4.4s". Kahjuks pole sinul siin midagi ära teha.

en: VLC failed to load the ASF header.
et: VLC ei suutnud laadida ASF päist.

en: VLC is started from file association
et: VLC on käivitatud failiseose kaudu

en: VLC is unable to open the MRL '%s'. Check the log for details.
et: VLC ei suuda avada MRL-i '%s'. Vaata logist täpsemaid põhjuseid.

en: VLC media player
et: VLC meediaesitaja

en: VLC media player Help
et: VLC meediaesitaja abi

en: VLC media player Help...
et: VLC meedia esitaja abi...

en: VLC media player is a free media player, encoder and streamer that can read from files, CDs, DVDs, network streams, capture cards and even more!
    VLC uses its internal codecs and works on essentially every popular platform.
et: VLC meediaesitaja on vaba meediaesitaja, enkooder ja voogude edastaja, mis suudab lugeda failidest, CD-lt, DVD-lt, võrguvoost, sisendkaartidelt ja palju enam!
    VLC kasutab omaenda sisemisi koodekeid ja töötab pea kõigil populaarsetel platvormidel.

en: VLC media player updates
et: VLC meediaesitaja uuendused

en: VLC normally uses Freetype for rendering, but this allows you to use svg for instance.
et: Tavaliselt kasutab VLC renderdamiseks Freetype-i, aga siin saad näiteks määrata selleks svg.

en: VLC preferences
et: VLC eelistused

en: VLC skins website
et: VLC rüüde veebileht

en: VLC version %s (%s)
et: VLC versioon %s (%s)

en: VLC was brought to you by:
et: VLC tõi teieni:

en: VLC was unable to save the meta data.
et: Metaandmete salvestamine ebaõnnestus.

en: VLC will keep playing the current playlist item.
et: VLC jätkab aktiivse esitusloendi kirje kordamist.

en: VLC will keep playing the playlist indefinitely.
et: VLC jätkab esitusloendi esitamist kuni lõpmatuseni.

en: VLC will randomly play files in the playlist until interrupted.
et: VLC esitab juhuslikult esitusloendi faile kuni katkestamiseni.

en: VLC will start with just an icon in your taskbar
et: VLC käivitub vaid ikoonina tegumireal

en: VLC's connection to the given server was rejected.
et: VLC ühendus antud serveriga lükati tagasi.

en: VLC's implementation of Video On Demand
et: VLC VOD (Video On Demand) teostus

en: VLM conf (*.vlm);;All (*)
et: VLM conf (*.vlm);;Kõik (*)

en: VLM configuration file
et: VLM seadete fail

en: VLM configurator
et: VLM-i seadistused

en: VLM remote control interface
et: VLM kaugjuhtimise liides

en: VNC Host
et: VNC host

en: VNC Password
et: VNC parool

en: VNC Port
et: VNC port

en: VNC hostname or IP address.
et: VNC hostinimi või IP aadress.

en: VNC password.
et: VNC parool.

en: VNC poll interval
et: VNC pollimise intervall

en: VNC polling
et: VNC pollimine

en: VNC portnumber.
et: VNC pordi number

en: VOC demuxer
et: VOC demukser

en: Value of the audio channels levels
et: Audiokanalite nivoo väärtus

en: Value of the audio level of each channels between 0 and 1Each level should be separated with ':'.
et: Iga audioi kanali helinivoo väärtus vahemikus 0 ja 1. Iga nivoo peaks olema eraldatud ':'.

en: Value to adjust dts by
et: Väärtus, mille järgi dts-i kohandada

en: Various audio and video decoders/encoders delivered by the FFmpeg library. This includes (MS)MPEG4, DivX, SV1,H261, H263, H264, WMV, WMA, AAC, AMR, DV, MJPEG and other codecs
et: Erinevad audio ja video dekoodrid/enkoodrid FFmpeg teegi poolt. Sisaldab (MS)MPEG4, DivX, SV1,H261, H263, H264, WMV, WMA, AAC, AMR, DV, MJPEG ja teisi koodekeid.

en: Verbosity
et: Jutukus

en: Verbosity (0,1,2)
et: Jutukus (0,1,2)

en: Verbosity Level
et: Jutukuse tase

en: Version
et: Versioon

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Vertical centering
et: Vertikaalne keskjoondus

en: Vertical flip
et: Vertikaalne peegeldamine

en: Vertical offset
et: Vertikaalne nihe

en: Vertical offset between the border of the screen and the displayed text (in pixels, defaults to 30 pixels).
et: Vertikaalne nihe ekraani ääre ja kuvatud teksti vahel pikslites. Vaikimisi 30 pikslit.

en: Very short backwards jump
et: Väga lühike hüpe tagasi

en: Very short forward jump
et: Väga lühike hüpe edasi

en: Very short jump length
et: Väga lühikese hüppe pikkus

en: Very short jump length, in seconds.
et: Väga lühikese hüppe pikkus sekundites

en: Video &Track
et: Video&rada

en: Video Auto Scaling
et: Video automaatne skaleerimine

en: Video CD (VCD 1.0, 1.1, 2.0, SVCD, HQVCD) input
et: Video CD (VCD 1.0, 1.1, 2.0, SVCD, HQVCD) sisend

en: Video Callback data
et: Video väljakutse andmed

en: Video Effects
et: Videoefektid

en: Video Files
et: Videofailid

en: Video Filter
et: Videofilter

en: Video Manager
et: Videohaldur

en: Video Settings
et: Videoseaded

en: Video Settings not saved
et: Video seadeid ei salvestatud

en: Video Track
et: Videorada

en: Video X coordinate
et: Video X-koordinaat

en: Video Y coordinate
et: Video Y-koordinaat

en: Video acceleration not available
et: Videokiirendus pole saadaval

en: Video alignment
et: Video joondus

en: Video aspect ratio
et: Video külgede suhe

en: Video bitrate
et: Video bitikiirus

en: Video bitrate tolerance
et: Video bitikiiruse tolerants

en: Video bitrate tolerance in kbit/s.
et: Video bitikiiruse tolerants kbit/s

en: Video capture
et: Video hõive

en: Video capture (Video4Linux)
et: Video hõive (Video4Linux)

en: Video codec
et: Videokoodek

en: Video codecs
et: Videokoodekid

en: Video cropping
et: Video kärpimine

en: Video decoder using openmash
et: Video dekooder kasutades openmash-i

en: Video device
et: Videoseade

en: Video device name
et: Videoseadme nimi

en: Video encoder
et: Video enkooder

en: Video encoder (using OpenMAX IL)
et: Video enkooder (kasutab OpenMAX IL)

en: Video filter
et: Videofilter

en: Video filter module
et: Video filtri moodul

en: Video filters
et: Videofiltrid

en: Video filters are used to process the video stream.
et: Video filtreid kasutatakse videovoogude töötlemiseks.

en: Video filters will be applied to the video stream.
et: Videofiltreid rakendatakse samale videovoole.

en: Video filters will be applied to the video streams (after overlays are applied). You can enter a colon-separated list of filters.
et: Videofiltrid rakendatakse videovoole (peale ülekatete rakendamist). Võid sisestada kooloniga eraldatud nimekirja filtridest.

en: Video frame-rate
et: Video kaadrikiirus

en: Video height
et: Video kõrgus

en: Video input
et: Videosisend

en: Video input chroma format
et: Videosisendi värviformaat

en: Video input frame rate
et: Videosisendi kaadrikiirus

en: Video input pin
et: Videosisendi pistik

en: Video input's gain (if supported by the v4l2 driver).
et: Videosisendi tundlikkus (kui on toetatud v4l2 draiveri poolt).

en: Video memory
et: Videomälu

en: Video memory buffer height.
et: Videomälu puhvri kõrgus.

en: Video memory buffer pitch in bytes.
et: Videmälu puhvri kõrgus baitides.

en: Video memory buffer width.
et: Videomälu puhvri laius.

en: Video memory output
et: Videomälu väljund

en: Video output URL
et: Videoväljundi URL

en: Video output access method
et: Videoväljundi ligipääsu meetod

en: Video output filter module
et: Videoväljundi filtri moodul

en: Video output module
et: Video väljundmoodul

en: Video output modules
et: Videoväljundi moodulid

en: Video output muxer
et: Videoväljundi mukser

en: Video output pin
et: Videoväljundi pistik

en: Video pictures blending
et: Videopiltide sulandamine

en: Video port
et: Videoport

en: Video post processing filter
et: Video järeltöötlemise filter

en: Video postrender callback
et: Video järelrenderduse väljakutse

en: Video prerender callback
et: Video eelrenderduse väljakutse

en: Video quality post-processing level
et: Video kvaliteedi järeltöötluse tase

en: Video scaling
et: Video skaleerimine

en: Video scaling factor
et: Video skaleerimise tegur

en: Video scaling filter
et: Video skaleerimise filter

en: Video settings
et: Video seaded

en: Video size
et: Video suurus

en: Video snapshot directory (or filename)
et: Video hetktõmmise kataloog (või failinimi)

en: Video snapshot file prefix
et: Video hetktõmmise faili eesliide

en: Video snapshot format
et: Video hetktõmmise vorming

en: Video snapshot height
et: Video hetktõmmise kõrgus

en: Video snapshot width
et: Video hetktõmmise laius

en: Video snapshots
et: Video kaadripilt

en: Video standard (Default, SECAM, PAL, or NTSC).
et: Video standard (vaikimisi, SECAM, PAL või NTSC).

en: Video title
et: Video pealkiri

en: Video transformation filter
et: Video teisendamise filter

en: Video width
et: Video laius

en: Video4Linux input
et: Video4Linux sisend

en: Video4Linux2 Compressed A/V
et: Video4Linux2 pakitud A/V

en: Video4Linux2 input
et: Video4Linux2 sisend

en: VideoLAN Website...
et: VideoLAN veebileht...

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: Vietnamese (VISCII)
et: Vietnami (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
et: Vietnami (Windows-1258)

en: Visualization
et: Visualiseerimine

en: Visualization:
et: Visualiseerimine:

en: Visualizations
et: Visualiseeringud

en: Visualizations selector
et: Visualisatsioonide valija

en: Visualize motion vectors
et: Visualiseeri liikumisvektorid

en: Visualizer
et: Visualiseerija

en: Visualizer filter
et: Visualiseerija filter

en: Vobsub subtitles parser
et: Vobsub subtiitrite parser

en: Vocal
et: Vokaal

en: Voice activity detection
et: Hääle aktiivsuse tuvastamine

en: Volapuk
et: Volapük

en: Volume
et: Helinivoo

en: Volume %d%%
et: Helitase %d%%

en: Volume Control
et: Helitugevuse reguleerimine

en: Volume Down
et: Vaiksemaks

en: Volume Set
et: Helitase määratud

en: Volume Up
et: Valjemaks

en: Volume down
et: Heli vaiksemaks

en: Volume normalization
et: Helivaljuse normaliseerimine

en: Volume normalizer
et: Helivaljuse normaliseerimine

en: Volume of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
et: Audiosisendi helitase (kui v4l2 draiver seda toetab).

en: Volume up
et: Heli valjemaks

en: Volume: %d%%
et: Helitase: %d%%

en: Vorbis audio decoder
et: Vorbis audio dekooder

en: Vorbis audio encoder
et: Vorbis audio enkooder

en: Vorbis audio packetizer
et: Vorbis audio tükeldaja

en: Vorbis is a free audio codec (useable with OGG)
et: Vorbis on vaba audiokoodek (kasutatav koos OGG-ga)

en: Vout filters
et: Vout filtrid

en: Vout/Overlay
et: Vout/ülekate

en: Vu meter
et: Vu-meeter

en: WAV demuxer
et: WAV demukser

en: WAV muxer
et: WAV mukser

en: WMA v1/v2 fixed point audio decoder
et: WMA v1/v2 fixed point audio dekooder

en: WMServer RTSP dialect
et: WMServer RTSP dialekt

en: WMV (Windows Media Video) 1 (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
et: WMV (Windows Media Video) 1 (kasutatav koos MPEG TS, MPEG1, ASF ja OGG-ga)

en: WMV (Windows Media Video) 2 (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
et: WMV (Windows Media Video) 2 (kasutatav koos MPEG TS, MPEG1, ASF ja OGG-ga)

en: WPL playlist import
et: WPL esitusloendi eksport

en: Wait for I frame before toggling placholder
et: Oota I kaadrit enne kohahoidja lülitamist

en: Wall
et: Sein

en: Wall video filter
et: Seina videofilter

en: Wallpaper
et: Töölaua taust

en: Warning: the key is already assigned to "
et: Hoiatus: klahv on juba määratud tegevusele "

en: Water effect
et: Vee efekt

en: Wave
et: Laine

en: Wave video filter
et: Wave videofilter

en: Waves
et: Lained

en: We just found an older version of VLC's preferences files.
et: Me leidisme just vanema versiooni VLC eelistuste failist.

en: We would like to thank the whole VLC community, the testers, our users and the following people (and the missing ones...) for their collaboration to create the best free software.
et: Me soovime tänada tervet VLC kogukonda, testijaid, meie kasutajaid ning järgnevalt loetletud inimesi (ja nimekirjast puuduvaid...) nende panuse eest maailma parima vaba tarkvara loomisel.

en: Web Interface
et: Veebiliides

en: Website
et: Veebileht

en: Weighted prediction for B-frames
et: B-kaardite ennustatav hinnangulisus

en: Weighted prediction for B-frames.
et: B-kaardite ennustatav hinnangulisus.

en: Weighted prediction for P-frames
et: P-kaardite ennustatav hinnangulisus

en: Welsh
et: Kõmri

en: Western European (Latin-9)
et: Lääne-Euroopa (Latin-9)

en: Western European (Windows-1252)
et: Lääne-Euroopa (Windows-1252)

en: Wet
et: Märg

en: Wet mix
et: Märg miks

en: When possible, the input stream will be recorded instead of using the stream output module
et: Võimalusel salvestatakse sisendi voog, selle asemel et kasutadavoo väljundi moodulit

en: When set then this vlc instance shall dictate its clock for synchronisationover clients listening on the masters network ip address
et: Kui määratud, siis vlc instants sünkroniseerib kella, kuulates esmase võrgu ip aadressi

en: When set to 'no', this parameter is intended to give old skins a chance to play back video even though no video tag is implemented
et: Kui seatud väärtusele 'ei', siis see parameeter peaks andma vanale rüüle võimaluse esitada videot, kuigi video silti pole implementeeritud.

en: When the SAP flow control is disabled, this lets you set the fixed interval between SAP announcements.
et: Kui SAP voo kontroll on keelatud, siis see lubab sul määrata fikseeritud intervalli SAP teadetele.

en: When this is enabled, the interface will show a dialog box each time some user input is required.
et: Kui lubatud, siis kasutajaliides kuvab dialoogiakna iga kord, kui kasutaja tähelepanu on vajalik.

en: When this is enabled, the preferences and/or interfaces will show all available options, including those that most users should never touch.
et: Kui lubatud, siis eelistused ja/või kasutajaliides näitab kõiki saadaval olevaid valikuid, kaasa arvatud neid, mida ei peaks kunagi näppima.

en: When this is set, the SAP parser will discard some non-compliant announcements.
et: Kui on määratud, siis SAP parser jätab saatmata mõned mitteühilduvad teated.

en: When this mode is enabled, pixels will be shown as black or white. The threshold value will be the brighness defined below.
et: Kui see režiim on võimaldatud, siis kuvatakse pikslid musta või valgena. Läve väärtus on allpool määratud heleduse väärtus.

en: When this option is enabled, the stream will be both played and transcoded/streamed.
    
    Note that this requires much more CPU power than simple transcoding or streaming.
et: Kui see valik on võimaldatud, siis voogu esitatakse ja transkodeeritakse/voogedastatakse.
    
    Märkus. See nõuab palju rohkem CPU võimsust, kui lihtne transkodeerimine või voogedastamine.

en: When track starts playing
et: Kui rada hakkab mängima

en: When using the PVR input (or a very irregular source), you should set this to 10000.
et: Kui kasutad PVR sisendit (või väga ebaregulaarset allikat), peaksid selle määrama 10000 peale.

en: When using the one instance only option, enqueue items to playlist and keep playing current item.
et: Kui kasutad ühe-instantsi valikut, pane kirjed esitusloendi järjekorda ja jätka aktiivse kirje esitamist.

en: Which font description to use if the Kate stream does not specify particular font parameters (name, size, etc) to use. A blank name will let Tiger choose font parameters where appropriate.
et: Millist fondi kirjeldust kasutada, kui Kate voog ei täpsusta konkreetseid fondi parameetreid (nimi, suurus, jne). Tühi nimi laseb Tiger-il fondi parameetrid valida kus võimalik.

en: White
et: Valge

en: White Blue
et: Valge sinine

en: White Crush for Blue
et: Sinise kanali valgepunkt

en: White Crush for Green
et: Rohelise kanali valgepunkt

en: White Crush for Red
et: Punase kanali adaptiive valgepunkt

en: White Green
et: Valge roheline

en: White Level for Blue
et: Valge nivoo sinise jaoks

en: White Level for Green
et: Valge nivoo rohelise jaoks

en: White Level for Red
et: Valge nivoo punase jaoks

en: White Red
et: Valge punane

en: Wide-band (16kHz)
et: Lai sagedus (16kHz)

en: Width
et: Laius

en: Width in pixel of each bar in the BarGraph to be displayed (default : 10).
et: Kuvatava BarGraph-i iga riba laius pikslites (vaikimisi : 10).

en: Width in pixels of the border between miniatures.
et: Miniatuuridevahelise riba laius pikslites.

en: Width of motion compensation blocks
et: Liikumise kompensatsioonibloki laius

en: Width of the snapshot image.
et: Hetkvõtte pildi laius.

en: Width of the stream to capture (-1 for autodetect).
et: Hõivatava voo laius (-1 automaattuvastus).

en: Width of the stream to capture (-1 for autodetection).
et: Hõivatava voo laius (-1 automaattuvastus).

en: Width of the virtual room
et: Virtuaalse ruumi laius

en: Width of video or subtitle elementary streams
et: Video või subtiitrite elementaarvoo laius

en: Win32 font renderer
et: Win32 fondi renderdaja

en: Win32 waveOut extension output
et: Win32 waveOut laienduse väljund

en: Window
et: Aken

en: Window decorations
et: Akna dekoratsioonid

en: Window properties
et: Akna omadused

en: Windows GAPI video output
et: Windowsi GAPI videoväljund

en: Windows GDI video output
et: Windowsi GDI videoväljund

en: Windows Media NSC metademux
et: Windows Media NSC metademuks

en: Windows Service interface
et: Windowsi Teenuse liides

en: Windows configuration of the last skin used. This option is updated automatically, do not touch it.
et: Viimati kasutatava rüü windowsi seadistus. Seda valikut uuendatakse automaatselt, ära puutu.

en: Windows opacity between 0.1 and 1
et: Akna läbipaistmatus vahemikus 0.1 kuni 1

en: With this option checked, the volume up, volume down and mute buttons on your keyboard will always change your system volume. With this option unchecked, the volume buttons will change VLC's volume when VLC is selected and change the system volume when VLC is not selected.
et: Kui see valik on valitud, siis helitugevus üles ja alla ning vaigistamise nupp sinu klaviatuuril muudavad süsteemi helitugevust. Kui see valik ei ole valitud, siis helitugevuse nupud muudavad VLC helitugevust, kui VLC on valitud ja süsteemi helitugevust, kui VLC ei ole valitud.

en: Wolof
et: Volofi

en: Workaround for France
et: Lahendus Prantsusmaale

en: Wrapper filter output
et: Mähkurfiltri väljund

en: Wrapper filter verbosity
et: Mähkurfiltri jutukus

en: Write every 128th miniframe to a folder.
et: Kirjuta iga 128-s minikaader kausta.

en: Write process id to file
et: Protsessi id faili kirjutamine

en: Writes process id into specified file.
et: Protsessi id kirjutamine määratud faili.

en: X Coordinate of the top-left corner of the mosaic.
et: Mosaiigi ülemise vasaku nurga X-koordinaat.

en: X Screensaver disabler
et: X Screensaveri keelaja

en: X coordinate
et: X koordinaat

en: X coordinate of the bargraph.
et: Ribagraafiku X-koordinaat.

en: X coordinate of the encoded subtitle
et: Enkodeeritud subtiitri X-koordinaat

en: X coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
et: Logo x-koordinaat. Vasaku klõpsuga saad logo asukohta muuta.

en: X coordinate of the mask.
et: Maski X-koordinaat.

en: X coordinate of the rendered image
et: Renderdatud pildi X-koordinaat

en: X coordinate of the rendered subtitle
et: Renderdatud subtiitri X-koordinaat

en: X coordinate of the upper left corner in the mosaic if non negative.
et: Mosaiigi ülemise vasaku nurga X-koordinaat, kui mitte negatiivne.

en: X offset
et: X-nihe

en: X offset, from the left screen edge.
et: X-nihe ekraani vasakust servast.

en: X window
et: X-i aken

en: X11 display
et: X11 kuva

en: X11 hardware display to use.
    By default, VLC will use the value of the DISPLAY environment variable.
et: Kasutatav X11 riistvaraline ekraan.
    Vaikimisi kasutab VLC DISPLAY keskkonnamuutujat.

en: X11 hardware display to use. By default VLC will use the value of the DISPLAY environment variable.
et: Kasutatav X11 riistvaraline kuva. Vaikimisi kasutab VLC DISPLAY keskonnamuutuja väärtust.

en: X11 video output (XCB)
et: X11 videoväljund (XCB)

en: X11 video window (XCB)
et: X11 videoaken (XCB)

en: XA demuxer
et: XA demukser

en: XDG screen saver inhibition
et: XDG ekraanisäästja tõkestamine

en: XDG-screensaver
et: XDG-ekraanisäästja

en: XML OSD configuration importer
et: XML OSD seadistuse importija

en: XML Parser (using libxml2)
et: XML parser (kasutab libxml2-e)

en: XOSD interface
et: XOSD liides

en: XSPF playlist (*.xspf)
et: XSPF esitusloend (*.xspf)

en: XSPF playlist export
et: XSPF esitusloendi eksport

en: XSPF playlist import
et: XSPF esitusloendi import

en: XSPF playlist|*.xspf|M3U file|*.m3u|HTML playlist|*.html
et: XSPF esitusloend|*.xspf|M3U file|*.m3u|HTML esitusloend|*.html

en: XVideo adaptor number
et: XVideo adapteri number

en: XVideo hardware adaptor to use. By default, VLC will use the first functional adaptor.
et: Kasutatav XVideo riistvaraline adapter. Vaikimisi kasutab VLC esimest töötavat adapterit.

en: XVideo output (XCB)
et: XVideo väljund (XCB)

en: Xhosa
et: Koosa

en: Y Coordinate of the top-left corner of the mosaic.
et: Mosaiigi ülemise vasaku nurga Y-koordinaat.

en: Y coordinate
et: Y koordinaat

en: Y coordinate of the bargraph.
et: Ribagraafiku Y-koordinaat.

en: Y coordinate of the encoded subtitle
et: Enkodeeritud subtiitri Y-koordinaat

en: Y coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
et: Logo y-koordinaat. Vasaku klõpsuga saad logo asukohta muuta.

en: Y coordinate of the mask.
et: Maski Y-koordinaat.

en: Y coordinate of the rendered image
et: Renderdatud pildi Y-koordinaat

en: Y coordinate of the rendered subtitle
et: Renderdatud subtiitri Y-koordinaat

en: Y coordinate of the upper left corner in the mosaic if non negative.
et: Mosaiigi ülemise vasaku nurga Y-koordinaat, kui mitte negatiivne.

en: Y offset
et: Y-nihe

en: Y offset, down from the top.
et: Y-nihe ekraani ülemisest servast.

en: YUV output
et: YUV väljund

en: YUV video output
et: YUV videoväljund

en: YUV-Color cube shifting across the V-plane ( 0 - 127 ).
et: YUV värvikuubi nihe üle kogu V-tasandi (0 - 127).

en: YUV4MPEG2 header (default disabled)
et: YUV4MPEG2 päised (vaikimisi keelatud)

en: YUVP converter
et: YUVP teisendaja

en: Yellow
et: Kollane

en: Yes
et: Jah

en: Yiddish
et: Jidiš

en: Yoruba
et: Joruba

en: You are using the Qt4 Interface.
et: Sa kasutad Qt4 kasutajaliidest.

en: You can choose to disable some CPU accelerations here. Use with extreme care!
et: Siin saad keelata mõningaid CPU võimalusi. Kasuta äärmise ettevaatlikusega!

en: You can completely disable the audio output. The audio decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
et: Sa saad täielikult välja lülitada audio väljundi. Audio dekodeerimise aste jäetakse siis vahele ja nii säästetakse veidi protsessori võimsust.

en: You can completely disable the sub-picture processing.
et: Sa saad täielikult keelata pildipealdiste töötlemise.

en: You can completely disable the video output. The video decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
et: Sa saad videoväljundi täielikult välja lülitada. Video dekodeerimise aste jäetakse välja, seega hoitakse kokku protsessori võimsust.

en: You can disable all transparency effects if you want. This is mainly useful when moving windows does not behave correctly.
et: Soovi korral saad keelata kõik läbipaistvuse efektid. Seda on mõistlik kasutada, kui akende liigutamine ei toimi korralikult.

en: You can disable use of Macroblock-tree on ratecontrol
et: Sa võid keelata makroblokk-puu kasutamise kiirusekontrollil

en: You can enforce the OSD menu position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg. 6 = top-right).
et: Sa võid sundida OSD menüü asukohta videol (0=keskel, 1=vasakul, 2=paremal, 4=üleval, 8=all, võid kasutada ka nende väärtuste kombinatsioone nt. 6=üleval-paremal).

en: You can enforce the height of the video snapshot. By default it will keep the original height (-1). Using 0 will scale the height to keep the aspect ratio.
et: Sa saad jõuga määrata video hetktõmmise kõrguse. Vaikimisi hoitakse algne kõrgus (-1). Kasutades 0-i skaleeritakse video kõrgus vastavalt külgede suhtele.

en: You can enforce the image height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
et: Siin saad jõuga määrata pildi kõrguse. Vaikimisi (-1) arvestab VLC video omadustega.

en: You can enforce the image width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
et: Siina saad jõuga määrata pildi laiuse.  Vaikimisi (-1) arvestab VLC video omadustega.

en: You can enforce the picture position on the overlay (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, e.g. 6=top-right).
et: Sa võid jõuga määrata pildi asukoha ülekattel (0=keskel, 1=vasakul, 2=paremal, 4=üleval, 8=all, võid kasutada ka nende väärtuste kombinatsioone, nt. 6=üleval-paremal).

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (X coordinate).
et: Sa saad jõuga määrata video akna ülemise vasaku nurga asukoha (X-koordinaadi).

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (Y coordinate).
et: "Sa saad jõuga määrata video akna ülemise vasaku nurga asukoha (Y-koordinaadi)

en: You can enforce the subpicture position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, e.g. 6=top-right).
et: Sa saad jõuga määrata pildipealdise asukoha videol (0=keskel, 1=vasakul, 2=paremal, 4=üleval, 8=all. Võid kasutada ka nende väärtuste kombinatsioone, nt. 6=üleval-paremal).

en: You can enforce the teletext position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg. 6 = top-right).
et: Võid jõuga määrata teleteksti asukoha videol (0=keskel, 1=vasakul, 2=paremal, 4=üleval, 8=all - võid kasutada ka nende väärtuste kombinatsioone, nt. 6 = üleval-paremal).

en: You can enforce the text position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom; you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
et: Sa võid jõuga määrata teksti asukohta videol (0=keskel, 1=vasakul, 2=paremal, 4=üleval, 8=all; võid kasutada ka nende väärtuste kombinatsioone, nt. 6=üleval-paremal).

en: You can enforce the video height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
et: Sa saad jõuga kehtestada video kõrguse. Vaikimisi (-1) kohendab VLC video karakteristikutega.

en: You can enforce the video width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
et: Sa saad jõuga kehtestada video laiuse. Vaikimisi (-1) kohendab VLC video karakteristikutega.

en: You can enforce the width of the video snapshot. By default it will keep the original width (-1). Using 0 will scale the width to keep the aspect ratio.
et: Sa saad jõuga määrata video hetktõmmise laiuse. Vaikimisi hoitakse algne laius (-1). Kasutades 0-i skaleeritakse video laius vastavalt külgede suhtele.

en: You can enter here a default stream output chain. Refer to the documentation to learn how to build such chains. Warning: this chain will be enabled for all streams.
et: Siia võid sisestada vaikimisi voo väljundi ahela. Õppimaks ehitama selliseid ahelaid, konsulteeri dokumentatsiooniga. Hoiatus: seda ahelat kasutatakse kõikidel voogudel.

en: You can force the audio output frequency here. Common values are -1 (default), 48000, 44100, 32000, 22050, 16000, 11025, 8000.
et: Siin saad jõuga määrata audioväljundi sageduse. Tavalised väärtused on -1 (vaikimisi), 48000, 44100, 32000, 22050, 16000, 11025, 8000.

en: You can give a comma-separated list of inputs that will be concatenated together after the normal one.
et: Sa võid anda komaga eraldatud sisendite nimekirja, mis ühendatakse kokku pärast tavalist.

en: You can manually give a list of bookmarks for a stream in the form "{name=bookmark-name,time=optional-time-offset,bytes=optional-byte-offset},{...}"
et: Sa võid anda voogude järjehoidjate nimekirja vormindatuna {name=järjehoidja-nimi,time=valikuline-aja-nihe,bytes=valikuline-baidi-nihe}, {...}

en: You can manually select a language for the interface. The system language is auto-detected if "auto" is specified here.
et: Sa saad ise valida liidese keele. Süsteemi keel tuvastatakse automaatselt, kui siin on "auto" määratud.

en: You can move the OSD menu by left-clicking on it.
et: Sa saad OSD menüüd liigutada vasaku hiireklpõsuga.

en: You can select "additional interfaces" for VLC. They will be launched in the background in addition to the default interface. Use a colon separated list of interface modules. (common values are "rc" (remote control), "http", "gestures" ...)
et: Sa saad valida "täiendavaid liideseid" VLC-le. Nad käivitatakse taustal lisaks vaikimisi liidesele. Kasuta komaga eraldatud liideste moodulite nimekirja. (tavalised väärtused on "rc" (remote control), "http", "žestid" ...)

en: You can select control interfaces for VLC.
et: Sa saad valida kontroll-liidese VLC-le.

en: You can select local files with the following list and buttons.
et: Järgnevasse loetelusse võib lisada kohalikke faile.

en: You can select which memory copy module you want to use. By default VLC will select the fastest one supported by your hardware.
et: Sa saad valida, millist mälu kopeerimise moodulit kasutada. Vaikimisi kasutab VLC sinu riitvara poolt toetatud kiiremat moodulit.

en: You can set the default audio output volume here, in a range from 0 to 1024.
et: Siin saad valida vaikimisi audioväljundi helinivoo vahemikus 0 ja 1024.

en: You can use this option to place the subtitles under the movie, instead of over the movie. Try several positions.
et: Selle valikuga saab paigutada subtiitrid filmi alla, selle asemel, et need oleksid filmi kohal. Proovi erinevaid väärtuseid.

en: You can zoom the video by the specified factor.
et: Sa võid suurendada videot määratud teguri võrra.

en: You have the latest version of VLC media player.
et: Sa kasutad VLC meediaesitaja viimast versiooni.

en: You have two choices:
     - The interface will resize to the native video size
     - The video will fit to the interface size
     By default, interface resize to the native video size.
et: Sul on kaks valikut:
     - Liides muudetakse videoga samasuuruseks
     - Video mahutatakse liidesesse
     Vaikimisi on kasutusel esimene variant.

en: You just need to fill one of the three following parameters, VLC will autodetect the other using the original aspect ratio
et: Määrata tuleb üks järgnevast kolmest parameetrist, ülejäänud määrab VLC algse kuvasuhte järgi

en: You must set a name for the profile.
et: Sa pead panema profiilile nime.

en: You normally have to feed the shoutcast module with Ogg streams. It is also possible to stream MP3 instead, so you can forward MP3 streams to the shoutcast/icecast server.
et: Tavaliselt voogedastatakse shoutcast mooduliga Ogg vooge. On võimalik ka edastada MP3 vooge, seega võid saata ka MP3 voo shoutcast/icecast serverisse.

en: You should configure your speaker layout with the "Audio Midi Setup" utility in /Applications/Utilities. Stereo mode is being used now.
et: Kõlarite asetuse peaksid seadistama "Audio Midi Setup" utiliidiga /Applications/Utilities. Praegu kasutatakse stereo režiimi.

en: Your Mac does not seem to be equipped with a suitable input device. Please check your connectors and drivers.
et: Sinu Mac-il ei paista olevat vajalikku sisendseadet. Palun kontrolli ühenduspesi ja draivereid.

en: Your account was rejected.
et: Sinu konto lükati tagasi.

en: Your connection attempt to the server was rejected.
et: Sinu katse serveriga ühendust saada lükati tagasi.

en: Your display will be opened and played in order to stream or save it.
et: Sinu kuva avatakse ning esitatakse selle edastamiseks voona või salvestamiseks.

en: Your input can't be opened
et: Määratud sisendit ei suudetud avada

en: Your password was rejected.
et: Sinu parool lükati tagasi.

en: Your window manager does not provide a list of applications.
et: Sinu aknahaldur ei toeta rakenduste nimekirja.

en: ZPL playlist import
et: ZPL esitusloendi eksport

en: Zhuang
et: Tšuangi

en: Zip access
et: Zip ligipääs

en: Zip files filter
et: Zip failide filter

en: Zone 0: Top gradient
et: Tsoon 0: ülemine üleminek

en: Zone 0:top
et: Tsoon 0:peal

en: Zone 1: Right gradient
et: Tsoon 1: parem üleminek

en: Zone 1:right
et: Tsoon 1:parem

en: Zone 2: Bottom gradient
et: Tsoon 2: alumine üleminek

en: Zone 2:bottom
et: Tsoon 2:all

en: Zone 3: Left gradient
et: Tsoon 3: vasak üleminek

en: Zone 3:left
et: Tsoon 3:vasak

en: Zone 4: Summary gradient
et: Tsoon 4: summaarne üleminek

en: Zone 4:summary
et: Tsoon 4:kokkuvõte

en: Zone Layout for the build-in Atmo
et: Sisseehitatud Atmo tsooni paigutus

en: Zones on left / right side
et: Tsoone vasakul / paremal pool

en: Zoom
et: Suurendamine

en: Zoom mode: %s
et: Suurendamise režiim: %s

en: Zoom video
et: Suurenda videot

en: Zooming reset
et: Algväärtusta suurendus

en: Zulu
et: Suulu

en: [0=no diseqc, 1-4=satellite number].
et: [0=puudub diseqc, 1-4=sateliidi number].

en: [0=off, 1=on, -1=auto].
et: [0=väljas, 1=sees, -1=auto].

en: [Boxes]
et: [Kastid]

en: [Display]
et: [Kuva]

en: [Filebrowser]
et: [Faililehitseja]

en: [Global]
et: [Globaalne]

en: [Loop]
et: [Korduv]

en: [Miscellaneous]
et: [Mitmesugused]

en: [Player]
et: [Mängija]

en: [Playlist]
et: [Esitusloend]

en: [Random]
et: [Juhuslik]

en: [Repeat]
et: [Korda]

en: [cdda:][device][@[track]]
et: [cdda:][seade][@[rada]]

en: \ sending bitrate  :   %6.0f kb/s
et: \ saatmise bitikiirus  :   %6.0f kb/s

en: add --advanced to your command line to see advanced options.
et: lisa --advanced käsurea parameetritele, et näha rohkem võimalusi.

en: add grain to image
et: lisa pildile teralisust

en: address to bind to (helper setting for dst)
et: aadress, kuhu siduda (dst abistaja seaded)

en: all
et: kõik

en: ask for extra verbosity when displaying help
et: küsi ekstra jutukust abi kuvamisel

en: auto
et: automaatne

en: auto - let encoder decide based upon input (Best)
et: auto - lase enkoodril otsustada baseerudes sisendil (Parim)

en: bits
et: bitte

en: blocks
et: blokki

en: boolean
et: tõeväärtus

en: buffers
et: puhvrit

en: clean effects
et: puhtad efektid

en: collapse
et: sulge

en: cycles per degree
et: Tsükleid kraadi kohta

en: dc1394 input
et: dc1394 sisend

en: decoder
et: dekooder

en: default
et: vaikimisi

en: defines the how the output color should be calculated based on previous color
et: Määrab, kuidas eelmise värvuse järgi arvutatakse väljundvärvus

en: device, fifo or filename
et: seade, fifo või failinimi

en: device, fifo or filename to write yuv frames too.
et: seade, fifo või failinimi, kuhu yuv kaadrid kirjutada.

en: disabled
et: keelatud

en: end
et: lõpp

en: expand
et: laienda

en: extended selection list
et: laiendatud valiku loend

en: fast
et: kiire

en: filename for stream (helper setting for dst)
et: voo failinimi (dst abistaja seaded)

en: fixed
et: fikseeritud

en: float
et: murdarv

en: fnordlicht options
et: fnordlicht-de valikud

en: force coding frame as separate interlaced fields
et: jõuga kodeeri kaader, kui eraldi üle rea väli

en: force coding frame as single picture
et: jõuga kodeeri kaader, kui üksik pilt

en: frames
et: kaadrit

en: hearing impaired
et: kuulmispuudega

en: height of the overlapping area (in %)
et: ülekattuva ala kõrgus (%)

en: hex
et: 16nd:

en: iSight Capture Input
et: iSight hõive sisend

en: iTunes Music Library importer
et: iTunes Muusikakogu importija

en: integer
et: Täisarv

en: it contains the average of all pixels in the sample image (only useful for single channel AtmoLight)
et: see sialdab kõikide pikslite keskmist näidispildil (kasulik ainult tavakanaliga AtmoLight-ga)

en: key
et: võti

en: last.fm username or password is incorrect. Please verify your settings and relaunch VLC.
et: last.fm kasutajanimi või parool on valed. Palun vaata seaded üle ja taaskäivita VLC.

en: last.fm: Authentication failed
et: last.fm autentimine nurjus

en: left and right side having allways the same number of zones
et: vasakul ja paremal poolel on alati sama arv tsoone

en: length of the overlapping area (in %)
et: ülekattuva ala pikkus (%)

en: libprojectM effect
et: libprojectM efekt

en: main program
et: põhirakendus

en: makes the sample grid visible on screen as white pixels
et: muudab näidisvõrgu ekraanil nähtavaks, kui valged pikslid

en: middle position (in %)
et: keskmine positsioon (%)

en: motion
et: Liikumine

en: motion control interface
et: Liikumise kontrollliides

en: no
et: ei

en: no configuration option will be loaded nor saved to config file
et: ühtegi seadistuste valikut ei laaditud ega salvestatud seadistutste faili

en: none
et: ei ole

en: normal
et: tavaline

en: offsets
et: nihked

en: packetizer
et: tükeldaja

en: packets
et: paketti

en: play list
et: esita loend

en: print a list of available modules
et: kuva nimekiri saadavadest moodulitest

en: print a list of available modules with extra detail
et: kuva nimekiri saadavatest moodulitest koos lisa detailidega

en: print help for VLC (can be combined with --advanced and --help-verbose)
et: trüki VLC abi (võib kombineerida koos --advanced ja --help-verbose võtmetega)

en: print help for VLC and all its modules (can be combined with --advanced and --help-verbose)
et: kuva VLC ja kõikide tema moodulite abi (võib kombineerida koos --advanced ja --help-verbose parameetritega)

en: print help on a specific module (can be combined with --advanced and --help-verbose). Prefix the module name with = for strict matches.
et: kuva konkreetse mooduli abi (võib kombineerida koos --advanced ja --help-verbose parameetritega). Otseste vastete jaoks lisa moodulinimele eesliide =.

en: print version information
et: prindi versiooni info

en: projectM configuration file
et: projectM seadistuste fail

en: projectM preset path
et: projectM malli asukoht

en: reset the current config to the default values
et: algväärtusta aktiivne konfiguratsioon

en: resets the current plugins cache
et: algväärtusta aktiivne pluginate puhver

en: sec.
et: s.

en: selection list
et: valiku nimekiri

en: simple
et: lihtne

en: slow
et: aeglane

en: spatial
et: ruumiline

en: temporal
et: ajaline

en: type
et: liik

en: unknown type
et: tundmatu tüüp

en: use alternate config file
et: kasuta teist seadistusfaili

en: v4l2 controls
et: v4l2 sätted

en: v4l2 driver controls
et: v4l2 draiveri juhtelemendid

en: v4l2 driver controls, if supported by your v4l2 driver.
et: v4l2 draiveri juhtelemendid, kui on teotatud sinu v4l2 draiveri poolt.

en: vcdx://[device-or-file][@{P,S,T}num]
et: vcdx://[seade-või-fail][@{P,S,T}num]

en: visual impaired commentary
et: kommentaar nägemispuudele

en: yes
et: jah

en: yes: %@ @ %@ kb/s
et: jah: %@ @ %@ kb/s

en: yes: from %@ to %@ secs
et: jah: %@ kuni %@ sekundit

en: | @name logo-file STRING . . .the overlay file path/name
et: | @name logo-file STRING . . .ülekatte faili asukoht/nimi

en: | @name logo-position #. . . . . . . . relative position
et: | @name logo-position #. . . . . . . . suhteline positsioon

en: | @name logo-transparency #. . . . . . . . .transparency
et: | @name logo-transparency #. . . . . . . . .läbipaistvus

en: | @name logo-x X . . . . . . . . . . . .offset from left
et: | @name logo-x X . . . . . . . . . . . .nihe vasakult

en: | @name logo-y Y . . . . . . . . . . . . offset from top
et: | @name logo-y Y . . . . . . . . . . . . nihe ülevalt

en: | @name marq-color # . . . . . . . . . . font color, RGB
et: | @name marq-color # . . . . . . . . . . fondi värv, RGB

en: | @name marq-marquee  STRING  . . overlay STRING in video
et: | @name marq-marquee  STRING  . . aseta STRING videole

en: | @name marq-opacity # . . . . . . . . . . . . . opacity
et: | @name marq-opacity # . . . . . . . . . . . . . katvus

en: | @name marq-position #. . .  .relative position control
et: | @name marq-position #. . .  .suhtelise positsiooni kontroll

en: | @name marq-size # . . . . . . . . font size, in pixels
et: | @name marq-size # . . . . . . . . fondi suurus pikslites

en: | @name marq-timeout T. . . . . . . . . . timeout, in ms
et: | @name marq-timeout T. . . . . . . . . . aegumine, ms-des

en: | @name marq-x X . . . . . . . . . . . .offset from left
et: | @name marq-x X . . . . . . . . . . . .nihe vasakult

en: | @name marq-y Y . . . . . . . . . . . . offset from top
et: | @name marq-y Y . . . . . . . . . . . . nihe ülevalt

en: | @name mosaic-align 0..2,4..6,8..10. . .mosaic alignment
et: | @name mosaic-align 0..2,4..6,8..10. . .mosaiigi joondus

en: | @name mosaic-alpha # . . . . . . . . . . . . . . alpha
et: | @name mosaic-alpha # . . . . . . . . . . . . . . alfa

en: | @name mosaic-cols #. . . . . . . . . . .number of cols
et: | @name mosaic-cols #. . . . . . . . . . .veergude arv

en: | @name mosaic-hborder # . . . . . . . horizontal border
et: | @name mosaic-hborder # . . . . . . . horisontaalne ääris

en: | @name mosaic-height #. . . . . . . . . . . . . .height
et: | @name mosaic-height #. . . . . . . . . . . . . .kõrgus

en: | @name mosaic-keep-aspect-ratio {0,1} . . .aspect ratio
et: | @name mosaic-keep-aspect-ratio {0,1} . . .külgede suhe

en: | @name mosaic-offsets x,y(,x,y)*. . . . list of offsets
et: | @name mosaic-offsets x,y(,x,y)*. . . . nihete nimekiri

en: | @name mosaic-order id(,id)* . . . . order of pictures
et: | @name mosaic-order id(,id)* . . . . piltide järjestus

en: | @name mosaic-position {0=auto,1=fixed} . . . .position
et: | @name mosaic-position {0=auto,1=fixed} . . . .asukoht

en: | @name mosaic-rows #. . . . . . . . . . .number of rows
et: | @name mosaic-rows #. . . . . . . . . . .ridade arv

en: | @name mosaic-vborder # . . . . . . . . vertical border
et: | @name mosaic-vborder # . . . . . . . . vertikaalne ääris

en: | @name mosaic-width # . . . . . . . . . . . . . . width
et: | @name mosaic-width # . . . . . . . . . . . . . . laius

en: | @name mosaic-xoffset # . . . .top left corner position
et: | @name mosaic-xoffset # . . . .ülemise vasaku nurga asukoht

en: | @name mosaic-yoffset # . . . .top left corner position
et: | @name mosaic-yoffset # . . . .ülemise vasaku nurga asukoht

en: | achan [X]. . . . . . . . . .  set/get audio channels
et: | achan [X]. . . . . . . . . .  määra/hangi audio kanalid

en: | add XYZ  . . . . . . . . . . . . add XYZ to playlist
et: | add XYZ  . . . . . . . . . . . . lisa XYZ esitusloendisse

en: | adev [X] . . . . . . . . . . .  set/get audio device
et: | adev [X] . . . . . . . . . . .  määra/hangi audioseade

en: | atrack [X] . . . . . . . . . . . set/get audio track
et: | atrack [X] . . . . . . . . . . . määra/hangi audio rada

en: | audio decoded    :    %5i
et: | dekodeeritud audio:    %5i

en: | buffers lost     :    %5i
et: | kaotatud puhvreid :    %5i

en: | buffers played   :    %5i
et: | esitatud puhvreid :    %5i

en: | bytes sent       : %8.0f KiB
et: | saadetud baite     : %8.0f KiB

en: | chapter [X]  . . . . set/get chapter in current item
et: | chapter [X]  . . . . määra/hangi aktiivse kirje peatükk

en: | chapter_n  . . . . . .  next chapter in current item
et: | chapter_n  . . . . . .  aktiivse kirje järgmine peatükk

en: | chapter_p  . . . .  previous chapter in current item
et: | chapter_p  . . . .  aktiivse kirje eelmine peatükk

en: | clear . . . . . . . . . . . . . . clear the playlist
et: | clear . . . . . . . . . . . . . . tühjenda esitusloend

en: | demux bitrate    :   %6.0f kb/s
et: | demuksi bitikiirus      :   %6.0f kb/s

en: | demux bytes read : %8.0f KiB
et: | loetud demuksitud baite : %8.0f KiB

en: | demux corrupted  :    %5i
et: | demuksitud vigaseid     :    %5i

en: | discontinuities  :    %5i
et: | katkestusi              :    %5i

en: | enqueue XYZ  . . . . . . . . . queue XYZ to playlist
et: | enqueue XYZ  . . . . . . . . . XYZ esitusloendi järjekorda

en: | f [on|off] . . . . . . . . . . . . toggle fullscreen
et: | f [on|off] . . . . . . . . . . . . lülita täisekraan

en: | faster . . . . . . . . . .  faster playing of stream
et: | faster . . . . . . . . . .  voo kiiremini esitamine

en: | fastforward  . . . . . . . .  .  set to maximum rate
et: | fastforward  . . . . . . . .  .  määra maksimaalne kiirus

en: | frame. . . . . . . . . .  play frame by frame
et: | frame. . . . . . . . . .  esita kaader kaadri haaval

en: | frames displayed :    %5i
et: | kuvatud kaadreid   :    %5i

en: | frames lost      :    %5i
et: | kaotatud kaadreid  :    %5i

en: | get_length . . . .  the length of the current stream
et: | get_length . . . .  aktiivse voo kestus

en: | get_time . . seconds elapsed since stream's beginning
et: | get_time . . sekundeid kulunud voo esitamise algusest

en: | get_title . . . . .  the title of the current stream
et: | get_title . . . . .  aktiivse voo pealkiri

en: | goto . . . . . . . . . . . . . .  goto item at index
et: | goto . . . . . . . . . . . . . .  mine kirje indeksile

en: | help . . . . . . . . . . . . . . . this help message
et: | help . . . . . . . . . . . . . . . see abitekst

en: | info . . . . .  information about the current stream
et: | info . . . . .  aktiivse voo informatsioon

en: | input bitrate    :   %6.0f kb/s
et: | sisendi bitikiirus      :   %6.0f kb/s

en: | input bytes read : %8.0f KiB
et: | loetud sisendi baite    : %8.0f KiB

en: | is_playing . . . .  1 if a stream plays, 0 otherwise
et: | is_playing . . . .  1 kui voogu esitatakse, 0 vastasel juhul

en: | key [hotkey name] . . . . . .  simulate hotkey press
et: | key [hotkey name] . . . . . .  simuleeri kiirklahvi vajutust

en: | logout . . . . . . .  exit (if in socket connection)
et: | logout . . . . . . .  välju (kui socketi ühendus)

en: | longhelp . . . . . . . . . . . a longer help message
et: | longhelp . . . . . . . . . . . pikem abitekst

en: | loop [on|off] . . . . . . . . . toggle playlist loop
et: | loop [on|off] . . . . . . . . . lülita esitusloendi tsükkel

en: | menu . . [on|off|up|down|left|right|select] use menu
et: | menu . . [sees|väljas|üles|all|vasak|parem|vali] menüü

en: | next . . . . . . . . . . . . . .  next playlist item
et: | next . . . . . . . . . . . . . .  järgmine esitusloendi kirje

en: | normal . . . . . . . . . .  normal playing of stream
et: | normal . . . . . . . . . .  voo normaalne esitamine

en: | packets sent     :    %5i
et: | saadetud pakette   :    %5i

en: | pause  . . . . . . . . . . . . . . . .  toggle pause
et: | pause  . . . . . . . . . . . . . . . .  lülita paus

en: | play . . . . . . . . . . . . . . . . . . play stream
et: | play . . . . . . . . . . . . . . . . . . esita vood

en: | playlist . . . . .  show items currently in playlist
et: | playlist . . . . .  kuva aktiivse esitusloendi kirjed

en: | prev . . . . . . . . . . . .  previous playlist item
et: | prev . . . . . . . . . . . .  eelmine esitusloendi kirje

en: | quit . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  quit vlc
et: | quit . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  välju vlc-st

en: | random [on|off] . . . . . . .  toggle random jumping
et: | random [on|off] . . . . . . .  lülita juhuslik hüpe

en: | repeat [on|off] . . . .  toggle playlist item repeat
et: | repeat [on|off] . . . .  lülita esitusloendi kirje kordus

en: | rewind  . . . . . . . . . . . .  set to minimum rate
et: | rewind  . . . . . . . . . . . .  määra minimaalne kiirus

en: | seek X . . . seek in seconds, for instance `seek 12'
et: | seek X . . . kerimine sekundites, näiteks `seek 12'

en: | sending bitrate  :   %6.0f kb/s
et: | saatmise bitikiirus:   %6.0f kb/s

en: | slower . . . . . . . . . .  slower playing of stream
et: | slower . . . . . . . . . .  voo aeglasemalt esitamine

en: | snapshot . . . . . . . . . . . . take video snapshot
et: | snapshot . . . . . . . . . . . . pildista videost hetkvõte

en: | stats  . . . . . . . .  show statistical information
et: | stats  . . . . . . . .  kuva statistiline informatsioon

en: | status . . . . . . . . . . . current playlist status
et: | status . . . . . . . . . . . aktiivse esitusloendi staatus

en: | stop . . . . . . . . . . . . . . . . . . stop stream
et: | stop . . . . . . . . . . . . . . . . . . peata vood

en: | strack [X] . . . . . . . . . set/get subtitles track
et: | strack [X] . . . . . . . . . määra/hangi subtiitrite rada

en: | title [X]  . . . . . . set/get title in current item
et: | title [X]  . . . . . . määra/hangi aktiivse kirje pealkiri

en: | title_n  . . . . . . . .  next title in current item
et: | title_n  . . . . . . . .  aktiivse kirje järgmine pealkiri

en: | title_p  . . . . . .  previous title in current item
et: | title_p  . . . . . .  aktiivse kirje eelmine pealkiri

en: | vcrop [X]  . . . . . . . . . . .  set/get video crop
et: | vcrop [X]  . . . . . . . . . . .  määra/hangi video kärbe

en: | video decoded    :    %5i
et: | dekodeeritud video :    %5i

en: | voldown [X]  . . . . . .  lower audio volume X steps
et: | voldown [X]  . . . . . .  langeta audio helinivood X astet

en: | volume [X] . . . . . . . . . .  set/get audio volume
et: | volume [X] . . . . . . . . . .  määra/hangi audio helinivoo

en: | volup [X]  . . . . . . .  raise audio volume X steps
et: | volup [X]  . . . . . . .  tõsta audio helinivood X astet

en: | vratio [X]  . . . . . . . set/get video aspect ratio
et: | vratio [X]  . . . . . . . määra/hangi video külgedesuhe

en: | vtrack [X] . . . . . . . . . . . set/get video track
et: | vtrack [X] . . . . . . . . . . . määra/hangi video rada

en: | vzoom [X]  . . . . . . . . . . .  set/get video zoom
et: | vzoom [X]  . . . . . . . . . . .  määra/hangi video suurendus
